banner
banner

Tether به OMG ، شرکتهای رمزنگاری کمکهای مالی و قیمت YFI اضافه می کند

Tether شبکه OMG را در میان ترافیک Ethereum اضافه می کند

ناشر Stablecoin Tether شبکه OMG را برای نشانه های USDT اتخاذ کرده است زیرا تقاضا برای پیشرو ثبات Bitcoin ادامه می یابد – در کنار علاقه به بلاکچین Ethereum که به طور فزاینده ای گرفتار می شود.

مطابق با یک اعلامیه رسمی, اقدام برای قرار دادن درصدی اتصال به اینترنت در شبکه OMG ، یک راه حل لایه 2 برای Ethereum که از دسته بندی معاملات استفاده می کند ، منجر به زمان تأیید سریعتر و کاهش هزینه ها می شود – اما امنیت داخلی را به خطر نمی اندازد.

براساس داده های تهیه شده از CoinGecko ، طبق زمان چاپ ، قیمت توکن OMG طی هفت روز گذشته 261.7٪ افزایش یافته است..

غذاهای اصلی:

  • تقاضای مداوم برای پول های ثابت و رشد چشمگیر مالیات غیرمتمرکز باعث شده است که شبکه Ethereum به طور قابل توجهی مسدود شود و به نوبه خود ، هزینه های معاملات را افزایش دهد. راه حل های لایه 2 ، مانند OMG Network ، قرار است در کوتاه مدت تا میان مدت شاهد افزایش تقاضا باشند.
  • ممکن است خود DeFi به دنبال زنجیره های دیگری غیر از Ethereum مانند رقبا یا بیت کوین (BTC) باشد..

نمودار قیمت OMGقیمت شبکه OMG (OMG) طی هفت روز گذشته افزایش یافته است. منبع: CoinGecko

BlockFi 50 میلیون دلار ، Pantera 165 میلیون دلار سرمایه جمع می کند

BlockFi ، یک سیستم عامل وام دهنده رمزنگاری ، بسته شده است 50 میلیون دلار جمع آوری کمک مالی سری C – که به دنبال جمع آوری کمک 30 میلیون دلاری سری B در فوریه انجام شد. آخرین دور به طور مشخص توسط Morgan Creek Digital هدایت شد و شاهد حضور Winklevoss Capital ، بازیکن NBA متیو دلاودووا ، دو موقوفه دانشگاه و دیگران بود..

جمع آوری سرمایه موفق BlockFi همچنین یکی از شرکت های سرمایه گذاری رمزنگاری Pantera Capital را دنبال می کند ، که اخیراً انجام شده است تقریباً 165 میلیون دلار جمع آوری کرد در بودجه خصوصی.

غذاهای اصلی:

  • جمع آوری سرمایه موفق BlockFi باعث می شود تا در بلند مدت به یک شرکت خدمات مالی فراگیر تبدیل شود – و در کوتاه مدت صدور کارت های اعتباری BTC را آغاز کند..
  • جمع آوری کمک مالی همچنین به BlockFi در تلاش برای ماندن در بازار وام های رمزنگاری فزاینده رقابت ، با ورود Coinbase و دیگران کمک خواهد کرد..
  • دیگر جمع آوری کمک های مالی موفق ، از جمله سرمایه Pantera Capital ، رشد و بلوغ بالقوه صنعت رمزنگاری را نشان می دهد.

انتظار می رود برنده اصلی طرفدار بیت کوین به مجلس سنای ایالات متحده بپیوندد

نماینده سابق ایالات متحده ، سینتیا لومیس پس از شکست 9 نامزد جمهوری خواه دیگر ، در رقابت اصلی خود در وایومینگ پیروز شد.

مدافع بیت کوین اشاره کرد اکنون بر اساس ایالت در برابر مرو بن دیوید ، دموکرات ، که انتظار می رود او را شکست دهد ، روبرو خواهد شد گرایش های سیاسی فعلی.

Lummis اولین بار BTC را در سال 2013 خریداری کرد و ارز رمزپایه پیشرو را به عنوان ذخیره ارزش ارزیابی می کند.

غذای اصلی:

  • به احتمال زیاد ، لومیس باتجربه سیاسی ، در صورت پیروزی در انتخابات عمومی ، به یکی از دوستدارترین قانونگذاران در دولت ایالات متحده تبدیل می شود.

بارش شدید باران استخراج بیت کوین را در استان چین بهم می ریزد

بارش شدید باران در استان سیچوان چین باعث خرابی در عملیات استخراج بیت کوین در منطقه شده است که باعث کاهش روزانه بین 10 تا 20 درصد در اوایل این هفته می شود ، بسته به استخر استخراج.

طوفان های باران مسئول خاموشی های برق ، جاری شدن سیل و مسائل ارتباط از راه دور در منطقه بوده است که این امر عامل اصلی آن است 9.66٪ میزان هش BTC در کشوری که 65.08٪ از قدرت استخراج بیت کوین را تشکیل می دهد.

غذاهای اصلی:

  • سیل در نهایت یک شکست کوتاه مدت برای استخراج بیت کوین در سیچوان خواهد بود ، زیرا فصل بارندگی در شرایط عادی ممکن است به نفع عملیات برق آبی باشد..
  • علی رغم حفظ سلطه خود به عنوان مرکز استخراج بیت کوین ، عملیات در چین انجام شده است در سال 2020 سخت ضربه خورد – بیشتر به دلیل تأخیر در حمل و نقل از عوارض COVID-19 ، اختلافات داخلی – مانند Bitmain و Canaan – و تغییرات سیاست در سیچوان.

نمودار نرخ هش بیت کویننرخ هش بیت کوین (BTC) طی روزهای اخیر در حال کاهش است. منبع: blockchain.com

رمز YFI Yearn.finance این هفته 173٪ منفجر شد

براساس اطلاعات منبع اخذ شده از CoinGecko ، طبق زمان مطبوعات ، رمز حکمرانی برای yearn.finance (YFI) طی هفته گذشته 173.2٪ افزایش یافته است و در حال حاضر با 14،558.20 دلار معامله می شود..

YFI چهار هفته پیش راه اندازی شد و معاملات خود را با 32 دلار آغاز کرد. طی 30 روز گذشته 1،541.2٪ افزایش یافته است.

رشد سریع توکن حکمرانی عمدتاً به انتشار بستر بیمه توکن دار آن و همچنین هیجان کلی مربوط به امور مالی غیرمتمرکز مربوط می شود..

غذای اصلی:

  • YFI یک نمونه دیگر از نشانه های مربوط به DeFi است که در بازه های زمانی کوتاه افزایش ارزش پیدا می کنند – سود قابل توجهی برای برخی سرمایه گذاران فراهم می کند. با این حال ، برخی در صنعت گسترده ارزهای رمزنگاری هنوز از حقانیت DeFi قانع نشده اند و ترس از تورم حباب دارند.

نمودار قیمت year.finance (YFI)قیمت توکن حاکمیت YFI yearn.finance سر به فلک کشیده است. منبع: CoinGecko

OKEx Insights تحلیل های بازار ، ویژگی های عمیق ، تحقیقات اصلی را ارائه می دهد & اخبار متشکل از متخصصان رمزنگاری.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me