banner
banner

Masternodes: راه واقعی برای بدست آوردن درآمد منفعل از ارزهای رمزپایه

Masternodes: راه واقعی برای بدست آوردن درآمد منفعل از ارزهای رمزپایه

اگر مثل من هستید ، یک علاقه مند به رمزنگاری با انگیزه کارآفرینی هستید ، احتمالاً همیشه در جستجوی راه های جالب کسب درآمد هستید. در دنیای ارزهای رمزنگاری پول جدی برای کسب وجود دارد. برخی از مردم فقط با درست بازی کردن کارت های خود درو می کنند. میزبانی یک masternode یکی از راه های کسب درآمد منفعلانه است.

اگر از خود می پرسید که masternode چیست ، بگذارید سعی کنم توضیح دهم. masternode یک سرور اختصاصی است که در کنار شبکه بلاکچین به عنوان ردیف دوم اجرا می شود ، بلاکچین ردیف اول است. مانند لایه دوم زنجیره بلوک است – و این دو همزیستی هستند.

بعلاوه ، این سرورهای اختصاصی گره های کاملی هستند که در سرتاسر کره زمین پخش شده اند و یک شبکه غیرمتمرکز و غیر قابل اعتماد را تشکیل می دهند. هر یک از این سرورها یک نسخه کامل از بلاکچین را اجرا می کند.

چگونه یک masternode به شبکه بلاکچین کمک می کند

بلاکچین ردیف اول است. از هزینه های مضاعف جلوگیری می کند و با ارسال ، دریافت و تأیید معاملات سروکار دارد. ماینرها با استفاده از الگوریتم اجماع مانند PoW یا PoS ردیف اول را کنترل می کنند. به همین ترتیب ، ستون فقرات ستون فقرات ردیف دوم هستند. هدف آنها ارائه خدمات پیشرفته به شبکه بلاکچین است.

نمونه هایی از خدمات پیشرفته می تواند معاملات فوری ، معاملات ناشناس و حق رأی غیرمتمرکز باشد. همچنین, masternodes به امنیت شبکه در برابر هک ها یا گره های مخرب کمک می کند. هنوز هم ، masternodes بلوک ها و معاملات اضافه شده توسط ماینرها را تأیید می کند.

از آنجایی که برای میزبانی از یک قطعه سنجی نیاز به بستن مقدار مشخصی سکه در کیف پول دارید ، پایین آوردن شبکه یا حتی خراب کردن آن بسیار گران است – اگر کسی بخواهد شبکه را کنترل کند ، مجبور است بیش از نیمی از گره های شبکه.

در اینجا ویدئوی کوتاهی آورده شده است که اصول اولیه یک مدل اصلی را توضیح می دهد.

هنگامی که یک masternode را اجرا می کنید ، در عین حال خدمات پیشرفته تری به شبکه بلاکچین ارائه می دهید ، به امنیت شبکه کمک می کنید. در عوض ، شما با پاداش جبران می شوید. هر زمان بلوک بعدی به زنجیره بلوک اضافه شود ، masternode درصد مشخصی از پاداش بلوک را دریافت می کند.

خواندن: سیر تحول ارزهای رمزنگاری شده

Masternodes ROI: چقدر ROI می توانید کسب کنید?

اول ، بازدهی که می توانید از داشتن یک ابزار اصلی بدست آورید به نوع سرمایه گذار شما بستگی دارد. به طور کلی ، دو نوع سرمایه گذار وجود دارد: یک سرمایه گذار حریص است که خواهان بازگشت سریع سرمایه های خود است و یک سرمایه گذار صبور است که پروژه های بلند مدت با سود کوتاه را ترجیح می دهد.

پروژه هایی با ROI بالا خطرناک هستند. همچنین ، شما باید تحقیقات زیادی انجام دهید ، و به طور مداوم به دنبال پروژه های جدید باشید زیرا بیشتر آنها کوتاه مدت هستند. چنین پروژه های رمزنگاری از ROI بالایی برخوردار هستند (از 500٪ بالا) ، و ارزش سکه بسیار متغیر است.

از طرف دیگر ، یک پروژه بلند مدت ریسک کمتری دارد و میزان بازگشت سرمایه سالانه تورم ندارد. به طور معمول ، شما می توانید بازدهی سرمایه گذاری در بازه زمانی 6-30 ann سالانه دریافت کنید – با توجه به درآمد منفعل آن بسیار خوب است.

