banner
banner

10 پیش بینی برتر قیمت بیت کوین در آینده

بعد از بیت کوین تقریباً در هفته های آخر سال 2017 به رکورد خود رسیده است ، بسیاری حدس می زنند که آیا دوباره رشد مشابهی رخ دهد. در حالی که برخی بر این باورند که بیت کوین خیلی زود رشد نخواهد کرد ، بسیاری از سرمایه گذاران و تحلیلگران رمزنگاری پیش بینی می کنند که قیمت BTC امسال افزایش یابد.

  1. Kay Van-Petersen: BTC تا دسامبر 2018 100000 دلار خواهد بود

کی ون-پترسن ، تحلیلگر در ساکسو بانک, معتقد است که بیت کوین می تواند در سال 2018 به 100000 دلار برسد ، همچنین اضافه می کند که سایر سکه های رقیب نیز می توانند از آن بهتر عمل کنند.

ون پترسن در دسامبر 2016 پیش بینی کرد که بیت کوین در سال 2017 به مرز 2000 دلار برسد. در زمان پیش بینی خود ، بیت کوین زیر 900 دلار معامله می شد. قیمت بیت کوین از ماه 2000 گذشته و درست همانطور که تحلیلگر بانک ساکسو پیش بینی کرده بود.

“اول از همه ، شما می توانید استدلال کنید که ما در بیت کوین تصحیح درستی داشته ایم ، در یک نقطه 50 درصد عقب نشینی کرده است ، که سالم است. اما ما هنوز تأثیر کامل قراردادهای آتی را ندیده ایم. “.

قراردادهای معاملات آتی بیت کوین سال گذشته توسط CME و CBOE آغاز شد. این راه اندازی به عنوان یک تاکتیک برای جذب سرمایه گذاران نهادی بیشتر به بازار ارزهای رمزنگاری شده و مشروعیت بخشی به آن در نظر گرفته شد. ون-پترسن معتقد است كه هرچه موسسات بیشتری درگیر شوند ، این روند را به عنوان یك روند آهسته و ثابت توصیف می كند.

برای رسیدن بیت کوین به 100000 دلار ، افزایش بیش از 635 درصدی از قیمت فعلی 13601،43 دلار نیاز دارد. همچنین لازم به ذکر است که ون-پترسن قبلاً اظهار داشت که رسیدن به آستانه 100000 دلار ممکن است ده سال طول بکشد.

حتی اگر بیت کوین از ابتدای سال به صورت معاملاتی معامله می شود ، ون-پترسن اظهار داشت که بیت کوین تمایل به معامله در حدود سطح معینی دارد که معمولاً به دنبال آن “نرخ مجدد” است.

“من تعجب نمی کنم اگر این چیزی است که ما می بینیم. این به نوعی ساختن یک بنیاد است ، سپس کمی بیشتر ارزیابی می کنید. “

  1. Jeet Sighn – BTC در سال 2018 حداقل به 50،000 دلار می رسد

جیت سینگ ، مدیر نمونه کارهای ارز رمزنگاری شده در شش سال گذشته ، ادعا می کند که برای ارزهای دیجیتال نوسان بین 70 تا 80 درصد از قیمت رکورد اولیه خود بسیار رایج است.

هنگامی که او در مجمع جهانی اقتصاد در داووس صحبت کرد ، او ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین و ریپل را با غول های فن آوری اولیه مانند مایکروسافت.

“اگر به Microsoft یا نگاه کنید سیب, سهام آنها بسیار بی ثبات بود زیرا بازار بالغ نشده بود. “.

آقای سینگ توضیح داد که نوسانات بازار ممکن است مربوط به معامله گران ارزهای رمزپایه جدید باشد ، اما سرمایه گذاران مسن دیگر نگرانی های خود را ندارند ، زیرا آنها به این نوسانات معمول عادت کرده اند.

وی همچنین اظهار داشت که معتقد است ارزهای رمزنگاری شده در ماهها و سالهای آینده بیشتر در معاملات استفاده خواهد شد.

وی ادعا کرد: “در حال حاضر فروشندگان زیادی وجود ندارند که ارزهای رمزپایه را قبول می کنند ، اما در بازار سیاه بسیار پذیرفته شده است.”.

