banner
banner

آلمان – مجوز حضانت Crypto بازگشت از بانک ها را دریافت می کند

قرار بود مجوز حضانت رمزنگاری آلمان به شرکت های مبتنی بر بلاکچین دسترسی به موارد ضروری بانکی را بدهد. علی رغم این واقعیت ، داستان هایی درباره شرکت هایی که دستیابی به خدمات بانکی از قبیل چک کردن حساب ها را بسیار دشوار می دانند همچنان ادامه دارد. با نگاهی دقیق ، برخی از دلایلی که صنعت بانکداری آلمان همچنان علیه تصویب رمزنگاری عقب نشینی می کند ، نشان می دهد.

سردرگمی ، FUD – مجوز حضانت Crypto

یکی از دلایل عمده تردید بانکهای آلمان در ارائه خدمات مربوط به سیستم عامل های رمزنگاری ، به دلیل عدم وضوح در فضا است. هر دو شرکت و موسسات رمزنگاری در رابطه با درخواست مجوز حضانت رمزنگاری ، عدم اطمینان و نگرانی دارند. تا زمانی که اداره نظارت مالی فدرال آلمان (BaFin) این موضوعات را روشن نكند ، از جمله اینكه چه نوع فعالیت هایی واجد شرایط بازداشت كریپتو هستند ، بانك ها همچنان در احتیاط خطا می كنند.

به عنوان مثال ، عدم شفافیت در مورد عملیات مبادله رمزنگاری وجود دارد. بانک ها کنجکاو هستند که چگونه عملکردهایی مانند دوره های سهام و قفل می توانند بر مجوز حضانت صرافی تأثیر بگذارند. در حال حاضر ، قانون بیان می کند که هر شرکت رمزنگاری با دسترسی به کلیدهای خصوصی مشتری قیم است.

مجوز حضانت Crypto

علاوه بر این ، در ماه مارس ، BaFin یک نسخه را منتشر کرد راهنمایی با بیان اینکه نشانه هایی که از پیشنهادات توکن امنیتی (STO) نشأت گرفته اند می توانند توسط متولی رمزنگاری بدون استفاده از بانک سپرده ضبط شوند. اندکی پس از آن ، تنظیم کننده ها موارد اضافی صادر کردند رهنمودها در مورد مدیریت ، فناوری اطلاعات و الزامات امنیتی تنظیم شده برای مشاغل مرتبط با رمزنگاری برای صدور مجوز. نکته مهم ، BaFin اظهار داشت که قصد دارد قوانین بیشتری را در آینده نزدیک متمرکز بر خطرات عملیاتی ایجاد کند.

مشارکت بانک خفه کننده

این رویکرد “قرار است اعلام شود” کافی است تا در حال حاضر موسسات بانکی عمده آلمان را در حاشیه نگه دارد. در واقع ، تاکنون فقط ارائه دهندگان خدمات متمرکز بر فناوری در فضا مشارکت داشته اند. بانک های نسل بعدی ، مانند سولاریس بانک, به آهستگی گسترش بخش ادامه دهید. Solarisbank در دسامبر 2019 مکانی را در آلمان افتتاح کرد.

Solaris از طریق صفحه اصلی - مجوز حضانت Crypto

Solaris از طریق صفحه اصلی – مجوز حضانت Crypto

نداشتن بانک

در اخیر مصاحبه, ماتیاس وینتر ، شریک Eversheds Sutherland آلمان در مورد چگونگی کمبود بانکداری مسئله واقعی بازار است. وی توضیح داد که “هیچ دلیل قانونی وجود ندارد که” بانک ها در گرفتن مشتری رمزنگاری مردد هستند. وینتر “آشفتگی” را مانع اصلی صنعت برای غلبه بر آن توصیف کرد. علاوه بر این ، وی در مورد چگونگی عملکرد بانک ها در برابر ریسک در برابر پاداش پاداش صحبت کرد و باز کردن یک حساب حساب برای شرکت رمزنگاری ، آنها را در معرض تغییرات نظارتی آینده قرار می دهد

قابل توجه است ، زمستان همچنین در مورد چگونگی تغییرات می تواند بر بازار صحبت کند. اگر ، یا بهتر بگوییم چه موقع ، BaFin این ناسازگاری ها را روشن کند ، هجوم طلا به بازار وجود خواهد داشت. در واقع ، بانک ها برای دستیابی به فناوری با سریعترین زمان ممکن نیاز به شرکت های نگهداری رمزنگاری دارند.

Crypto Storage Deutschland GMBH

برای یافتن نمونه هایی از این که این سردرگمی بازار صنعت را به خطر می اندازد ، دیگر نباید به دنبال Crypto Storage Deutschland GMBH باشید. این شرکت هنگامی که تصمیم گرفتند شعبه ای را در آلمان باز کنند تا از مقررات جدید استفاده کنند ، دچار یک مبارزه واقعی شد. مدیران قبل از اینکه بتوانند حساب اولیه چک دریافت کنند ، کمتر از 15 بانک مختلف مراجعه کردند.

در بحث از مشکلات ، Stijn Vander Straeten ، مدیر عامل شرکت Crypto Storage AG مجموعه ای از مشکلات شرکت خود را ذکر کرد. Straeten یک سناریو را توصیف کرد که در آن شما در مقابل بازوی نهادی بانکی قرار دارید. وی توضیح داد که شرکت های رمزنگاری “از طریق درخواست حساب حساب برای آنها درآمد کسب نمی کنند” ، و به همین ترتیب ، آنها به هیچ وجه در اولویت نیستند.

راه حل سفید برای بانک ها

قابل ذکر است ، Crypto Storage AG نیاز به امنیت دارایی های دیجیتال را تشخیص می دهد. این شرکت در حال حاضر یک راه حل با برچسب سفید برای بانک هایی ارائه می دهد که می خواهند خدمات خود را بدون پذیرفتن خطرات مرتبط با بازارهای نوظهور به مشتریان خود ارائه دهند..

آلمان به جلو حرکت می کند – مجوز حضانت Crypto

به نظر می رسد تنظیم کننده های آلمانی ، هرچند آهسته ، به دیجیتالی شدن بازارها نزدیک می شوند. هر روز که می گذرد نشانه رشد و توسعه بیشتر در بخش بلاک چین است. امیدوارم که در ماههای آینده ، BaFin مشخصات ویژه بانکها را برای دسترسی شرکتها به موارد ضروری بانکی در اختیار آنها قرار دهد. در غیر این صورت ، آلمان خطر عقب افتادن در مسابقه جهانی توکن سازی را دارد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me