banner
banner

پیش بینی قیمت Monero XMR 2021 – کارشناسان نظر فنی و صعودی را نشان می دهند

(به روز شده در 14 فوریه 2021) – Monero در آوریل 2014 ایجاد شد ، سکه ای برای حفظ حریم خصوصی است که امکان معاملات خصوصی و غیرقابل ردیابی را فراهم می کند که غیرقابل پیوند هستند و در برابر تجزیه و تحلیل مقاوم هستند. در حال حاضر معاملات با قیمت 55 دلار XMR بیش از 84 درصد ارزش خود را از بالاترین رقم خود در دسامبر 2017 از دست داده است.

Monero (XMR) معاملات سال 2019 را با حدود 46 دلار آغاز کرد. قیمت آن به طور مداوم افزایش می یابد و در اواسط ماه ژوئن به حدود 120 دلار می رسد. با این حال ، این به همان خوبی بود که برای ارز رمزپایه متمرکز بر حریم خصوصی داشت.

نیمه دوم سال با کاهش XMR سال را تقریباً همان جایی که آغاز کرده بود ، رو به کاهش گذاشت. با این حال ، کمتر از دو هفته تا سال 2020 ، قیمت XMR دوباره در حرکت است و این بار به سمت بالا. این افزایش 26 درصدی است و انتظار می رود این حرکت با بزرگتر شدن سال که کاربران به دنبال ناشناس نگه داشتن معاملات خود هستند ، ادامه یابد.

در این بخش ، ما قصد داریم نگاهی به چند دلیل افزایش قیمت XMR از نظرات متخصص به آخرین تحولات و تجزیه و تحلیل فنی نمودارها بیاندازیم. اجازه دهید نظر کارشناس را در مورد قیمت XMR بررسی کنیم.

امروز XMR را با Binance بخرید!

نظر کارشناسان در مورد چرا قیمت XMR افزایش می یابد

سالهاست که انجمن ارزهای رمزنگاری شده Monero را بخاطر نشان دادن کار توسعه مشروع و ویژگیهای ابتکاری حریم خصوصی برای کاربران خود ستوده است. به همین ترتیب ، افزایش ارزش سکه همیشه انتظار می رود. قیمت XMR در حال حاضر در رتبه ده جدول نمودارهای رمزنگاری شده با بیش از 1 میلیارد دلار در بازار است. بیایید نگاهی بیندازیم که چرا کارشناس فکر می کند قیمت Monero برای ارتفاعات بیشتر محدود است.

سکه دریافت کرد افزایش عمده از پیتر تاد ، یک توسعه دهنده معتبر Bitcoin Core ، که اظهار داشت که Monero را نسبت به سایر ارزهای دیجیتال ترجیح می دهد زیرا این یک رمزنگاری واقعی است. وی ادامه داد که سکه حریم خصوصی بهتری را ارائه می دهد ، این سکه بر اساس برخی کارهای توسعه واقعی ساخته شده است. این راه حل های امنیتی و حریم خصوصی بهتری ارائه می دهد.

جان مک آفی همچنین پیش بینی مثبتی در مورد مونرو ارائه داد. در حالی که او پیش بینی دقیق قیمت Monero را ارائه نداد ، وی اظهار داشت که این پلتفرم توانایی به چالش کشیدن بیت کوین به عنوان یک ارز دیجیتال پیشرو را دارد. او بسیار سرگرم کننده است پشتیبانی از Monero در چندین مصاحبه و از طریق چندین توییت.

علاوه بر این ، Riccardo Spagni ، توسعه دهنده اصلی ارز رمزنگاری شده ، اظهار داشت که ارز دیجیتال برای حفاظت از حریم خصوصی کاربر ساخته شده است. به همین ترتیب ، این ویژگی منجر به آن شده است استفاده گسترده توسط هکرهای جنایتکار. این استفاده گسترده ممکن است در آینده شاهد افزایش قیمت سکه باشد.

امروز XMR را با Binance بخرید!

سایر عوامل موثر بر قیمت XMR عبارتند از:

Monero’s Strong Community افزایش می یابد

با وجود اعتبار روز به روز ، جامعه ارزهای رمزنگاری شده هنوز گرفتار بازیگران بد ، بدافزار و کلاهبرداران هستند. در یک سطح عمیق تر ، برخی از نهادهای سنتی از این نظر برخوردارند ابراز نگرانی کرد بیش از ارز رمزنگاری شده برای وسایل غیرقانونی مانند پولشویی و بودجه عملیات غیرقانونی استفاده می شود.

