banner
banner

راهنمای Ripple (XRP): قیمت زنده XRP / USD و چشم انداز سکه 2020

Contents

قیمت زنده XRP: ارزش مبادله ای سکه ریپل در زمان واقعی

Ripple یکی از بزرگترین شرکتها در اکوسیستم رمزنگاری است ، سکه XRP آنها نشانه ای است که شما دوست دارید از آن متنفر باشید.

Ripple که توسط Ripple Labs (در اصل Opencoin) اداره می شود ، یک سیستم عامل و واحد پول است. این یک پروتکل پرداخت بدون بلاکچین است که به عنوان یک شبکه مبادله کم کارانه روزانه با استفاده از فناوری ثبت اختراع شرکت ، الگوریتم اجماع پروتکل Ripple (RPCA) ساخته شده است. پروتکل پرداخت Ripple امیدوار است که برای تسهیل معاملات سریع بین المللی در سراسر جهان با ارائه خدمات حواله مرزی بدون اصطکاک برای کمک به ارسال پول در سطح جهان ، در بانک های موجود تصویب و ادغام شود..

از بنیانگذاران کریس لارسن و جد مک کالب تا مدیر عامل فعلی برد گارلینگهاوس ، این بررسی از شرکت Ripple و ارز رمزنگاری شده XRP به عنوان یک سکه XRP (که در حال حاضر رتبه 3 کل کل بازار را دارد) برای نشان دادن و انتقال ارزش در شبکه Ripple.

در حالی که پایگاه کاربران Ripple (XRP) با پیش بینی های قیمت صعودی همچنان در حال رشد است ، بیایید “رمزنگاری دیگر” را مرور کنیم.

Ripple چیست و XRP چگونه کار می کند

Ripple vs Stellar ، xrp vs xlm ، که بهتر است ، Ripple (XRP) Vs Stellar (XLM) ، ripple xrp vs stellar xlm

در ابتدایی ترین مفهوم آن ، Ripple را می توان مانند یک سیستم تسویه حساب ناخالص در زمان واقعی دانست که همراه با ارز رمزپایه ‘XRP’ آن طراحی شده است تا معاملات پولی را برای کاربران خود ساده تر و بدون دردسر کند. این پروژه در سال 2012 به عنوان ابزاری برای فراهم کردن یک اکوسیستم پردازش پرداخت و حواله به جامعه مالی جهانی که می تواند توسط چندین نهاد مختلف استفاده شود مانند:

 • 300 موسسه مالی / بانکی (در 40 کشور و 6 قاره)
 • استارتاپ ها
 • صاحبان تجارت
 • مصرف کنندگان

طبق لیست سفید پروژه ، Ripple در تلاش است تا زیرساخت پرداخت جهانی را كه هم اكنون در سرتاسر جهان در حال استفاده است ، جایگزین كند ، سیستمی نه تنها “غیرمتمركز” باشد ، بلكه مبتنی بر منبع باز نیز باشد و افراد بدون توجه به سوابق مالی آنها به راحتی در دسترس باشند. علاوه بر این ، این سیستم عامل با استفاده از سیستم ایجاد رمزهای بومی خود به کاربران خود اجازه می دهد ارزهای رمزنگاری شده و فیات خود را طراحی کنند. در نتیجه این ویژگی ها ، Ripple به دلیل رشد RippleNet نسبت به هزینه های فوری ، قابل اعتماد و ارزان ، توسط چندین لباس بانکی مختلف و همچنین سازمان های مالی پذیرفته شده است..

با ادامه دوره Ripple و XRP ، مزایای RippleNet داشتن سرعت ، قطعیت ، مدیریت نقدینگی و شفافیت باعث می شود هر دو شرکت و سکه رمزنگاری با توجه به هزاران رمز ارز موجود در بازار ، در یک موقعیت منحصر به فرد قرار بگیرند..

مرور ریپل ریپلز: چه کسی ، چه چیزی و چه زمانی

موج دار ارسال و دریافت xrp

قبل از این که بتوانیم از سر کار جذاب Ripple از قبیل American Express ، MoneyGram ، Santander ، PNC ، SBI Remit و BeeTech یا acknolwedge که XRP در بیش از 100 بازار و مبادلات تجاری انجام می دهد ، استفاده کنیم ، بیایید به ابتدا برگردیم و برخی از ریشه های ارگانیک را کشف کنیم شرکت و رمز.

همانطور که برخی از خوانندگان عادی ما ممکن است از آن مطلع باشند ، کار در پروژه Ripple در سال 2004 آغاز شد ، زمانی که توسعه دهندگان جد مک کالیب ، آرتور بریتو و دیوید شوارتز از یک سیستم پرداخت غیرمتمرکز به نام RipplePay.com الهام گرفتند که توسط یک وب سایت کانادایی طراحی شده است. به نام رایان فاگر با این حال ، ایده McCaleb استفاده از فناوری بلاکچین برای شفاف سازی سیستم فوق و همچنین از بین بردن بسیاری از ناکارآمدی های مرتبط با اکوسیستم بیت کوین بود (مانند مصرف زیاد برق ، سرعت ضعیف tx و تمرکز) – (که بعداً به Stumlar Lumens (XLM) تبدیل شوید).

در این زمینه ، همچنین ذکر شده است که کاملاً بر خلاف بیت کوین ، تمام معاملات مبتنی بر XRP با استفاده از رای اجماع در سطح جامعه تأیید می شود به جای اینکه کاربران برای روشن کردن معاملات خود به ماینرها اعتماد کنند.

در سال 2012 ، تیم اصلی توسعه Ripple از کریس لارسن استقبال کرد که سپس از Fugger درخواست کرد تا تیم خود را برای ادامه کار در RipplePay.com مجوز لازم را بدست آورد و سیستم عامل را به یک ارز رمزنگاری شده و پولی کامل تبدیل کند. این پیشرفت ها به ایجاد OpenCoin کمک کرد – سازمانی که بعداً بعنوان آزمایشگاه های Ripple نامگذاری می شود.

در همین زمان ، لارسن و همكاران همچنین وقت زیادی را برای ایجاد آنچه كه ما امروزه تحت عنوان پروتكل معامله Ripple (RTO) می شناسیم ، اختصاص می دهند ، سیستمی كه به کاربران اجازه می دهد فارغ از مکان فیزیکی خود ، انتقال سریع را تسهیل کنند. کمی دقیق تر ، پروتکل با تعدادی ارز دیجیتال و همچنین سایر رسانه های دارایی سازگار است. این تیم چارچوب اصلی RTPs را به گونه ای برنامه ریزی كرد كه فقط به یك دفتر مرکزی متكی باشد كه توسط چندین سرور مختلف به طور مداوم برای اهداف تأیید معامله اداره می شود..

علاوه بر این ، تیم پشتیبان ریپل برای کمک به پردازش سریع معاملات فردی ، ارز رمزنگاری شده ای به نام XRP را ابداع کردند که برای کمک به کاربران در انتقال وجوه خود به روشی کاملاً ساده طراحی شده بود. اگر این کافی نبود ، Ripple همچنین بیت کوین را به حالت بومی خود متصل کرد ، در نتیجه به علاقه مندان به رمزنگاری اجازه می دهد تا از سیستم عامل برای ارسال مستقیم پرداخت به هر کیف پول BTC مورد نظر خود استفاده کنند.

همه اینها اساساً در RippleNet امروزی شکل می گیرد ، که شبکه پرداخت جهانی Ripple است. هم اکنون به چگونگی کارکرد آن می پردازیم:

در طی نیمه اول سال 2013 ، آزمایشگاه های Ripple از انتشار سرور مرجع و مشتری بستر های نرم افزاری خود به عنوان نرم افزار منبع باز خبر دادند ، در نتیجه به توسعه دهندگان مستقل اجازه می دهد تا در پیشرفت تضمین شده Ripple کمک کنند. نه تنها این ، در آغاز سال 2014 ، تیم اصلی توسعه دهنده Ripple تمرکز خود را بر روی بخش بانکی آغاز کرده بود تا سیستم های قدیمی و قدیمی را که بسیاری از بانک ها هنوز برای استفاده از آنها استفاده می کنند ، جایگزین کند. معاملات روزمره. در همین راستا ، فقط چند ماه بعد ، بانک فیدور مستقر در مونیخ اولین نهاد مالی اصلی شد که پروتکل معاملات ریپل (RTP) را تصویب کرد. این خبر به زودی با این کلمه همراه شد که کراس ریور بانک واقع در نیوجرسی و بانک CBW مستقر در کانزاس نیز از این الگو پیروی کرده اند.

