banner
banner

Horizon Globex – نگاهی عمیق به یک رهبر صنعت

Horizon Globex یک توکن سازی نسل بعدی است سکو همچنان به عنوان عناوین رویکرد سودمند خود در بازار تبدیل می شود. این پلتفرم به عنوان “یک فروشگاه واحد” برای مشاغل علاقه مند به ارائه رمزهای امنیتی کار می کند. در حال حاضر ، این شرکت با استراتژی های نظارتی در ایالات متحده ، اتحادیه اروپا و آسیا روابط استراتژیک دارد. اکنون ، Horizon Globex قرار است پس از اطمینان از چندین مشارکت سطح بالا ، اکوسیستم توکن سازی خود را تا ارتفاعات جدید گسترش دهد.

Horizon Globex چه پیشنهادی ارائه می دهد

پلت فرم Horizon Globex به مشتریان این امکان را می دهد که تقریباً هر دارایی را به عنوان توکن ثبت کنند. این شرکت در حال حاضر چهار محصول اصلی دارد. هر یک سود بی نظیری را به مشاغل و سرمایه گذاران متقاضی ورود به بازار رمزهای امنیتی ارائه می دهد. با ساده سازی روند STO ، Horizon Globex سرمایه گذاری گسترده را در دسترس توده ها قرار می دهد.

نشانه شناسی

یکی از محصولات اصلی Horizon Globex Tokenetics است. سیستم Tokenetics حول سه ویژگی اصلی کار می کند. در وهله اول ، مشاغل می توانند از طریق این سیستم عامل سرمایه گذاری بدون زیرساخت فناوری اطلاعات را افزایش دهند. این استراتژی نوار ورود را برای مشاغل علاقه مند به استراتژی سرمایه گذاری جمعی مبتنی بر بلاکچین کاهش می دهد.

در حال حاضر ، فرآیند STO به مشاغل نیاز دارد تا از سیستم تأیید شخص ثالث و راهنمایی های قانونی اطلاعات پیش زمینه را کسب کنند. هر دوی این نیازها هنگام میزبانی STO هزینه را بسیار افزایش می دهند. نکته مهم ، حذف این هزینه ها می تواند مشارکت در بازار را افزایش دهد.

Horizon Globex از طریق توییتر

Horizon Globex از طریق توییتر

انطباق

در مرحله دوم ، Tokenetics ترکیبی از فروشندگان دلال و عوامل انتقال را شامل می شود. این استراتژی از سرمایه گذاران محافظت می کند و اطمینان حاصل می کند که همه نشانه ها سازگار هستند. در گذشته نگرانی های مربوط به پیروی از قوانین بازار را آزار می داد. به خصوص هنگام بحث در مورد تجارت رمزهای امنیتی در سیستم عامل های ثانویه تجارت.

تجارت

ستون سوم Tokenetics بستر تجاری آن با دلارسازی است. این صرافی رمز توکار داخلی در تجارت پس از صدور تخصص دارد. به طور قابل توجهی ، نقدینگی همچنان مهمترین نگرانی در بخش رمزهای امنیتی است. در نتیجه ، سرمایه گذاران می خواهند بدانند که رمزهای امنیتی که در آن سرمایه گذاری می کنند ، می توانند به روشی سازگار تجارت کنند. این مبادله اطمینان لازم را برای سرمایه گذاران فراهم می کند بدون اینکه مجبور به ترک اکوسیستم توکن سازی Globex باشند.

حضانت

جدا از استراتژی فنی Horizon Globex ، این شرکت برای پیشبرد آرزوهای خود چندین همکاری را دنبال کرد. در ژانویه 2019 ، این شرکت امضاء شده یک قرارداد صدور مجوز با V Stock Transfer LLC (Vstock). این توافق نامه به Vstock امکان دسترسی به نرم افزار اختصاصی Horizon Globex معروف به CustodyWare را می داد.

به عنوان بخشی از این توافق نامه ، Vstock به یک نماینده انتقال و ثبت نام اوراق بهادار تبدیل شد. CustodyWare از کلیه پیشنهادهای ثبت شده و معاف از ثبت نام ERC-20 پشتیبانی می کند. این نرم افزار از مکانیسم های کنترل انطباق KYC یکپارچه برخوردار است. این مکانیزم ها به قانون 506 © SEC در مورد حضانت رمزهای STO پیوستند.

KYCware توسط Globex فعال می شود

همین هفته ، Horizon Globex جدیدترین توکن سازی خود را منتشر کرد نرم افزار افزودنی این سیستم KYCware نام دارد و پتانسیلی که به بازار می آورد غیرقابل انکار است. سیستم جدید سرمایه گذاران امنیتی و صادر کنندگان توکن را قادر می سازد روند تأیید را ساده کنند. اوراق بهادار دیجیتال ، دقیقاً مانند اوراق بهادار سنتی ، به پیروی از KYC (مشتری خود را بشناسید) و AML (مبارزه با پولشویی) نیاز دارند. پیش از این ، این شرایط توانایی سرمایه گذار را برای شرکت در STO به تأخیر می انداخت. به بیان ساده ، نگرانی های KYC مانع توانایی شرکت ها در پذیرش سرمایه گذاران می شود.