سایر عوامل اضافی نیز بر میزان مبلغی که می توانید بدست آورید تأثیر می گذارد. اگرچه ابزارهایی مانند Masternodes.online و Masternodes.pro برآوردی از میزان درآمد سالانه شما ارائه می دهد ، این فقط تخمین های تقریبی است. بازدهی که می گیرید به این بستگی دارد که آیا سکه در بین فاکتورهای دیگری مانند:

 • هیچ بلوکی در هر 24 ساعت پردازش نمی شود.
 • بررسی پاداش هر بلوک کشف شده.
 • چک چگونه پاداش بلوک بین Miners و Nodes تقسیم می شود.
 • بررسی تعداد masternodes فعال در شبکه.
 • هزینه نگهداری / نگهداری.
 • بررسی ارزش سکه.

یکی دیگر از عواملی که ROI شما را تحت تأثیر قرار خواهد داد ، مکانیسم توزیع مرتبط با هر سکه هنگام گسترش پاداش های بلوکی است.

ممکن است بخواهید پاداش روزانه مدل اصلی خود را انتخاب کنید. این رقم به تعداد جداول فعال شبکه بستگی خواهد داشت. با پیوستن تعداد بیشتری masternode به شبکه ، پاداش بلوکی که به هر masternode تعلق می گیرد کاهش می یابد.

نحوه محاسبه بازگشت سرمایه Masternode?

برای محاسبه ROI Masternode ، استراتژی مشخص شده در تصویر زیر را دنبال کنید:

بیایید سعی کنیم ROI را برای PACcoin با استفاده از آمار فعلی محاسبه کنیم. برای هر بلوک تولید شده ، پاداش 13800 PAC است. 75٪ پاداش بلوک به masternodes تعلق می گیرد. از این رو ، پاداش Masternode 10350 است.

با فرض داشتن یک MN ، سهم بلوک های خود را در روز محاسبه کنید.

 • تعداد کل Mns: 4071.
 • تعداد بلوک در روز: 554 بلوک.

÷ T} * B = (4072 1 1) * 554 = 0.1360084

کل بلوک در سال = 0.1360084 * 365 = 49.6708425

کل سکه های بدست آمده در سال (Y) = A * R =  49.6708425 * 10،350

Y = 514،093.220 PAC

این رقم را در ارزش سکه ضرب کنید تا درآمد خود را به دلار مشاهده کنید. اکنون ، برای دریافت ROI ، کل سکه های به دست آمده در سال و تقسیم بر تعداد سکه هایی را که به عنوان وثیقه قرار داده اید ، در نظر بگیرید. سپس نتیجه را در 100 ضرب کنید تا درصدی بدست آورید.

به دنبال مثال ما از بالا ، ROI به وسیله:

{Y÷ وثیقه} * 100 =  {514،093.220،000 500،000} * 100 = 102.82٪

برای بدست آوردن روزهای بازگشت سرمایه: وثیقه را بر درآمد روزانه تقسیم کنید که Y به 365 روز تقسیم می شود.

{541،093.220 ÷ 365} ÷ 500 ، 000 = 355 روز ROI

اکنون ، اگر افراد بیشتری به اکوسیستم masternode بپیوندند ، پس گرفتن سرمایه اولیه شما بیش از 355 روز طول می کشد. سعی کنید سکه ای را انتخاب کنید که قابلیت رشد دارد. این احتمال وجود دارد که تا زمانی که سرمایه اولیه خود را پس می گیرید سکه های شما ارزش بیشتری داشته باشند.

وقتی می خواهید تصمیم بگیرید که آیا یک سکه ارزش وقت و هزینه خود را دارد ، این س questionsالات را از خود بپرسید:

 • آیا این پروژه یک روزنامه سفید به روز شده را منتشر کرده است?
 • تیم دارای نقشه راه روشنی برای پروژه است?
 • بررسی بازار هدف سکه چیست?
 • سکه چه کاربردی در دنیای واقعی دارد?
 • تیم چه کسی است ، چه سابقه ای دارد ، و آیا آنها شفاف هستند?
 • آیا توسعه دهندگان سکه در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی مانند تلگرام ، Discord یا LinkedIn فعال هستند?
 • آیا این پروژه در انجمن هایی مانند Bitcointalk و Reddit دارای جامعه پر جنب و جوش و در حال رشد است?