در پایان سال 2014 ، ریپل ، که می خواهد قابل اعتمادترین شبکه پرداخت جهانی در جهان باشد ، چندین همکاری قابل توجه با بازیکنان مشهور مانند وسترن یونیون ، بانک مشترک المنافع استرالیا ، بانک سلطنتی کانادا و Earthport ، خدمات پرداخت جهانی که به شرکت هایی مانند بانک آمریکا و HSBC وابسته است. با این حال ، سال بعد ، آزمایشگاه های Ripple به دلیل تخلفات خاص مربوط به قانون رازداری بانک ، در مجموع 700000 دلار جریمه توسط شبکه اجرای جرایم مالی (FinCEN) جریمه شد. در نتیجه مجازات ، افراد در Ripple به سرعت اقدام به اضافه کردن چندین ماژول نظارت AML به پروتکل خود کردند تا آن را کاملا با قوانین مالی موجود ایالات متحده سازگار کند.

طی 2-3 سال گذشته ، آزمایشگاه های Ripple رشد بسیار چشمگیری داشته است ، در حال حاضر دفاتر این سازمان در تعدادی از کشورهای مختلف مانند استرالیا ، انگلستان و لوکزامبورگ حضور دارند..

در اینجا یک تصویر سرپرستی از تمام سرمایه گذاران آزمایشگاه Ripple از سال 2013 تا 2016 آورده شده است:

سرمایه گذاران آزمایشگاه های موج دار

نکاتی کلیدی که باید در ذهن داشته باشید

هنگام صحبت در مورد اکوسیستم Ripple ، معاملات بومی فقط زمانی اتفاق می افتد که کاربران تراکنش های امضا شده رمزنگاری شده را از طریق XRP یا یک ارز فیات منحصر به فرد به انتخاب خود تسهیل کنند. در این رابطه ، باید اشاره کرد که کلیه معاملات دارایی دیجیتال XRP با استفاده از سیستم دفتر داخلی Ripple ، XRP Ledger کنترل می شود.

XRP یک دارایی دیجیتال منبع باز و غیرمتمرکز است که برای پرداخت ~ وب سایت رسمی Ripple.com ساخته شده است

از زمانی که چارچوب مرزی Ripple tx توسط چندین بانک در سراسر جهان به کار گرفته شد ، افراد بیشتری شروع به مشاهده فناوری های مجهز به رمزنگاری با ذهن بازتر می کنند.

با توجه به تصویب روزافزون Ripple در طیف گسترده ای از دامنه های جریان اصلی مالی ، تعداد زیادی از سرمایه گذاران و بازرگانان اکنون شروع به اعتماد به سیستم عامل کرده اند. و در حالی که ما در مورد موضوعات قابل توجه مورد توجه در اکوسیستم Ripple هستیم ، بیایید این جمله را در آنجا بچسبانیم زیرا این یکی از نکات بزرگتر در مورد بحث Ripple vs XRP است که در زیر بررسی خواهیم کرد.

ripple-xrp-centralization-brad-garlinghouse-نقل قول

موج دار کردن و استخراج

برخلاف سایر ارزهای رمزپایه معروف مانند بیت کوین ، اتریوم و مونرو ، XRP قابل استخراج نیست. این به این دلیل است که در حالی که BTC و سایر دارایی های مشابه دیجیتال از ماینرها برای پردازش معاملات بومی خود استفاده می کنند ، انتقال های مرتبط با Ripple از طریق استفاده از یک چارچوب اجماع کاربر در سطح سیستم (که اساساً مفهوم استخراج را بی فایده می کند) تسهیل می شوند.

علاوه بر این ، باید به این نکته نیز اشاره شود که تیم طراحی اصلی Ripple فقط 100،000،000،000،000 XRP ایجاد کرده است – رقمی که از آن زمان متغیر نبوده ، علیرغم شکایت های مداوم جامعه در مورد همان. همچنین ، ذکر شده است که با انتشار XRPs ، تعدادی از مردم از نحوه توزیع ارز انتقاد کردند و بنیانگذاران 20 درصد از کل رمزهای XRP را حفظ کردند.

سرانجام ، به دلیل “پتانسیل استخراج صفر” ، تعدادی از علاقه مندان به رمزنگاری ارز دیجیتال را بیش از حد متمرکز می خوانند. نه تنها این ، بلکه واقعیت فوق الذکر نیز از برخی جهات استفاده و رشد کلی پروژه را محدود کرده است.

آنچه XRP را از سایر ارزهای رمزپایه برتر تشخیص می دهد?

برخلاف بیت کوین ، ریپل با یک اکوسیستم پولی تمام عیار پشتیبانی می شود که می تواند برای اهداف مختلفی مورد استفاده قرار گیرد. به همین ترتیب ، در مقایسه با Ethereum (سکویی که اساساً برای اهداف محاسباتی طراحی شده است) Ripple به طور انحصاری با توابع مالی مانند حواله ها ، مالیات های مرزی و غیره سروکار دارد. این همان دلیل عدم اتخاذ اتریوم ، EOS ، بیت کوین توسط بانکداری است. م institutionsسسات – از آنجا که آنها فاقد زیرساختهای اساسی مورد نیاز برای پردازش پولهای سنگین هستند.

پروتکل معاملات ریپل چیست و چه کسی آن را کنترل می کند?

پروتکل معاملات Ripple (RTP) یک چارچوب دیجیتالی است که تمام فرآیندهای پولی Ripple از طریق آن انجام می شود. این کاملاً در تضاد با سایر ارزهای رمزپایه است که برای تسهیل / پردازش معاملات خود از الگوریتم اجماع بلاکچین استفاده می کنند.

در حالی که ما در این زمینه هستیم ، برای خوانندگان ما نیز مفید خواهد بود که درک کنند که همه معاملات انجام شده در اکوسیستم ریپل برای ادامه کار به سطح خاصی از اعتماد قبلی نیاز دارند. معنی این امر این است که اگر دو کاربر رابطه اعتماد را از قبل برقرار نکرده باشند ، tx مورد نظر همچنان در بلاتکلیفی خواهد ماند تا اینکه یک مسیر خطی که شامل همه طرفهای مرتبط است برقرار شود. مفهوم فوق الذکر از اصول بانکی اسلامی اخذ شده است که در آن تمام مبادله پول از طریق استفاده از روابط اعتماد متقابل به جای گرفتن نرخ سود برای شخص دیگر انجام می شود..

اکنون ، درمورد اینکه چه کسی Ripple را کنترل می کند ، با یک نگاه کوتاه به زیرساخت های اصلی پروژه می توان دریافت که این پروژه در مقایسه با تعداد زیادی ارز رمزپایه دیگر بسیار متمرکز است. این به این دلیل است که آزمایشگاه های Ripple هنوز هم در تولید XRP نقش اصلی را حفظ می کنند. نه تنها این ، سازمان همچنین دارای سهم عمده ای از تمام XRP است که در حال حاضر در گردش است.

XRP: نگاهی عمیق به سکه Cryptocurrency Ripple

در ابتدایی ترین مفهوم آن ، XRP را می توان ارز رمزنگاری شده ای دانست که اکوسیستم Ripple را تأمین می کند. در این راستا ، یک مقایسه مشابه کامل می تواند نسبت به پلت فرم Ether و Ethereum باشد.

از نظر ارزش XRP ، قیمت ارز به راحتی توسط تعداد زیادی از افراد (در هر زمان مشخص) مفید ارزیابی می شود. همچنین ، به دلیل سودمندی شگفت انگیز Ripple به عنوان یک بستر خدمات مالی ، تعدادی از بانک های مستقر شروع به استفاده از این فناوری برای افزایش کارایی کلی tx خود کرده اند. این امر به رونق قیمت XRP کمک کرده و به آن قدرت بازار داده است که در حال حاضر تعداد معدودی از ارزهای دیجیتال از آن برخوردار هستند.

