banner
banner

نمایش داده های گزینه های جدید OKEx BTC تاجران گزینه های تماس خود را پس از افت پنجشنبه جبران می کنند

بیت کوین (BTC) با اعلام فدرال رزرو و بازار سهام ایالات متحده قیمت این هفته بی ثبات است عناوین اصلی. بیت کوین از 9750 دلار به 10 هزار دلار پس از آن رسید جلسه FOMC در روز چهارشنبه ، 10 ژوئن ، و طبق سقوط روز پنجشنبه به 9،081 دلار سقوط کرد قیمت شاخص OKEx BTC, همزمان با تمام دارایی های خطرناک جهانی.

 همانطور که بیت کوین نوسانات فزاینده ای را تجربه می کند ، معامله گران ممکن است به سمت آن گرایش پیدا کنند مشتقات بازارها برای ارزیابی احساسات بازار و انتظارات آینده. به منظور کمک به معامله گرانی که به دنبال چنین بینشی هستند ، امروز ، 12 ژوئن ، OKEx اطلاعات معاملات محصولات گزینه های بیت کوین خود را رونمایی کرده است. در این تجزیه و تحلیل ، ما در مورد برخی از مجموعه های داده موجود بحث و تفسیر خواهیم کرد.

بیت کوین دلار آمریکانمودار شاخص OKEx BTC قیمت 1H. منبع: OKEx

گزینه های BTC میزان سود و معاملات باز را باز می کند

بهره باز (OI) از گزینه های BTCUSD از 19 مه به طور مداوم در حال رشد است و صبح روز پنجشنبه با رکورد 7،580.5 BTC روبرو شد. از آن زمان ، با اتمام گزینه هفتگی جمعه ، OI به 5553.9 کاهش یافت. انتظار می رود که OI به زودی دوباره جمع شود.

در زمان نوشتن ، قرارداد گزینه ها با بزرگترین OI (392.4 BTC) است BTC-USD-0626-2000-P – آ گزینه قرار دادن, منقضی در 26 ژوئن ، با قیمت اعتصاب 2000 دلار. گزینه با بیشترین حجم معاملات روزانه (119 BTC) است BTC-USD-0925-12000-C – گزینه تماس منقضی در 25 سپتامبر ، با قیمت اعتصاب 12000 دلار.

این ارقام نشان می دهد که به طور کلی ، معامله گران بیشتر در میان مدت نسبت به یک چشم انداز صعودی تمایل دارند ، در کنار بخش بزرگی از موقعیت های حفاظتی.

گزینه های بازرگانی حجم معاملات سود باززمان جمع آوری اطلاعات: 5/19 16:00 صبح تا 6/12 8:00 صبح (UTC)

Open بهره مجموع دارایی های یک دارایی خاص را در قراردادهای اختیار معاملات در یک زمان خاص منعکس می کند. حجم معاملات نشان دهنده تعداد کل قراردادهای اختیار معامله در آن بازه زمانی است.

کاهش شدید OI در هر جمعه به دلیل انقضا گزینه های هفتگی است.

گزینه های BTC با انقضا میزان سود و معاملات خود را باز می کنند

اکثر OI مربوط به قراردادهای گزینه های سه ماهه است – 20200626 (منقضی در 26 ژوئن) با 1766.4 BTC در تماس و 1،459.5 BTC در قرار. گزینه هایی که تاریخ سررسید کوتاه تری دارند تمایل دارند نسبتاً متعادل تر از توافق و توزیع توزیع استفاده کنند در حالی که گزینه هایی با تاریخ سررسید بیشتر عمدتا از طریق پول (OTM) معامله می شوند.

Open Interest گزینه Call BTC را قرار دهیدزمان جمع آوری اطلاعات: 5/19 16:00 صبح تا 6/12 8:00 صبح (UTC)

این اندیکات هم منافع باز تماس و هم قرارداد (مقدار گزینه فعلی تماس یا گزینه های فعال) و حجم معاملات مربوطه را برای دوره های زمانی خاص نشان می دهد.

گزینه های BTC نسبت تماس / قرار دادن

در مقایسه با آغاز ماه ژوئن ، نسبت تماس برای قرار دادن از 1.95 به 1.57 کاهش یافته است ، که نشان می دهد سهم تماس ها از کل OI امروز 61 درصد است. این کاهش همراه با افت قیمت روز پنجشنبه بیت کوین بود و همراه با افزایش نرخ تماس برای قرار دادن (حجم) در همان روز ، نشان می دهد که معامله گران گزینه های تماس خود را جبران می کنند.

نسبت های باز بهره گزینه های btcزمان جمع آوری اطلاعات: 5/19 16:00 صبح تا 6/12 8:00 صبح (UTC)

این شاخص نسبت سود کل باز و حجم کل را در مقایسه بین گزینه های تماس و قرارداد نشان می دهد. نسبت 1 به عنوان نقطه شروع دقیق برای اندازه گیری احساسات در بازار نیست ، زیرا به طور معمول ، خریداران بیشتری برای تماس بیشتر از تماس دارند.

