banner
banner

نحوه خرید بیت کوین با کارت اعتباری در Binance

بینانس یکی از محبوب ترین سیستم عامل های مبادله در بازار رمزنگاری است. با این حال ، این همیشه یک ضعف داشته است – حمایت نکردن از تجارت ارز فیات. اکنون ، این پلت فرم در حال ایجاد تغییراتی است که به مشتریان خود امکان خرید رمزنگاری با ارز فیات را می دهد. اخیراً ، این تبادل با ساده, پردازنده پرداخت برای خریدهای رمزنگاری شده با کارت اعتباری. 

استفاده از کارت اعتباری در رمزنگاری بحث برانگیز است ، زیرا مبادلات برتر در مورد این موضوع رفت و برگشت کرده اند. به عنوان مثال ، Coinbase اجازه خرید کارت اعتباری را در سال 2018 متوقف کرد ، اما هنگامی که قبلاً به آنها اجازه می داد ، مشتریان هزینه های اضافی را متحمل می شوند. 

با این حال ، Binance تصمیم گرفته است که این حرکت جسورانه را انجام دهد ، اما کارت های اعتباری فقط می توانند برای خرید یک سری محدود از توکن ها ، یعنی Bitcoin ، Litecoin ، Ethereum و XRP استفاده شوند.. 

به گفته مدیرعامل Binance ، Changpeng Zhao, “صنعت رمزنگاری هنوز در مراحل اولیه است و بیشتر پول جهان هنوز در فیات است … ساخت دروازه های فیات آنچه که اکنون برای رشد اکوسیستم ، افزایش تصویب و معرفی رمزگذاری به بیشتر کاربران نیاز داریم.”

با این وجود ، چند محدودیت وجود دارد. اولاً ، روش پرداخت در برخی کشورها پشتیبانی نمی شود و حتی در ایالات متحده نیز چندین ایالت مانند واشنگتن دی سی ، نیومکزیکو ، نیویورک و جورجیا را پوشش نمی دهد. همچنین ، پشتیبانی از بانک ها جهانی نیست و کسانی که می توانند از این سرویس استفاده کنند 3.5٪ کارمزد دریافت می کنند و باید 10 تا 30 دقیقه برای نشانه های خود صبر کنند. 

در این زمینه ، بیایید ببینیم که چگونه می توانید بیت کوین را با کارت اعتباری روشن خریداری کنید بینانس.

مرحله 1: ثبت نام در Binance 

خرید بیت کوین با کارت اعتباری در Binance

جاهای خالی را با مشخصات خود پر کنید و برای ورود به سیستم از همان موارد استفاده کنید. 

مرحله 2: به صفحه کارت اعتباری Binance دسترسی پیدا کنید 

به سمت منابع مالی بخش در نوار ابزار Binance را انتخاب کنید و خرید با کارت اعتباری گزینه. 

بیت کوین را به عنوان ارز رمزپایه ای که می خواهید خریداری کنید انتخاب کنید ، سپس مقدار سفارش خود را وارد کنید. نوار دوم ، کل مبلغی را که از شما کسر می شود ، شامل 3.5 درصد هزینه نشان می دهد. 

خرید بیت کوین با کارت اعتباری در Binance

در مرحله بعدی ، از شما خواسته می شود که سفارش خود را تأیید کنید. برای درک فرآیند خرید ، انصراف کوتاه را بخوانید. پس از خواندن و درک سلب مسئولیت ، بر روی کلیک کنید من سلب مسئولیت را خوانده و در مورد آن توافق کرده ام, سپس به پرداخت بروید

خرید بیت کوین با کارت اعتباری در Binance

این ویژگی در فوریه 2019 به روز شد. برخی از وبلاگ های قدیمی به شما می گویند که برای خرید بیت کوین باید نوعی از altcoin را واریز کنید. این خرید بیت کوین نیست ، بلکه معامله یا مبادله یک سکه با سکه دیگر است. 

با این حال ، Binance پشتیبانی از fiat-to-crypto را ارائه می دهد. 

نکته 1: برای اولین خرید شما ، توصیه می کنیم مقدار کمی را فقط برای ایمن بودن شروع کنید. هنگامی که مبلغ اندکی در حساب Binance شما قرار گرفت ، می توانید بدون اینکه نگران باشید آیا سکه های شما به حساب شما واریز می شود ، بیشتر و حتی به طور مرتب خرید کنید.. 