همانطور که قبلا ذکر شد ، در زمان راه اندازی Ripple ، تیم توسعه دهنده پروژه در مجموع 100،000،000،000،000 XRP ایجاد کردند که قرار بود برای همه اهداف مربوط به معاملات استفاده شود. همچنین ، برخلاف سایر ارزهای رمزپایه ، XRP غیرقابل استخراج است ، اما می توان میزان گردش خون آن را افزایش داد – با این حال ، به زودی برنامه ای برای انجام چنین کاری وجود ندارد.

از نقطه نظر خرید ، می بینیم که مانند بسیاری از ارزهای رمزپایه دیگر موجود در بازار ، XRP را نیز می توان از طریق صرافی ها و سیستم عامل های مختلف تجارت با فشار یک دکمه خریداری کرد. به همین ترتیب ، ذخیره سازی XRP نیز کاملاً ساده است و می توان با استفاده از تعدادی راه حل مختلف کیف پول انجام داد.

Ripple چه مزایایی را ارائه می دهد?

پذیرش جریان اصلی: ریپل در حال حاضر توسط کل م ofسسات اصلی مالی و ارائه دهندگان پرداخت از جمله HSBC ، Western Union ، CBA و رویال بانک کانادا پشتیبانی می شود. این Ripple را در موقعیت منحصر به فردی از پذیرش جریان اصلی قرار می دهد که در حال حاضر چند ارز دیجیتال دیگر از آن برخوردار هستند.

تنظیم نور سبز و تطبیق پذیری: از همان ابتدا ، ریپل اهمیت زیادی در ایجاد چارچوب اصلی خود مطابق با الزامات نظارتی آژانس های مختلف مالی در سراسر جهان قائل شده است. برای درک بهتر سناریو ، می توانیم ببینیم که Ripple می تواند برای تولید نشانه های سفارشی استفاده شود در حالی که XRP می تواند با تعداد زیادی کالای دیجیتال مانند مایل های مکرر پرواز ، دقیقه تلفن همراه و غیره معامله شود.

هزینه های پایین Tx: هنگامی که با بسیاری از پیشنهادات رمزنگاری مرتبط آن مقایسه می شود ، Ripple دارای مزایای طاقچه (مانند هزینه معامله کم ، آزادی پرداخت و در دسترس بودن جهانی) است که آن را منحصر به فرد می کند. نه تنها این ، بلکه XRP یکی از سریع ترین دارایی های دیجیتال موجود در بازار امروز است (همین امر دلیل اتخاذ ارز توسط بسیاری از موسسات بانکی است.)

نکات منفی سکه XRP

عرضه محدود: یکی از بزرگترین مشکلات Ripple ، تامین محدود آن است – که در حال حاضر در مرز 1000000000،000 محدود شده است. و علی رغم اینکه جامعه پشتیبانی اصلی پروژه به طور مکرر خواستار افزایش ارز هستند ، تیم توسعه Ripple بارها و بارها از ایجاد XRP بیشتر خودداری کرده است – چیزی که منجر به ایجاد برخی مشکلات مربوط به تورم / عرضه با پروژه شده است.

تمرکز: همانطور که قبلاً ذکر شد ، 20 درصد از کل عرضه XRP به بنیانگذاران Ripple تعلق دارد. علاوه بر این ، Ripple قابل استخراج نیست ، جنبه ای که یکی از بزرگترین اشکالات دارایی اصلی محسوب می شود.

مشکلات گذشته: در گذشته ، آزمایشگاه های Ripple با اقدامات قانونی مقامات نظارتی مانند FINCEN روبرو شده اند. به عنوان مثال ، لازم به ذکر است که در سال 2015 ، آژانس دولتی به دلیل نقض قانون رازداری بانک ، مبلغ هنگفت 700000 دلار را برای آزمایشگاه های Ripple جریمه کرد. به همین ترتیب ، سال گذشته نیز از ریپل به دلیل ادعای کلاهبرداری در مورد طرح ICO شکایت شد.

عدم شفافیت: یک مسئله مهم در مورد Ripple این است که تراکنش های XRP توسط سیستم مسدود می شوند. مثالی از این موارد زمانی است که چند سال قبل ، بنیانگذار جد مک کالب سعی در تصفیه دارایی XRP خود به ارزش 1 میلیون دلار داشت – اقدامی که توسط یک شخص ثالث متوقف شد. این قسمت نه تنها تأثیر بدی در جامعه رمزنگاری جهانی (در مورد ابزار کلی XRPs) برجای گذاشت ، بلکه منجر به این شد که بسیاری از مردم استدلال می کنند که ایده متوقف شدن یک معامله توسط نهاد شخص ثالث مغایر با اساس آنچه فناوری بلاکچین و رمزگذاری مخفف.

ریپل چگونه کار می کند?

از آنجا که محبوبیت گسترده Ripple همچنان در حال افزایش است ، موسسات بیشتری شروع به کار XRP به عنوان واسطه در مبادلات ارزی فیات خود می کنند. این به این دلیل است که نمی توان در ازای مستقیماً مجموعه ای از دارایی های مختلف مالی را مبادله کرد. در عوض ، آنها باید از طریق استفاده از دلار آمریکا – که به عنوان یک تسهیل کننده مبادله واسطه است – خرید و فروش شود. از این نظر ، Ripple همان کار را انجام می دهد ، اما با هزینه پردازش ، که قابل ملاحظه ای کمتر از tx مبتنی بر USD است.

علاوه بر این ، همانطور که در بخش قبلی ذکر شد ، ریپل اکنون توسط بسیاری از بانک های بین المللی برای سرعت بخشیدن به معاملات مرزی خود نیز استفاده می شود. برای جزئیات بیشتر در مورد این موضوع ، می بینیم که Ripple در حال حاضر دارای نرخ TPS چهار ثانیه در هر تراکنش است. این رقم نه تنها در مقایسه با سایر ارزهای دیجیتال مشابه بسیار بالاتر است ، بلکه در مقایسه با ظرفیت tx سیستم های مختلف بانکی سنتی نیز بسیار سریعتر است.

سرانجام ، اکوسیستم Ripple به گونه ای طراحی شده است که به کاربران امکان می دهد نشانه های سفارشی خود را که توسط XRP پشتیبانی می شود ، ابداع کنند.

ایمنی: آیا از XRP واقعا ایمن است?

مستقیم از درب ، باید روشن شود که هر سیستم پولی که به رایانه یا دیگر سیستم عامل دیجیتال متکی باشد ، هرگز نمی تواند 100 درصد ایمن باشد. با این حال ، در رابطه با Ripple ، می توانیم ببینیم که این فناوری از تعدادی پروتکل استفاده می کند که آن را بسیار ایمن می کند – تا آنجا که بسیاری از بانک ها تصمیم گرفته اند از استفاده از سیستم های natve tx خود به نفع پلت فرم blockchain tx Ripple صرف نظر کنند.

همچنین ، از همان ابتدا ، برای جامعه جهانی رمزنگاری کاملاً واضح بوده است که ریپل اساساً برای کار در محدوده قوانین مالی موجود طراحی شده است – که اساساً به این معنی است که سیستم عامل مطابق با همان قوانینی است که بانک های متعارف و ارائه دهندگان پرداخت باید پایبند بمانند.

سرانجام ، طی 4-5 سال گذشته ، تعدادی از علاقه مندان به ارزهای دیجیتال ، Ripple را بخاطر متمرکز بودن بسیار ناچیز می دانند. این نگرانی های بسیاری را به وجود آورده است که ممکن است پروژه در واقع فقط یک طرح یا کلاهبرداری پیچیده دیگر باشد. با این حال ، از آنجا که ریپل از روز اول به مقررات مختلف مالی اصلی پایبند بوده است ، این روایت نتوانسته هر نوع حرکت واقعی را جمع کند.