مطمئن باشید که تصویری واضح از کار سکه و هدف رسیدن به آن دارید.

الزامات برای اجرای یک مدل اصلی

برای اجرای یک masternode ، به موارد مختلفی نیاز دارید. یکی از آنها یک سرور خصوصی مجازی (VPS) با آدرس IP اختصاصی است. برنامه های دارای VPS با بالاترین امتیاز به عنوان کثیفی ارزان قیمت هم Time4VPS هستند و هم Vultr با کمتر از 10 دلار برنامه ماهانه دارد.

دومین چیزی که شما نیاز دارید وثیقه برای سرور masternode است. هر شخصی که می خواهد گره کامل را در سطح دو اجرا کند ، باید این وثیقه را پرداخت کند. شما باید این سکه ها را در کیف پول خود قفل نگه دارید – تقریباً به همان روشی که رخ می دهد.

تا زمانی که سکه های وثیقه را در کیف پول سرد خود قفل کرده باشید ، اتصال فعال در شبکه خواهید داشت. با قفل شدن سکه هایتان ، واجد شرایط جوایز بلوکی خواهید بود. اگر هرگز سکه های خود را جابجا کنید ، مدل مستر شما از شبکه “قطع” می شود. اگر این اتفاق بیفتد ، دیگر پرداخت ها را دریافت نخواهید کرد.

به عنوان مثال ، شما برای میزبانی DASH masternode به 1000 DASH نیاز دارید در حالی که برای PIVX ، به 10،000 PIV نیاز دارید. این بدان معناست که شما باید سکه (سکه) هایی را که می خواهید پول خود را در آن قرار دهید خریداری کنید و سپس آنها را به کیف پول محلی خود بفرستید.

بهترین سکه های Masternodes – 5 انتخاب برتر ما

DASH پروژه رمزنگاری شده ای است که از توسعه ابزارهای مternثر الهام گرفته است. هر سکه masternode که اکنون وجود دارد یا یک چنگال DASH است یا یک کپی از پروژه. در حالی که DASH با این نوآوری روبرو شد ، سکه ای است که بسیاری از مردم تصور کرده اند – این منجر به به وجود آمدن ایده های جدید در فضای رمزنگاری شده است.

در حال حاضر ، داشتن یک مدل اصلی DASH توسط خودتان بسیار گران است ، مگر اینکه به دنبال گزینه اشتراکی بروید. برای اجرای یک گره کامل ، به 1000 DASH نیاز دارید. اگر مقدار فعلی یک DASH (376.6 دلار) را در نظر بگیرید ، ارزش نوشتن یک عدد 376،622 دلار است. منظور من این نیست که بگویم افراد ثروتمند زیادی در آنجا نیستند ، اما من تعجب می کنم که چه تعداد از مردم توانایی پرداخت این هزینه را دارند ، به خصوص برای سرمایه گذار سبز که برای اولین بار سوار قطار رمزنگاری شده.

عکسی که آمار Dash Mn را نشان می دهد. منبع masternodes.online

عکسی که آمار Dash Mn را نشان می دهد. منبع masternodes.online

هنوز هم می توانید برخی از پروژه های امیدوار کننده رمزنگاری masternode را پیدا کنید که قیمت بالایی ندارند. برخی با کمی بیش از 5 هزار دلار ، برخی بیشتر از 1 هزار دلار و برخی دیگر کمی کمتر از 1 هزار دلار می پردازند. شما باید تحقیقات ارزشمندی انجام دهید تا آنهایی که دارای پتانسیل هستند ، به زمین بنشینید.

در اینجا پنج سکه masternode وجود دارد که می توانید بررسی کنید:

PIVX Masternode

PIVX امیدوار است که “سکه نهایی حریم خصوصی” باشد. بسیاری از مردم بر این باورند که PIV همان چیزی خواهد شد که توسعه دهندگان DASH برای پروژه پیش بینی کرده بودند. برای هر بلوک تولید شده ، 10٪ برای ایجاد انگیزه در افرادی که به رشد شبکه کمک می کنند ، نگهداری می شود در حالی که 90٪ باقیمانده بین ماینرها و دارندگان masternode تقسیم می شود.

