banner
banner

تلگرام برنده دادگاه می شود اما زنجیره بلوک TON را رها می کند

پیام های بسیار محبوب برنامه, این هفته تلگرام از برد کوتاه مدت در دادگاه در برابر کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) برخوردار شد. یک قاضی فدرال درخواست SEC برای تلگرام برای تحویل کلیه اظهارات بانکی قبل از 8 ژانویه در مورد پروژه زنجیره بلوک TON خود را رد کرد. متأسفانه ، پیامدهای قانونی در حال افزایش با موضع تهاجمی تری که SEC پس از شروع دادگاه اتخاذ کرده است ، مدیران شرکت را وادار به تجدیدنظر در مورد استراتژی TON خود کرده است..

تلگرام به دلیل توسعه بلاک چین TON و ارز رمزنگاری شده Gram برای ماهها درگیر پرونده Des SEC شده است. در ماه اکتبر ، SEC شکایت کرد تلگرام طبق اسناد SEC ، این شرکت ادعا می کند که تلگرام در طول خود قوانین متعدد مربوط به اوراق بهادار فدرال را نقض کرده است رکوردشکنی 2017 پیشنهاد اولیه 1.7 میلیارد دلاری (ICO).

دفاع از Blockchain TON

به نوبه خود ، تلگرام چاقو را مطرح کرد دفاع. این شرکت ادعا کرد که Gram ها توکن های سودمندی هستند. بنابراین ، آنها خارج از صلاحیت SEC هستند. به نوبه خود ، SEC این اقدامات را سیلی به صورت خود دید. در نتیجه ، این گروه تصمیم گرفت تحقیقات خود را گسترش دهد. اکنون SEC فقط نمی خواهد فروش توکن های گرم را متوقف کند ، این گروه به دنبال زیر سال بردن اعتبار ICO 2017 شرکت است.

SEC ادعا می کند که تلگرام در جریان فعالیت های خود برای جمع آوری کمک های مالی ، اقدام به کلاهبرداری کرده است. این محوری برای پیگرد قانونی بیشتر شرکت پس از آن انجام می شود که مقامات SEC تلگرام را متهم به توقف و بهانه گیری در مورد درخواست گروه برای اطلاعات سرمایه گذاران کردند. از قضا ، دقیقاً همین درخواست آن تلگرام را در یک باتلاق قرار داده است.

برنده کوچک برای Blockchain TON

قاضی فدرال ، کوین کاستل از ناحیه جنوبی نیویورک مقام مقدم پرونده است. وی پس از به تعویق انداختن درخواست SEC برای اطلاعات سرمایه گذاران ، این هفته در دادگاه یک پیروزی کوچک به تلگرام داد. تلگرام توانایی ارائه این اطلاعات را در مهلت درخواست شده 8 ژانویه رد کرد زیرا این امر موجب نقض قوانین حمایت از حقوق مصرف کننده اتحادیه اروپا می شود. اساساً ، الزامات حریم خصوصی اتحادیه اروپا موظف است شرکت قبل از تحویل آنها به یک دولت خارجی ، کلیه اطلاعات شخصی را از پرونده شهروندان اتحادیه اروپا حذف کند.

با این حال قاضی کاستل به مسئولان تلگرام اطلاع داد که این انکار واقعاً بیشتر از تعویق است. وی اظهار داشت که در “آینده ای نه چندان دور” شرکت باید اظهارات بانکی درخواستی را به SEC ارائه دهد. چارچوب زمانی اضافه شده به تلگرام این فرصت را می دهد تا چنین تخلفاتی را نقض کند و هیچ گونه قانون حریم خصوصی داده های خارجی را نقض نکند.

بازنگری در مفهوم Blockchain TON

به دنبال افزایش فشار SEC ، مسئولان تلگرام به این نتیجه رسیدند که بهتر است برخی از مهمترین بخشهای استراتژی زنجیره بلوک TON خود را کنار بگذارند. در اخیر وبلاگ پس از آن ، این شرکت مقداری از تغییرات اساسی که مدیران در مورد آن تصمیم گرفته اند ، روشن کرد. از طرف دیگر ، تلگرام دیگر کیف پول رمزنگاری شده گرام خود را در پیام رسان تلگرام ادغام نخواهد کرد. اصولاً کیف پول فقط به صورت مستقل در دسترس خواهد بود.

