banner
banner

فهرست پروژه ها در بورس ها – هزینه واقعی چقدر است؟

دنیای رمزنگاری فرصت های مختلفی را برای ارتقا project پروژه شما فراهم می کند. با این حال ، اثبات می شود که یکی از مهمترین نکات اساسی است که باید از نظر سرمایه گذار جستجو کرد.

با این حال ، واقعیت بازی در بازار با آن اظهارات براق که مبادلات بزرگ خدمات آن را به صورت رایگان ارائه می دهند ، فاصله دارد.

صحبت از یک رمز ، فعالان بازار پس از پایان رسمی ICO ، فرصتی را برای دستیابی به ارز رمزپایه این پروژه از دست می دهند. در اینجا مبادلات برای نجات می آیند. با توجه به داده های مختلف ، ذکر یک رمز در صرافی می تواند ارزش آن را تا 20 درصد افزایش دهد. دقیقاً به همین دلیل است که لیست پس از انجام ICO یکی از مهمترین وظایف یک شرکت است. دلیل دیگری برای فهرست کردن نشانه در صرافی – درخواست های جامعه پروژه (برخی از افراد می خواهند از شر نشانه هایی که در ICO خریداری شده اند خلاص شوند ، بعضی از آنها خیلی دیر است و می خواهند همین حالا برخی از آنها را بخرند تا کاربر کاربر شوند) پروژه).

بازاریابی و رسانه ها همه تفاوت را در دنیای ما ایجاد می کنند. به همین دلیل است که لیست در بورس با شهرت مناسب گاهی می تواند تفاوت واقعی ایجاد کند. برای پروژه های ICO که بخش قابل توجهی از نشانه های خود را ذخیره می کنند ، رشد ارزش می تواند به معنای امکان عملکرد بیشتر پروژه به طور گسترده باشد.

با وجود اظهارات متعدد ، بسیاری از مردم هنوز نمی دانند که لیست رمز ارزهای رمزنگاری شده کاملاً رایگان نیست و به احتمال زیاد بسیار سنگین است.

بررسی واقعیت – لیست شدن به صورت “رایگان”

هر زمان که در مورد هزینه واقعی س askingال می کنید ، سیستم عامل ها تمایل دارند که در مورد عشق و حمایت ابدی خود از استارت آپ ها و عدم وجود هیچ گونه هزینه ای از مشتری در این مورد اظهار کنند. آیا در واقع درست است?

طبق آخرین مطالعه انجام شده توسط Business Business Insider ، که با چندین نماینده از این صنعت مصاحبه کرده است ، قیمت “غیر رسمی” درج نشانه ای در لیست پلت فرم معاملات ممکن است گاهی تکان دهنده باشد. منابع از نام بردن از نام های خاص خودداری کردند و صرافی هایی که این نشریه با آنها تماس گرفت ، از جمله GDAX ، Bitfinex و Kraken ، یا پاسخی ندادند یا گزارش دادند که از استارت آپ های ارزهای رمزپایه پول نگرفته اند. چیز جدیدی نیست.

برای مشاغل ، ICO در مقایسه با سرمایه های خطر پذیر یا IPO هنوز سریعترین و ارزان ترین راه برای دریافت بودجه است. برای سرمایه گذاران ، توکن ها امکان دسترسی سریع و آسان سهام پروژه را که قبلاً در دسترس نبود فراهم می کنند. با این حال ، برای اطمینان از نقدینگی ، شرکت ها باید نشانه های صادر شده را حداقل در یک بورس رمزنگاری قرار دهند.

پیش از این ، صرافی Binance گزارش داد که 97٪ از برنامه های مربوط به لیست توکن ها را رد می کند زیرا آنها با قوانین داخلی آن مطابقت ندارند. اما هر روز هنوز بسیاری از پروژه های پس از ICO مشتاقند که در هر بورسی ثبت شوند. و آنها بسیار خوشحال می شوند که سرانجام می بینند که هیچ “هزینه لیست” وجود ندارد.

با این حال ، علیرغم این واقعیت که لیست رایگان است ، مبادلات رمزنگاری اظهار می دارند که برای ارتقا of رمزها به مقدار مشخصی پول نیاز دارند. این مبلغ از 50،000 دلار شروع می شود و بسته به اندازه مبادله تا 1 میلیون $ افزایش می یابد. بسیاری از پاسخ دهندگان دیگر نظرسنجی این ارقام را تأیید کردند. برای چنین تلاش تبلیغاتی یک امتیاز بزرگ است ، اینطور نیست?