خواندن:9 آلت کوین مختلف به غیر از بیت کوین و محل خرید آنها

با این حال ، PIVX از الگوریتمی موسوم به See-saw استفاده می کند که نحوه وقوع این تقسیم را تعیین می کند. در حقیقت ، اثر اره دیدن افراد بیشتری را ترغیب می کند که سکه های خود را بچرخانند و از مدل های خود استفاده کنند. هرچه افراد بیشتری به فضای مسترنودها بپیوندند ، جوایز کمتر می شود و درصد بیشتری به آن سکه های ذخیره شده تعلق می گیرد.

آمار masternode PIVX

توضیحات بیشتر

نقشه راه آنها را بررسی کنید: https://pivx.org/pivx-roadmap-2018/.

کانال Reddit: https://www.reddit.com/r/pivx/.

کانال اختلاف:   https://discordapp.com/invite/jzqVsJd.

روتر سکه RUPAYA

تیم پشت سر RUPAYA بازار عظیم آسیای جنوبی را هدف قرار داده است. پس از تصویب گسترده ، RUPX برای افرادی که به کارتهای اعتباری و بانکها دسترسی ندارند ، ممکن است به یک ارز دیجیتالی انتخاب شود.

آمار Rupaya masternode

توضیحات بیشتر

کاغذ سفید RUPX را بخوانید: https://www.rupx.io/whitepaper/

تیم RUPAYA را بررسی کنید: https://www.rupx.io/rupaya-team/

این تیم نقشه راه مفصلی برای پروژه بیان کرده است: https://www.rupx.io/roadmap2018/

اسکناس سکه B3

خوب ، B3 راه طولانی را طی کرده است. در واقع ، این نقایص نسبتاً خوبی داشته است. زمانی در سال 2017 ، تورم بیش از حد ناشی از جوایز بالای سهام ، قیمت سکه را گران کرد. جوایز شرط بندی تا 10،000٪ هم رسید. سپس ، در همان دوره ، به نظر می رسید که توسعه دهندگان کار نامناسبی را انجام می دهند. با این حال ، همه آنچه در گذشته است ؛ B3 با برخی از ویژگی های جالب بازگشت.

زنجیره بلوک سکه B3 از فناوری به نام Proof of Disintegration استفاده می کند ، پروتکلی که میزان عرضه سکه در گردش را کاهش می دهد. این فناوری PoD است که آنچه تیم B3 از آن به عنوان گره های بنیادی (FN) یاد می کند ، قدرت می بخشد..

FN ها 60٪ پاداش بلوک را دریافت می کنند در حالی که 40٪ دیگر به ماینرهایی که شبکه را ایمن می کنند ، می رسد.

آمار B3 masternode

اطلاعات تکمیلی

نقشه راه B3 را بررسی کنید: https://b3coin.io/roadmap/.

پیوند به نمایه تیم: https://github.com/B3-Coin/B3-CoinV2/.

https://discordapp.com/invite/ARpuv79 با بیش از 28 عضو.

ALQO Masternode

ALQO سکه حریم خصوصی دیگری است که با معاملات فوری کاربران را در اکوسیستم خود ارائه می دهد. سکوی Alqo از سیستم ساختاری موسوم به “سیستم های سیاره ای Alqo” استفاده می کند – واحد پول alqo انتقال مالکیت بر روی این سیستم های سیاره ای را تسهیل می کند.

برای اطمینان از توزیع عادلانه سکه بین معدنچیان و sternodes ، Alqo از الگوریتمی به نام اثر Libra Effect استفاده می کند. این پروتکل افراد بیشتری را به داشتن قفل سکه با در اختیار داشتن الگوهای مختلف تشویق می کند

این پروژه یک تیم اختصاصی و فداکار دارد که جدی در احیای پروژه alqo هستند.

آمار Alqo masernode

اطلاعات اضافی

مقاله سفید را بخوانید: https://alqo.org/whitepaper.pdf.

نقشه راه آنها را بررسی کنید: https://alqo.org/roadmap.