KYCWare با ترکیبی از این نگرانی ها را برطرف می کند امکانات. ناشران توکن یک برنامه پردازشی با برچسب سفید دریافت می کنند که متناسب با نیازهای خاص اوراق بهادار مشتری تنظیم شده است. برنامه به طور خودکار با حوزه قضایی و الزامات نظارتی منطقه سازگار می شود. کاربران داده های خود را در شناسه پیشرفته ، سند و سیستم تأیید شناسایی وارد می کنند.

حریم خصوصی

به طرز چشمگیری ، این برنامه دارای برنامه نویسی کامل شناسایی مشتری مطابق با قانون 326 قانون پاتریوت ایالات متحده است. همه سوابق بصورت آفلاین امن هستند و همچنین در حافظه پنهان منقضی خودکار ذخیره می شوند. قابل ذکر است ، Horizon Globex اظهار داشت که هرگز این اطلاعات را به اشخاص ثالث واگذار نمی کند. علاوه بر این ویژگی ها ، کل روش به عنوان زنجیره بلوک دارای یک امضای دیجیتال است که با ضمانت ضد دستکاری کامل می شود.

برایان کالینز ، مدیر عامل Globex در مورد تأثیر KYCWare در بازار ، توضیح داد که چگونه این سیستم عامل به صادرکنندگان توکن امکان تأیید سرمایه گذاران خود را بدون استفاده از اشخاص ثالث می دهد. این استراتژی زمانی مهم است که شما در نظر بگیرید نهادهای نظارتی مانند SEC صادرکننده رمز را مسئول این وظایف می دانند. برنامه KYCWare هم اکنون برای هر دو سیستم عامل Apple و Android در دسترس است.

شرکای Globex با STOcheck

Globex پس از اعلام همکاری مشترک استراتژیک با سایت بسیار محبوب STO ، این هفته دوباره ابروهای خود را در سراسر جامعه رمزنگاری بالا برد. STOC بررسی کنید. STOCheck یکی از بزرگترین سایتهای لیست STO در بازار است. سرمایه گذاران می توانند برای دریافت جزئیات اطلاعات مربوط به STO های فعلی به این سیستم عامل مراجعه کنند. این اطلاعات شامل نمایه عمیق شرکت مانند موقعیت شغلی ، مدیران و درآمد است.

مهم این است که این مشارکت Globex را در موقعیت بالایی در بخش قرار می دهد تا محصولات و خدمات خود را به توده ها ارائه دهد. از لحاظ تئوری ، همه STO های ذکر شده در STOCheck مشتری های بالقوه Globex هستند. در اینجا ، این شرکت به جدیدترین STO ها قبل از بازار دسترسی پیدا می کند. با توجه به انعطاف پذیری پلت فرم Globex ، باید انتظار داشته باشید که تعداد قابل توجهی از مشتریان را از این روش جذب کند.

Horizon Globex – مشخصات شرکت

دفتر اصلی Horizon Globex در دره Crypto معروف سوئیس واقع شده است. این شرکت در سال 2010 به عنوان یک بستر خصوصی توکن سازی که در نرم افزار رمز امنیتی ERC-20 تخصص دارد ، وارد بازار شد. در حال حاضر ، این شرکت کمتر از پنجاه کارمند را لیست کرده است. در ژانویه سال جاری ، Globex منصوب کرد مارک النوویتس به عنوان رئیس جمهور جدید شرکت.

در ماه فوریه ، Globex بعد از شرکت مجدداً به عنوان خبر انتخاب پرسنل خود درآمد اعلام کرد که مدیر عامل سابق Overstock ، میچ ادواردز قرار بود به تیم بپیوندد. همانطور که انتظار دارید ، ادواردز با بخش بلاکچین غریبه نیست. Edward’s در جریان توسعه بلاکچین اخیر Overstocks که tZERO نام داشت ، مهم بود. وی علاوه بر مدت حضور در Overstock ، مدیر مالی Chia Network Inc بود.

یک افق جدید

به نظر می رسد Horizon Globex جایگاه خود را در بازار پیدا کرده است. با گسترش اوراق بهادار توکن دار ، مشاغل بیشتری به دنبال راه حل های نرم افزاری Globex برای ساده کردن فعالیت های تأمین مالی سرمایه خود هستند. این شرکت دارای تجربه و تیم برای تبدیل شدن به یکی از بازیکنان برجسته در بخش رمزهای امنیتی در ماه های آینده است. شما باید انتظار داشته باشید که Horizon Globex همچنان به عنوان عناوین اصلی استراتژی های تجاری هوشمندانه و راه حل های نرم افزاری منحصر به فرد خود تبدیل شود.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me