banner
banner

بازگشت به خانه: OKEx همچنان در Delta Summit می درخشد

OKEx خواستار مبادلات رمزنگاری و فعالان بازار است تا در ابتکار سازمان خودتنظیم (SRO) برای توسعه استانداردهای انطباق جهانی دست به دست هم دهند.

OKEx ، یکی از بزرگترین مبادلات دارایی دیجیتال در بازارهای جهانی و آتی ، در مالت به خانه خود بازگشت و اجلاس Delta Summit را برافروخت. OKEx کاملاً متعهد به افزایش تجربه مشتری است زیرا بازار در طولانی مدت پیشرفت می کند.

دفتر مرکزی آن در مالت ، OKEx یک تبادل دارایی دیجیتال درجه یک است که بیش از 400 جفت معامله رمز و آتی را به میلیون ها مشتری در 150+ کشور ارائه می دهد. OKEx متنوع ترین محصولات تجاری را در بازار ارائه می دهد ، از معاملات نقطه ای ، معاملات فیات تا توکن ، معاملات حاشیه ای و مشتقات رمزنگاری. این شرکت همچنین به بازرگانان ، معدن کاران و سرمایه گذاران سازمانی کمک می کند تا استراتژی های سرمایه گذاری خود را بهینه کنند.

“Delta Summit بینندگان و مبتکران را به هم متصل می کند ، و ما افتخار می کنیم که در این رویداد پراهمیت بخشی از محصولات خود را به نمایش می گذاریم. در این اجلاس ، ما گفتگوهای زیادی در مورد بازار فعلی و توسعه بلاکچین آینده انجام دادیم. ما همچنان از اینجا پیشگامی در پیشبرد چنین توسعه ای را ادامه خواهیم داد. “.

در اینجا یک نکته برجسته از آنچه OKEx در اجلاس Delta به اشتراک گذاشته است آورده شده است:

سازمان خودتنظیم (SRO)

OKEx از یک سازمان خودتنظیم (SRO) برای توسعه استانداردهای انطباق جهانی برای مبادلات ارزهای رمزپایه خبر داد و از مبادلات و فعالان بازار در جامعه تجارت جهانی رمزنگاری خواست تا در این ابتکار دست به دست دهند.

در مراحل نوپای صنعت بلاکچین ، هر مبادله رمزنگاری شده باید برای حمایت از سرمایه گذاران و معامله گران و تقویت نوآوری در اکوسیستم ارز رمزنگاری شده هماهنگ شود. با هم ، مبادلات می توانند به طور موثرتری استانداردهایی را برای ایجاد امنیت مالی برای میلیون ها نفر تنظیم کنند. OKEx از سایر مبادلات دعوت می کند تا در ایجاد استانداردهایی برای بازار سازی ، لیست گذاری و حذف لیست دارایی های دیجیتال و سایر موارد مهم برای رشد کل صنعت ، به شرکت بپیوندند..

این SRO در جریان سخنرانی اجلاس DELTA توسط Enzo Villani ، مدیر سابق Nasdaq که به عنوان رئیس استراتژی و نوآوری بین المللی به OKEx پیوست ، اعلام شد ، یک سازمان مستقل و مبتنی بر عضویت است که خنثی است و برای تبادلات از هر اندازه و حوزه قضایی باز است. . مبادلات اعضا برای تعریف و اتخاذ استانداردهایی برای ترویج تصویب دارایی های دیجیتال در سطح جهانی ، آموزش دولت ها و نهادهای نظارتی و توسعه معیارها و معیارهای تجارت ، فهرست بندی و گزارش همکاری خواهند کرد..

جزئیات بیشتر در مورد SRO به زودی اعلام خواهد شد.

اجلاس دلتا

استخر OKEx – یک پیشگام نوآور

استخر OKEx قرار است تولید پایدار بلوک ها را حفظ کند تا امنیت و ثبات شبکه EOS را حفظ کند. استخر OKEx (حساب: okcapitalbp1) در رتبه بندی تولید کننده بلوک EOS (BP) قرار دارد. پس از راه اندازی سرویس های EOS و IOST ، استخر OKEx رسماً به یک ابرنواختر سیستم V (VSYS) تبدیل شده است..

به منظور پاسخگویی به جامعه ، استخر OKEx ماه گذشته میزبان OKEx Pool EOS Block Producer Pursuit بود. استخر OKEx اولین استخر استخراج است که از آرا their آنها برای تسهیل توسعه کلی جامعه EOS استفاده می کند. این به پشتیبانی و کمک به هر BP کمک می کند تا به توسعه زیست محیطی EOS در آینده کمک کند.

استخر OKEx از استخراج PoW و PoS / DPoS پشتیبانی می کند ، یکی از پیشگامان صنعت که بر توسعه نوآورانه تمرکز دارد. استخر OKEx نه تنها بهترین خدمات را به مشتریان ارائه می دهد ، همچنین به تیم های پروژه کمک می کند تا پروژه های با کیفیت خود را در بلاکچین عمومی EOS پرورش دهند ، از این رو توسعه کل اکوسیستم را تقویت می کند..

OKEx Wallet – یک ابزار رمزگذاری ضروری

یکی از دو ابزار مهم در این صنعت انقلابی دیجیتال ، کیف پول رمزنگاری برای هر معامله گر ارز رمزپایه ضروری است. کیف پول OKEx با توکن های اصلی و نشانه های ERC-20 سازگار است ، که با دقت بسیار زیادی طراحی شده اند تا بهترین تجربه کاربری را تضمین کنند. کیف پول OKEx عبارت ساده دانه و روشهای پشتیبان گیری ساده را اتخاذ می کند و مدیریت دارایی ها هرگز با همه حساب ها در یک مکان آسان نبوده است. سیستم امنیتی چند لایه و طاق آن همیشه می توانند از دارایی های کاربر با خیال راحت محافظت کنند.

برای موارد برجسته رویداد ، لطفاً از OKEx دیدن کنید توییتر.

پایان

درباره OKEx

OKEx بزرگترین و متنوع ترین بازار ارزهای رمزنگاری شده در جهان است که معامله گران رمزپایه جهانی ، معدن کاران و سرمایه گذاران نهادی برای مدیریت دارایی های رمزنگاری ، افزایش فرصت های سرمایه گذاری و ریسک های محافظت می آیند. ما تجارت ارز و معاملات مشتقه ، از جمله معاملات آتی ، تعویض همیشگی و گزینه های ارزهای رمزپایه اصلی را ارائه می دهیم ، و انعطاف پذیری زیادی را در سرمایه گذاران برای تدوین استراتژی های خود برای به حداکثر رساندن سود و کاهش خطرات ارائه می دهیم..

تماس با رسانه:

ویوین چوی

پست الکترونیک: [ایمیل محافظت شده]

vivienchoi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me