وی اظهار داشت: فرزندخواندگی عمدتا در کشورهایی با اقتصاد و ارزهای ناپایدار آغاز می شود ، اما این امر به سایر صنایع و کشورها نیز تسری خواهد یافت. وی همچنین اشاره کرد که به نظر می رسد در میان کشاورزان قهوه و توتون و تنباکو میزان بالای فرزندخواندگی وجود دارد.

وی گفت: “در کشورهای مختلف صلاحیت Bitcoin متفاوت است.” این کالایی در ایالات متحده است ، ارز در سوئیس “اما برای من این چیزی بیشتر از ارز است.”

سینگ پیش بینی کرد که “بیت کوین قطعاً می تواند 50،000 دلار در سال 2018 ببیند” حتی اگر “ما احتمالاً یک دوره بی ثباتی را تجربه خواهیم کرد.”

  1. دن مورهد – 20،000 دلار تا دسامبر 2018

دن مورهد ، مدیر عامل شرکت پانتره پایتخت, یک صندوق پرچین ارز رمزنگاری شده به ارزش 1 میلیارد دلار ، حدس زده است که بازار رمزنگاری می تواند در ده سال آینده به “40 تریلیون دلار” برسد.

 “این یک بازار جذاب است. یک بازار 400 میلیارد دلاری که هیچ کس مالک آن نیست … ما قبلاً چنین چیزی ندیده ایم … صنعت به طور کلی می تواند به راحتی به 4 تریلیون دلار برسد ، 40 تریلیون دلار قطعاً امکان پذیر است … پیش بینی 10 ساله است ، یک شبه اتفاق بیفتد. “

مورهد خاطرنشان کرد که لیست CBOE و CME از معاملات آتی Crypto مربوط به سال گذشته می تواند یکی از راه های “کوتاه مدت سرمایه گذاری دارایی های رمزنگاری” با توسعه بازار باشد. علی رغم این ، وی تخمین زد که علاقه روزافزون وال استریت به خرید و فروش معاملات رمزنگاری “یک بازار سرزنده قرض رمزنگاری طی دوازده ماه” را ایجاد می کند.

مورهد اشاره کرد که بازار از زمان سقوط در سال 2018 تاکنون 25 درصد بازگشته است و پیش بینی کرد که قیمت آن در سال جاری به یک رکورد جدید برسد.

“بیت کوین به زیر میانگین متحرک 200 روزه خود رسیده است و این مهم است زیرا شش سال است که ارز 170 درصد در سال در حال افزایش است … از زمان اوج خود 65 درصد کاهش یافته است ، و اگر 100 دلار در هر یک قرار دهید از چهار برابر میانگین متحرک 200 روزه خود ، 285 درصد بازده خواهید داشت … در حال حاضر یک خرید فریادی است. “

در حضور اخیر در پادکست Unchained ، بنیانگذار سرمایه Pantera توضیح داد که چگونه بیت کوین می تواند در پایان سال جاری به 42000 دلار برسد. این با سایر پیش بینی های انجام شده توسط سایر تحلیلگران و کارشناسان مطابقت دارد. وی همچنین اشاره کرده است که ارز دیجیتال در نهایت به 356000 دلار می رسد یا حداقل توانایی انجام این کار را دارد. 

از نظر وی ، بیت کوین به دلیل روند فعلی که ارز دیجیتال در حال حاضر در بازار دنبال می کند ، به آن سطح قیمت می رسد. سرانجام ، بسیاری از تحولات مهم فناوری در شبکه بیت کوین وجود دارد که به رشد قیمت در آینده کمک می کند. 

رویداد مهم دیگری که به بیت کوین کمک می کند تا به بالاترین سطح خود برسد ، صندوق قابل معامله در بورس (ETF) است. مورهد معتقد است که ETF می تواند مدت زمان طولانی تری قبل از تصویب طول بکشد. در صورت تأیید ، برای بیت کوین بسیار صعودی خواهد بود.

  1. Arthur Hayes – BTC تا پایان سال 2018 به 50 هزار دلار می رسد

آرتور هیز ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت BitMEX, اظهار داشت که او معتقد است ارزش بیت کوین تا پایان سال 2018 به 50000 دلار خواهد رسید.

