banner
banner

سرمایه گذاری در علوم زیستی اقیانوس آرام کالیفرنیا ، وارز (NASDAQ: PACB)

Pacific Biosciences of California، Inc (NASDAQ: PACB ) یک شرکت بیوتکنولوژی است که فناوری توالی DNA را برای استفاده در اهداف مختلف علمی پژوهشی تولید می کند. دانشمندان در آزمایشگاههای سراسر جهان با استفاده از دستگاههای Pacific Bioscience ماشین های کالیفرنیایی قادر به مشاهده سریع و دقیق DNA در زمان واقعی هستند و امکان دسترسی به طیف کاملی از اطلاعات ژنتیکی را فراهم می کنند که قبلاً در دسترس نبوده است. بعنوان یک شرکت نسبتاً جوان ، پیشرفتهای سخت افزاری و نرم افزاری آنها منجر به پیشرفتهای چشمگیر علمی شده است و در نتیجه ، Pacific Biosciences از کالیفرنیا به یکی از شناخته شده ترین نامها در فضای بیوتکنولوژی تبدیل شده است..

علوم زیست محیطی اقیانوس آرام کالیفرنیا چیست؟ (PACB)?

مستقر در سیلیکون ولی ، Pacific Biosciences از کالیفرنیا ، شرکت (PacBio) یک شرکت بیوتکنولوژی است که تمرکز خود را بر ایجاد محصولات و فناوری هایی دارد که برای پیشبرد تحقیقات ژنتیکی استفاده می شود. این شرکت توسط دکتر استفان ترنر در سال 2004 با نام Nanofluidics، Inc تاسیس شد و چند سال بعد به آن تغییر نام نداد. تنها پس از چند دهه کوتاه ، این شرکت به بیش از 400 کارمند گسترش یافته است و دارای طیف گسترده ای از محصولات از جمله ماشین آلات تعیین توالی ، نرم افزار تحلیلی و “مواد مصرفی” است ، که مواد شیمیایی مورد استفاده در فرآیند تبدیل DNA به فرمت آماده است. توسط دستگاههای توالی خوانده شود.

این شرکت در سه جایگاه اصلی فعالیت می کند: علوم گیاهی و دامی ، تحقیقات زیست پزشکی انسان ، و میکروبیولوژی و بیماری های عفونی. با استفاده از دستگاه های PacBio می توان تحقیقات علوم گیاهی و حیوانی را روی موجوداتی به اندازه پشه ها که حاوی 5 نانوگرم DNA هستند ، انجام داد. از طریق مطالعه ژنتیک گیاهی و حیوانی ، فناوری PacBio به تحقیقاتی دامن می زند که برای کشف راه های ابتکاری بهبود غذا و تأمین انرژی مورد استفاده قرار گرفته است. در بخش علوم زیست پزشکی انسانی ، تحقیقات با استفاده از محصولات و خدمات PacBio امکان بررسی تغییرات ژنتیکی را برای تعیین علل وراثتی پنهان بالقوه بیماری ها فراهم می کند. با تعیین دقیق تغییرات اپی ژنتیکی ، درک متفاوت تنوع ژنتیکی در پشت بیماری ها آسان تر خواهد بود. از آنجا که این فناوری به دلیل هزینه های کمتر به طور گسترده تری در دسترس است ، پزشکان می توانند “میزان حل” مربوط به تشخیص بیماران را بهبود بخشند. سرانجام ، برای تحقیق در مورد بیماری های میکروبی و عفونی ، به شدت به دستگاه های PacBio اعتماد می شود ، که منجر به موفقیت در یافتن درمان ها و واکسن ها برای انواع ویروس ها ، باکتری ها و سایر ارگانیسم ها می شود..

چرا Pacific Biosciences California، Inc (PACB) موضوع?

این شرکت به دلیل توسعه فناوری نوآورانه برای مطالعه DNA ، RNA و سنتز و تنظیم پروتئین بسیار مشهور است. در سال 2011 ، اقیانوس آرام کالیفرنیا اولین محصول خود را با نام PacBio RS ، دستگاه تعیین توالی DNA ، به بازار عرضه کرد. PacBio RS اولین دستگاهی بود که از فناوری توالی یابی تک مولکولی (SMRT) استفاده کرد. SMRT یک فناوری تعیین توالی است که توسط PacBio توسعه یافته است و به دانشمندان امکان می دهد عملکرد داخلی سیستم های بیولوژیکی را از طریق مشاهده در زمان واقعی درک کنند. فناوری SMRT توانایی تعیین توالی ژنوم ها یا هدف قرار دادن بخشهای خاصی از DNA / RNA را دارد. این فناوری همچنین اجازه می دهد تا جمعیت پیچیده ای از باکتری ها ، ویروس ها و سایر بیماری ها ردیابی شده و پاسخ به درمان های دارویی مشاهده شود. دو مزیت اصلی دستگاه های تعیین توالی SMRT PacBio نسبت به رقبا ، هزینه های پایین آنها برای هر ژنوم و حجم بالای تولید آنهاست. با توالی یابی SMRT با راه اندازی اولین محصول PacBio RS ، توانایی خواندن 1110 باز را که کوچکترین واحد DNA هستند ، داشت. این فناوری در طول سالها بیشتر تحت نوآوری قرار گرفت و آخرین تکرار با نام سیستم Sequel II ، اکنون توانایی خواندن بیش از 500 میلیون پایگاه را دارد. برای این پیشرفت ها ، PacBio و دستگاه Sequel II آنها از یک جایزه دریافت کردند دانشمند برتر 10 نوآوری در سال 2019.