در اینجا قابل ذکر است که برچسب قیمت 1 میلیون دلار بیش از هزینه راه اندازی رمز امنیتی در اکثر صرافی های رمزنگاری است.

یکی از عوامل موفقیت در پروژه های ارز رمزنگاری شده پس از مرحله ICO توانایی آنها در جذب سرمایه گذاران جدید است که دستیابی به آن بدون ورود به یک مبادله گسترده دشوار است..

بسیاری از پروژه های بزرگ در تلاشند تا با چندین صرافی ارتباط برقرار کنند که در پایان هزینه های لیست آنها را افزایش می دهد.

همه مبادلات رمزنگاری یکسان نیستند. به اندازه کافی خنده دار ، در این وضعیت بازار مبادلات رمزنگاری نیز وجود دارد که برای لیست سکه ها پول نمی گیرند. برخی از صرافی ها پروژه هایی را ارائه می دهند که براساس یک مسابقه پروژه قرار می گیرند یا از کاربران می خواهند به اضافه شدن سکه رای دهند. با این حال ، در پایان ماه نوامبر 2018 ، قیمت Ripple به دلیل شایعات قرارگیری در Coinbase 5٪ جهش کرد ، که تأثیر لیست در درک پروژه و رمز را نشان می دهد.

از یک طرف ، با توجه به اینکه این پروژه ها تاکنون 29 میلیارد دلار از طریق ICO جمع آوری کرده اند. علاوه بر این ، رشد سریع وجوه عمدتا به دلیل پروژه های بزرگی مانند EOS (4.2 میلیارد دلار ، 06.2017 – 06.2018) ، تلگرام (1.7 میلیارد دلار ، 02.2018 – 03.2018) و تاتاتو (575 میلیون دلار ، 2018.2016) اتفاق افتاده است. اگر این سه پروژه را از تصویر کلی حذف کنیم ، وضعیت کاملا ثابت خواهد شد ، حتی با وجود رکود عمیق در بازار:

به هر حال ، از طرف دیگر ، مبادلات رمزنگاری نیز درآمد زیادی دارند. طبق گفته بلومبرگ ، 10 صرافی برتر رمزنگاری ، روزانه 3 میلیون دلار بابت کارمزد درآمد کسب می کنند.

صرافی ها با نقدینگی غیر واقعی خودنمایی می کنند

نقدینگی عامل مهمی در پیش بینی انعطاف پذیری مبادله در برابر ضربات و مطلوبیت نرخ هایی است که بورس می تواند ارائه دهد. حجم بیشتر به معنای نقدینگی بیشتر و ثبات نسبی قیمت است که تمایل به تساوی نرخ ارز دارد. برعکس ، مقدار کمتر به معنای نقدینگی کمتر ، ثبات قیمت کمتر و نرخ ارز بی ثبات تر است.

به سادگی کافی ، اگر معاملات خود را در بورسی با حجم بالاتر انجام دهید ، کمتر در معرض این نوسانات قرار می گیرید.

“می گوید:” من بسیاری از پروژه های سایه دار را که نقدینگی را به بورس ارائه می دهند می شناسم. ” کامیلیا ارسلانوا, مدیر عامل شرکت Arbidex پلت فرم آربیتراژ رمزنگاری. “البته ، آنها در منطقه خاکستری هستند. آنها چه می کنند – آنها در حال انجام سفارشات جعلی بسیاری در بورس برای افزایش حجم عملیات و معاملات هستند. مبادلات معمولاً هزینه های زیادی به چنین پروژه هایی می پردازند.

خدمات دیگری مانند ما وجود دارد. ما نقدینگی مبادلات را افزایش می دهیم و به بازرگانان خود می رسانیم. همه مبادلات با Arbidex توسط API تلفیق شده است. با این حال ، مبادلات به ما پرداخت نمی کنند ، در مقابل ، آنها کمیسیون را برای کاربران ما پایین می آورند. این یک جاده دو طرفه است: ما حجم آنها را افزایش می دهیم ، آنها مشتریان جدید را جذب می کنند “.

همانطور که بسیاری از تجار در تعامل با مبادلات متعدد تجربه خاصی کسب کردند ، درک و دیدگاه درباره کارها تغییر کرد. بدون شک ، حتی بزرگترین صرافی ها نیز حجم واقعی خود را تقریباً کم می کنند.