در پی چنین نگرانی هایی ، اعضای جامعه از سکه حفظ حریم خصوصی پیشرو در بازار Monero (XMR) به دنبال راه اندازی ابتکاری برای مبارزه با کلاهبرداری رمزنگاری رایج هستند.

ابتکار اعلام کرد در سایت رسمی Monero’s توسط Justin Ehrenhofer از جامعه ای می آید که علاقه زیادی به تغییر درک عمومی از برخی سکه ها دارد. همان دلایلی که مونرو تعداد زیادی از طرفداران را به خود جلب کرده است ، نگرانی دیگران را نیز به دنبال دارد.

Monero به دلیل ماهیت خصوصی و غیرقابل ردیابی که دارد مورد علاقه کلاهبرداران قرار گرفته است. گزارش اخیر نشان داد که تقریبا 175 میلیون دلار مونرو توسط برنامه های “cryptojacking” استخراج شده است. این رقم به مراتب بیشتر از هر سکه دیگر است و بیش از 5 درصد از کل عرضه در بازار XMR را نشان می دهد. این قطعاً می تواند قیمت XMR را تحت تأثیر قرار دهد.

در اعلامیه Ehrenhofer ، وی اظهار داشت که دسترسی الگوریتم استخراج Monero یک چیز مثبت است ، اما متأسفانه خود را به روی بازیگران بد باز کرد.

در حالی که اکثریت قریب به اتفاق کاربران از این ویژگی ها برای همیشه استفاده می کنند ، برخی از مهاجمان از Monero برای کسب درآمد از ماشین آلات بدون رضایت کاربران استفاده می کنند. آنها ممکن است ماینرها را در صفحات وب فعال کنند که بدون رضایت کاربر فعال می شوند. آنها ممکن است ماشین آلات را آلوده کنند یا آن را در بسته های دیگر مخفی کنند و نرم افزار استخراج را اجرا کنند. آنها ممکن است ماشین آلات را آلوده کرده ، پرونده های محلی را رمزگذاری کرده و خواستار پرداخت دیه در Monero شوند. جامعه مونرو این استفاده مخرب و غیرموافعی از تجهیزات استخراج را محکوم می کند. “

ابتکار عمل جامعه برای مبارزه با بدافزار به صورت یک وب سایت آموزشی همراه با مشاوره توسط یک گروه جامعه محور به نام کارگروه پاسخ بدافزار Monero ارائه شده است. این سایت تشخیص و برنامه های عملیاتی برای حملات ناخواسته در مرورگر ، استخراج سیستم ناخواسته و حملات Ransomware را ارائه می دهد.

کاربران می توانند به محتوای گروه در دسترسی پیدا کنند https://mrw.getmonero.org/

اخبار مثبت بیشتر Monero از طریق ViaBTC ارائه می شود ، که استخر استخراج Monero را راه اندازی کرده است که با کاهش 50 درصدی هزینه استخراج برای سه ماه اول اشتراک همراه است..

قیمت XMR

امروز XMR را با Binance بخرید!

پیش بینی قیمت Monero (XMR) تجزیه و تحلیل نمایش مشاهده به روز شده در 14 فوریه 2021

XMR – 6 ساعت فروشندگان برای آزمون 120-125 دلار آماده می شوند توسط P_S_trade بر TradingView.com

این تحلیلگر Monero نشان می دهد که در 10 ژانویه مبارزه شدیدی در بازار XMR برای محدوده 168 و 172 USDT وجود داشته است. حجم معاملات همچنان بسیار زیاد است و باعث می شود سکه در ماه های اخیر بالاتر حرکت کند. 

نمودار مشترک تحلیلگر نشان می دهد که مونرو می توانست به سمت پایین حرکت کند. با این حال ، این اتفاق در روزهای اخیر رخ نداد. لازم به ذکر است که Monero در عرض چند هفته تقریباً دو برابر شده است و قیمت می تواند در لحظه اصلاح باشد. قیمت نشان می دهد XMR به ازای هر سکه به 254 دلار رسیده است و اکنون نزدیک به 230 دلار معامله می شود.

XMRUSDT – بلند – پتانسیل 10.63٪ توسط CryptoNicho بر TradingView.com

برای Monero (XMR) و جفت تجاری XMR / USDT ، تحلیلگر معتقد است که ممکن است یک نقطه ورود در حدود 128.19 USDT وجود داشته باشد. علاوه بر این ، برای داشتن تجارت تحت کنترل ریسک ، ضرر توقف باید با 121.55 USDT باز شود. 

