banner
banner

بهترین سیستم عامل های تجارت CFD

تجارت CFD بیشتر و بیشتر محبوب می شود. این به لطف انعطاف پذیری زیادی است که توسط این شکل از تجارت مشتقات ارائه می شود. شما می توانید به لطف بهترین کارگزاران CFD از هر دو طرف بازار و در برخی از محیط های امن و کم هزینه تجاری بهره مند شوید..

همه این کارگزاران دسترسی به برخی از بهترین ، جامع ترین سیستم عامل های تجارت را در صنعت فراهم می کنند. از آنجا که بهترین سیستم عامل های تجارت در زندگی روزمره شما در تجارت مهم هستند ، ما این 5 لیست برتر از بهترین ها را گردآوری کرده ایم.

بهترین سیستم عامل های تجارت CFD

XM یک نام کارگزار شناخته شده در صنعت است و یکی از بهترین گزینه ها برای تجارت CFD در بازار امروز است. آنها از سال 2009 وجود داشته و بسیار ایمن در سراسر جهان تنظیم می شوند.

وقتی صحبت از سیستم عامل های معاملاتی موجود در اینجا می شود ، به دو مورد از معتبرترین در جهان دسترسی خواهید داشت. این دو سیستم عامل MT4 و MT5 از MetaQuotes هستند. Metatrader 4 تقریباً 2 دهه است که وجود دارد و هنوز هم انتخاب اصلی بیشتر معامله گران جدید یا باتجربه در صنعت است..

شما می توانید منتظر تجارت بیش از 1200 CFD موجود با XM از طریق این سیستم عامل ها باشید که محیطی بسیار مقاوم و آسان برای استفاده را ارائه می دهد. آنچه که فراتر از سهولت استفاده را به هر دو سیستم عامل تبدیل کرده است ، این است که شما می توانید تمام نمودارها و شاخص هایی را که مشاهده می کنید بسیار شخصی سازی کنید. این سیستم عامل ها دارای انبوهی از ابزارها و شاخص های نمودار هستند که می توانید هنگام مطالعه دارایی ها از آنها استفاده کنید.

فراتر از این ، هر دو سیستم عامل بسیار سبک وزن هستند و می توانند تقریباً روی هر دستگاهی کار کنند. این یک مزیت مهم برای از دست ندادن هیچ حرکتی در بازار و انجام سریع معاملات شما است. آنها همچنین در هر سه فرم موجود توسط XM ، در دسک تاپ ، وب و تلفن همراه ارائه می شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد XM ، دارایی ها ، سیستم عامل های تجاری آنها و همه چیزهایی که ارائه می دهند ، در صورت تمایل می توانید از بررسی کامل XM ما بازدید کنید یا از آنها بازدید کنید XM.

بهترین سیستم عامل های تجارت CFD

AvaTrade یکی دیگر از کارگزاران باسابقه است که حضور پررنگی در این بخش ایجاد کرده است. آنها از سال 2006 وجود داشته و بسیاری از کارگزاران مستقر در ایرلند را یکی از بهترین کارگزاران تجارت CFD می دانند.

با Avatrade می توانید صدها CFD موجود آنها را از طریق تعدادی سیستم عامل معاملاتی معامله کنید. اینها شامل هر دو MT4 و MT5 و همچنین پلت فرم تجارت اختصاصی Avatrade که تحت وب است و پلت فرم اختصاصی AvatradeGO که برای تجارت موبایل در دسترس است.

این سیستم عامل ها جذابیت بصری بسیار خوبی را ارائه می دهند و همچنین بسیار بصری و کاربر پسند هستند. همچنین می توانید به طیف وسیعی از ابزارها و ویژگی ها برای کمک به ایجاد یک تجربه تجارت کاملاً سفارشی دسترسی داشته باشید. هر دو سیستم عامل تجاری همچنین برای اجرای بسیار سریع سفارش و تعدادی از ویژگی های منحصر به فرد که Avatrade برای کمک به شما در مدیریت ریسک شما فراهم می کند ، تأمین می شوند.

بررسی کامل Avatrade ما همیشه در دسترس است همچنین به شما کمک می کند درک عمیق تری از همه چیزهایی که این کارگزار برتر ارائه یا بازدید می کند کسب کنید. AvaTrade.

بهترین سیستم عامل های تجارت CFD

eToro در بحث تجارت CFD بدون شک یکی از شناخته شده ترین نام ها در صنعت است. آنها همچنین یکی از کاربرترین محیط های تجاری را فراهم می کنند که توسط پلت فرم تجاری انحصاری بسیار محبوب آنها پشتیبانی می شود و تجارت CFD را از همیشه آسان تر می کند.

این تنها پلت فرم معاملاتی است که توسط eToro همراه با تنوع معاملات تلفن همراه ارائه می شود ، اما ماهیت آن جامع است. پلت فرم تجارت انحصاری با تعداد زیادی ابزار تجاری داخلی همراه است که مجموعاً بیش از 60 مورد از جمله شاخص های نمودار را در اختیار شما قرار می دهد. این امر آن را حتی در بین بهترین های صنعت نیز بسیار خوب قرار می دهد.