هیز همچنین کارمند سابق سهام Citigroup و Deutsche Bank است. وی ذکر کرد که دلیل ایجاد عملیات پایه BitMex در هنگ کنگ این است که فکر می کند بازارهای آسیا در مورد تجارت ارزهای رمزپایه استقبال بیشتری می کنند. وی همچنین فکر می کند که تجارت دارایی دیجیتال در شمال آسیا یک صنعت “تثبیت شده” است.

“آسیا بر رمزپایه ها تسلط دارد زیرا آنها در معامله دارایی های دیجیتال بسیار عادت دارند. کره جنوبی دو دهه است که کالاهای دیجیتالی مربوط به بازی را تجارت می کند. وقتی شما به سمت یک ارز دیجیتال کاملاً مبتنی بر پول حرکت می کنید ، آنها از نظر فرهنگی این را می فهمند ، بنابراین سریع سوار می شوند ، “مدیر عامل BitMEX اشاره کرد.

هنگامی که از وی خواسته شد در مصاحبه ای پیش بینی قیمت بیت کوین را ارائه دهد ، گفت که این احتمال دارد که قبل از پایان سال به 50000 دلار برسد. هیز در مورد جدی بودن پیش بینی خود اظهار داشت:

“این وظیفه من است که پیش بینی کنم. درست یا غلط باشد ، برای من مهم نیست. “

  1. تام لی – BTC 25،000 $ خواهد داشت

توماس لی ، بنیانگذار صندوق سرمایه گذاری, در موارد بسیاری اظهار داشته است که معتقد است بیت کوین بهبود خواهد یافت. وی در یک سری توییت ها به این نکته اشاره کرد که نمودار بهبودی بیت کوین همیشه شکل V دارد و به احتمال زیاد قیمت دوباره دوباره افزایش می یابد. وی پیش بینی می کند که بیت کوین امسال با 25000 دلار به اوج خود برسد.

وی معتقد است که بزرگترین عاملی که به این رشد کمک خواهد کرد ، درگیر شدن روزافزون سرمایه گذاران نهادی در بازارهای رمزنگاری خواهد بود.

“من فکر می کنم سرمایه گذاران سازمانی مورد علاقه بسیاری قرار گرفته اند و آنها هنوز واقعاً به رمزنگاری نرسیده اند زیرا هنوز هم عدم اطمینان قانونی وجود دارد. اما این نوع تخصیص نهایی به رمزنگاری به عنوان یک کلاس دارایی دلیل قدرتمندی برای تجمع بیت کوین خواهد بود. “

علاوه بر این ، داده های تاریخی Fundstrat نیز از پیش بینی مشتاقانه او پشتیبانی می کند:

وی گفت: “از نظر تاریخی ، ده روز شامل همه عملکردها در هر سال از قیمت بیت کوین است.” “اگر آن ده روز را بیرون کشیدید ، بیت کوین 25 درصد در سال کاهش می یابد. بنابراین به همان اندازه که احساس می کند بیت کوین را با دلار 8000 دلاری نگه دارید ، انتقال از 8000 دلار به 25000 دلار در چند روز اتفاق می افتد. “

تاکنون پیش بینی های لی کاملاً دقیق بوده است ، از جمله فشار فروش مالیات که در بیشتر سه ماهه اول 2018 بر قیمت بیت کوین تأثیر می گذارد.

البته پیش بینی های متعدد دیگری نیز در مورد قیمت بیت کوین وجود دارد ، این پنج مورد برتر فقط نوک کوه یخ هستند. هر چند یک توصیه تصمیمات تجاری خود را فقط بر اساس پیش بینی ها قرار ندهید.

بینانس مدیر عامل همچنین در مورد قیمت بیت کوین نکاتی را ذکر کرده است ، اطلاعات بیشتر در مورد آن را می توانید در اینجا بیابید.

در توییتر ، لی نوشت که توییت های ترامپ در مورد بیت کوین و Libra برای بازار ارزهای رمزپایه صعودی است. وی توضیح داد که حداکثر 1٪ از جهان واقعاً از ارز رمزنگاری شده پیروی می کند ، این بدان معناست که 99٪ به آن اهمیت نمی دهند. 

