banner
banner

سرمایه گذاری در Paypal Holdings، Inc (NASDAQ: PYPL)

منابع پی پال ، وارز (NASDAQ:PYPL) به عنوان پیشرو در ارائه راه حل های پرداخت آنلاین شناخته می شود. PayPal با ارائه گزینه ای جایگزین برای روش های پرداخت سنتی تر ، در اوایل سال 2000 به عنوان تسهیل کننده پرداخت برای سایت حراج آنلاین eBay مورد توجه قرار گرفت. این شرکت با فعالیت در خارج از کالیفرنیا در ایالات متحده همچنان یکی از نوآورترین شرکت ها در بخش فناوری مالی (fintech) است. همانطور که اخیراً ارز رمزنگاری شده در اکوسیستم آنها نشان داده شده است.

Holding Paypal، Inc چیست (PYPL)?

PayPal در سال 1998 توسط دو نفر با سابقه مهندسی نرم افزار و یک وکیل با آموزش تاسیس شد. در ابتدا با نام Confinity شناخته می شد ، شرکت جدید Max Levchin ، Luke Nosek و Peter Thiel به منظور توسعه نرم افزار امنیتی برای دستگاه های دستی ایجاد شد. آنها پس از دستیابی به موفقیت کم در این زمینه ، استراتژی خود را متمرکز کردند و در عوض ساخت کیف پول دیجیتالی را انتخاب کردند. این محصول جدید تقریباً یک سال بعد در اواخر سال 1999 به بازار عرضه شد. بلافاصله پس از آن ، ادغامی بین Confinity و X.com ، یک بانک آنلاین ایجاد شده توسط الون ماسک ایجاد شد. اگرچه شرکت جدید در ابتدا نام X.com را حفظ می کرد ، آنها تصمیم گرفتند برند جدید را ارائه دهند و پیشنهادات محصولات و خدمات خود را روشن کنند. این شرکت در سال 2001 به نام PayPal بسنده کرد و سرانجام این شرکت با IPO در سال 2002 به سهام عمومی رسید.

بلافاصله پس از IPO ، eBay PayPal را به قیمت 1.5 میلیارد دلار خریداری کرد. در این زمان ، رشد شرکت سرمایه گذاران را تحت تأثیر قرار داد. بیش از 70٪ از حراجهای eBay پرداختها را از طریق PayPal پذیرفته اند و تقریباً 25٪ از حراجهای بسته از این راه حل جدید ابتکاری پرداخت استفاده می کردند. فقط در طی 8 سال ، PayPal به بیش از 100 میلیون کاربر در 190 منطقه رسید و خدمات را با استفاده از 25 گزینه مختلف ارز ارائه داد. در سپتامبر 2014 ، PayPal تصمیم گرفت از eBay جدا شود و سایر راه های رشد را متمرکز کند. اگرچه این دو به همکاری نزدیک خود ادامه دادند ، در اوایل سال 2018 اعلام شد که PayPal پردازش پرداخت کارت برای سایت حراج آنلاین را برای سال 2020 متوقف می کند. امروز ، PayPal هویت جداگانه ای از صاحب سابق خود دارد..

چرا Paypal Holdings، Inc (PYPL) موضوع?

علی رغم وجود دو دهه پیش ، توانایی پی پال برای همگام شدن با تغییرات باعث شده است که در دوره مدرن بسیار برجسته بماند. این توانایی به شرکت اجازه داده است تا در بیش از 350 میلیون مشتری و بازرگان در بیش از 200 سرزمین خدمات ارائه دهد. آنها با هدف ارزان تر ، راحت تر و ایمن تر کردن خدمات مالی ، به نوآوری خود ادامه داده اند. در سال 2019 ، یک مشارکت با غول های رسانه های اجتماعی اینستاگرام شاهد راه اندازی Checkout در اینستاگرام بود که به شما امکان می دهد با استفاده از پلت فرم Paypal در برنامه ، پرداخت های امن انجام دهید.

یک خرید استراتژیک اولیه در سال 2013 هنگامی که Paypal شروع به کار کرد ، انجام شد Braintree به مبلغ 800 میلیون دلار. Paypal به عنوان بخشی از نمونه کارهای Braintree ، فناوری پشت Venmo را به دست آورد ، یک برنامه پرداخت خدمات تلفن همراه که اکنون به بیش از 40 میلیون کاربر رسیده است. اخیراً ، این شرکت اقدام عمده دیگری نیز انجام داد ، و خرید معامله ای با ارزش بیش از 4 میلیارد دلار ، شركت پلتفرم پاداش خرید ، بزرگترین تصرف آنها تا به امروز. هانی ابزاری برای پس انداز پول است که با بیش از 17 میلیون کاربر فعال در بین هزاره ها محبوب است. پی پال اظهار داشت که قصد دارد Honey را بیشتر در سیستم عامل های Paypal و Venmo ادغام کنید, اجازه می دهد تا این شرکت شبکه خود را بیشتر رشد دهد و بازرگانان بیشتری را جذب کند.

پی پال در سال 2020 با اعلام پشتیبانی از ارزهای رمزپایه در سیستم عامل خود ، سر و صدای زیادی به پا کرد. اکنون همه کاربران می توانند ارزهای رمزنگاری شده را از حساب های Paypal خود خریداری ، نگهداری و فروش کنند. این امکان ایجاد معاملات از طریق سیستم عامل آنها با استفاده از ارزهای رمزپایه معروف مانند بیت کوین و اتریوم را فراهم می کند ، با پرداخت های انجام شده با رمزنگاری به پول ملی انتخاب فروشنده. این تصویب اجازه می دهد تا یک روش جدید و ابتکاری برای پرداخت به هر یک از شرکت ها وجود داشته باشد 26 میلیون بازرگان در سراسر جهان. این سرویس در ابتدا در ایالات متحده ارائه می شود ، در سال 2021 به سیستم عامل Venmo و به بازارهای بین المللی گسترش خواهد یافت. در حالی که رقبایی مانند Square’s Cash App برای مدتی معاملات رمزنگاری را مجاز کرده اند ، این حرکت فرصتی را برای یکی از بزرگترین فروشندگان ایجاد می کند شبکه ها در جهان برای شروع ادغام آن در اکوسیستم ارز رمزنگاری شده.

