banner
banner

پیمایش در حسابهای مختلف OKEx

تا به حال فکر کرده اید که چند نوع حساب در OKEx وجود دارد?

پاسخ 9 است – حساب تأمین مالی ، حساب Spot ، حساب Margin ، حساب Futures ، حساب Swap دائمی ، حساب گزینه ها ، حساب Fiat ، حساب پس انداز و حساب استخراج.

شاید لازم باشد مدیریت 9 حساب مختلف دلهره آور به نظر برسد ، نیازی به گفتن نیست که باید درگیر تغییر بازار 24/7 روزانه باشید. اما این حساب ها به طور خاص برای تأمین نیازهای تجاری مختلف شما طراحی شده اند تا بتوانید همیشه از آنها نهایت استفاده را ببرید. بیایید نگاهی به حساب ها و عملکردهای آنها بیندازیم.

حسابهای مختلف & عملکرد آنها

ما حساب های مختلفی ارائه می دهیم تا کاربران بتوانند دارایی های خود را مدیریت کرده و ریسک ها را به راحتی کنترل کنند ، دارایی های هر حساب مستقل و قابل انتقال هستند. به عنوان مثال ، اگر کاربران نیاز به انجام معاملات spot یا مشتقات داشته باشند ، باید از قبل از طریق بندر انتقال صندوق ، وجوه خود را به حساب های spot یا مشتقات مربوطه منتقل کنند.

1. حساب بودجه

این حساب “اصلی” خود را در OKEx در نظر بگیرید زیرا حساب تأمین مالی ، سپرده ها ، برداشت ها و مانده صندوق شما را مدیریت می کند. هر نوع فروش هوایی و پاداشی که از طریق تبلیغات ما به دست می آورید به حساب Funding شما نیز ارسال می شود (اطمینان حاصل کنید که برای جمع آوری آنها به وب سایت ما مراجعه کرده اید!). تو می توانی وجوه خود را به حساب Funding خود واریز کنید, یا وجوه را از حساب Funding خود به کیف پول شخصی خود برداشت کنید یا حسابها در سیستم عاملهای دیگر.

2. حساب Spot

حساب Spot برای معاملات spot استفاده می شود. می توانید تراز معاملات spot خود را در اینجا بررسی کنید و از آنها برای معامله همه جفت ها در بازار spot استفاده کنید. برای تجارت ، ابتدا باید وجوه را از حساب Funding خود به حساب Spot خود منتقل کنید.

3. حساب مارجین

حساب مارجین که به طور خاص برای معاملات حاشیه طراحی شده است. هر جفت معاملاتی حاشیه به یک حساب مارجین مرتبط است, و شما باید ریسک ها را به طور جداگانه برای هر جفت معاملاتی مدیریت کنید. برای انجام معاملات حاشیه ای یک جفت معاملاتی ، باید وجوه را با همان ارز مبنای اصلی یا ارز پیشنهادی جفت به حساب مارجین مربوطه خود منتقل کنید. انتقال مستقیم وجوه در بین حساب های مارجین جفت های معاملاتی با همان ارز پایه در دسترس است (به عنوان مثال می توانید ETH را از حساب حاشیه ETH / USDT به حساب حاشیه ETH / BTC خود منتقل کنید).

4. حساب آینده

Futures Account برای معاملات آتی استفاده می شود. هر قرارداد آتی دارای یک حساب آینده است, و عملکرد و ریسک در هر حساب به طور جداگانه محاسبه می شود. از آنجا که ما دو نوع قرارداد آتی داریم ، حاشیه USDT و حاشیه سکه ، انتقال بین حساب ها متفاوت عمل می کند. فقط ارزهای زمینه ای مانند BTC و ETH می توانند به عنوان حاشیه به حساب های آتی قراردادهای آتی حاشیه سکه منتقل شوند و فقط USDT به عنوان حاشیه به قراردادهای آتی حاشیه USDT منتقل می شود..