با اظهار نظر دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده ، در مورد بیت کوین ، او 99٪ باقیمانده را از آن آگاه می کند. اگر فقط بخش کوچکی از این افراد که قبلاً در مورد بیت کوین چیزی نشنیده اند وارد بازار شوند ، ممکن است بیت کوین حتی دو برابر اندازه بازار داشته باشد. 

با تعادل ، مثبت است.

– حداکثر 1٪ از مردم جهان هستند که واقعا رمزنگاری را دنبال می کنند (بیشتر شبیه 0.1٪) بنابراین 99٪ اساساً اهمیتی نمی دهند

– DJT با بیان اینکه طرفدار نیست باعث می شود که دیگران 99٪ بیشتر آگاه شوند.

– اگر 1٪ ​​از آنها مثبت شود ، فقط 2 برابر اندازه بازار. https://t.co/dz9QY3mjWP

– توماس لی (fundstrat) 13 جولای 2019

در همان زمان ، توماس لی معتقد است که کاهش نرخ بهره در ایالات متحده نیز می تواند به رشد بیت کوین کمک کند. ماریو دراگی ، رئیس بانک مرکزی اروپا (ECB) نیز اعلام کرده است که پس از داده های منفی از شاخص های مختلف ، آنها با انگیزه های اقتصاد در ماه های آینده ادامه خواهند داد. این مورد توجه بسیاری از تحلیل گران قرار گرفته است که فکر می کنند این می تواند تأثیر مثبتی بر بیت کوین قبل از نصف شدن آن در سال 2020 داشته باشد. 

6- Mike Novogratz – بیت کوین می تواند تا 40000 دلار سر به فلک بکشد

مایکل نووگراتز ، سرمایه گذار شناخته شده ، مدیر سابق صندوق پرچین و حامی بیت کوین (BTC) ، معتقد است که بیت کوین به بالاترین رکورد قبلی خود در سال 2017 رسیده و حتی از آن پیشی خواهد گرفت..

نووگراتز در طی مکالمه اخیر خود با بلومبرگ گفت که او در مورد آینده بازار رمزنگاری و ارزهای دیجیتال بسیار صعودی باقی مانده است. وی اشاره کرد که بیت کوین می تواند تا سال 2020 به 40000 دلار افزایش یابد و در این سال بیت کوین نزدیک به 20 هزار دلار قابل معامله است. 

Novogratz در مورد آن نظر داد:

“من انتظار ندارم که بیت کوین طی دو هفته آینده به 20،000 دلار برسد. همچنین انتظار ندارم که از اواسط تا پایان سه ماهه چهارم باشد. ما شاهد یک دوره ادغام خواهیم بود. “

یکی از دلایل اصلی این افزایش قیمت ، راه اندازی رسمی ارز دیجیتال Libra است که هم اکنون توسط فیس بوک در حال توسعه است. علاوه بر آن ، بسیاری از شرکت های مالی دیگر نیز وجود دارند که آماده سرمایه گذاری در بازار ارزهای رمزپایه هستند. دو مورد از آنها شامل صرافی بین قاره ای (ICE) و سرمایه گذاری های فیدلیتی است.

7- جان مک آفی – بیت کوین تا 1،000،000 دلار افزایش می یابد

جان مک آفی شاید یکی از بحث برانگیزترین چهره ها در فضای ارزهای رمزپایه باشد. با پشت سر گذاشتن چندین میلیون دلار ، وی در حال ترویج پیشنهادات اولیه سکه (ICO) ، توکن ها ، ارزهای مجازی و شرکت های مختلف در بازار است.. 

جان مک آفی همچنین به دلیل پیش بینی اینکه بیت کوین قبل از سال 2021 به یک میلیون دلار می رسد مشهور است. وی گفت که در سال 2017 هنگامی که بیت کوین موج می زد و به بالاترین حد از 20،000 دلار می رسید. 