ریپل در مقابل بیت کوین

سوالی که به نظر می رسد بسیاری از سرمایه گذاران رمزگشای تازه کار و علاقه مندان به فناوری اغلب به این صورت هستند ، “اگر Ripple بسیار پیشرفته تر از BTC است ، چگونه استفاده از آن در مقایسه با رمزنگاری پرچمدار هنوز بسیار محدود است؟”. پاسخ ساده این است که بیت کوین و XRP دو عملکرد کاملاً متفاوت دارند. به عنوان مثال ، BTC به معنای SOV است که می تواند برای معاملات مالی نیز استفاده شود. با این حال ، Ripple بیشتر یک پلت فرم خدمات مالی تلفیقی است که tx را برای کاربران خود سریع تر ، ساده تر و ایمن تر می کند. با این گفته ، سادگی بیت کوین باعث جذابیت بیشتر سرمایه گذاران نسبت به دارایی های دیجیتال برتر مانند ETH ، EOS ، ADA و XRP می شود..

از نقطه نظر فرزندخواندگی ، Ripple کاملاً با یک نبرد روبرو است زیرا بسیاری از فروشندگان به دلیل شهرت بازار و سهولت استفاده عمومی هنوز ترجیح می دهند از BTC استفاده کنند.

با توجه به شرایط موجود ، تعداد بازرگانانی که از BTC استفاده می کنند بسیار بیشتر از XRP است.

XRP به عنوان وسیله نقلیه سرمایه گذاری چگونه است?

در حالی که بسیاری از مردم سهام خود را در BTC و ETH ادامه می دهند ، زیرا آنها فکر می کنند که با انتقال ما به آینده ، ارزش این داراها چند برابر خواهد شد ، اما این سوال که آیا از XRP می توان برای اهداف مشابه استفاده کرد ، در سال های اخیر نیز جنب و جوش زیادی پیدا کرده است.

در حالی که XRP هیچ گونه سود را تضمین نمی کند ، این واقعیت که سیستم عامل اصلی آن (Ripple) به طور فزاینده ای در میان کل موسسات مالی اصلی محبوب می شود ، ارز را در موقعیت منحصر به فرد سودآوری قرار می دهد تا سایر سکه های رمزنگاری که در حال حاضر از آن لذت نمی برند..

بعلاوه ، به لطف تطبیق پذیری کلی شبکه Ripple ، شرکتهای بیشتری در حال یافتن روشهای جدیدی برای استفاده از این فناوری هستند. این امر XRP را به حوزه ارزهای رمزپایه شده بیشتر معامله کرده است.

مشارکت های فعلی شرکت Ripple

در این بخش ، لیست دقیق تمام موسسات مالی را که در حال حاضر بخشی از RippleNET هستند ، بررسی خواهیم کرد – یک اکوسیستم متنوع متشکل از بانک های مرکزی / خصوصی ، شرکت های حواله ، کارگزاری ها و ارائه دهندگان پرداخت که از یک یا چند ریپل استفاده می کنند سیستم های حواله (یعنی xRapid ، xCurrent و xVia). این سیستم عامل ها کاملاً آزمایش شده و بسیاری از محققان مستقل دریافته اند که از نظر موارد زیر از پروتکل SWIFT بهتر هستند.

 • زمان معامله
 • هزینه پردازش
 • عدم اطمینان در اجرای معامله

برای خوانندگان ما که ممکن است از SWIFT اطلاع نداشته باشند ، می توان این شبکه را به عنوان یک شبکه پیام رسان تصور کرد که در حال حاضر توسط طیف گسترده ای از بانک ها / موسسات مالی برای ارسال و دریافت اطلاعات (و همچنین پول) از یکدیگر.

همچنین ، ذکر شده است که همه نهادهایی که در حال حاضر بخشی از RippleNET هستند می توانند از شبکه برای تسهیل اینترنت خود استفاده کنند. معاملات به روشی کاملاً ساده.

در مورد برخی از بانکهایی که در حال حاضر از خدمات مختلف مرزی Ripple استفاده می کنند ، بازیکنان مستقر مانند Standard Chartered ، RBC ، SBI ، Axis و RakBank از امارات متحده عربی فعال و فعال هستند. علاوه بر این ، تعدادی از غول های سازمانی (مانند Accenture ، Deloitte ، Santander ، UBS ، UniCredit) نیز از چارچوب Ripple استفاده می کنند تا معاملات داخلی خود را نرمتر و بدون دردسر انجام دهند.

در زیر لیستی از کلیه بانکهایی که با Ripple مشارکت / توافق نامه ای امضا کرده اند ارائه شده است:

(i) آمریکای شمالی و کانادا:

 • آمریکن اکسپرس
 • استاندارد چارتر شده
 • بانک آمریکایی مریل لینچ
 • خدمات مالی PNC
 • کوالیکس
 • اتحادیه اعتباری فدرال شرکت Catalyst
 • اتحادیه اعتباری ستاره یک
 • بانک CBW
 • کرانه رود کراس
 • رویال بانک کانادا
 • شرکت DH
 • بانک تجارت شاهنشاهی کانادا
 • اسکوشیابانک
 • بانک مونترال
 • ATB مالی
 • بانک TD کانادا
 • سالدو

(ii) انگلستان ، اسپانیا ، فرانسه ، آلمان و سایر ملل کوچکتر اروپا:

 • بین بانکی
 • بانک یورو اگزیم
 • بانک انگلیس (بانک مرکزی)
 • HSBC
 • بارکلی
 • ویتس
 • رویال بانک اسکاتلند
 • اعتبار آگریکول
 • ناتیکسیس
 • بانکو سانتاندر
 • BBVA
 • بانکا اینتسا سانپائولو
 • UniCredit
 • Reise Bank
 • بانک فیدور
 • رابوبانک
 • Erste Group AG
 • UBS
 • اعتبار سوئیس
 • نوردیا
 • Skandinaviska Enskilda Banken AB
 • آکبانک

(III) خاورمیانه – اسرائیل ، کویت ، لبنان ، عربستان سعودی,

 • بانک Leumi Le-Israel
 • بانک ملی کویت
 • خانه مالی کویت
 • بانک ظفار
 • سازمان پول عربستان (بانک مرکزی)
 • اولین بانک ابوظبی
 • RakBank
 • بانک الرجی

(چهارم) آسیا – سنگاپور ، تایلند ، ویتنام ، هند ، اندونزی ، ژاپن و کره جنوبی

 • گروه DBS
 • بانک OCBC
 • بانک خارج از کشور متحد
 • صرافی سنگاپور
 • کرونگسری
 • بانک تایلند (بانک مرکزی)
 • بانک اندونزی (بانک مرکزی)
 • بانک تجارت سیام
 • بانک کارگیلز
 • بانک کوتاک ماهیندرا
 • IndusInd Bank
 • بانک محور
 • بله بانک
 • بانک فیصل
 • بانک شانگهای Huarui
 • بانک ووری
 • منابع SBI
 • گروه مالی میتسوبیشی UFJ
 • بانک فوکویی
 • بانک ستاره
 • بانک Aomori
 • بانک آشیکاگا
 • بانک آوا
 • بانک AEON
 • بانک Senshu Ikeda
 • آیو بانک
 • بانک اویتا
 • بانک اوریکس
 • بانک گوما
 • بانک کیو
 • بانک San-Godo
 • بانک سیکوکو
 • 77 بانک
 • بانک شیمیزو
 • بانک جوروکو
 • بانک مرکزی شینکین
 • بانک شینسی
 • بانک هاچیجونی
 • بانک یوکوهاما
 • SBI Sumishin Net Bank

(v) استرالیا و نیوزیلند

 • ANZ
 • وست پک
 • بانک مشترک المنافع استرالیا
 • گروه مک کواری
 • بانک ملی استرالیا

اکنون که اکثر بانک هایی که در حال حاضر از RippleNET استفاده می کنند را ذکر کرده ایم ، بیایید نگاهی به برخی از ارائه دهندگان اصلی پرداخت / حواله که سیستم های موجود خود را به یکی از سیستم عامل های پرداخت مرزی Ripple منتقل کرده اند ، بیندازیم. برخی از نام های اصلی عبارتند از:

