banner
banner

گزارش ماهانه اکوسیستم OKB – آوریل 2020

در آوریل ، ما در همه جنبه های ساخت زیست محیطی OKB پیشرفت بزرگی داشته ایم – تبدیل تعادل کوچک به OKB راه اندازی شد ، 4 شریک جدید با OKB دست به دست شدند و OKB در یک سیستم تجارت جهانی شناخته شده با جفت معاملات نقطه ای قرار گرفت ، معاملات حاشیه ای و خدمات وام.

برای بازپرداخت به OKBelievers ، ما یک کمپین 2 ساله را آغاز کردیم تا مجموعاً 2 میلیون دلار معادل OKB برای فروش با تخفیف 20 درصدی ارائه دهیم..

در همان زمان ، OKChain به منبع باز در Github تبدیل شده است. براساس فناوری پیشرفته میان زنجیره ای ، OKChain امکان ادغام یکپارچه با زنجیره های جریان اصلی عمومی مانند Cosmos ، BTC و ETH و غیره را در آینده فراهم می کند. این نه تنها استقلال هر زنجیره را تضمین می کند ، هم اکنون زیست محیطی میان زنجیره ای و استقلال گره های شرکت کننده ، معاملات و انتقال اطلاعات از طریق زنجیره امکان پذیر است ، بدون ارزیابی برای اجرای DeFi توسط هر گره OKChain.

1. OKB در آوریل 40.5٪ افزایش را ثبت کرد ، همچنان 10 ارزش برتر بازار را به خود اختصاص داد

عملکرد OKB در ماه آوریل

  • قیمت OKB در تاریخ 1 آوریل: 4.15 USDT
  • قیمت OKB در تاریخ 30 آوریل: 5.57 USDT
  • بالاترین قیمت در آوریل: 5.83 USDT
  • افزایش مادر در آوریل: 40.5٪

سقف بازار OKB همچنان 10 رتبه برتر را در اختیار دارد ، که ارزش بازار در 2 آوریل به 1.296 میلیارد دلار رسید که بالاترین رکورد در ماه آوریل است. علاوه بر این ، حجم معاملات 24 ساعته آن در تاریخ 4 آوریل 291 میلیون دلار بود که بالاترین میزان دیگر ماه است.

حجم معاملات جفت های معاملاتی OKB در ماه آوریل عمدتا در برابر رمزنگاری های اصلی مانند BTC ، ETH ، USDT و USDK بود که از این بین جفت های معاملاتی USDT 65.39٪ و USDK 2.17٪ بود..

در ماه آوریل ، تعداد آدرسهای OKB رشد پایداری را بدست آوردند.

2. چهار شریک اکوسیستم جدید و یک امتیاز داخلی اضافه شده است

در ماه آوریل ، 4 شریک اکوسیستم جدید در اکوسیستم OKB قرار گرفتند و همکاری و برنامه های گسترده ای را در کیف پول ، معاملات ، پرداخت ها ، بازی ها و غیره گسترش دادند. از امروز ، شرکای اکوسیستم OKB در مجموع به 43 تجارت رسیده است.

در تاریخ 2 آوریل ، OKB با ارائه دهنده پروتکل شناخته شده اساسی برای بازی های بلاکچین – BetProtocol ، همکاری می کند که از کاربران برای استفاده از OKB در شرط بندی ورزش های الکترونیکی پشتیبانی می کند & بازی های ورزشی و همچنین سایر خدمات مرتبط در بستر بازی توسعه یافته توسط BetProtocol.

در تاریخ 3 آوریل ، WhaleEx ، یکی از بزرگترین سیستم عامل های تجارت غیرمتمرکز جهان ، به شریک زیست محیطی جهانی OKB تبدیل شد و به طور رسمی جفت تجاری OKB / USDT را راه اندازی کرد. این معاملات حاشیه ای ، وام ، مدیریت مالی و سایر خدمات بازرگانی را برای معامله گران OKB راه اندازی خواهد کرد.

در ماه آوریل ، OKB و Dappbirds برای ارائه خدمات متعدد به کاربران OKB ، از جمله توسعه زنجیره عمومی ، خدمات کیف پول ، انتشار مجدد زنجیره Dapp ، Defi ، DEX و غیره ، به یک همکاری زیست محیطی رسیدند. در عین حال ، بیش از 4000+ Dapp در پلت فرم Dappbirds استفاده از OKB را پشتیبانی می کند.

الیپال ، یک کیف پول سخت افزاری رمزنگاری نسل جدید با تمرکز بر ارائه یک راه حل کیف پول سخت افزاری یک مرحله ای ، ایمن برای کاربران تلفن همراه ، و Dimension ، یک پسوند مرورگر که همه کاربران اینترنت را قادر می سازد ، برای ایجاد پست های رمزگذاری شده در سایت های شبکه های اجتماعی ، از جمله فیس بوک و توییتر ، در آوریل به شرکای زیست محیطی جهانی OKB تبدیل شده اند.

