banner
banner

بیت کوین به دنبال شکستن 7200 دلار یا ثبات 6،900 دلار برای احتمال بازگشت سرمایه است: Crypto Market Daily

جمعه ، 17 آوریل: بازارهای رمزنگاری در طی 24 ساعت گذشته رشد ملایمی را تجربه کرده اند. بیت کوین (BTC) در روز کمی بیش از یک درصد افزایش دارد و در حدود 7،100 دلار معامله می کند.

اتریوم (ETH) حدود 2 درصد رشد دارد ، با مقاومت 176 دلار هنوز سرکوب می شود.

Ripple’s XRP همچنان در کانال نزولی باقی مانده و کمی زیر 0.19 دلار معامله می شود.

نمودار 1H داده های مبادله همیشگی BTC / USD. منبع: OKEx.com

نمودار 1 ساعته بیت کوین نشان می دهد که یک الگوی W در حال شکل گیری است – قیمت پس از افت از 7200 دلار به طور موقت در 6900 دلار تثبیت شده است. این بدان معناست که این الگو احتمالاً با موفقیت شکل می گیرد ، زیرا 6900 دلار خط گردن است.

با این حال ، 7200 دلار هنوز یک نقطه مقاومت سخت برای گاوها است ، زیرا پس از حجم زیاد ، سطح بسیار زیادی کاهش یافته است. در مقایسه با مقاومت مقاومت بالاتر ، پشتیبانی 6900 دلار ضعیف تر است. اگر روند نتواند برای مدت زمانی جدید روند جدیدی ایجاد کند ، ممکن است قیمت به زیر آن برسد.

با توجه به تعداد زیادی موقعیت بلند که در حدود 6500 دلار ساخته شده است ، کوتاه مدت کاهش موثر از آن نقطه دشوار است. با این حال ، اگر صعودی تلاش کند 7،200 دلار آزمایش کند ، این کار بر اعتماد به نفس سرمایه گذار تأثیر می گذارد. در این صورت ، ممکن است فروش وحشت اتفاق بیفتد و قیمت را به زیر 6500 دلار برساند تا حمایت جدیدی در حدود 6150 دلار پیدا کند.

نمودار روزانه BTC ادغام مداوم را نشان می دهد

نمودار 1D داده های مبادله همیشگی BTC / USD. منبع: OKEx.com

در حقیقت ، با نگاهی به روند روزانه بیت کوین ، کاملاً واضح است که ادغام قیمت هنوز پایدار است. با این حال ، تفاوت این با هفته گذشته احیای تدریجی روند صعودی است.

نمودار حجم BTC همچنین می تواند شاخص احیا باشد ، زیرا حجم خرید به طور مداوم در حال رشد است. اگرچه شناسایی آن واضح نیست ، اما به سرمایه گذاران سیگنالی می دهد که گاوها قادر به کنترل فشار فروش بالای 6500 دلار در حال حاضر هستند.

با نزدیک شدن به روز نصف شدن بیت کوین در ماه آینده ، بازار در حال حاضر مانند آرامش قبل از طوفان است. هرچه دوره ادغام بیشتر طول بکشد ، شکست بعدی قوی تر خواهد بود. در آنجا ، بیشتر سرمایه گذاران ، به استثنای معامله گران کوتاه مدت ، باید توجه داشته باشند که بهتر نیست در حال حاضر معامله کنید ، زیرا گاوها و خرس ها تقریباً متعادل هستند و از دست دادن مهم نیست که چه جهتی باز شود. بهتر است منتظر بمانید تا ببینید آیا این روند می تواند لبه بالا یا پایین منطقه فعلی را بشکند ، سپس وارد بازار شوید.

سطح مقاومت و پشتیبانی

 • مقاومت کوتاه مدت: 7،200 دلار
 • مقاومت میان مدت: 7،500 دلار
 • پشتیبانی کوتاه مدت: 6،950 دلار
 • پشتیبانی میان مدت: 6،550 دلار

پشتیبانی حیاتی آزمون ETH با قیمت 165 دلار

4H ETH / USD داده های مبادله همیشگی. منبع: OKEx.com

ETH در حال حرکت به سمت پایین است تا پشتیبانی حیاتی را با قیمت 165 دلار در حال حاضر آزمایش کند. اگر قیمت بتواند تثبیت شود ، لحظه مهمی است ، زیرا روند ممکن است بتواند بالاترین قیمت خود را با قیمت 176 دلار آزمایش یا شکست دهد..

با توجه به میزان صدا در هنگام بازگشت دیروز ، واضح است که بازگشت قدرت قوی بود. پس از یک دوره استراحت در آخر هفته ، احتمالاً گاوها قیمت را افزایش می دهند تا هفته آینده دوباره $ 176 را آزمایش کنند.

بنابراین ، سرمایه گذاران باید روی اثربخشی 165 دلار تمرکز کنند. اگر قیمت به زیر 165 دلار برسد ، این روند دوباره در حدود 150 دلار حمایت خواهد کرد. این ممکن است ضعیف ترین شرایط باشد ، زیرا ممکن است در آن بالا یک M ایجاد شود و یک عقبگرد بعدی اتفاق بیفتد.

سطح مقاومت و پشتیبانی

 • مقاومت کوتاه مدت: 176 دلار
 • مقاومت میان مدت: 180 دلار
 • پشتیبانی کوتاه مدت: 165 دلار
 • پشتیبانی میان مدت: 150 دلار

گاو های XRP با ماندن قیمت در کانال نزولی ضعیف باقی می مانند

1H XRP / USD داده های مبادله همیشگی. منبع: OKEx.com

نمودار ساعتی XRP نشانگر ضعف گاوها است – حتی اگر قیمت دیروز لبه بالایی کانال نزولی را شکسته باشد ، حجم معاملات در دوره شکست کاهش یافته است. این الگو احتمال نادرست بودن شکست را افزایش می دهد.

در انتظار ، روند نزولی پیدا کرد و دوباره به کانال نزولی بازگشت و قیمت اکنون با لبه بالایی مهار می شود. تیم تحلیلگر OKEx مجدداً به سرمایه گذاران یادآوری می کند که اگر شکست با حجم مقایسه ای همراه نباشد ، احتمال زیادی وجود دارد که نادرست یا دام باشد.

بهتر است در کوتاه مدت به مقاومت مقاومت 0.1900 دلار و اثربخشی پشتیبانی 0.1855 دلار توجه کنید. اگر روند نتواند مجدداً لبه بالایی را بشکند ، به این معنی است که برای سومین بار است که نمی توان آن را آزمایش کرد و شکستن لبه در آینده بسیار سخت تر خواهد شد.

سطح مقاومت و پشتیبانی

 • مقاومت کوتاه مدت: 0.1900 دلار
 • مقاومت میان مدت: 0.1940 دلار
 • پشتیبانی کوتاه مدت: 0.1860 دلار
 • پشتیبانی میان مدت: 0.1820 دلار

سلب مسئولیت: این ماده نباید به عنوان پایه ای برای تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری در نظر گرفته شود ، و نه به عنوان یک توصیه برای انجام معاملات سرمایه گذاری تفسیر شود. تجارت دارایی های دیجیتالی ریسک قابل توجهی دارد و می تواند منجر به از دست دادن سرمایه سرمایه گذاری شما شود. شما باید اطمینان حاصل کنید که ریسک موجود را کاملاً درک کرده و سطح تجربه ، اهداف سرمایه گذاری خود را در نظر گرفته و در صورت لزوم به دنبال مشاوره مالی مستقل باشید.

OKEx را روشن کنید:

Steemit: https://steemit.com/@okex-official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me