5. حساب تعویض دائمی

حساب معامله دائمی در معاملات مبادله دائمی استفاده می شود. مشابه حساب مارجین, هر قرارداد مبادله دائمی دارای یک حساب تعویض دائمی جداگانه است, و عملکرد و ریسک در هر حساب به طور جداگانه محاسبه می شود. فقط ارزهای زمینه ای مانند BTC و ETH می توانند به عنوان حاشیه به حسابهای سوآپ دائمی قراردادهای تعویض دائمی حاشیه سکه منتقل شوند و فقط USDT می تواند به عنوان حاشیه به حسابهای مبادله مداوم قراردادهای مبادله دائمی حاشیه USDT منتقل شود.

6. حساب گزینه ها

Account Options برای معاملات گزینه استفاده می شود. از آنجا که ما در حال حاضر تجارت گزینه های BTC را آغاز کرده ایم ، اکنون می توانید BTC را به حساب گزینه های خود واریز کنید تا تجارت کنید.

7. حساب Spot

حساب Spot برای معاملات spot استفاده می شود. شما با توجه به نرخ ارز سیستم می تواند ارز فیات را به رمز ارز تبدیل کند. رمزنگاری تبدیل شده در حساب فیات شما ذخیره می شود.

8. حساب پس انداز

حساب پس انداز جایی است که شما بازده خود را از پس انداز ذخیره می کنید. پس انداز است محصولی با ارزش افزوده که کاربران را قادر می سازد درآمد OKEx را از وام های حاشیه ای تقسیم کنند. منطق ساده است. وقتی سکه های اضافی خود را به حساب پس انداز وارد کنید ، ما صندوق را به عنوان وام های حاشیه ای به تاجران حاشیه خود قرض می دهیم. و سپس ، بخشی از سود حاشیه ای که از معامله گران دریافت می شود به عنوان سود پس انداز شما اختصاص می یابد. وجود دارد بدون حداقل نیاز به سپرده یا محدودیت قفل. با پس انداز می توانید از سکه های اضافی خود به خوبی استفاده کنید.

9. حساب استخراج

حساب استخراج برای استفاده می شود ذخیره استخراج خود را از استخر OKEx. شما می توانید از بودجه موجود در حساب استخراج خود برای سهام استفاده کنید و عملکرد استخراج رمزنگاری شده شما که در استخر OKEx تولید می شود نیز به حساب استخراج ارز رمزنگاری مربوطه واریز می شود..

حساب اصلی & حسابهای فرعی

ممکن است متوجه شوید که دو نوع حساب وجود دارد که ما آنها را تحت پوشش قرار نداده ایم – حساب های اصلی و زیر حساب های آنها. یک حساب اصلی می تواند برای چندین زیر حساب درخواست کند و هر زیر حساب دارای یک حساب کاربری است شماره حساب و رمز ورود مستقل. زیر حساب ها از طریق حساب اصلی از طریق مجوزهای تقسیم مدیریت می شوند. بخشی از وجوه شما می تواند به حساب های فرعی منتقل شود ، بنابراین شما می توانید بدون استفاده از وجوه حساب اصلی ، معاملات spot ، margin ، معاملات آتی و گزینه ها را به صورت جداگانه انجام دهید. با این حال ، شما نمی توانید از حساب های فرعی خود وجهی برداشت کنید. ابتدا باید وجوه را از حساب های فرعی خود به حساب اصلی خود منتقل کنید و سپس وجه را از آنجا برداشت کنید.

سطح هزینه معامله و سطح تأیید KYC زیر حساب های شما همان حساب اصلی شما است. اما تعداد درخواست سفارشات از حساب اصلی و هر زیر حساب به طور جداگانه محاسبه می شود. به این ترتیب می توانید با انعطاف پذیری بیشتری تجارت کنید و مدیریت آن آسان تر است.

هنوز گیج شده?

گاهی اوقات ما نیز می کنیم. نگران نباشید ، ما همیشه در خدمت شما هستیم. در صورت تمایل از طریق ایمیل با ما تماس بگیرید [ایمیل محافظت شده] یا با ما در تلگرام چت کنید https://t.me/OKExOfficial_English!

OKEx را روشن کنید:

https://twitter.com/OKEx

https://www.facebook.com/okexofficial/

https://www.linkedin.com/company/okex/

https://t.me/OKExOfficial_English

https://www.reddit.com/r/OKEx/

https://www.instagram.com/okex_exchange

Steemit: https://steemit.com/@okex-official

وب سایت: https://www.okex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me