در تاریخ 7 آوریل ، OKEx رسماً از راه اندازی سرویس تبدیل تعادل کوچک به OKB برای پشتیبانی از مبادله مقدار اندکی دارایی (کمتر از 0.001 BTC) به حساب های OKB خود خبر داد و به سرعت از حمایت گسترده کاربران برخوردار شد.

در تاریخ 8 آوریل ، یکی از برنامه های داخلی OKB ، یازدهمین پروژه OKEx Jumpstart DEP ، برای اشتراک باز شد. قیمت اولیه آن اندکی پس از آغاز فروش دو برابر شد.

تصویر

3. OKChain منبع باز می رود ، شرکای اکوسیستم 5 منطقه عمده را تحت پوشش قرار می دهند

در ماه آوریل ، OKChain موقعیت خود را برای ایجاد یک اکوسیستم جدید از برنامه های بلاکچین ، 100٪ منبع باز را بدست آورد. براساس فناوری های پیشرفته میان زنجیره ای ، OKChain از این نرم افزار استفاده خواهد کرد "مجموعه ابزارهای زنجیره ای" و پروتکل های دیگر در آینده برای دستیابی به یکپارچگی یکپارچه با تمام اکوسیستم های اصلی زنجیره ای عمومی مانند BTC ، ETH و Cosmos.

OKChain باز و غیرمتمرکز است ، به همه گره های شرکت کننده وضعیت و حقوق مساوی می بخشد. هر فرد شرکت کننده می تواند توانایی های خود را به طور کامل بازی کند ، منتشر کند و انواع برنامه های غیرمتمرکز را بدون هیچ مانعی منتشر کند. برخلاف “سیستم پیشنهادی” زنجیره های عمومی سنتی ، که در آن هر عملکرد گره ها نیاز به ارائه پیشنهادی به فرماندار دارد ، OKChain با اتخاذ مفهوم “OpenDEX” این قانون را نقض می کند. وقتی دونده های گره می خواهند برنامه های غیرمتمرکز ، DEX یا جفت های معاملاتی را در OKChain ایجاد کنند ، هیچ پیشنهادی لازم نیست. تمام DEX های مبتنی بر OKChain در شبکه همتا به بلاکچین اجرا می شوند و آن را به یک اکوسیستم بدون اجازه واقعی تبدیل می کنند.

مبتنی بر طراحی فن آوری بین زنجیره ای ، OKChain با هدف ترویج اجرای اکولوژیکی برنامه های تکمیلی و پیشگام مفهوم اتحاد تجاری است. کاربرد گسترده فناوری بلاکچین ترویج خواهد شد. در حال حاضر ، مرحله اول ساخت شریک محیط زیست به پایان رسیده است ، شامل 5 جهت همکاری عمده زیست محیطی ، از جمله زنجیره عمومی ، کیف پول ، کاوشگر ، استخر استخراج و سایر موارد.

4. خوب سالگرد 2 ساله را با 20٪ تخفیف فروش جشن می گیرد

در این ماه ، ما 2 سالگرد OKB را با 20٪ تخفیف پیش فروش سفارش جهانی برای کاربران جهانی خود جشن گرفتیم ، و با ارائه 2 میلیون دلار آمریکا معادل OKB از بازار برای تشکر از کاربران برای پشتیبانی مداوم آنها از OKB در دو سال گذشته.

به روز رسانی هفتگی OKEx: 11 آوریل - 17 آوریل | به روزرسانی های شرکت | OKEx ...

با توجه به قیمت متوسط ​​24 ساعته بازار ، OKB با 3.52 USDT تخفیف خورد ، که 1.31 USDT پایین تر از بالاترین قیمت OKB ماه (4.83 USDT) است.

5. ده رویداد جامعه برای میلیون ها کاربر در سراسر جهان

به غیر از فروش تخفیف 20٪ OKB ، ما همچنین 10 رویداد شگفت انگیز برای کاربران جهانی OKB برگزار کردیم. CoinTelegraph و دیگر رسانه ها و جوامع شناخته شده با مدیر عامل OKEx جی هائو مصاحبه کردند.

در مجموع ، طی چند ماه گذشته افزایش تدریجی تعداد موارد استفاده از OKB مشاهده شده است. با تلاش مشترک با تیم توسعه ، همراه با حمایت از دارندگان OKB ، پیش بینی شده است که OKB در سالهای آینده دامنه برنامه های خود را ادامه دهد.

اگر در مورد OKEx پیشنهادی دارید ، لطفا با ما در زیر نظر بگذارید یا با ما تماس بگیرید [ایمیل محافظت شده] یا [ایمیل محافظت شده].

OKEx را دنبال کنید:

وب سایت: https://www.okex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me