به عنوان پادشاه تجارت اجتماعی ، همچنین یادداشت خواهید کرد که بستر تجارت eToro کاملاً مجهز به ویژگی های اختصاصی اجتماعی از جمله بخش خبرهایی است که می توانید اخبار را از آنجا مشاهده کرده و با سایر بازرگانان تعامل داشته باشید. این یکی دیگر از مزایای عالی ارائه شده است که می تواند به شما در پیشرفت بیشتر دانش و تجارت خود کمک کند. کاربرد آسان پلتفرم آن را برای معامله گران جدید نیز مناسب می کند.

eToro مملو از ویژگی ها و ویژگی های منحصر به فرد است. با مراجعه به بررسی کامل eToro ما برای اطلاعات بیشتر ، می توانید درباره این موارد اطلاعات بیشتری کسب کنید یا از آن بازدید کنید eToro.

لطفاً توجه داشته باشید که کلیه معاملات خطرناک است. 67٪ از حساب های سرمایه گذاران خرده فروشی در هنگام معامله CFD با این ارائه دهنده ضرر می کنند. شما باید فکر کنید که آیا توانایی پرداخت خطر بالای از دست دادن پول خود را دارید یا خیر. این محتوا فقط برای اهداف آموزشی است و توصیه ای برای سرمایه گذاری نیست.

BDSwiss

BDSwiss یکی دیگر از دلالان باتجربه و مورد اعتماد در ارائه معاملات CFD است. آنها این کار را از طریق پلتفرم های تجاری MT4 و MT5 و همچنین از طریق بستر تجاری اختصاصی خود انجام می دهند که با بهترین در صنعت وجود دارد.

سکوی تجاری BDSwiss در وب ارائه می شود در حالی که آنها همچنین یک سکوی تجارت موبایل ارائه می دهند که در سال های اخیر جوایز متعددی را از آن خود کرده است. آنچه در اینجا انتظار دارید یک محیط بسیار کاربرپسند است که به شما در تجارت برخی از بیش از 200 CFD که کارگزار در دسترس شما قرار می دهد ، کمک خواهد کرد. این به معنای طیف گسترده ای از ابزارهای معاملاتی ، نمودارها و سایر ویژگی هایی است که به راحتی در دسترس هستند. خود این پلتفرم نیز برای کسانی که تازه کار خود را در تجارت CFD آغاز کرده اند بسیار خوب ارائه شده و ایده آل است.

علاوه بر ویژگی های منحصر به فرد تجارت آنها ، پلت فرم تجارت BDSwiss همچنین از 20 زبان پشتیبانی می کند ، بنابراین شما در سراسر جهان به طور کامل پشتیبانی می شوید. همچنین اجرای سریع و کارآمد سفارش را برآورده می کند و متعهد می شود هیچ معامله ای را در معاملات شما ارائه نکند.

BDSwiss تقریباً یک دهه است که یک واسطه برتر است و چیزهای زیادی برای ارائه دارد. برای پایین آمدن کامل ، می توانید بررسی کامل BDSwiss یا بازدید ما را مشاهده کنید BDSwiss.

بهترین سیستم عامل های تجارت CFD

FX M یکی دیگر از کارگزاران تجارت CFD است که سالها تجربه در این زمینه دارد. آنها از سال 2011 شروع به کار کرده اند و یک پیشنهاد جامع از معتبرترین سیستم عامل های تجارت در صنعت برای انتخاب دارند.

شما می توانید بیش از 250 CFD را که با FXTM در دسترس هستند از طریق سیستم عامل های تجاری MT4 یا MT5 تجارت کنید. این دو مورد در بخش مشهورترین و قابل اعتمادترین سیستم عامل های معاملاتی هستند که می توانید پیدا کنید. MT4 ده ها ابزار و شاخص نمودار را برای انتخاب شما و همچنین یک تجربه تجاری بسیار قابل تنظیم بر اساس نیازهای شما ارائه می دهد. MT5 بسیاری از ویژگی های عالی با برخی انعطاف پذیری بیشتر و ویژگی های اضافه شده را ارائه می دهد در حالی که اجرای هر دو سیستم عامل بسیار آسان است.

معامله گران جدید و باتجربه می توانند از طیف وسیعی از ویژگی ها و ابزارهای ارائه شده با استفاده از سیستم عامل ها بسیار آسان و ابزارهای پیشرفته تر مانند تجارت خودکار از طریق استفاده از EA برای تجار با تجربه تر جذاب باشند.

FXTM واسطه ای است که از نظر بسترهای تجاری و فراتر از آن می تواند به همه معامله گران عرضه کند. با بررسی کامل FXTM یا بازدید از ما ، جزئیات کامل هر چیز دیگری را که می توانید از آنها انتظار داشته باشید بررسی کنید FX M.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me