banner
banner

OKEx اعلام کرد که برنامه Beacon خود را ارائه می دهد – سری Mentorship و Masterclass برای منطقه اروپا

OKEx (www.okex.com) ، بزرگترین بورس ارزهای رمزنگاری شده و مشتقات جهان ، از راه اندازی برنامه OKEx Beacon Program خود ، یک سری Masterclass و Mentorship به طور خاص برای منطقه اروپا ، امروز خبر می دهد. این برنامه شامل ترکیبی از ارائه مسترکلاس فردی و نظارت بر مشاوره برای تعداد محدودی از شرکت کنندگان است. کلاسها توسط مدیران ارشد OKEx و همچنین نمایندگان برجسته رسانه در فضا برگزار می شود. تمام مشاوره های شرکت کنندگان به طور انحصاری توسط تیم رهبری OKEx ارائه می شود. برنامه امروز از 7 ژوئن 2020 شروع می شود.

تمرکز بر منطقه اروپا

ویروس کرونا منجر به رکود اقتصادی و بیکاری گسترده در سراسر جهان شده است و اروپا یکی از مناطق آسیب دیده است. اقتصاد اتحادیه اروپا (EU) به نظر می رسد 7.4٪ در سال 2020 با نرخ بیکاری 9٪ در پیش بینی های خود سقوط کند. "عمیق ترین رکود اقتصادی در تاریخ آن است. “[1] ریشی سوناک ، نخست وزیر انگلیس نیز هشدار داده است که این کشور احتمالاً رکود اقتصادی را تجربه خواهد کرد “امثال آن را ندیده ایم.”

با توجه به طولانی شدن مسیر بهبود ، OKEx معتقد است که در میان تمام منفی های برخی از افراد آسیب دیده ، روزنه امیدی وجود دارد. از آنجا که بسیاری از افراد مجبور به خستگی از کار خود در خانه می مانند ، این فرصت برای کشف صنعت پر رونق بلاکچین و ارزهای رمزپایه فراهم شده است.

از اواخر ماه مه ، برنامه راهنمای OKEx دقیقاً این مورد را به آنها ارائه می دهد. فرصتی برای کسانی که به بلاکچین و رمزنگاری علاقه مند هستند تا درباره فضا بیشتر بدانند.

آموزش بلاکچین از بهترین ها

این برنامه شامل یک دوره مشاوره اختصاصی یک ماهه با مدیران OKEx ، همراه با سه کلاس مستر برگزار شده توسط آنها و متخصصان صنعت در مورد یک موضوع خاص در بلاکچین و رمزنگاری است. در مجموع شش نفر از استخدام کنندگان استخدام خواهند شد.

مربیان این برنامه مدیر عامل OKEx جی هائو و مدیر بازارهای مالی لنیکس لای هستند که هر سه شرکت کننده را در تلگرام راهنمایی خواهند کرد. به جز تعامل روزانه با تیم OKEx ، شرکت کنندگان در 30 دقیقه جلسه مشاوره هفتگی با دو مدیر شرکت می کنند.

هر کلاس مسترکلاس حدود 15-30 دقیقه طول می کشد و پس از آن یک پرسش 10 دقیقه ای برگزار می شود&جلسه ای برای مجری جهت پاسخگویی به س questionsالات ، راهنمایی و وضوح بیشتر در مورد کلاسها. بعد از هر کلاس ، به مربیان در پاسخ به محتوای کلاس تکلیف داده می شود. سخنرانان مسترکلاس تأیید شده از رسانه های رمزنگاری هستند ، از جمله Lindsay Joo و میزبان پادکست Crypto 101 CNBC Crypto Trader ، همراه با Lennix Lai.

این مجموعه طیف گسترده ای از موضوعات را شامل خواهد شد ، از یک دید کلی در مورد بلاکچین ، و یک راهنمای گام به گام آسان برای خرید رمزنگاری برای اولین بار ، تا استراتژی های بازاریابی شرکت های بلاکچین ، رونق ICO و تجارت مشتقات رمزنگاری..

“ما می دانیم که بیماری همه گیر COVID-19 تا حد زیادی بر جهان و به ویژه در منطقه اروپا تأثیر گذاشته است. بسیاری از افراد در خانه حبس شده و معیشت آنها تحت تأثیر قرار گرفته است. ما از طریق برنامه Beacon قصد داریم دریچه ای برای صنعت بلاکچین و رمزنگاری فراهم کنیم. ما امیدواریم که شرکت کنندگان و مربیان بتوانند از این مزیت بهره مند شوند ، شاید برخی از آنها حتی در این فضا شغل خود را شروع کنند. “.

"کلید پذیرش بلاکچین و رمزنگاری در آموزش است. ما امیدواریم که OKEX با برنامه Beacon بتواند آتش نوآوری را برانگیزد. در مجموع ، صنعت رمزنگاری فقط با جوامع آگاه تر پیشرفت خواهد کرد," Lennix Lai ، مدیر بازارهای مالی OKEx گفت.

برنامه OKEx Beacon برنامه خود را از هم اکنون تا 7 ژوئن 2020 آغاز می کند. برای استفاده از برنامه و اطلاعات بیشتر ، با ما همراه باشید برنامه OKEx Beacon و.

[1] منبع: بررسی مالی

پایان

درباره OKEx

OKEx بزرگترین و متنوع ترین بازار ارزهای رمزنگاری شده در جهان است که معامله گران رمزگذار جهانی ، معدن کاران و سرمایه گذاران نهادی برای مدیریت دارایی های رمزنگاری ، افزایش فرصت های سرمایه گذاری و ریسک های محافظت می آیند. ما معاملات محلی و مشتقات ، از جمله معاملات آتی ، تعویض همیشگی و گزینه های ارزهای رمزپایه اصلی را ارائه می دهیم ، و انعطاف پذیری زیادی را در سرمایه گذاران برای تدوین استراتژی های خود برای به حداکثر رساندن سود و کاهش خطرات ایجاد می کنیم.

تماس با رسانه:

ویوین چوی

پست الکترونیک: [ایمیل محافظت شده]

vivienchoi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me