تیم آنها را بررسی کنید: https://alqo.org/team. همه اعضای تیم بیوگرافی و پیوند به حساب های خود در شبکه های اجتماعی دارند.

اسکناس خالص سکه

طرح خالص سکه PURE یکی دیگر از پروژه های رمزنگاری شده است که به نظر سودآور می رسد. راستش را بخواهید ، چیز زیادی در مورد توسعه دهندگان این پروژه نمی توانم بگویم. این تیم ناشناس است ، و هنوز قرار نیست یک روزنامه سفید منتشر کند. علیرغم فقدان نقشه راه دقیق برای پروژه ، PURE masternode با گذشت زمان ROI زیبایی به شما می دهد.

این تیم قول مبادله اتمی را در حدود Q2 سال 2018 داده است. همچنین ، قرار است یک مبادله غیرمتمرکز – PureDEX – یک بستر برای تجارت خالص آلت کوین ایجاد کند. دارندگان خالص به Pure DEX علاقه مند می شوند.

به علاوه ، امکان فهرست شدن در صرافی های بیشتر وجود دارد. در حال حاضر ، فقط در دو صرافی ذکر شده است: CoinExchange و CryptoBridge.

آمار خالص ماسترنود

اطلاعات تکمیلی

گروه تلگرام: https://t.me/Purealtcoin

انجمن BitcoinTalk: https://bitcointalk.org/index.php؟topic=2335448.new#new

کانال اختلاف: https://discord.gg/d76mVZK

نصب Masternode – نحوه راه اندازی PURE masternode

در هنگام راه اندازی تقریباً هر مدل اصلی ، باید موارد زیر را آماده کنید:

 • یک برنامه VPS پرداخت شده با یک آدرس IP منحصر به فرد.
 • چک سکه های مورد نیاز برای وثیقه + هزینه معاملات.
 • برنامه checkPutty برای دسترسی به VPS. بارگیری از این لینک: https://www.chiark.greenend.org.uk/~sgtatham/putty/latest.html.
 • checkA یک کیف پول ویندوز همراه با سکه خاص شما.

ابتدا باید VPS را راه اندازی کنید. در انتخاب یک فروشنده VPS کار سختی نخواهید داشت. چندین مورد صادق و قابل اعتماد وجود دارد ، از جمله Time4VPS, اشتراک گره, گره-VPS, و ولتر.

در این راهنما ، ما قصد داریم از Time4VPS استفاده کنیم. سر به time4vps.eu/؛ به اطراف خود نگاه کنید تا طرحی را به انتخاب خود انتخاب کنید.

نحوه تنظیم حساب خود را در این ویدئو مشاهده می کنید.

پس از آماده شدن حساب خود ، به سه مورد نیاز دارید: آدرس IP اصلی ، نام کاربری و رمز ورود مربوطه.

پرداخت وثیقه

مرحله بعدی ارسال وثیقه مورد نیاز (5000 PURE) به کیف پول محلی خود است ، یعنی اگر قبلا سکه در کیف پول خود ندارید. شما می خواهید یک آدرس Masternode ایجاد کنید که این وثیقه را پرداخت کنید. قبل از انجام این کار ، مطمئن شوید که کیف پول کاملا با بلاک چین همگام شده است.

قابل اعتماد و متخصص دريافت كردن ->آدرس جدید, و آدرس جدید خود را برچسب بزنید. می توانید مانند آن برچسب بزنید “MN Addr”. اکنون ، تمام کاری که شما باید انجام دهید ارسال وجه به آن آدرسی است که اخیراً ایجاد کرده اید ، اعم از صرافی یا خود کیف پول.

آدرس دریافت جدید خالص

به روزرسانی سیستم برای آماده سازی آن برای نصب

مرحله بعدی به روزرسانی سیستم است تا بتوانیم سرور masternode را تنظیم کنیم. این مرحله مستلزم این است که شما با دستورات بازی کنید – هیچ چیز پیچیده ای نیست زیرا فقط باید کپی و پیست کنید.

برنامه Putty را باز کرده و آدرس IP VPS خود را در جایی که برچسب گذاری شده است جایگذاری کنید نام میزبان.  کلیک باز کن. کنسول cmd با علامت ‘root’ ظاهر می شود.