اهداف اصلی شامل 132.54 USDT و 141.73 USDT است. علاوه بر آن ، برخی از یادداشت های اصلی وجود دارد که تحلیلگر به اشتراک گذاشته است. وی اظهار داشت که بیت کوین در حال حاضر در اواخر ادغام است و نوسانات احتمالاً ادامه خواهد یافت. 

علاوه بر این ، وی معتقد است که پتانسیل طولانی مدت XMR در حال حاضر 10.63٪ است. با این وجود ، این رقم به بالاترین حد ثبت شده توسط Monero باقی مانده است.

XMRUSDT توسط تحلیلگر رمزنگاری بر TradingView.com

همانطور که توسط تحلیلگر نشان داده شده است ، Monero (XMR) یک آلتکوین عالی است که می تواند به سود کاربران برسد ، اما نه در کوتاه مدت. وی اظهار داشت که کاربران می توانند در بازه های زمانی طولانی سود کسب کنند. به گفته این تحلیلگر ، XMR باید در منطقه اصلاح شود و این می تواند قیمت XRM را به 144 USDT در هر سکه برساند. 

با این حال ، این می تواند تازه آغاز کار باشد و رشد ارز دیجیتال به سمت 200 USDT و حتی بالاتر ادامه یابد. با این وجود ، ممکن است مجبور باشیم چند هفته صبر کنیم تا این اتفاق بیفتد. 

اکنون مونرو نزدیک به 152 USDT معامله می شود. سطح 144 USDT باید ادامه داشته باشد. در غیر این صورت ، 130 USDT مرحله بعدی است.

MONERO (XMR) در حال انجام 55٪ حرکت بالقوه سود توسط ماه 333 بر TradingView.com

برای ارز رمزنگاری شده XMR ، می بینیم که ممکن است امکان حرکت به سمت منطقه 100 دلاری داشته باشد. در روزهای اخیر ، ارز مجازی به دلیل FUD در مورد برخی از لیست های حذف در ایالات متحده در حال سقوط است. به گفته تحلیلگر ، پس از شکستن 100 MA ، الگوی مورد تایید قرار می گیرد. با این حال ، 100 MA هنوز شکسته نشده است. 

علاوه بر این ، او فکر می کند که منطقه پیش بینی یا فروش فیبوناچی برای هر سکه 127 دلار باشد. این ممکن است مدتی طول بکشد تا ما به این سطح برسیم با توجه به اینکه سقوط سکه در آینده نزدیک ادامه دارد. منطقه احتمالی معکوس یا خرید بین 114 و 100 و منطقه پیش بینی یا فروش فیبوناچی در 127 و 156 است.. 

XMRUSDT در حال تکمیل Gartley | یک فرصت خوب خوب در پیش است توسط ماه 333 بر TradingView.com

برای نمودار یک ساعته ، معامله گر موقعیت های مختلفی را برای دارایی دیجیتال XMR مشاهده می کند. وی معتقد است که ارز مجازی XMR در حال تکمیل مرحله پایانی خود از گارتلی است و می تواند وارد یک منطقه برگشت جدید شود. طبق آنچه در نمودارها می بینیم ، ارز مجازی قطعاً از 159 USDT معکوس شده و چند ساعت پیش به 152.5 USDT رسیده است. 

اکنون ، یک سطح مقاومت بسیار مهمی وجود دارد که قبلاً به عنوان پشتیبانی کار می کرده است. ما در مورد منطقه ای صحبت می کنیم که در حال حاضر نزدیک به 155 USDT واقع شده است. منطقه فروش تعیین شده توسط تاجر بین 155.32 تا 156.73 USDT بود.

نتیجه

طی دو سال گذشته ، مبانی بنیادی ارتقا active افزایشی فعال و مداوم را نشان می دهد که به کاهش هزینه های معامله ، بهبود راه حل های حضانت ، کارایی معاملات و هرس بلاکچین کمک کرده است.

همه این پیشرفت ها ، همراه با نظرات متخصص صعودی فوق و تجزیه و تحلیل فنی ، آینده درخشان قیمت XMR را پیش بینی می کنند. با بازنشانی فعلی در حالی که بازار خود را برای تجمع بعدی آماده می کند ، عاقلانه است که هر سرمایه گذار دست خود را به مقادیر XMR برساند. برای یادگیری نحوه خرید XMR در Binance ، راهنمای دقیق ما را اینجا دنبال کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me