 • پرداخت های بین المللی American Express FX
 • InstaRem
 • ارسال دوست
 • چغندر
 • ویامریکا
 • ترانسپایگو
 • UniPAY
 • MoneyGram
 • Zip Remit
 • ایتا یونیبانکو
 • اتحادیه غربی
 • صرافی امارات متحده عربی
 • TransferGo
 • SBI Remit
 • FlashFX
 • بندر زمین
 • Mercury FX
 • پرداخت های جهانی کمبریج
 • فیناسترا
 • دیویس + هندرسون (D + H)
 • Finablr
 • LianLian پرداخت
 • IDT
 • GoLance
 • AirWallex
 • دوگانه
 • گروه TAS

Ripple: یک جدول زمانی کوتاه از سکه XRP

Ripple vs Stellar ، xrp vs xlm ، که بهتر است ، Ripple (XRP) Vs Stellar (XLM) ، ripple xrp vs stellar xlm2011 – مبدا

اگرچه درباره چگونگی گردهمایی آرتور بریتو ، جد مک کالب و دیوید شوارتز اطلاعات زیادی در دست نیست ، اما این یک واقعیت کاملا مستند است که افراد فوق الذکر در بهار سال 2011 با یکدیگر روبرو شده اند. در طول سال ، این کوچک گروه همچنان به کار در زمینه توسعه چارچوب دفتر اصلی XRP ها ادامه می دهد.

2012 (آگوست) – لارسن به خدمه پیوست

در طول آگوست 2012 ، مک کالن ، بریتو و شوارتز یک توسعه دهنده مشهور و علاقه مند به بلاک چین به نام کریس لارسن ، که قبلاً در تعدادی از پروژه های موفق فین تک مانند E-Loan و Prosper کار کرده بود ، پیوستند..

2012 (اکتبر) – Fugger اجازه می دهد

دو ماه پس از پیوستن لارسن به ریپل (در آن زمان با این نام شناخته نشده است) ، تیم به رایان فوگر – خالق وب سایت اصلی RipplePay در سال 2004 – نزدیک می شود تا کار بر روی ذهنیت او را ادامه دهد. Fugger موافقت می کند از پروژه جدید پشتیبانی کند و بنابراین ایجاد یک شرکت جدید به نام OpenCoin را تشویق می کند.

2013 (فوریه) – تبلیغات آغاز می شود

در نیمه دوم فوریه 2013 ، OpenCoin شروع به تبلیغات خود در Bitcointalk.org (یک پورتال محبوب وب رمزنگاری) می کند. کمپین تبلیغاتی برای چند ماه ادامه دارد و شرایط معامله کاملاً ساده است – همه ثبت نام های جدید 1000 XRP دریافت می کنند.

2013 (مارس – مه) – بودجه و رشد

در نیمه اول سال 2013 ، ریپل همچنان در سراسر جهان موج می زند. این بدان دلیل است که در طی یک دوره 2-3 ماهه ، شرکت قادر به جمع آوری مبلغ قابل توجهی از تعدادی از سرمایه گذاران فرشته مستقر مانند:

 • پانتره پایتخت
 • آندرسن هوروویتز
 • شرکای Lightspeed Venture
 • FF Angel LLC
 • مشاغل عظیم
 • صندوق فرصت بیت کوین
 • شرکای IDG Capital
 • گوگل

علاوه بر این ، باید به این نکته نیز اشاره شود که در طول دوره بودجه عملیات اولیه Ripple ، آزمایشگاه های Ripple اساساً درصد مشخصی از مالکیت شرکت را به سرمایه گذاران مختلفی که به پروژه اعتماد داشتند نشان می دهد.

2013 (Q3) – OpenCoin به طور رسمی نام خود را تغییر می دهد

به عنوان بخشی از Money 2020 Expo 2013 ، نمایندگان OpenCoin اعلام کردند که شرکت آنها رسماً نام خود را از OpenCoin به آزمایشگاه Ripple تغییر می دهد. با توجه به عقاید قبلی ، این حرکت یک تصمیم روابط عمومی شگفت انگیز است ، زیرا اصطلاح Ripple اکنون با صنعت رمزنگاری مترادف شده است.

2013 (نوامبر) – همکاری جدید اعلام شد

در آخرین هفته ماه نوامبر ، آزمایشگاه های Ripple تصمیم به همکاری با ابتکار عمل جورجیا Tech’s Computing for Good (C4G) می گیرند.

2014 (ژانویه-مارس) – حجم روزانه XRP در روز افزایش می یابد

طی نیمه اول سال 2014 ، میزان تراکنش XRP همچنان در حال افزایش است ، بطوریکه بسیاری از صرافی ها گزارش می کنند که حجم روزانه ارز حدود 40 میلیون دلار است..

2014 (اکتبر-نوامبر) – افزایش محبوبیت همچنان ادامه دارد

با توجه به قابلیت های شگفت انگیز فناوری Ripple ، این پلتفرم همچنان در سراسر جهان محبوبیت بیشتری پیدا می کند. نه تنها این ، بسیاری از توسعه دهندگان شروع به توجه به پروژه می کنند و توانایی های آن را در بخش مالی جهانی ارتقا می دهند. به همین ترتیب ، در نیمه دوم ماه نوامبر ، ریپل شروع به انتقال فناوری خود به موسسات بانکی مختلف و ارائه دهندگان حواله می کند.

2015 (مارس) – جنجالی فوران کرد

در یک اتفاق ناگهانی ، آزمایشگاه های Ripple Jed McCaleb (یکی از بنیانگذاران Ripple) را از فروش دارایی های شخصی XRP خود محدود می کند. در کل ، گزارش شده است که Jed سعی کرده است در مجموع 100 میلیون XRP را با مبلغ قابل توجهی 1 میلیون دلار به شخصی ناشناس بارگیری کند.

برای جلوگیری از فروش ، Bitstamp تصمیم می گیرد که نشانه های USD خود را در کیف پول Jed مسدود کند.

2015 (آوریل) – گسترش ادامه دارد

به دلیل محبوبیت روزافزون Ripple ، این پروژه به فعالیت خود ادامه می دهد و دفاتر جدیدی را در مکان های مختلف جهان راه اندازی می کند. در ماه آوریل ، آزمایشگاه های Ripple برای تقویت R خود ، یک مرکز تحقیقاتی جدید در سیدنی استرالیا افتتاح می کند&D تلاش در یک راه بزرگ.

2015 (سپتامبر) – افزایش XRPChat و سقوط XRPTalk

در عرض یک ماه ، XRPTalk – یک بستر مستقل که راهی را برای علاقه مندان به Ripple فراهم می کند تا دور هم جمع شوند و درباره اخبار مربوط به XRP بحث و گفتگو کنند (بدون منفی ای که Bitcointalk.org را فرا گرفته بود) – خاموش می شود. این پروژه ذهنیت فردی است که از او با نام Hurukan یاد می شود. در پایان ماه ، این انجمن دیگر آنلاین نیست و پروژه جدیدی به نام XRPChat در بین جامعه رمزنگاری جهانی مورد توجه قرار می گیرد. کاملا مشابه نسخه قبلی خود ، XRPChat همچنین به کاربران خود تالار گفتگو در مورد موضوعات مختلف مربوط به Ripple ، XRP و پروتکل Interledger را ارائه می دهد..

2016 (ژانویه) – گارلینگهاوس مسئولیت این کار را به عهده گرفت

در طول هفته دوم ژانویه ، ریپل به طور رسمی برد گارلینگهاوس را به عنوان مدیر عامل جدید خود معرفی می کند. گارلینگهاوس پیش از این مدیرعامل و رئیس Hightail بود و قبلاً مناصب عالی رتبه ای را در تعدادی از شرکت های مختلف دیگر مانند AOL (رئیس برنامه های مصرف کننده) و یاهو (معاون ارشد رئیس جمهور) نیز داشته است..

