banner
banner

هفتگی فنی: اگر می خواهید با پروانه ها آشنا شوید ، کاترپیلارها را تحمل کنید

غذاهای کلیدی

 • ممکن است بیت کوین در کوتاه مدت به ادغام بیشتری نیاز داشته باشد ، در حالی که علائم صعودی طولانی مدت در بازارها را نشان می داد.
 • بعد از نصف شدن ، احساسات در درجه اول مثبت باقی ماند ، گرچه اقدامات قیمت بعد از نصف می توانست ناامید کننده باشد
 • altcoins اصلی برای آزمایش سطح مقاومت کلیدی تنظیم شده است با این حال ، کلاهک های متوسط ​​/ کوچک ممکن است فشار فروش بیشتری داشته باشند.

بررسی اجمالی بازار

بازارهای ارزهای رمزنگاری شده در صبح سه شنبه آسیا با سرعتی زیاد روبرو شدند ، زیرا جفت های اصلی تجاری نتوانسته اند سطح مقاومت اصلی را بشکنند. 10000 سطح روانشناختی برای BTCUSDT ملموس باقی ماند ، در حالی که 220 سطح برای اتوسد هنوز آسیب ندیده بودند. با تحویل نصف با موفقیت ، به نظر می رسد بازارها به جستجوی خود برای تمرکز بعدی ادامه می دهند ، در حالی که جفت های اصلی ممکن است قبل از شروع روند جدید به ادغام بیشتری نیاز داشته باشند.

اگرچه اقدامات اخیر قیمت ممکن است برخی از معامله گران را ناامید کند ، اما داده ها نشان می دهد که علاقه سرمایه گذاران به ارز رمزپایه به عنوان یک کلاس دارایی همچنان بالا است. شاخص احساس Classe دارایی رمزنگاری Sentix رسیده است درست پس از نصف شدن بیت کوین ، بالاترین رکورد تاریخ را به خود اختصاص داد. مانفرد هوبنر ، مدیر عامل Sentix ، معتقد است که این خوانش ها نشان می دهد که بازارها شاهد گمانه زنی های کوتاه مدت با کاهش نصف بوده اند. با افزایش علاقه سرمایه گذاران به بیت کوین ، هوبنر فکر می کند که می تواند در میان مدت فرصت هایی را برای قیمت ایجاد کند. با این حال ، یک شاخص بالاتر همچنین نشان می دهد که قیمت ممکن است در کوتاه مدت به تجدید ادغام مجدد نیاز داشته باشد.

شکل 1: شاخص احساس کلاس Crypto دارایی Sentix

شکل 2: تراز BTC در بورس ها

علاوه بر این ، داده های زنجیره ای نیز ممکن است از چشم انداز مثبت بلند مدت پشتیبانی کنند. داده های Glassnode نشان می دهد که خروجی قابل توجهی از BTC از مبادلات وجود دارد و تعادل کلی BTC در مبادلات تقریباً به پایین ترین سطح یک ساله رسیده است.

Glassnode توضیح داد که نهنگ ها می توانند منابع خود را به داخل کیف پول های سرد (صعودی طولانی مدت) بکشند ، که می تواند یکی از دلایل کاهش تعادل باشد. با این حال ، کاهش تعادل همچنین می تواند سرمایه گذاران را از اقدامات قیمت پس از نصف ناامید کند.

در جاهای دیگر ، altcoins های پیشرو در این جلسه حدود 2٪ تا 4٪ پایین تر معامله شدند XRP ارزش 2.6 gave ، در حالی که EOS و NEO حدود 4٪ پایین بود. تتا پیش از راه اندازی Mainnet 2.0 نزدیک به بالاترین سطح یک ساله خود معلق مانده است. و غیره ممکن است تماشاگران بخواهند سخت چنگال ققنوس را ببینند ، که انتظار می رود در اوایل ماه ژوئن اتفاق بیفتد.

آنالیز قیمت

BTCUSDT – صلیب طلایی در ساخت اما حرکت از دست رفته?