این تحولات باعث شده است که خواندن DNA امروزی بسیار سریعتر و مقرون به صرفه تر از سایر اسلاف آن باشد. جدیدترین سیستم های توسعه یافته توسط PacBio نیز دارای میزان دقیق خواندن بیش از 99.9٪ دقت هستند که برای اطمینان از اعتبار و اعتبار در جامعه علمی مهم است. با توجه به این مزایا ، این دستگاه به اولین انتخاب دانشمندانی تبدیل شده است که به دنبال خواندن بسیار دقیق بخشهای زیادی از DNA و سایر مواد ژنتیکی هستند..

Pacific Biosciences of California، Inc (PACB) چشم اندازها

با مقرون به صرفه تر شدن توالی ژنتیکی ، هر روز کاربردهای جدیدی از این فناوری کشف می شود. PacBio تخمین می زند که 10 میلیون توالی ژنتیکی انسانی سالانه تا سال 2025 انجام شود و یک روز این فناوری به بخشی از مراقبت های بهداشتی تبدیل شود. با سخت افزار و نرم افزار قابل اعتماد و قابل اعتماد ، PacBio از موقعیت خوبی برای ادامه سلطه خود از نظر سهم بازار برخوردار است و همچنان یک شریک معتبر برای شرکت های سراسر جهان است..

فناوری تعیین توالی SMRT توسط PacBio یکی از بهترین ها در صنعت است و علاقه رقبا را به خود جلب کرده است. ایلومینا ، رهبر دیگر در بخش بیوتکنولوژی ، اقدام به خرید این شرکت به قیمت 1.2 میلیارد دلار در سال 2018 کرد. در نهایت این معامله به نتیجه رسید ، هر دو شرکت با استناد به روند تأیید نظارتی طولانی به عنوان دلیل اصلی توافق متقابل برای فسخ قرارداد. علیرغم این ، علاقه سایر شرکتها جذابیت فناوری تعیین توالی SMRT و نقش مکمل آن را برای سایر نوآوریهای نوظهور بیوتکنولوژی نشان می دهد.

از کجا می توان علوم زیستی اقیانوس آرام کالیفرنیا را خریداری کرد (PACB)?

دلالی که توصیه می کنیم باشد نفر اول.

Firstrade یک شرکت کارگزاری آنلاین پیشرو است که مجموعه کاملی از محصولات و ابزارهای سرمایه گذاری را برای کمک به سرمایه گذاران مانند شما در کنترل آینده مالی خود طراحی کرده است. از زمان تاسیس در سال 1985 ، Firstrade متعهد به ارائه خدمات با ارزش و کیفیت بالا بوده است.

ترکیبی از فناوری تجارت اختصاصی ، رابط کاربری بسیار بصری ، خدمات برجسته مشتری و برنامه های تلفن همراه ، Firstrade یک راه حل جامع برای همه نیازهای سرمایه گذاری شما ارائه می دهد.  نفر اول عضو FINRA / SIPC است.

سرمایه گذاری در علوم زیستی اقیانوس آرام کالیفرنیا ، وارز (NASDAQ: PACB) سرمایه گذاری در علوم زیستی اقیانوس آرام کالیفرنیا ، وارز (NASDAQ: PACB) سرمایه گذاری در علوم زیستی اقیانوس آرام کالیفرنیا ، وارز (NASDAQ: PACB)
rade ★★★★★ بررسی Firstrade

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران سهام بیش از دهها عامل از جمله کارمزد و حداقل حساب ، سیستم عامل معاملات ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

Finance ★★★★★ بررسی مالی M1

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران سهام بیش از دهها عامل از جمله کارمزد و حداقل حساب ، سیستم عامل معاملات ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

★★★★★ ★★★★★ نقد و بررسی Public.com

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران سهام بیش از دهها عامل از جمله کارمزد و حداقل حساب ، سیستم عامل معاملات ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

هزینه ها

کمیسیون صفر

هزینه ها

کمیسیون صفر

هزینه ها

کمیسیون صفر

حداقل حساب

هیچ یک

حداقل حساب

100 دلار

حداقل حساب

هیچ یک

تبلیغات

سهام رایگان *

* برای جزئیات بیشتر به وب سایت مراجعه کنید.

تبلیغات

هیچ یک

ترویج

هیچ یک

خلاصه

به عنوان شرکتی که فقط کمتر از دو دهه از عمر آن می گذرد ، نوآوری هایی که توسط فناوری توالی یابی SMRT توسعه یافته توسط PacBio امکان پذیر شده است ، تأثیرات ماندگاری بر جامعه علمی داشته است. با ادامه کاهش هزینه ها ، تعیین توالی DNA می تواند به یک بخش اصلی از مراقبت های بهداشتی روزمره تبدیل شود. دسترسی بالقوه این فناوری در بازار تقریباً بی حد و مرز است. به عنوان یک رهبر در فضا ، Pacific Biosciences کالیفرنیا از موقعیت خوبی برخوردار است تا بتواند از رشد آینده امیدوار کننده صنعت بهره ببرد..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me