banner
banner

تلاش برای فروش SeedInvest ، دو برابر شدن StableCoin

Circle مدت هاست که نامی نزدیک با دنیای بلاکچین است. بین ماهیت صوتی رهبران آنها ، تبلیغات بالقوه فناوری و خریدهای برجسته آنها طی چند سال گذشته ، آنها اغلب چراغ راهنما بوده اند..

با این حال ، به نظر می رسد این شرکت در وضعیت جریانی قرار دارد ، در ماه های اخیر Circle علاقه خود را به مبادله رمزنگاری فروخته است پولونیکس, پرسنل کلیدی ، و اکنون ، فروش بالقوه سکوی سرمایه گذاری سرمایه جمعی SeedInvest را ترک کرده اند.

اینها حرکتهای مهمی هستند. این تغییرات این س begال را ایجاد می کند که آیا این تحولات نمایانگر نابودی Circle است؟ یا بازسازی استراتژیک زمینه را برای آینده ای روشن فراهم می کند?

SeedInvest دیگر?

سر و صداهایی وجود دارد که Circle قصد دارد تلاش های خود را به دور از تأمین مالی جمعی متمرکز کند. گزارش شده است که این محوری شامل فروش بستر سرمایه گذاری سرمایه ای سهام تازگی خریداری شده ، SeedInvest خواهد بود.

در حالی که این موضوع تأیید نشده است ، اما توسط رسانه خبری معروف “The Block” گزارش می شود.

چندی پیش بود که ما برای اولین بار در مورد خرید اولیه SeedInvest گزارش دادیم. این حرکتی بود که توجه بسیاری را به خود جلب کرد ، زیرا SeedInvest یکی از برترین سیستم عامل های سهام در زمان خرید بود. پس از تملک توسط Circle ، انتظارات برای آنچه شرکت در بخش رو به رشد به دست آورد ، بسیار بالا بود.

استعداد استعداد

تا همین اواخر ، جفت بنیانگذاران آن ، که به عنوان “مدیر عامل شرکت” عمل می کنند ، اعتماد مغزی در Circle را رهبری می کرد. این ساختار از زمان تأسیس آن در سال 2013 به خوبی به شرکت خدمت کرده است ، بنابراین در دسامبر سال 2019 وقتی اعلام شد که شان نویل ، یکی از مدیرعاملان شرکت از سمت خود کناره گیری می کند ، تا حدودی غافلگیر کننده بود..

اعتقاد بر این است که با بازنگری شرکت در مسیر خود به جلو ، زمان تغییر در پرسنل نیز رسیده بود. نویل این را تشخیص داد و از فرصت استفاده کرد و به دنبال کارهای جدیدی رفت.

در بار / خارج از بار

احتمالاً ، رویدادی برای کاهش اندازه که بیشترین توجه را به خود جلب کرده ، فروش Poloniex است. این امر در درجه اول به این واقعیت مربوط می شود که Circle مبالغی را با مبلغ سرسام آور بیش از 400 میلیون دلار بدست آورده است.

در حالی که Poloniex در زمان حضور خود به عنوان بخشی از خانواده Circle به طرز چشمگیری بهبود یافت ، اما به طور واضح وعده بیشتری در سایر تلاش های Circle نشان داده شد.

برای جزئیات بیشتر در مورد فروش صرافی محبوب ارزهای رمزپایه ، حتما مقاله زیر را بخوانید.

شاخه های Poloniex از Circle به عنوان “دارایی های دیجیتال پولو” استفاده می شوند

دور برگشتن

در اوایل سال 2019 ، Circle گزارش گذشته نگر سال 2018 را منتشر کرد ، که در آن اشاره شده است که دو روند اصلی که احساس می کنند بلاکچین را شکل می دهد ، حرکت می کند به سمت جلو – پول های ثابت و اوراق بهادار دیجیتال.

Circle Stablecoins و اوراق بهادار دیجیتال را به عنوان روندهای نوظهور شناسایی می کند

ما شاهد هستیم که Circle ، در ماه های گذشته ، سعی در استفاده از هر یک از اینها داشته است. در حالی که سرمایه گذاری آن در SeedInvest ممکن است به پایان برسد (یا ممکن است نباشد) ، کار آن در توسعه USDC پایدار USDC در همان بازه زمانی مشخصاً سود سهام پرداخت کرده است.

این شرکت در مقاله ای که به تازگی منتشر شده است و جزئیات پول های ثابت را بیان می کند, “ثبات های جهانی پتانسیل افتتاحیه چشمگیر مشارکت در فعالیت های اقتصادی جهانی را ارائه می دهند”.

ما در مقاله زیر نگاهی دقیق به Circle’s USDC stablecoin ، رقبای آن و نحوه ایستادن این کلاس دارایی برای تغییر شکل مالی می اندازیم..

خلاصه کوچک کردن

در زیر خلاصه ای از اقدامات مختلف استراتژیک انجام شده توسط Circle در ماه های اخیر آورده شده است.

فروش بستر سرمایه گذاری جمعیSeedInvest‘ به …?

  • در انتظار

فروش سکوی تجاری ‘Circle Invest’ به ویجر

  • 2019

مدیر عامل شرکت شان نویل قدم به پایین

  • 2019

فروش میز OTC به کراکن

  • 2019

فروش ارز رمزنگاری شدهپولونیکسبه گروه سرمایه گذاری آسیا

  • 2019

امید باقی می ماند

در حالی که رویدادهای مختلف مورد بحث در بالا ممکن است بعنوان یک گام به عقب به وجود بیایند ، اما هنوز امید است که Circle دقیقاً بداند که آنها چه کاری انجام می دهند. به هر حال ، این حرکات براساس پتانسیل نشان داده شده توسط USDC, و آنچه می تواند نه تنها Circle ، بلکه جهان کلی بلاکچین را ارائه دهد.

چندی پیش بود که اکثر مردم از تصمیم خرید هر دو شرکت SeedInvest و Poloniex تمجید می کردند. ما به قضاوت Circle اعتماد داشتیم ، با وجود چگونگی وقایع ، شاید اکنون باید به آنها اعتماد کنیم؟ زمان نشان خواهد داد.

دایره

Circle در سال 2013 تاسیس شده است ، یک شرکت خدمات مالی با پشتیبانی خوب است که فعالیت خود را در بوستون ، ماساچوست ادامه می دهد. مهمتر از همه ، تیم در Circle متمرکز بر اطمینان از موفقیت در ارائه ثبات Bitcoin خود “USDC” است.

مدیر عامل, جرمی آلریر, در حال حاضر بر عملیات شرکت نظارت می کند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me