banner
banner

حضانت – نگاهی به راه حل های مختلف صنعت

موانع صنعت – حضانت

در کمتر از دو سال ، وضعیت حضانت در بلاک چین با جهش و رشد روبرو شده است. فقط هجده ماه پیش نشریات در حال ارسال پیام در مورد بودند “وضعیت غم انگیز حضانت رمزنگاری”. شش ماه پس از آن ، راه حل های حضانت به عنوان یک نوآوری در حال رشد در صنعت ذکر شد.

یک عامل اصلی محرکه توسعه ای که در رابطه با قیمومت دیده می شود ، به دلیل روایت ورود “سرمایه نهادی” به دنیای رمزنگاری است. اگر این اتفاق بیفتد ، آنها به شرکتهای معتمد نیاز دارند که این خدمات را ارائه دهند.

امروزه شرکتهای مختلفی که کمبود راه حل در صنعت را تشخیص داده اند ، شروع به کار کرده و سطح ابتدایی پذیرش را ایجاد کرده اند. در زیر تعدادی از این شرکت ها آورده شده است و آنچه آنها روی میز آورده اند.

لنگرگاه

در اخبار جدید و امیدوار کننده ، غول پردازش پرداخت ، VISA ، Blockchain Capital و دیگران ، 40 میلیون دلار سرمایه گذاری در یک راه حل حبس مبتنی بر بلاکچین – Anchorage انجام داد. این افزایش نمایانگر سری B بود ، این شرکت در ماه های گذشته 16 میلیون دلار در سری A خود جمع آوری کرده بود.

این شرکت جوان امیدوار کننده رویکرد متفاوتی را برای تهیه یک پناهگاه امن برای دارایی های دیجیتالی در پیش گرفته است. این پلتفرم به جای استفاده از رمزهای عبور و نام های کاربری ، برای تأیید معاملات در دستگاه های لیست سفید ، به ترکیبی از هوش انسانی و مصنوعی متکی است..

آنچوریج اظهار داشت که به مرور ، پلت فرم آنها از انواع دارایی های دیجیتال پشتیبانی خواهد کرد. این تطبیق پذیری و علاقه به بخشی از سوی شرکت هایی مانند VISA نشان داده شده ، به آینده ای روشن اشاره دارد.

Unbound Tech

یکی از پیش بینی شده ترین بورس اوراق بهادار دیجیتال در سال 2019 ، مبادله آتی Archax است. با راه اندازی پیش بینی شده در Q4 سال 2019 ، ضروری است که Archax زودتر از همه همه مشارکت ها و خدمات لازم را ایجاد کند. تصمیم جدید برای استفاده از خدمات حضانت ، ارائه شده توسط Unbound Tech ، آخرین قطعه پازلی است که در جای خود قرار می گیرد..

Unbound Tech ، که در خارج از نیویورک فعالیت می کند ، یک پلت فرم مبتنی بر DLT ایجاد کرده است که داده ها را در میان احزاب مختلف تجزیه و ذخیره می کند. این کار با هدف از بین بردن یک نقطه ضعف در یک شبکه ذخیره سازی انجام می شود. بدون شک ، بستر ابتکاری و صیقلی آنها منجر به این همکاری استراتژیک شد.

Unbound Tech – Math over MatterUnbound Tech - Math over Matter

این ویدیو را در YouTube تماشا کنید

مس

افزایش اوراق بهادار دیجیتال همچنین منجر به ظهور چندین سیستم عامل انتشار شده است. برای جلب نظر مشتریان خود ، هر یک از این سیستم عامل ها یا باید به مشتریان خود دسترسی مستقیم به خدمات حضانت را داشته باشند ، یا آنها را به شخص ثالث هدایت کنند.

یکی از امیدوار کننده ترین سیستم عامل های صدور ، SWARM ، تاکنون پذیرش بهتری از اکثر موارد را تجربه کرده است. SWARM با ارائه خدمات حضوری “داخلی” ، یک همکاری استراتژیک با UK ، Copper مستقر نکرده است.