2016 (فوریه) – دادخواست McCaleb حل و فصل می شود

پس از ماه ها شکایت در مبهم بودن ، سرانجام جد مک کالب و آزمایشگاه های ریپل به توافق رسیدند که در آن جد با تعدادی از شرایط فروش مجدد مربوط به دارایی های شخصی XRP موافقت می کند..

2016 (مارس-ژوئیه) – گسترش ادامه دارد

با افتتاح مجموعه ای از دفاتر اروپایی در شهرهای برتر مانند لندن (مارس) و لوکزامبورگ (ژوئن) ، قدرت Ripple در سطح جهانی همچنان افزایش می یابد. به دنبال این دوره ، در تجارت روزانه XRP نیز افزایش چشمگیری مشاهده می شود.

2016 (سپتامبر) – سرمایه گذاران جدید همچنان به سمت Ripple می روند

در پایان ماه سپتامبر ، پیشنهادات فناوری Ripple همچنان بیشتر و بیشتر به دنبال سرمایه گذاران با سطح بالایی است. برخی از افراد مشهور شامل Standard Charter ، Accenture ، SCB Digital Ventures ، SBI Holdings ، Santander Innoventures ، CME Group و Seagate Technologies هستند..

2016 (نوامبر) – تیفانی هیدن حضور خود را احساس می کند

مدتی در اواسط ماه نوامبر ، یک رسانه معتبر از Tiffany Hayden ، مدیر عامل XRP ، به عنوان یکی از رهبران تأثیرگذار در صنعت بلاکچین نام برد. این به افزایش مشخصات شرکت در بازار کمک می کند و باعث افزایش بیشتر علاقه مشتری به Ripple / XRP می شود.

2017 (مارس-آوریل) – ویژگی های جدید اضافه شده است

بین ماه های مارس و آوریل ، تیم توسعه Ripple از اضافه شدن دو ویژگی جدید به اکوسیستم مالی موجود خود – یعنی Escrow و Payment Channels – خبر داد. این ویژگی ها به افزایش عملکرد کلی و مقیاس پذیری The Ripple Consensus Ledger (RCL) کمک می کند. نه تنها این ، آنها همچنین به شرکت ها اجازه می دهند RCL و همچنین پروتکل Interledger (ILP) را با سهولت بیشتری تصویب کنند.

تقریباً در همان زمان ، Ripple با انتشار یک پست وبلاگ تصمیم خود را برای امضای مشارکت با 10 بانک جدید اعلام کرد. برخی از نام های بزرگ در این زمینه عبارتند از:

 • BBVA در اسپانیا
 • MUFG در ژاپن
 • Akbank در ترکیه
 • SEB در سوئد
 • Axis Bank و Yes Bank در هند

2017 (مه-ژوئیه) – جفت های معاملاتی XRP در Kraken گنجانده شده است

در ماه مه ، کراکن – یکی از برترین سیستم عامل های مبادله ارز رمزنگاری شده در جهان در آن زمان – تصمیم خود را برای افزودن مجموع چهار جفت تجاری مختلف XRP (RP / EUR ، XRP / JPY ، XRP / USD و XRP / CAD) اعلام کرد. به رابط tx بومی آن.

2017 (سپتامبر) – دادخواست علیه Riple توسط R3 مطرح شد

چند روز بعد از سپتامبر ، R3 LLC ، یک شرکت فناوری بلاکچین سازمانی ، از Ripple در رابطه با یک توافق نامه قانونی خاص شکایت کرد که در آن شرکت توافق کرده بود تا 5 میلیارد XRP را با قیمت مشخص بفروشد. در عوض ، ریپل با مخالفت با R3 اظهار داشت كه این شركت به تعدادی از وعده های قراردادی قصاص كرده است ، و این دادخواست شگردی برای جلب وجوه XRP است كه موفقیت پولی را افزایش می دهد. در پایان ، یک قاضی دلاور حکمی را ارائه می دهد که نسخه Ripple از داستان را پشتیبانی می کند.

2018 – تاکنون

در هفته اول ژانویه 2018 ، قیمت XRP با بالاترین قیمت 3 دلار در بالاترین حد خود به بالاترین حد خود رسید. با این حال ، در ماه های بعدی ، دارایی با کاهش ارز در سال با قیمت ناخوشایند 0.37 دلار ، شاهد کاهش تدریجی است. به همین ترتیب ، ذکر شده است که عملکرد XRP در تمام سال 2019 کاملا ناامید کننده است. به عنوان مثال ، در طول 9 ماه گذشته ، دارایی دیجیتال به لغزش ادامه داده است – در طول دوره فوق 15 درصد ارزش آن کاهش می یابد.

سرانجام ، ذکر می شود که در اواسط سال 2018 ، یک دعوی طبقاتی علیه Ripple تشکیل شده است که در آن مدعی ادعا می کند که این شرکت استفاده از کلاهبرداری را تبلیغ کرده است که به آن اجازه می دهد “صدها میلیون دلار از طریق فروش ثبت نشده از رمزهای XRP آن. ” این پرونده هنوز در دادگاه است و امیدوارم به زودی حل شود.

در مرحله بعدی ، بیایید به دو نکته اصلی بررسی ریپل آخر در پوشش سوceptions تفاهمات بین اختلافات Ripple در مقابل XRP ، شرکت بودن و سکه بودن ، و در آخر پیش بینی های امیدوار کننده و انتظارات هیجان انگیز ناشی از Ripple برای XRP برویم..

Ripple (Company) ، XRP (Coin) و رابطه آنها

Ripple و XRP به طور کلی سو across تفاهماتی را در جامعه ارزهای رمزپایه ایجاد کرده اند. آیا می توانیم از آنها به جای یکدیگر استفاده کنیم؟ آیا XRP همان ریپل است؟ آیا XRP یک امنیت است؟ اینها مفاهیمی است که هنوز برخی از تردیدها را برای سرمایه گذاران و کاربران رمزنگاری ایجاد می کند. با این وجود ، در مقاله اخیر منتشر شده توسط توماس سیلکجائر در فوربس ، او پاسخ روشنی به 14 سو common تفاهم رایج در مورد Ripple و XRP ارائه داده است.

برای گسترش موارد بالا ، بیایید تفاوت های Ripple و XRP را مرور کنیم و سعی کنیم تصورات غلط موجود در جامعه ارتش XRP را برطرف کنیم..

Ripple شرکتی است که هدف آن بهبود معاملات مرزی با محصولات و خدماتی است که توسعه داده است. به طور کلی ، بانک ها و م institutionsسسات مالی برای ارسال وجوه به خارج از کشور خدمات بسیار پرهزینه ای دارند زیرا صنعت حواله جهانی برای پرداخت های بین المللی بین المللی در شمال 1 تریلیون دلار سالانه است. آنها نه تنها برای کاربران گران هستند بلکه کارآمد هم نیستند زیرا رفع آنها زمان زیادی می برد.

رایج ترین اشتباهات در مورد XRP و Ripple

Ripple دو محصول اصلی فرامرزی را توسعه داده است: xCurrent و همچنین xRapid (که اکنون نقدینگی On-Demand (ODL) است. تا کنون ، بیشترین محصول مورد استفاده xCurrent بوده است ، از آنجا که xRapid در پایان سال 2018 راه اندازی شده است. xCurrent یک سیستم تسویه حساب که به شرکت کنندگان امکان ارسال پیام ، پاکسازی و تسویه معاملات را می دهد.

خدمات ارائه شده توسط این محصول به حدی کارآمد هستند که در رقابت با راه حل های فعلی ارائه شده توسط SWIFT ، رهبر بازار هستند. سیستم SWIFT به شرکت ها و شرکت ها اجازه می دهد تا پرداخت ها را طی چند روز تسویه کنند.

اگر تسویه معاملات با استفاده از xCurrent سریع و هزینه کمتری دارد ، چرا باید از دارایی دیجیتال XRP استفاده کنید؟ راه حلی که نویسنده در مقاله ارائه شده این است که همه چیز می تواند سریعتر و به روشی ارزان تر انجام شود.