TON Blockchain Post از طریق تلگرام توییتر

TON Blockchain Post از طریق تلگرام توییتر

این پست به همان اندازه برای پروژه زنجیره بلوک TON بسیار مضر بود. مقامات شرکت اظهار داشتند که آنها هیچ برنامه ای برای حفظ یا توسعه برنامه های آینده برای بلاکچین TON ندارند. در واقع ، این شرکت اظهار داشت که امیدوار است توسعه دهندگان شخص ثالث برای ادامه کار بلاکچین از طریق برخی از بنیادهای تازه تأسیس وارد عمل شوند..

ضربه عظیم به سرمایه گذاران TON Blockchain

تصمیم برای عدم ادغام تن اکوسیستم به پیام رسان تلگرام ضربه بزرگی به سرمایه گذاران وارد می کند. تلگرام ماهانه بیش از 200 میلیون کاربر فعال دارد. ادغام مستقیم TON در سیستم عامل مزیت بزرگی نسبت به رقابت برای سیستم خواهد داشت. شروع این ایده با یک بازار غول پیکر اسیر و دسترسی سریع و یکپارچه کاربران به رمزهای گرمی ، عامل اصلی تصمیم بیشتر سرمایه گذاران برای تبدیل شدن به بخشی از بلاک چین TON بود..

برای رانندگی پست به خانه ، تلگرام بیانیه ای علنی داد که بیشتر یک سلب مسئولیت قانونی است. در سلب مسئولیت ، این شرکت برخی از حقایق شگفت آور را بیان کرد. برای اولین بار ، تلگرام ادعا می کند که هرگز “هرگونه قول یا تعهد برای توسعه هرگونه برنامه یا ویژگی برای TON Blockchain داده است. ”  این پست سرمایه گذاران TON را به فکر فرو انداخت که چه اتفاقی برای سرمایه آنها خواهد افتاد اکنون که دیگر قرعه کشی های اصلی پروژه دیگر واقعیت نیست.

تلگرام – TON گرفتار موهای صلیبی

با توجه به اندازه بسیار زیاد ICO 2017 Telegram ، دیدن اینکه SEC تصمیم گرفت فشار زیادی به این شرکت وارد کند تعجب آور نیست. متأسفانه ، SEC اکنون سرمایه گذاران TON را در دست داشته است زیرا این شرکت رویاهای رمزنگاری شده آنها را رها کرده است.

آیا این حقه است?

برخی از تحلیل گران معتقدند که تاکتیک های جدید نمایش داده شده از تلگرام در واقع بخشی از یک استراتژی بزرگتر است. آنها مانورها را راهی برای سهولت وجود سکو می دانند. با تولید زنجیره بلوک و کیف پول TON به عنوان یک موجودیت جداگانه ، تلگرام می تواند از بسیاری از ترس ها اجتناب کند و از تنظیم کنندگان و قانون گذاران تا کنون بیزار باشد.

بیشتر این مطبوعات منفی را می توان ناشی از سرریز از پروژه Libra در Facebook دانست. مقامات دولتی علاقه زیادی به ورود سیستم عامل های بزرگ رسانه های اجتماعی به بخش رمزنگاری ندارند. در حال حاضر ، قانونگذاران از هر دو طرف راهرو لایحه های قانونی تنظیمی ارائه داده اند تا سرعت استفاده از ارزهای رمزپایه را توسط این غول های فناوری کاهش دهند. اکنون این س remainsال باقی مانده است که آیا این مقررات برای متوقف کردن این پروژه ها کافی خواهد بود؟ در مورد زنجیره بلوک TON ، به نظر می رسد که آنها چنین بوده اند.

TON – یک رویای گمشده

ناراحت کننده است که مفهومی را به عنوان مزیت که زنجیره بلوک TON به آرامی از بین برد ، دید اندازه گسترده شبکه تلگرام باعث افزایش قابل توجه پذیرش ارز رمزنگاری شده در سطح جهانی می شود. تحلیلگران به سمت شبکه های گسترده رسانه های اجتماعی به عنوان یکی از سریع ترین راه ها برای ادغام استفاده از ارزهای رمزپایه به روشی موثر اشاره کردند. متأسفانه ، دقیقاً همین تصویب در مقیاس بزرگ است که نمایندگان و ناظران را در حاشیه خود دارد.

هیچ گرامی برای شما وجود ندارد

با وجود حمایت شدید سرمایه گذاران و رکوردشکنی ICO ، اکنون به نظر می رسد کل پروژه بلاک چین TON زیر سوال رفته است. امیدوارم که تلگرام و SEC درک متقابل داشته باشند. در این صورت ، این می تواند ادامه توسعه این بلاکچین منحصر به فرد و بازی را تغییر دهد. در حال حاضر ، مجموعه رمزنگاری در انتظار دیدن پاسخ نهایی SEC و Telegram است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me