بسیاری از جفت ها با حجم معاملات تقریبا 7 میلیون دلار هنگام فروش به قیمت 70 هزار دلار “لغزش” بیش از 10٪ دریافت می كنند. اشاره کجاست؟ اگر فروش یک سکه با حجم معاملات 7 میلیون دلار به مبلغ 70 هزار دلار باعث می شود که قیمت بیش از 10 درصد “بلغزد” ، پس می توانید از قبل فکر کنید که این 7 میلیون دلار حجم واقعی نیستند؟ بعلاوه ، جفت ارزهای مورد مطالعه ظاهراً در زمره سکه های گلی کم نقدینگی نبوده اند. فقط این داده ها کافی است که بگوییم بسیاری از مبادلات حجم خود را جعل می کنند.

دلایل متقابل ممکن است به شرح زیر باشد زیرا بازار تنظیم نشده است ، هیچ چیز غیرقانونی وجود ندارد و غیره. دقیقاً به دلیل اینکه بازار تنظیم نشده است ، کل مسئولیت نتایج و امنیت بر عهده کاربران است. بنابراین ، توزیع چنین اطلاعاتی و تحریم مبادلاتی که این کار را انجام می دهند حداقل کاری است که می توانیم انجام دهیم. می توان گفت که “این عمل به کسی آسیب نمی رساند.” جعل حجم معاملات ممکن است جرم نباشد اما فراتر از یک مرحله بازاریابی است. این شاخص ها بر تصمیمات معامله گران تأثیر می گذارد ، بازار را تحت تأثیر قرار می دهد و در برخی موارد منجر به وقایع خاصی می شود. از آنجا که تصمیمات معامله گران در پایان بر اساس حجم جعلی می تواند منجر به خرید دارایی های ارزش گذاری شده عمدی شود.

ارزیابان مستقل در سراسر جهان اغلب می گویند که بیش از 3 میلیارد دلار از حجم معاملات روزانه ، اعلام شده در رمزنگاری – جعلی در بازار است. علاوه بر این ، این روش ، اگرچه پشتیبانی نمی شود ، اما تقریباً توسط منابع محبوب مانند CoinMarketCap و همه کاربران آنها کاملاً نادیده گرفته می شود. با وجود افزایش کوتاه مدت ، دارایی های ارز رمزنگاری شده در سطح جهانی در معرض خرس های 2018 قرار دارند. تردیدی نیست که تا زمانی که یک محیط سالم برای تجارت و توسعه دارایی ایجاد نکنیم ، بهبود بازار رخ نخواهد داد. اکوسیستم باید کاملاً شفاف و صادقانه باشد. ما نمی توانیم اجازه چنین دستکاریهایی را بدهیم ، زیرا اگر حجم های جعلی به جای ارزش واقعی رشد ایجاد کنند ، ما ممکن است دردناک تر از همیشه بشویم.

ارزش لیست پرداخت برای آن است?

بدون شک ، شادترین رویداد برای سرمایه گذاران درست در کنار بدست آوردن موفقیت آمیز موفقیت آمیز ICO ، ذکر سکه ها یا نشانه های براق جدید آنها در بورس معتبر (یا نه خیلی زیاد) است. مبادلات ارزهای رمزنگاری شده اغلب نمایانگر انبوهی از نقدینگی هستند و هر یک می خواهند از طریق خریدهای جدید ، سبد سهام دارایی مورد معامله را گسترش دهند. با این حال ، درج ناگهانی دارایی در لیست پذیرش در بورس اوراق بهادار در واقع باعث افزایش شدید قیمت آن می شود.

هیچ رازی که توسعه دهندگان و بازاریابان برای درج در لیست پروژه های خود به مبادلات رمزنگاری (به معنای رشوه دادن) به مبادلات رمزنگاری بپردازند. بسیاری از پروژه ها در برنامه هزینه بودجه خود هزینه ای را برای لیست در نظر گرفته اند.

به هر حال ، چگونه می توان اطمینان داشت که پرداخت پول کلان به یک مبادله رمزنگاری خاص برای این لیست ، چیزی است که باید برای آن مرد?

