banner
banner

سوار شدن به موج آگوست با سکه های OKEx Jumpstart

مالت ، 21 آگوست 2020 – ماه آگوست برای قیمت های بسیاری از نشانه های مهم در OKEx تاکنون ماه فرخنده ای بوده است. به طور خاص ، OKEx Jumpstart ، جوجه کشی نشانه از OKEx که 26 پروژه را تا به امروز در OKEx راه اندازی کرده است ، ROI ثبت شده از چندین پروژه را ثبت کرده است. OKEx Jumpstart برای اولین بار در سال 2019 آغاز به کار کرد ، یک پلت فرم فروش رمز برای کمک به پروژه های بلاکچین با کیفیت برای عمومی شدن و در لیست بازارهای مایع و کلاس جهانی است. Jumpstart این مزیت اضافی را دارد که به رشد بازار بلاکچین کمک می کند و یک اکوسیستم سالم را برای دارایی های دیجیتال تشویق می کند.

مدیر عامل OKEx جی هائو معتقد است که تعداد زیادی از پروژه ها به دلیل قدرت نام تجاری OKEx ، پایگاه کاربر و منابع بازاریابی جذب Jumpstart می شوند ، اظهار داشت:

“بسیاری از پروژه ها مزایای متعدد دستگاه جوجه کشی قوی مانند Jumpstart را به عنوان یک پیشرفت بزرگ در ICO ارزیابی می کنند. با Jumpstart ، OKEx به عنوان یک واسطه قابل اعتماد بین مشترکین و تیم پروژه ای که به دنبال راه اندازی توکن خود هستند ، عمل می کند. در حالی که سرمایه گذاری در هر دارایی رمزنگاری ریسک خاص خود را دارد و به سرمایه گذاران همیشه توصیه می شود تحقیقات خود را انجام دهند ، دارندگان OKB که در Jumpstart شرکت می کنند اطمینان دارند که OKEx نسبت به زنده ماندن و اعتبار هر یک از پیشنهادات ذکر شده ، دقت جدی انجام داده است. “

چندین پروژه اخیر Jumpstart ، به ویژه آنهایی که از DeFi استفاده می کنند ، در عملکرد بهتر از انتظارات و تولید ROI های بزرگ برای سرمایه گذاران اولیه بسیار برجسته هستند..

جاده

نهمین فروش توکن Jumpstart با جاده در 14 نوامبر 2019 راه اندازی شد. ROAD دفتر بزرگراهی است که سیستم های تعامل و حسابداری کامل چرخه عمر را برای خودروهای مبتنی بر فناوری بلاکچین پوشش می دهد. از قیمت نامگذاری 0.0143 دلار ، ROAD در تاریخ 1 آگوست 2020 از 0.03 دلار عبور کرد ، اما در اواسط ماه آگوست به بیش از 0.17 دلار رسید و تا زمان نوشتن مقاله 0.13 دلار رسید. با ROI تقریباً 1000٪ ، عملکرد عالی ROAD در میان سکه های Jumpstart قابل توجه است.

WaykiChain (WGRT)

WaykiChain (WGRT) چهاردهمین پروژه Jumpstart بود که در 17 ژوئن راه اندازی شد. WaykiChain یک بلاک چین عمومی است که بر فناوری بلاکچین و توسعه برنامه تمرکز دارد. WaykiChain قصد دارد یک پلتفرم و اکوسیستم غیرمتمرکز در سطح جهانی بسازد و اولین پیش بینی بازی مبتنی بر قرارداد هوشمند DApp را در ماه مه 2018 راه اندازی کرد. از یک لیست 0.003 دلار ، قیمت WGRT در اوایل ماه اوت به 0.0122 دلار افزایش یافت اما در اواسط به طور پیوسته به 0.027 دلار افزایش یافت -آگوست با نرخ بازگشت سرمایه تقریباً 1000٪ ، WGRT یکی از پیشنهادات برجسته Jumpstart در سال 2020 است.

HyperDAO (HDAO)

دهمین رمز فروش Jumpstart با HyperDAO (HDAO) در 25 فوریه سال 2020 راه اندازی شد. HyperDAO با پشتیبانی از دفتر توزیع شده و فناوری بلاکچین ، هدف ارائه یک اکوسیستم DeFi کارآمد ، شفاف و قابل اعتماد است که توسط اعضای جامعه اداره می شود. با قیمت لیست 0.01 دلار ، HDAO در اوایل ماه اوت 0.022 دلار معامله شد اما 50٪ افزایش یافت و به بالاترین سطح 0.033 دلار رسید قبل از اینکه در 0.0245 دلار تنظیم شود ، از زمان نوشتن مقاله.

در مقایسه ، سایر پروژه های Jumpstart در آگوست سود کمتری را ثبت کردند اما از زمان IEO تاکنون بازده ROI زیادی داشته اند.

دارایی سرگرمی دیجیتال Pte.Ltd (DEP)

Digital Entertainment Asset Pte.Ltd یا DEA توکن DEP – یازدهمین پروژه OKEx Jumpstart – را با دو جلسه مشترک در 8 آوریل 2020 راه اندازی کرد. DEA ، یک "بازی" (به عنوان مثال ، ماین در حالی که بازی می کنید) به ایجاد یک اقتصاد سرگرمی دیجیتال قابل توجه با استفاده از بلاکچین به عنوان فناوری اساسی اختصاص یافته است. با قیمت لیست 0.0025 دلار ، DEP در کل Q2 و Q3 2020 با رشد چشمگیر 0.008077 دلار در اوایل ماه آگوست روبرو شد. با وجود کاهش قیمت آن به 0.007706 دلار ، تا زمان نوشتن مقاله ، DEP هنوز ROI بیش از 300٪ دارد.

پیوند NDN (NDN)

OKEx Jumpstart NDN Link (NDN) را به عنوان سیزدهمین پروژه فروش توکن خود در 20 مه سال 2020 راه اندازی کرد. NDN Link در حال توسعه یک فناوری شبکه آینده با نام Named Data Networking است. NDN Link با هدف ایجاد توسعه نسل بعدی برنامه های کاربردی و اینترنتی اینترنت ، قصد دارد یک فناوری شبکه محتوای محور و نسل بعدی بسازد. با قیمت لیست 0.006 دلار ، NDN در اواسط ماه ژوئیه به بالاترین سطح 0. 0282 رسید ، که در اوایل ماه اوت به 0.01304 دلار کاهش یافت و در حال حاضر در حدود 0.0104 دلار است..

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد OKEx Jumpstart ، لطفا به مراجعه کنید https://bit.ly/2CItyzA

پایان

درباره OKEx

OKEx که یک معامله در زمینه ارزهای رمزنگاری شده و مشتقات پیشرو در جهان است ، متنوع ترین بازار را ارائه می دهد که در آن معامله گران رمزپایه جهانی ، معدن کاران و سرمایه گذاران نهادی برای مدیریت دارایی های رمزنگاری ، افزایش فرصت های سرمایه گذاری و ریسک های حفاظتی می آیند. ما معاملات محلی و مشتقات – از جمله معاملات آتی ، تعویض همیشگی و گزینه های – ارزهای رمزپایه اصلی را ارائه می دهیم ، به انعطاف پذیری سرمایه گذاران در تدوین استراتژی های خود برای به حداکثر رساندن سود و کاهش خطرات.

تماس با رسانه

ویوین چوی

پست الکترونیک: [ایمیل محافظت شده]

vivienchoi

OKEx را دنبال کنید

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me