نسبت تماس / قرار دادن (OI) = علاقه علنی گزینه های مکالمه در یک روز معین / علاقه باز گزینه های قرار دادن در همان روز.

نسبت تماس / قرار دادن (حجم) = حجم گزینه های تماس در یک روز مشخص / حجم گزینه های قرار دادن در همان روز.

گزینه های BTC نوسانات ضمنی

نوسانات ضمنی 1 ماهه و 3 ماهه (IV) به ترتیب در حدود 69 درصد و 72 درصد ثابت هستند ، اما اسپرد کاهش یافته است.

قرارداد گزینه های بی ثباتی ضمنیزمان جمع آوری اطلاعات: 6/7 8:00 صبح تا 6/12 8:00 صبح (UTC)

این شاخص نوسان ضمنی مربوط به قیمت مارک را در زمان های خاص برای شرایط انقضا متفاوت نشان می دهد.

نوسانات ضمنی منعکس کننده نوسانات مورد انتظار در آینده قیمت دارایی اساسی است. از نظر آماری ، انحراف معیار سالانه استاندارد قیمت دارایی اساسی در واحد درصد است. به شرطی که سایر فاکتورها برابر باشند ، حق بیمه های بالاتر از گزینه ها نشان دهنده نوسانات ضمنی بالاتر است.

گزینه های BTC کج بودن نوسانات

مطابق نمودار زیر ، انحراف IV 1 ماهه به طور کلی بی ثبات است ، در حالی که 3 ماه انحرافی چپ است و با گذشت زمان تثبیت می شود ، که نشان می دهد تمایلات میان مدت نسبتاً بی جهت است.

IV کجزمان جمع آوری اطلاعات: 6/7 8:00 صبح تا 6/12 8:00 صبح (UTC)

انحراف ناپایداری نشان می دهد که چگونه گزینه های قرارداد برای یک دارایی اساسی ، با انقضا same یکسان اما قیمت های اعتصاب متفاوت ، دارای ارقام مختلف نوسان ضمنی (IV) خواهند بود. این انحراف تفاوت بین گزینه های IV برای پول ، خارج از پول و پول را بررسی می کند.

گزینه های BTC نوسانات ضمنی در مقابل نوسانات تاریخی شاخص

همانطور که در نمودار زیر نشان داده شده است ، نوسانات تاریخی در روز پنجشنبه به شدت افزایش یافت ، سپس شروع به کند شدن کرد ، اما نوسانات ضمنی تغییر زیادی نکرد.

نوسان تاریخیزمان جمع آوری اطلاعات: 6/7 8:00 صبح تا 6/12 8:00 صبح (UTC)

این شاخص نوسان ضمنی گزینه های در برابر پول و نوسان تاریخی را برای قیمت شاخص مربوطه نشان می دهد.

دوره هایی که هر دو این معیارها نشان دهنده نوسانات زیاد است ، معمولاً به سود فروشندگان گزینه ها منجر می شود ، در حالی که خوانش های نوسانات پایین به نفع خریداران است..

گزینه های صفحه تقلب

ممکن است سوداگران تازه وارد بازار گزینه ها داشتن یک صفحه سریع برای توضیح اصطلاحات و حتی اطلاعات بیشتر در این مورد مفید باشد. راهنمای دقیق مشتقات بیت کوین.

  • قرار دادن حق فروش دارایی با قیمت از پیش تعیین شده است
  • زنگ زدن حق خرید دارایی با قیمت از پیش تعیین شده است

برای گزینه های تماس:

  • ITM – در پول: اعتصاب قیمت < قیمت دارایی فعلی
  • عابر بانک – در پول: قیمت اعتصاب = قیمت دارایی فعلی
  • OTM – از پول: اعتصاب قیمت > قیمت دارایی فعلی

برای گزینه های قرار دادن:

  • ITM – در پول: اعتصاب قیمت > قیمت دارایی فعلی
  • عابر بانک – در پول: قیمت اعتصاب = قیمت دارایی فعلی
  • OTM – از پول: اعتصاب قیمت < قیمت دارایی فعلی

سلب مسئولیت: این مطالب نباید مبنای تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری قرار گیرد و نه به عنوان توصیه ای برای انجام معاملات سرمایه گذاری تلقی شود. تجارت دارایی های دیجیتالی ریسک قابل توجهی دارد و می تواند منجر به از دست دادن سرمایه سرمایه گذاری شما شود. شما باید اطمینان حاصل کنید که ریسک موجود را کاملاً درک کرده و سطح تجربه ، اهداف سرمایه گذاری خود را در نظر گرفته و در صورت لزوم به دنبال مشاوره مالی مستقل باشید

OKEx Insights تحلیل های بازار ، ویژگی های عمیق و اخبار متشکل از متخصصان رمزنگاری را ارائه می دهد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me