با استفاده از soluton xCurrent ، اگر بانک ها دارای توافقات nostro / vostro باشند ، Ripple قادر است موجودی هر دو حساب را در چند ثانیه تغییر دهد. با توجه به اینکه xCurrent با استفاده از پروتکل Interledger ساخته شده است ، امکان استفاده از نرخ FX در زمان واقعی وجود دارد.

درباره آن ، Ripple Insights توضیح می دهد:

“هزینه و پیچیدگی نگهداری این حساب های (nostro / vostro) در سراسر جهان یکی از دلایلی است که فقط تعداد معدودی از بانک ها می توانند معاملات جهانی را پردازش کنند. مسئولیت نگهداری حسابهای نوسترو در سراسر جهان برای اکثر سازمانها به راحتی پایدار نیست. “

با xRapid می توان نیاز به استفاده از این حساب ها را از بین برد. منابع xRapid بر اساس تقاضای نقدینگی خود به منابع اجازه می دهند تا موسسات XRP را برای فیات خریداری کنند ، معامله ای انجام دهند و یکبار دیگر XRP را برای فیات بفروشند. این فقط در چند ثانیه قابل پردازش است.

بنابراین ، اولین نکته ای که Silkjaer بیان می کند این است که برای پردازش معاملات نیازی به XRP نیست ، اما اگر شرکت ها بخواهند هزینه ها را حتی بیشتر کاهش دهند ، می تواند از آن استفاده کند..

سو mis تفاهم دوم که وی در مورد آن صحبت می کند مربوط به نوسانات XRP و چگونگی تأثیرپذیری بانک ها از آن است. XRP به وضوح فرار است. این چگونه ارزهای مجازی کار می کنند. فقط در عرض چند ساعت می توانند نوسان کنند. این بدان معنی است که بانک ها برای مدت طولانی در معرض این نوسانات نرخ ارز قرار دارند.

با این وجود نیازی به م institutionsسسات برای نگهداری ارز رمزپایه XRP نیست. در عین حال ، محصول xRapid بسیار سریع کار می کند. موسسات در چند ثانیه دارایی را خریداری می کنند ، انتقال می دهند و XRP را می فروشند. تأیید توسط یک شبکه ممکن است فقط 4 ثانیه طول بکشد. این خیلی کمتر از 10 دقیقه ای است که برای تسویه حساب بیت کوین (BTC) لازم است.

به طور کلی ، کار با ارزهای فیات برای مدت زمان طولانی به نوسانات مربوط می شود. یورو در 7 مارس فقط در چند دقیقه در مقایسه با دلار آمریكا تقریبا 1.2٪ كاهش یافت. فقط در مدت یك سال یورو 10٪ نسبت به دلار آمریكا كاهش یافت.

در مجموع ، لازم نیست احزاب با استفاده از XRP ارز دیجیتال را در اختیار داشته باشند. آنها فقط باید چند ثانیه از پس آنها برآیند. در عوض ، با استفاده از ارزهای فیات در حساب های nostro / vostro ، نرخ نوسانات برای مدت زمان طولانی می تواند تأثیر بیشتری بر موسسه داشته باشد..

Stablecoins همچنین می تواند در کمک به شرکت ها در پردازش معاملات مرزی نقش مهمی داشته باشد. از آنجا که آنها به یک ارز فیات مرتبط هستند و ارزش آنها در مقایسه با XRP بسیار کم است ، در برخی شرایط ممکن است گزینه خوبی باشد.

با این حال ، دست زدن به پول های ثابت با انتقال ارزش از مرزها یکسان نیست. بیت کوین ، Litecoin (LTC) یا XRP هیچ قول ارزشی ندارند. آنها فی نفسه دارایی های ارزشمندی هستند. در همین حال ، پول های ثابت فقط نوید ارزشی در آینده است.

Stablecoins به راحتی قابل جابجایی است و ثبات را ایجاد می کند ، اما ارزش آنها در نهایت به بودجه پشت سر آنها بستگی دارد. بنابراین ، ثبات Bitcoin به اندازه ارز متصل به آن بی ثبات است و توسط یک شخص ثالث صادر می شود که فیات لازم را برای پشتیبانی از همه آنها دارد.

استفاده از XRP ارز مجازی دیگر که در یک شبکه بلاکچین غیرمتمرکز مستقر است ، نیازی به اعتماد بنگاه ها به سایر موسسات ندارد. کل شبکه به خودی خود کار می کند و اگر یک معامله پردازش شود ، وارد می شود و مقدار منتقل می شود.

بحث دیگری که سیلکجائر مطرح می کند مربوط به ارزهای دیجیتالی است که توسط بانک های مرکزی صادر می شود. آیا آنها می توانند در برابر XRP رقابت کنند؟ واضح است که آنها قادر به انجام این کار هستند. همان استیک پول های ثابت. شرکت ها و شرکت های مالی باید اعتماد خود را به یک مرجع متمرکز که همان موسسه ایجاد کننده ارز فیات پشتیبان ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) است ، داشته باشند..

برای درک اینکه CBDC برای شرکت های مالی مناسب تر است ، مهم است که نقدینگی یک راهرو خاص را در نظر بگیرید و اینکه آیا فیات بهتری نسبت به XRP برای این معامله خاص است یا خیر؟.

نویسنده مقاله در مورد یک موضوع بسیار بحث برانگیز بحث می کند. آیا XRP یک ارز رمزنگاری شده واقعی است؟ افرادی وجود دارند که ادعا می کنند XRP یک ارز رمزپایه نیست. اما درک اینکه ارزهای دیجیتال چیست مهم است. Silkjaer سه تعریف متفاوت از دیکشنری آکسفورد ، از Merriam-Webster و از Wikipedia ارائه می دهد.

وی این سه تعریف را در این واقعیت خلاصه می کند که آنها برای تأیید معاملات ، یک سیستم غیرمتمرکز و هیچ مرجع صدور یا تنظیم کننده مرکزی به تکنیک های رمزگذاری نیاز دارند. همانطور که نویسنده مقاله معتقد است ، این موارد برای XRP اعمال می شوند.

وی توضیح می دهد که تصور غلط در مورد این مسئله مربوط به این واقعیت است که XRP از Proof-of-Work (PoW) یا Proof-of-Stake (PoS) به عنوان الگوریتم اجماع استفاده نمی کند. XRP از مکانیزم اجماع استفاده می کند و شرکت کنندگان برای عضویت در این شبکه هیچ پاداشی ندارند.

آیا XRP غیرمتمرکز است؟ این موضوع بحث برانگیز دیگری است که بازار رمزنگاری تمایل به ارزیابی و بحث در مورد آن دارد. PoW و PoS برای بررسی معاملات و باز کردن پاداش برای ماینرها و استکرها به محاسبه هش متکی هستند.

Ripple مبتنی بر Consensus است که با PoW و PoS متفاوت است. اجماع خطر هزینه های مضاعف در شبکه را که PoS و PoW می توانند سرانجام در صورت حمله 51٪ تجربه کنند ، از بین می برد. علاوه بر این ، Ripple اعتبار سنج های مختلفی دارد که در سراسر جهان کار می کنند و آزمایشگاه های Ripple فقط 4 درصد از کل اعتبارسنج های شبکه را تشکیل می دهند..

علاوه بر این ، سازوکار اجماع چنگال ها را به راحتی امکان پذیر می کند. چندین گره شرکت کننده وجود دارد که هر یک به تعداد مختلف اعتبارسنج اعتماد دارند. همانطور که سیلکجائر توضیح می دهد ، قسمت اول اجماع توافق بر این است که معاملات در دفتر آینده شامل شود. قسمت دوم اجماع اعتبارسنجی است.

اعتبارسنج ها تراکنش ها را به طور مستقل تأیید می کنند این منجر به شناسایی هش دفتر می شود. سپس از هش برای مقایسه نتایج بین اعتبارسنجها استفاده می شود و پس از توافق اجماع ، از نسخه “برنده” دفتر استفاده می شود.

یکی از باورهای غلط جامعه در مورد XRP مربوط به کارمزدی است که آنها برای انجام یک معامله باید بپردازند. در این حالت ، استفاده از دفتر XRP شامل هزینه است. هزینه های بزرگتر امکان پردازش سریع معاملات توسط اعتبار سنج ها را فراهم می کند.