پیکربندی بتونه

از نام کاربری استفاده کنید ریشه ورود به سیستم شما در حال نصب یک کیف پول سرد بر روی این کاربر ریشه هستید.

خط فرمان بتونه

اکنون ، دستورات زیر را یکی یکی کپی و جایگذاری کنید.

توجه داشته باشید: هر شکست خط نشان دهنده یک دستور واحد است.

sudo apt-get بروزرسانی – y

sudo apt-get upgrade –y

sudo apt-get dist-upgrade -y

sudo apt-get nano htop git –y را نصب کنید

sudo apt-get install build-basic libtool autotools-dev automake pkg-config libssl-dev libevent-dev bsdmainutils نرم افزار-خواص-مشترک-y

apt-get install -y libminiupnpc-dev libdb ++ – dev libdb-dev libcrypto ++ – dev libqrencode-dev libboost-all-dev build-basic libboost-system-dev libboost-filesystem-dev libboost-program-options-dev libboost-thread- dev libboost-filesystem-dev libboost-program-options-dev libboost-thread-dev libssl-dev libdb ++ – dev libssl-dev ufw git نرم افزار-خواص-مشترک

sudo apt-get install libzmq3-dev libminiupnpc-dev libssl-dev libevent-dev –y

sudo add-apt-repository ppa: بیت کوین / بیت کوین

به روز رسانی apt-get

sudo apt-get install libdb4.8-dev libdb4.8 ++ – dev –y

sudo apt-get install libdb5.3-dev libdb5.3 ++ – dev build-basic libtool autotools-dev automake pkg-config libssl-dev libevent-dev bsdmainutils git libboost-all-dev libminiupnpc-dev libqt5gui5 libqt5core5k libit5-lib5t libqt5we5k libit5-lib5t libqt5 qttools5-dev qttools5-dev-tools libprotobuf-dev protobuf-کامپایلر libqrencode-dev libgmp3-dev git –y

git کلون https://github.com/puredev321/pure

cd ~ / pure / src /

cp -a support / obj /

cp -a crypto / obj /

cp -a x11 / obj /

cd ~ / pure / src / leveldb /

chmod + x build_detect_platform

ساخت libleveldb.a libmemenv.a

کیف پول را جمع کنید

cd ~ / pure / src /

make -f makefile.unix

منتظر بمانید تا نصب کامل شود باید حدود 20-30 دقیقه طول بکشد.

همانطور که منتظر نصب سرور هستید ، یک فایل.txt تهیه کنید که از طرح زیر پیروی می کند.

لابل: MN1

IP عمومی: Your_public_IP + پورت

کلید Masternode: کلید_ خصوصی_تان

خط Mn conf: your_Mn_transaction_outout

آدرس پرداخت: آدرس_پرداخت شما

خط MN

rpcuser =  نام کاربری_خالص شما

rpcpassword = رمز عبور شما

rpcallowip = *

rpcport = شماره_برای شما

سرور = 1

گوش دادن = 1

daemon = 1

حداکثر اتصالات = 50

بندر = شماره بندر شما (5 رقمی)

بیرونی = IP عمومی شما بدون درگاه است

Masternodeaddr: عمومی شما _IP_Plus_port_port

rpcuser = نام کاربری شما

rpcpassword = رمز عبور شما

rpcallowip = *

rpcport =شماره_برای شما

سرور = 1

گوش دادن = 1

daemon = 1

logtimestamps = 1

حداکثر اتصالات = 50

مقید = IP عمومی شما + پورت

Masternode = 1

Masternodeprivkey =  کلید خصوصی شما

قسمت های برجسته با حروف بزرگ را با اطلاعات لازم در فایل your.txt جایگزین کنید.

برای دریافت پاداش به آدرس پرداخت masternode نیاز دارید.

دوباره برو به دريافت كردن -> ایجاد آدرس جدید. می توانید اسمش را بگذارید آدرس پرداخت MN.

بعد ، جزئیات IP و شماره پورت را پر کنید. IP اصلی خود را از VPS بگیرید و آن را اضافه کنید

IP و شماره پورت شما همانطور که نشان داده شده است. به یاد داشته باشید که IP عمومی را به همراه شماره پورت خود قرار دهید ، این دو با یک نقطه از هم جدا می شوند:

194.168.8.1:13456

شما IP عمومی, از جمله شماره درگاه ، خواهد بود آدرس_مسترن و بستن. هنگامی که شما خود را انتخاب کنید شماره rpcport, فقط دو مورد دیگر باقی مانده است: خروجی های پیکربندی Masternode و کلید خصوصی masternode.