 • BTCUSDT در حالی که جفت ارز در دسته های پایین تا اواسط 9000 به ادغام ادامه داده است ، یک تصویر مختلط ایجاد کرده است.
 • به نظر می رسد یک صلیب طلایی در حال ساخت است ، با میانگین متحرک 50 روزه در روزهای آینده بالاتر از میانگین متحرک 200 روزه قرار می گیرد. در حالی که بسیاری از معامله گران ممکن است پس از تأیید صلیب طلایی ، درجاتی از صعود کوتاه مدت را انتظار داشته باشند ، اما افزایش مطابقی در حجم تجارت مشاهده نکرده ایم.
 • در مقابل ، RSI طی دو هفته گذشته برخی از اوج های پایین تر روزانه را تولید کرده است. ما فکر کردیم که این یک نشانه قوی است که ممکن است قیمت نیز از آن پیروی کند.
 • در زمان نوشتن این مقاله ، این جفت ارز هنوز بالاتر از سطح مقاومت یک ساله در روند روند معاملات خود قرار گرفته است. ما معتقدیم که خط روند می تواند موضوعی باشد که معامله گران باید در این هفته تمرکز کنند ، یعنی حدود 9100 تا 9200. شکستن این منطقه می تواند اصلاح کوتاه مدت در منطقه 9000 را تسریع کند.
 • سطح بالایی برای تماشای می تواند نزدیک به 9800 باشد ، که به نظر می رسد یکی از مناطق اصلی مقاومت باشد.

شکل 3: نمودار روزانه BTCUSDT

ETHUSDT – گاوها قرار است با مقاومت کلیدی روبرو شوند

 • اتوسد توانسته است برای سه روز متوالی بالاتر از 200 سطح بسته شود ، و این زوج به زودی می توانند بالاترین سطح 30 آوریل 227.23 را آزمایش کنند..
 • به نظر می رسد حرکت در اینجا می تواند از گاوها پشتیبانی کند ، زیرا MACD در آستانه تولید یک کراس اوور صعودی است و آخرین نوسان ساز تولید صعودی از روند اخیر.
 • علاوه بر این ، فشار باند های بولینگر ممکن است نشان دهد که نوسان قیمت ممکن است به زودی افزایش یابد و به زودی می تواند شکست بزرگی ایجاد کند.
 • سطح تماشا: 227 ، 205.

شکل 4: نمودار روزانه ETHUSDT

ADAUSDT – واگرایی نزولی به طور فزاینده ای شواهد

 • در آخرین نسخه هفتگی فنی ما ، این مقاله را پوشش دادیم ADAUSDT و معتقد بود که بخار رالی در حال اتمام است. ما می خواهیم دیدگاه نزولی خود را در مورد حفظ کنیم ADAUSDT این هفته.
 • یکی از دلایل آن این است که دیدیم شاخص های حرکت با قیمت مخالف هستند. با RSI در حال حاضر یک واگرایی نزولی سه برابر ایجاد شده است ، و شاخص MOM در حال حاضر دو بالاترین حد پایین تر را تشکیل داده است.
 • علاوه بر این ، فشار گروههای بولینگر نشان می دهد که دوره بی ثباتی کم ممکن است به زودی پایان یابد ، و منطقی است که انتظار شکست.
 • سطح تماشا: 0.047.

شکل 5: نمودار روزانه ADAUSDT

THETAUSDT – حرکت پایدار رالی تا زمان ارتقا network شبکه پایدار است?

 • THETAUSDT یکی از بهترین آلت کوین ها بوده است. این جفت ارز در 30 روز گذشته 130٪ سود کسب کرده است. ما معتقدیم که عملکرد قوی بیشتر به دلیل آینده بوده است ارتقا Main Mainnet 2.0.
 • در حال حاضر س isال این است که آیا بازرگانان این کار را می کنند؟ "واقعیت را بفروشید" پس از ارتقا اجرا شد.
 • با نزدیک شدن به روزرسانی ، نشانه های اولیه نشان می دهد که تجمع فعلی ممکن است شتاب خود را از دست بدهد. با RSI و MOM هر دو اوج کمتری را به وجود آوردند.
 • اگرچه MACD مثبت باقی مانده است ، ما معتقدیم که معامله گران باید هنگام باز کردن موقعیت های جدید روی این جفت احتیاط زیادی داشته باشند. اگر معامله گران در حال حاضر موقعیتی دارند ، ممکن است به دنبال یافتن یک استراتژی خروج باشند.

شکل 6: نمودار روزانه THETAUSDT

نویسنده: Cyrus Ip

تحلیلگر تحقیق ، OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me