مس از طریق استفاده از روشی موسوم به ‘air-gapping’ ، قیمومت درجه نهادی را فراهم می کند. این به سادگی به عمل اطمینان از اینکه دستگاه های سردخانه آنها نه تنها به اینترنت متصل نیستند ، بلکه به هیچ دستگاه دیگری که اتصال اینترنت را حفظ می کند متصل نیستند..

بنیانگذار SWARM فیلیپ پیپر ، با ایجاد اتحاد خود ، ستایش زیادی از مس داشت. وی اظهار داشت ، “ادغام بین مس و SWARM به دلیل سازگاری فن آوری های ما و همچنین تیم های ما کاملاً مناسب است. مس سطح امنیتی و راحتی درجه ای را فراهم می کند که برای تصویب اوراق بهادار دیجیتال توسط سرمایه گذاران نهادی کاملاً ضروری است. و خرده فروشی ، “

Coinbase

آنها را دوست داشته باشید یا از آنها متنفر باشید ، Coinbase همچنان در خط مقدم صنعت بلاکچین است. این بدان معناست که وقتی راه حل حضوری آنها ، “Coinbase حضانت” پشتیبانی از اولین امنیت دیجیتال خود را اعلام کرد ، این یک مرحله مهم است.

دلیل مهم این گام می تواند به روش های مختلف تجزیه شود ، اما به دلیل افزایش مواجهه Coinbase با بخش جدید اوراق بهادار دیجیتال ، مثبت است. اکثر شرکت کنندگان در دنیای بلاکچین به ICO تبحر دارند ، اما لزوماً در معرض STO و DSO قرار نگرفته اند. حمایت از دارایی های صادر شده از طریق این رویدادهای تولید سرمایه ، توسط یک رهبر صنعت ، قطعاً یک گام به جلو است.

TokenSoft Knox Wallet

TokenSoft یکی از شلوغ ترین شرکت ها در بخش اوراق بهادار دیجیتال در طول سال 2019 بوده است. یکی از گام های مختلف آنها برای دستیابی به مشتریان ، از طریق راه حل های مختلف بازداشت برای مشتریان است. در حالی که این شرکت اتحادیه با Coinbase Custody ایجاد کرده است ، TokenSoft راه حل ویژه خود را برای علاقه مندان ایجاد کرده است.

‘Knox Wallet’ نام این پیشنهاد است. این یک راه حل حضوری موبایل است که پشتیبانی کاملی از پروتکل های مختلف امنیتی دیجیتال را به همراه دارد.

  • ERC-1404
  • بندر R-Token
  • Polymath ST-20
  • Securitize DS-20

ناکس با استفاده از تاکتیک های مختلف امنیت کاربران خود را فراهم می کند. اینها شامل سردخانه ، کنترل دسترسی مبتنی بر نقش و احراز هویت رمزنگاری شده است.

در حالی که ناکس همچنان در مرحله بتا است ، این توانایی را دارد که به یک بازیگر اصلی در بخش اوراق بهادار دیجیتال تبدیل شود. این روش همچنان تنها راه حل حضوری مبتنی بر موبایل است که از کلاس دارایی پشتیبانی می کند.

رشد مداوم

در کمتر از دو سال ، کل زیر مجموعه صنعت بلاکچین اساساً از هیچ چیز حاصل نشد. از آن زمان به یک گروه امیدوار کننده از ارائه دهندگان خدمات تبدیل شده است. در حالی که زمان و توسعه در لحظه به آرامی حرکت می کنند ، تأمل در رشد در بلاکچین سرعت فوق العاده ای از توسعه را نشان می دهد ، هر کجا که نگاه کنید.

شرکتهایی که امروز در اینجا بحث شده اساساً نقشه راه حل حضوری را در حال نوشتن مینویسند. از آنجایی که این صنعتگرها نشان می دهند چه عواملی م worksثر است و چه عواملی م doesn’tثر نیست ، ما باید همچنان شاهد ارائه راه حل های صیقلی و فزاینده باشیم. یکی از این نمونه ها ممکن است پروژه آینده فیس بوک ، کالیبرا باشد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me