منابع پی پال ، وارز (PYPL) چشم اندازها

با وجود اعلامیه های اخیر مثبت و حرکات استراتژیک ، تعداد فزاینده ای از رقبا وارد فضا می شوند و می توانند موقعیت Paypals را در این بخش تهدید کنند. شرکت های فناوری مانند گوگل ، اپل ، آمازون و فیس بوک همه در حال توسعه سیستم های پرداخت خود هستند. پیش بینی افزایش رقابت ، پی پال تلاش زیادی کرده است تا جنبه های اصلی کسب و کار خود مانند Venmo را تولید کند. در نتیجه ، برنامه تلفن همراه از ابزارهای انتقال پول P2P ساده به یک برنامه خدمات مالی مدرن و کاملاً پیشرفته تبدیل شده است. در حالی که انتقال همتا به همتا در برنامه درآمدزایی ندارد ، ویژگی های جدیدتری مانند انتقال فوری و کارت اعتباری Venmo راهی است که از آن درآمد کسب شده است. با نظرسنجی 2019 این موضوع را تایید کرد 20٪ آمریکایی ها در یک سال گذشته از Venmo استفاده کرده اند ، فرصتی مشخص و فعلی برای استفاده از توانایی کسب درآمد از سیستم عامل وجود دارد.

پی پال همچنین با هدف گسترش کاربری خود به سمت بازارهای خارجی رفته است. در سال 2019 ، پی پال GoPay را خریداری کرد ، یک بستر پرداخت که در چین فعالیت می کند. این حرکت Paypal را به سمت خود سوق داد اولین بستر پرداخت خارجی در آن کشور فعالیت کنند. اگرچه بازارهای چین تحت سلطه غول های داخلی مانند Alipay قرار دارند ، اما دستیابی به یکی از بزرگترین بازارهای جهان گامی در مسیر درست بود. با برنامه ریزی و اجرای دقیق ، این خرید می تواند به طریقی عظیم به نتیجه برسد.

علی رغم این رقابت بالقوه شرکت های بزرگ فناوری ، PayPal بیش از 20 سال است که در رده های برتر است. شبکه جهانی آنها گسترده است و در موقعیت خوبی قرار دارند تا از چالش های سالهای آینده جلوگیری کنند.

از کجا خرید Paypal Holdings، Inc (PYPL)

دلالی که توصیه می کنیم باشد نفر اول.

Firstrade یک شرکت کارگزاری آنلاین پیشرو است که مجموعه کاملی از محصولات و ابزارهای سرمایه گذاری را برای کمک به سرمایه گذاران مانند شما در کنترل آینده مالی خود طراحی کرده است. از زمان تاسیس در سال 1985 ، Firstrade متعهد به ارائه خدمات با ارزش و کیفیت بالا بوده است.

ترکیبی از فناوری تجارت اختصاصی ، رابط کاربری بسیار بصری ، خدمات برجسته مشتری و برنامه های تلفن همراه ، Firstrade یک راه حل جامع برای همه نیازهای سرمایه گذاری شما ارائه می دهد.  نفر اول عضو FINRA / SIPC است.

سرمایه گذاری در Paypal Holdings، Inc (NASDAQ: PYPL) سرمایه گذاری در Paypal Holdings، Inc (NASDAQ: PYPL) سرمایه گذاری در Paypal Holdings، Inc (NASDAQ: PYPL)
rade ★★★★★ بررسی Firstrade

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران سهام بیش از دهها عامل از جمله کارمزد و حداقل حساب ، سیستم عامل معاملات ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

Finance ★★★★★ بررسی مالی M1

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران سهام بیش از دهها عامل از جمله کارمزد و حداقل حساب ، سیستم عامل معاملات ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

★★★★★ ★★★★★ نقد و بررسی Public.com

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران سهام بیش از دهها عامل از جمله کارمزد و حداقل حساب ، سیستم عامل معاملات ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

هزینه ها

کمیسیون صفر

هزینه ها

کمیسیون صفر

هزینه ها

کمیسیون صفر

حداقل حساب

هیچ یک

حداقل حساب

100 دلار

حداقل حساب

هیچ یک

تبلیغات

سهام رایگان *

* برای جزئیات بیشتر به وب سایت مراجعه کنید.

تبلیغات

هیچ یک

ترویج

هیچ یک

خلاصه

در حالی که دنیا همچنان از روش های پرداخت سنتی تر مانند کارت های نقدی و اعتباری به نفع تجارت الکترونیکی و پرداخت های دیجیتال فاصله می گیرد ، تعداد کمی از شرکت ها از موقعیت Paypal برای سرمایه گذاری برخوردار هستند. این شرکت با ایجاد یک اکوسیستم پرداخت گسترده و متنوع که هم مشتریان و هم تجار را درگیر خود می کند ، به نوآوری خود ادامه می دهد. شبکه آنها عظیم و واقعاً جهانی است و رقابت برای هر تازه وارد به بازار را سخت می کند. این شرکت به طور مداوم در جستجوی راه های جدید برای گسترش است ، همانطور که اخیراً به فضای ارز رمزنگاری شده مشهود است. با توانایی سازگاری و مرتبط ماندن ، آینده برای پی پال روشن باقی می ماند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me