لازم است یک مبادله رمزنگاری محبوب انتخاب کنید که مشکلی در نقدینگی نداشته باشد. به هر حال ، ناشران معمولاً بزرگترین دارندگان سکه های خودشان هستند و همچنین بعد از افزودن به لیست ، آنها به رشد علاقه مند هستند. غالباً چنین اتفاقی می افتد که لیست در یک مبادله رمزنگاری بزرگ مانند Binance به فرصتی عالی برای یک تیم داخلی تبدیل می شود تا سکه های خود را بازنشانی کرده و با موفقیت از پروژه خارج شود. بنابراین ، توسعه دهندگان و محبوبیت آلت کوین ها علاقه زیادی به پرداخت هزینه برای لیست دارند (معمولاً ما در مورد پرداخت های بیت کوین به مبلغ صدها هزار دلار صحبت می کنیم). علاوه بر این ، صرافی ها ، به ویژه برای بازیکنان ردیف دوم ، علاقه مند به ایجاد تصویری هستند که با نقدینگی مشکلی نداشته باشد تا بتواند کمیسیون را شارژ کند.

به بیان ساده ، اکثر مبادلات با جفت ارزهای رمزپایه هیچ ارتباطی با بورس های جامد واقعی مانند NASDAQ ندارند. سرمایه گذاران باهوش و باتجربه می دانند که با چه کسانی معامله می کنند ، اما بیشتر تازه کارها اعتماد بیش از حد به آنها دارند که منجر به نگهداری طولانی مدت سکه در کیف پول آنها می شود. همچنین ، مبادلات رمزنگاری ، به نوبه خود ، خود را تبلیغ می کنند و دریغ نمی کنند که حجم معاملات خود را با استفاده از معاملات ساختگی بیش از حد ارزیابی کنند.

روش های جایگزین برای نشان دادن نشانه های خود?

تصور کنید تیم شما در طول ICO دست چندم میلیون شما را نگرفته است و از توانایی پرداخت این مقدار برای اهداف مشکوک بازاریابی دور است. آیا راهی برای دستیابی به اهداف شما وجود دارد و جیب هایتان را با مبادلات مورد علاقه بیش از حد غارت نمی کنید?

هنوز راهی وجود دارد که برخی از تبادلات کاربران خود را به ارائه رأی تشویق می کنند – کدام یک از نشانه ها به صورت رایگان در لیست قرار می گیرد. با این حال ، این یک روش معمول برای آن نیست – همانطور که Bitfinex برای آن شناخته شده است.

به عنوان مثال ، یکی از مبادلات برتر – OKEx ، به دلیل رژیم جدید فهرست گذاری ، دارای سه روش مختلف است. شما می توانید رأی دهید (کمیته بررسی لیست ابتدا پروژه ها را با یک روند منظم و دقیق بررسی و بررسی می کند) ، استفاده کنید گزینه “همکاری” (یک لیست مستقیم از پروژه هایی که توسط OK Blockchain Capital و 5 سرمایه گذار OKEx سرمایه گذاری می شود) ، یا از گزینه “ساخت جامعه” استفاده می کنند – برای تشویق به سرزندگی جامعه ، OKEx با تیم های پروژه ای که قادر هستند همکاری کند کاربران فعال تری را به ارمغان می آورد و یک بررسی اولویت بندی برای آنها ارائه می دهد. این پروژه ها باید شرایط خاصی را داشته باشند.

از طرف دیگر ، Bitfinex توکن لیست شده در صرافی های وابسته به Ethfinex را دارد. همچنین می توان در آنجا رأی گیری کرد ، اما برای اینکه بتواند رأی دهد توکن های EVT خود را باید خریداری کرد.

مدیرعامل Arbidex ، Kamilya Arslanova ، اظهار داشت که بسیار دشوار است که گاهی اوقات در بورس قرار بگیریم ، بنابراین روش Arbidex این نیست که توکن ها را لیست کنید ، بلکه باید همکاری را با صرافی ها مدیریت کنید ، و متقاعد کردن آنها این یک همکاری سودمند است. بسیاری از پروژه های موجود در بازار نیز چنین کاری را انجام می دهند ، اما در بعضی مواقع به هیچ وجه لیست نمی شود.

با توجه به موارد ذکر شده در بالا ، ما در آینده شاهد گزینه های بیشتری در مقابل لیست “رایگان” کلاسیک خواهیم بود – زیرا هرچه بیشتر کاربران تمایلی به پرداخت مقادیر پول سایه ای ندارند که برای راه اندازی ICO کافی است.

نویسنده پست مهمان: ماریا لوبانوا

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me