نکته 2: واریز سکه از یک صرافی به Binance ممکن است محدودیت هایی داشته باشد و با هزینه های برداشت همراه باشد. ما به شما توصیه می کنیم از ویژگی جدید استفاده کنید و از راحتی آن لذت ببرید زیرا می توانید مستقیماً به کیف پول خود واریز کنید. 

مرحله 3: مشخصات خود را ارائه دهید 

شما به وب سایت Simplex هدایت خواهید شد. جاهای خالی را با جزئیات مورد نیاز پر کنید ، سپس شماره تلفن و ایمیل را که هنگام باز کردن حساب Binance ارائه کرده اید تأیید کنید. 

شما یک کد تأیید در تلفن خود دریافت خواهید کرد. کد 4 رقمی را در تلفن خود وارد کنید. 

علاوه بر این ، از طریق ایمیلی که ارائه کرده اید پیوند تأیید دریافت خواهید کرد. پس از این مرحله ، روی ادامه کلیک کنید. 

در مرحله بعدی لازم است مشخصات کارت اعتباری خود را پر کنید. اطمینان حاصل کنید که جزئیات با آدرس صورتحساب مطابقت دارند. با این حال ، کارت شما هنوز هزینه ای دریافت نمی کند – روی کلیک کنید الان پرداخت کن تا شما را به تأیید هویت برساند. 

خرید بیت کوین با کارت اعتباری در Binance

مرحله 4: تأیید صحت 

در این مرحله ، باید با گرفتن عکس اعتباری از کارت اعتباری که برای پرداخت استفاده کرده اید ، هویت خود را تأیید کنید. 

در صورت درخواست برای تهیه عکس سلفی ، موارد زیر را ارائه دهید:

نام شما و چهار رقم اول و آخر شماره کارت شما باید قابل مشاهده باشد. شما مجاز به پوشاندن ارقام میانی با انگشتان خود هستید. 

همچنین ، می توانید شناسه معتبر ، گذرنامه و گواهینامه رانندگی را بارگذاری کنید. اطمینان حاصل کنید که هر طرف سند را به ترتیب بارگذاری کرده اید. 

اگر این مراحل را از نظر شرعی دنبال کرده باشید ، باید Bitcoin شما در مدت زمان 20 دقیقه یا کمتر به حساب Binance شما واریز شود. با این حال ، بسته به برخی از عوامل مانند ازدحام شبکه ، ممکن است یک ساعت طول بکشد. 

تبریک می گویم! شما فقط اولین خرید Bitcoin خود را با استفاده از کارت اعتباری خود انجام داده اید. 

مبادلات زیادی وجود دارد که می توانید بیت کوین را خریداری کنید ، اما Binance بهترین و مایع ترین صرافی معتبر است. 

اگر هنوز یک حساب Binance باز نکرده اید ، وقت شماست. در زمان های اوج ، ممکن است صرافی به دلیل تعداد زیادی از متقاضیان ، پذیرش متقاضیان جدید را متوقف کند ، چیزی که در دسامبر 2017 مشاهده شد. 

بنابراین ، برای داشتن امنیت ، به محض این که حساب Binance را ثبت کنید ، و برخی از بیت کوین ها را جمع کنید. همانطور که Changpeng ژائو گفت, “اگر من و شما به آینده بیت کوین اعتقاد داریم ، بهترین کار این است که هر کسی اهمیتی نمی دهد تا آنجا که ممکن است.” صبر همه آنچه شما نیاز دارید است. 

برای خرید بیت کوین با کارت اعتباری در Binance این مراحل را دنبال کنید. 

امروز Binance را امتحان کنید

برای بیش از دو سال ، UseTheBitcoin تحقیقات انجام داده ، اخبار را پوشش داده و به خوانندگان در یافتن بهترین پروژه های بلاکچین کمک کرده است. چیزی که مدام به آن برمی گردیم Binance است.

Binance خود را به عنوان بهترین بستر معاملاتی برای تجار مبتدی و باتجربه متمایز کرده است و صدها سکه برای سرمایه گذاری در اختیار شما قرار می دهد. امروز تجارت را در بینانس!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me