مک آفی در توییتر خود نوشت:

“وقتی بیت کوین را تا پایان سال 2020 500000 دلار پیش بینی کردم ، از مدلی استفاده کرد که در پایان سال 2017 5000 دلار پیش بینی کرد. BTC بسیار سریعتر از فرضهای مدل من شتاب گرفته است. اکنون بیت کوین را تا پایان سال 2020 1 میلیون دلار پیش بینی می کنم. اگر اشتباه باشد ، دیک خود را می خورم. “

وقتی من بیت کوین را در پایان سال 2020 500000 دلار پیش بینی کردم ، از مدلی استفاده کرد که 5000 دلار در پایان 2017 پیش بینی کرد. BTC بسیار سریعتر از فرضهای مدل من شتاب گرفته است. من اکنون Bircoin را تا پایان سال 2020 با قیمت 1 میلیون دلار پیش بینی می کنم. اگر اشتباه باشد ، من هنوز دیک خود را می خورم. pic.twitter.com/WVx3E71nyD

– جان مک آفی (officialmcafee) 29 نوامبر 2017

8- الیور ایزاک – بیت کوین می تواند 25000 دلار بدست آورد 

اولیور آیزاکز ، تحلیلگر قیمت بیت کوین معتقد است که ممکن است ارز دیجیتال تا پایان سال 2019 به 25000 دلار برسد. این طبق یک گزارش اخیر است منتشر شد توسط ایندیپندنت. او معتقد است که دلایل مختلفی در مورد رشد مجدد قیمت بیت کوین وجود دارد. جنگ تجاری کنونی که چین و ایالات متحده با آن روبرو هستند می تواند سرمایه گذاران را به سمت بیت کوین سوق دهد.

9- Time Draper – بیت کوین می تواند 250،000 دلار بدست آورد

تیم دراپر ، یک سرمایه گذار شناخته شده و حامی بیت کوین معتقد است که روند پذیرش مهمی در صنعت وجود دارد. چندین شرکت وجود دارد که شروع به معامله با بیت کوین و ارزهای رمزپایه می کنند. برخی از این شرکت ها شامل مایکروسافت ، آمازون ، استارباکس و همچنین Whole Foods هستند. 

تصویب جریان اصلی نیز در چند سال آینده انجام خواهد شد ، که کمک می کند بیت کوین تا سال 2023 ، چهار سال دیگر ، به 250،000 دلار برسد. 

درباره تصویب جریان اصلی ، Draper توضیح داد:

“من فکر می کنم وقتی برای خرید یک فنجان قهوه به استارباکس می روید و سعی می کنید با دلار پرداخت کنید ، آنها به شما می خندند زیرا از بیت کوین یا ارز دیجیتال دیگر استفاده نمی کنید […] این مانند این خواهد بود که خانم پیر با سکه ها. “

اگر بیت کوین بتواند به آن مقدار برسد ، این نشان دهنده افزایش قیمت بیش از 2520٪ نسبت به قیمت های فعلی است.

10- PlanB – بیت کوین می تواند تا 370،000 دلار افزایش یابد

PlanB یک تحلیلگر و سرمایه گذار ارز رمزنگاری شده شناخته شده است که اطلاعاتی درباره آینده بیت کوین و قیمت آن در بازار ارائه می دهد. به گفته وی ، گاو نر بازار می کند شروع کنید در پایین سختی ، این بدان معناست که وقتی کپیتولاسیون استخراج وجود دارد. 

# بیت کوین به نظر می رسد بازارهای گاو نر از پایین شروع می شوند.

ما در دسامبر 2011 (4.6 دلار) ، مه 2015 (230 دلار) و دسامبر 2018 (3691 دلار) شاهد پایین بودن مشکلات (کپیتولاسیون معدنچیان) بودیم. قیمت تا این لحظه تا ATH حدود 100 برابر افزایش می یابد. این روند ادامه دارد تا 370 هزار دلار ATH. pic.twitter.com/xgwp3SeHfb

– PlanB (@ 100trillionUSD) 26 جولای 2019

وی اشاره کرد که بازار در دسامبر 2011 ، مه 2015 و دسامبر 2018 با مشکل روبرو شده است. در آن زمان ، بیت کوین به ترتیب حدود 4.6 ، 230 و 3691 دلار معامله شد. PlanB همچنین پیشنهاد داده است که بیت کوین 100 برابر از قیمت پایین حرکت می کند. این بدان معناست که بیت کوین می تواند در نهایت در بازار گاو بعدی به 370،000 دلار برسد. بیت کوین باید از 29 ژوئیه حدود 3756 درصد رشد کند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me