banner
banner

شرکت Nu + – پایداری با شکلات و درختان

لازم نیست هر STO حول و حوش یک میلیارد دلار پول رمزگذاری شود. یکی از جلب توجهات به بخش اوراق بهادار دیجیتال ، توانایی باز کردن فرصت های تولید سرمایه برای شرکت ها در هر اندازه است. یک شرکت تازه تاسیس جوان با روی آوردن به این روش جدید جذب سرمایه ، مزایای بالقوه ای را که تجربه می کنند را تشخیص داده است.

شرکت Nu + Company ، یک شرکت آلمانی با تمرکز بر روی اقدامات غذایی سالم و پایدار ، قصد خود را برای جمع آوری کمک مالی از طریق پلت فرم توکن سازی ، NeuFund اعلام کرده است. این شرکت در زمینه شکلات های تخته ای خود ، که ویژگی های منحصر به فردی را به نمایش می گذارند ، تخصص دارد.

در حالی که هنوز جزئیات كامل افزایش پیش بینی شده آنها فاش نشده است ، این شركت عرشه زمین آنها را برای استفاده علاقه مندان در دسترس قرار داده است.

از آنجا که این رویداد تولید سرمایه به عنوان یک پیشنهاد امنیتی در لیختن اشتاین ساختار یافته است ، به احتمال زیاد اقدامات سختگیرانه ای برای انطباق اعمال می شود. این به معنای دسترسی فقط به سرمایه گذاران معتبر ، همراه با AML معمولی است & روشهای KYC – اگرچه همانطور که گفته شد ، ساختار این رویداد هنوز تأیید نشده است.

بلاکچین

بخش عمده ای از جذابیت های شرکتی مانند The Nu + Company ایدئولوژی است که آنها را پیش می برد. این واقعیت در بسیاری از شرکت هایی که به دنبال مزایای بلاکچین هستند غیر معمول نیست. از آنجا که این فناوری توانایی دسترسی آسان به سرمایه را دارد – در حالی که سطوح جدیدی از بهره وری را در بسیاری از عملیات شرکت ایجاد می کند – رمزگذاری از طریق Neufund درست است کوچه شرکت Nu +.

نمونه دیگر استفاده از بلاک چین توسط شرکت ، برای دستیابی به اهدافشان برای بهبود تأثیر ما بر روی زمین ، بادام است. این شرکت تازه تاسیس مستقر در لندن یک برنامه بصری را طراحی کرده است که برای ایجاد انگیزه در عادات خرید پایدار طراحی شده است. دقیقاً مانند شرکت Nu + ، بادام درختی برای جبران ردپای کربن ، بر اساس فعالیت کاربر ، درخت می کارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی تصمیم بادام بر تأثیرگذاری ، حتماً مقالات زیر را بررسی کنید.

بادام – تغییری باشید که زمین به آن نیاز دارد

مجموعه مصاحبه – الیور بولتون ، مدیرعامل Almond Impact

شکلات آگاه از سلامتی

شرکت Nu + تا به امروز انواع شکلات ها را توسعه داده است. این محصولات با توجه به سلامت هر دو ، محیط و بدن انسان طراحی شده اند. آنها وگان ، غنی از مواد مغذی هستند و تبلیغ می شوند حاوی 65٪ قند کمتر از یک شکلات شکلات سنتی هستند.

در حال حاضر ، شرکت Nu + دارای یک خط تولید با سه محصول شاخص است.

  • نوکاو
  • نوکائو سفید
  • نوپرو
  • کوچک در سطح ، تغییر بزرگ در زیر

تا به امروز ، این محصولات در مجموع بیش از 1.5 میلیون فروش داشته اند و در سال گذشته بیش از 2 میلیون یورو درآمد داشته اند.

بسته کامل

شرکت Nu + چیزی فراتر از محصول آنهاست. در حالی که شکلات آنها با توجه به سلامتی و پایداری مهندسی شده است ، تیم در اینجا متوقف نشد. تولید چنین محصولی فقط برای بسته بندی شکلات به روال سنتی چه فایده ای دارد؟ پلاستیکی.

همین امر باعث شد تیم اخیراً با شرکتی به نام Futamura معامله ای را انجام دهند. با این کار ، شرکت Nu + از محصولی از Futamura به نام ‘NatureFlex’ استفاده خواهد کرد. این شکل جدیدی از بسته بندی است که امکان جایگزینی پلاستیک را دارد. در زیر چند ویژگی اصلی از آنچه NatureFlex ارائه می دهد وجود دارد.

  • مهر و موم شده با حرارت
  • تجدید پذیر
  • قابل شستشو

درختکاری

ایدئولوژی فوق الذکر ، که شرکت Nu + را پیش می برد ، صرفاً برای نمایش نیست. تیم پشتیبان این پروژه به طور کامل بر اساس ایده پایداری خود عمل می کنند. این امر در قول آنها برای انجام سهم خود در برقراری مجدد جنگلداری در جزیره ماداگاسکار مشهود است.

قول از طرف شرکت The Nu + این است که برای هر بار فروخته شده ، این شرکت هزینه یک درخت را تأمین کند. به طور خاص ، آنها درختان حرا می کارند – که به دلیل توانایی آنها در مصرف مقادیر بالای CO2 شناخته شده است.

ماداگاسکار مانند هیچ مکان دیگری روی زمین نیست و به دلیل حیات وحش بی نظیری که در جنگل های آن یافت می شود ، انسان ها را دهه ها اسیر کرده است. متأسفانه ، اعتقاد بر این است که تقریباً 97٪ از جنگلهای خشک کشور نابود شده است – که عمدتا به دلیل فعالیتهای انسانی است. برای کسانی که مشترک Netflix هستند ، تولید اصلی با عنوان “سیاره ما” تولید شد. در این مجموعه یک قسمت روشن وجود دارد که در مورد دامنه این موضوع بحث می کند و همچنان آزار می دهد ماداگاسکار.

تیم 

در حالی که تیم در شرکت Nu + بیش از 40 عضو دارد ، از جمله مشاوران ، این یک ایده از سه موسس است که شرکت را از زمین خارج می کند.

هر یک از این افراد دارای مدرک مهندسی صنایع هستند – حرفه ای که معمولاً مبتنی بر به حداکثر رساندن کارایی سیستم ها و محصولات است. این چیزی است که باید به خوبی به تیم خدمت کند ، زیرا به نظر می رسد این تیم تازه وارد واقعاً از زمین خارج شده است.

به توکه نگاه میکنم

شرکت Nu + در موقعیت خوشبختی قرار دارد که یک کمپین اخیراً موفق تر را که از طریق Neufund برگزار می شود ، پیگیری کند. GreyP یک شرکت فناوری کرواسی است که قصد دارد با تحریک “ویژگی های هوشمند” بخش تحرک را تغییر دهد. آنها همچنین STO خود را در لیختن اشتاین برگزار کردند ، دقیقاً مانند STO آینده که امروز در اینجا بحث شد. روند و تجربیات آنها باید به عنوان یک طرح کلی برای شرکت Nu + پیش برود ، زیرا آنها به دنبال موفقیت GreyP هستند.

امتیازات GreyP با NeuFund STO – Black One Entertainment on Deck

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me