خط پیکربندی MN خروجی معامله ای است که برای پرداخت 5000 PURE پرداخت می شود. به کیف پول محلی خود بروید. کلیک کمک -> پنجره اشکال زدایی. به قسمت تب کنسول. در پایین ، “خروجی های masternode” را تایپ کنید ؛ وارد شوید.

پنجره ابزارها

قبل از اینکه بخواهید خروجی بگیرید ، باید صبر کنید تا حداقل ده تأیید برای آن معامله خاص داشته باشید. پس از ده تأیید در مورد معامله شما ، پنجره کنسول باید خروجی های MN را نشان دهد ، که یک رشته طولانی از حروف عددی است که با 1 یا 0 پایان می یابد. این رشته خط پیکربندی MN شما است.

آدرس به این شکل است:

آدرس Masternode

{1} که زیر نقطه ویرگول را دنبال می کند ، شاخص معامله نامیده می شود در حالی که بقیه رشته های محصور شده با براکت ها شناسه تراکنش است. این جزئیات را در پرونده MN.txt کپی کنید. به یاد داشته باشید که علامت های نقل قول را حذف کنید.

پس از پیکربندی کاربر ، کلید خصوصی MN را دریافت خواهید کرد.

افزودن کاربر

در حال حاضر ، اگر VPS راه اندازی شده شما نصب را به پایان رسانده است ، می توانید کاربری را ادامه دهید و یک کاربر اضافه کنید. به کنسول ریشه بروید ، cd را تایپ کنید و دستور زیر را برای ایجاد نام کاربری MN خود وارد کنید.

sudo useradd -m mn1 -s / bin / bash

در مرحله بعد ، برای کاربری که اخیراً اضافه کرده اید رمز عبور تعیین کنید. دستور زیر را وارد کنید و به یاد داشته باشید رمز عبوری را انتخاب کنید که فراموش نکنید.

sudo passwd mn1

اکنون برای کاربری که به تازگی اضافه کرده اید یک دایرکتوری ایجاد کنید. دستورات زیر را یکی پس از دیگری جایگذاری کنید.

سودو mkdir / خانه / mn1 / خالص

sudo cp ~ / pure / src / pured / home / mn1 / pure /

sudo nano /home/mn1/.pure/pure.conf

آخرین دستور سعی در ویرایش خط پیکربندی برای کاربر جدید دارد. باید خطایی دریافت کنید که می گوید ، دایرکتوری “home / mn1 / .pure” وجود ندارد. اگر این خطا را ببینید ، در مسیر درست قرار دارید. ضربه زدن CTRL + X خارج شدن.

فهرست را تغییر دهید

برای اینکه بتوانید فایل پیکربندی را ویرایش کنید ، ابتدا daemon را برای آن کاربر خاص اجرا کنید ، سپس سعی کنید آن را ویرایش کنید. به Putty برگردید و IP اصلی خود را از وب سرور پیست کنید. کلیک “باز کن”.

پنجره Cmd ظاهر می شود و از شما می خواهد وارد شوید “mn1” به عنوان نام کاربری خود ، و رمز عبوری که در بالا برای ورود به سیستم ایجاد کرده اید.

کاربر Root و MN1

اکنون می توانید سعی کنید daemon را با استفاده از دستور زیر شروع کنید

em / خالص / خالص-شیطان

از آنجا که شما نام کاربری و رمز عبور rpc را مشخص نکرده اید ، با خطا مواجه خواهید شد. حالا به پرونده root برگردید و دستور زیر را برای ویرایش فایل root وارد کنید.

sudo nano /home/mn1/.pure/pure.conf

اکنون باید بتوانید فایل ریشه را ویرایش کنید. با اجرای دایمون ایجاد شد.

خط فرمان زیر را روی کنسول ریشه کپی و جایگذاری کنید. جزئیات را به صورت پررنگ با اطلاعات سرور خود جایگزین کنید.

rpcuser = نام کاربری شما

rpcpassword = رمز عبور شما

rpcallowip = *

rpcport = شماره_برای شما

سرور = 1

گوش دادن = 1

daemon = 1

حداکثر اتصالات = 50

بندر = شماره شما

بیرونی = IP_ عمومی شما

Masternodeaddr: your_Public_IP: تعداد بندر

Masternodeaddr

اکنون ضربه بزنید CTRL + X برای خروج ، و کلید Y برای ذخیره. شما اکنون آماده راه اندازی شبح هستید.

به پنجره MNuser رفته و این دستور را جای گذاری کنید:

em / خالص / خالص-شیطان

این دستور باید سرور PURE را راه اندازی کند. این دستور را جایگذاری کنید تا اتصالات masternode خود را ببینید.

تماشای get / خالص / خالص getinfo

دریافت کلید خصوصی

کلید خصوصی masternode شما آخرین اطلاعات برای بازیابی است. پس از دریافت کلید خصوصی MN ، آخرین بار پرونده پیکربندی را ویرایش کنید. با این حال ، باید صبر کنید تا سرور کیف پول سرد شما با زنجیره بلوک همگام شود.

ضربه زدن CTRL + C ترك كردن “گرفتن اطلاعات”, و سپس ، این دستور را در همان پنجره کنسول قرار دهید.

. / genkey masternode خالص / خالص

شما باید کلید خصوصی MN خود را مشاهده کنید. آن را در Doc File File خود وارد کنید.

کلید خصوصی Masternode

اکنون می توانید فایل conf را ویرایش کنید ، اما ابتدا باید سرور را متوقف کنید. برای متوقف کردن سرور MN از دستور زیر استفاده کنید.

. / توقف خالص / خالص

این دستور را در کنسول Root قرار دهید.

sudo nano /home/mn1/.pure/pure.conf

پس از این ، سه خط آخر را حذف کرده و خطوط فرمان زیر را از پرونده MN.txt جایگزین آنها کنید.

مقید = your_IP_Adrr: port_number

Masternode = 1

Masternodeprivkey = your_masternode_privatekey

کلید خصوصی MN

اکنون ، با استفاده از دستور زیر دوباره daemon را مجدداً راه اندازی کنید. پس از شروع سرور ، می توانید جلسه را به پایان برسانید.

em / خالص / خالص-شیطان

اکنون آخرین مرحله باقی مانده است: به کیف پول ویندوز خود بروید و به آن بروید Masternodes->ایجاد کردن.  جزئیات گمشده را در قسمت ها پر کنید.

برهنه خالص را اضافه یا ویرایش کنید

نام مستعار: برچسب Masternode.

نشانی: Your_VPS_Main_IP

Privkey: Masternode Genkey

Txhash: آدرس خروجی تراکنش masternode شما

شاخص خروجی: 1

آدرس پاداش: آدرس_پرداخت شما

جایزه ٪: 100

کلیک خوب->به روز رسانی برای دیدن لیست MN ها. شروع را کلیک کنید->به روز رسانی برای شروع اجرای مدل خالص خود.

برای دریافت تصویری از روند راه اندازی ، این ویدئو را مشاهده کنید.

افکار نهایی

Masternodes یک روش واقعی برای کسب درآمد ، منفعلانه است. همانطور که تصمیمات سرمایه گذاری خود را می گیرید ، به تنهایی به ROI نگاه نکنید. بله ، متوجه شدم – شما می خواهید پول در بیاورید.

هرچه پاداش بیشتر باشد ، خطر بیشتری نیز در پی خواهد داشت. برخی از پروژه های رمزنگاری با اعطای جوایزی که در برابر آنها سخت مقاومت می شود شروع می شوند ، اما با گذشت زمان ، ROI به شدت کاهش می یابد. چنین پروژه هایی خطرناک است. هیچ تضمینی وجود ندارد که پروژه برای بلند مدت درآمدزایی کند. اگر نگذارید ترس از دست دادن ROI عظیم به شما برسد ، احتمال اینکه به یک پروژه صوتی رضایت دهید بسیار زیاد است. به یاد داشته باشید ، تحقیقات خود را انجام دهید – همیشه.

خواندن: چگونه ارزیابی کنیم که کدام ارز رمزنگاری شده مهمترین چیز بعدی است

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me