با این حال ، هزینه پرداختی توسط کاربران به یک مرجع مرکزی بر نمی گردد ، اما در عوض ، آن را سوزانده و XRP را به یک ارز تورمی تبدیل می کند. هنگام ایجاد یک حساب کاربری در دفتر XRP ، لازم است یک “ذخیره” کوچک داشته باشید. هزینه ها و اندوخته ها برای جلوگیری از حملات ناخواسته و هرزنامه ایجاد شده است. در حال حاضر ، ذخیره پایه 20 XRP است.

موضوع بحث برانگیز دیگر مربوط به این است که چه کسی XRP را ایجاد کرده است. نویسنده مقاله ذکر می کند که در سال 2004 ، توسعه دهنده ای به نام Ryan Fugger یک پروتکل پرداخت و یک سیستم عامل غیرمتمرکز به نام Ripplepay ایجاد کرد.

بعداً در سال 2011 ، آرتور بریتو ، جد مک کالب و دیوید شوارتز شروع به کار در دفتر XRP کردند تا خطرات حمله 51 درصدی را که بیت کوین در نهایت می تواند از بین ببرد ، برطرف کند..

در سال 2012 ، کریس لارسن به تیم پیوست و فاگر تصمیم گرفت یک شرکت جدید موسوم به OpenCoin ایجاد کند. آنها تا سال 2013 9 میلیون دلار جمع کردند و شرکت Ripple Labs را ایجاد کردند که کد منبع را عمومی می کند.

بنیانگذاران شرکت تصمیم گرفتند XRP را به شرکت اهدا کنند (OpenCoin در آن زمان) و آنها همچنین مقداری بودجه برای خود نگه داشتند.

وی درباره Ripple برای صدور XRP ، اظهار نظر کرد:

“اینکه آیا Ripple XRP صادر کرده یا نه در بهترین حالت تار است. دفتر XRP قبل از تشکیل شرکت توسعه یافته بود ، اما بنیانگذاران شرکت نیز افرادی بودند که دفتر را توسعه می دادند. “

برخی افراد معتقدند که Ripple می تواند XRP بیشتری چاپ کند. با این حال ، هیچ روش فعلی برای این اتفاق وجود ندارد. امکان ایجاد XRP بیشتر وجود ندارد. همانطور که شبکه “غیر متصل” است ، همانطور که قبلا توسط Silkjaer توضیح داده شد ، برای ایجاد XRP بیشتر لازم است کل شبکه یک تغییر عمده کد را تصویب کند.

Ripple حدود 60٪ از کل عرضه XRP را کنترل می کند و به عنوان بخشی از مدل درآمد آن کار می کند. با این حال ، این شرکت نمی تواند به مقادیر زیادی XRP دسترسی داشته باشد. این وجوه در سپرده قفل شده است و شرکت می تواند هر ماه فقط 1 میلیارد دلار آزاد کند. هدف این است که از طغیان بازار و سایر مشکلات بعدی جلوگیری شود. بنابراین ، آنها سکه های XRP را در OTC یا سرمایه گذاران نهادی می فروشند.

Ripple برای ادامه کار خود XRP را می فروشد ، اما پس از پایان اعتبارات ، هیچ درآمدی از ارز رمزپایه XRP نخواهند داشت. با این حال ، از آنجا که نرم افزار Ripple “به احتمال زیاد” مبتنی بر اشتراک است (که جزئیات مربوط به نسخه جدید RippleNet Home را ارائه می دهد) ، مشتریان در حال پردازش جریان مداوم درآمد را فراهم می کنند.

بسیاری از موارد دیگر وجود دارد که کاربران در مورد Ripple به اشتباه باور دارند. با این حال ، XRP ثابت شده است که برای بسیاری از شرکت ها در سراسر جهان و افرادی که می خواهند معاملات مرزی را به روشی آسان پردازش کنند ، مفید است. یکی از شرکت هایی که فن آوری Ripple را اجرا می کند BeeTech Global است ، شرکتی واقع در برزیل و به مشتریان امکان پردازش پرداخت در سراسر جهان را به روشی سریع و ارزان می دهد..

آنچه جهان برای ریپل در سال 2020 به نظر می رسد: انتظارات XRP?

در حالی که از زمان ظهور در صحنه ، اعضای انجمن رمزنگاری را تقسیم کرده است ، Ripple همچنان به عنوان یک راه حل پرداخت عالی برای موسسات مالی جا افتاده است و در عین حال یکی از 5 ارز رمزپایه برتر صحنه با XRP است. این به ویژه با توجه به اینکه یکی از ارزهای رمزپایه بود که بیشترین فشار نزولی را برای سال 2018 به بار آورد ، بسیار چشمگیر است..

حتی با در نظر گرفتن این عقب ماندگی ها ، سرمایه گذاران تأکید و ایمان زیادی به Ripple به عنوان رقیب رقیب اصلی در فضای رمزنگاری می دهند ، اما حتی با وجود این امیدهای زیاد ، آینده به عنوان یک چیز چالش برانگیز پیش بینی می شود ، زیرا موارد زیادی وجود دارد از عواملی که ما به عنوان معامله گر باید در نظر بگیریم.

برخی از س thatالاتی که باید پرسیده شود این است که دقیقاً چه چیزی رشد ریپل را در طی سال جاری تحریک می کند؟ و آیا اصلاً ممکن است XRP از مرز 10 دلار عبور کند ، چه رسد به حاشیه قیمت 5 یا 1 دلار در سال جاری?

بهترین مرحله ، وقتی صحبت از این س questionsالات می شود ، نگاهی به عناصر فنی و مالی است.

آیا Ripple هنوز هم یک نیروی قدرتمند است?

هدف اساسی Ripple در مفهوم آن ارائه یک سیستم موثر و سریع تر برای تکمیل حواله ها و پرداخت های مرزی به روشی است که ثابت می کند بسیار سریعتر از سیستم نهادی “حساب های Nostro” است..

برای Ripple و محصولاتش مانند xRapid ، پرداخت های مرزی با استفاده از توکن های XRP انجام می شود که اکثر آنها توسط خود توسعه دهنده در دست است. این رمزها به عنوان وسیله ای برای معامله در سطح بین المللی مورد استفاده قرار می گیرند ، کاربران برای تبدیل سریع ارز در خارج از کشور ارز فیات را به این رمزنگاری تبدیل می کنند.

این در مقایسه با سیستم فعلی معاملات بین المللی چقدر سریع است؟ سیستم مالی خود ریپل تقریباً چهار ثانیه طول می کشد.

با این حساب ، چرا دقیقاً ثابت می شود که Ripple در مقایسه با سایر دارایی های رمزنگاری موجود در بازار ، از نظر فنی بسیار پیشرفته است؟ این عمدتا به این دلیل است که کمیسیون مبادلات Ripple بسیار کمتر از رقبای خود است ، به ویژه هنگامی که از طریق موسسات بانکی بزرگ انجام می شود (0.00001 دلار).

به دلیل همین ویژگی است که ثابت می کند در طول زمان به خصوص توانایی مقیاس پذیری و تراکم بر اتریوم و سرعت معاملات ضعیف ، مانع دستیابی به بیت کوین می شود..

خط پایین – بانک ها سریع ، بانک ها ارزان قیمت ، بنابراین با Ripple و xRapid ، آنها می توانند هم به عنوان یک راه حل برای یک وقت گیر و هم یک سیستم قدیمی گران قیمت از راه حل های پرداخت مرزی استفاده کنند..

برخی از مزایایی که ریپل موفق به افتخار می کند شامل موارد زیر است:

 • سیستم تراکنش سریع که تقریباً 4 ثانیه طول می کشد.
 • انعطاف پذیری بیشتری نسبت به مسائل مربوط به توقف شبکه و همچنین مقاومت در برابر حملات سایبری دارد.
 • هزینه های معامله بسیار کم ، به ویژه در مقایسه با همتایان خود.
 • Ripple امکان تبادل هر نوع ارز فیات یا دارایی در دنیای واقعی (کالاهایی مانند نفت و / یا طلا) را با طیف یکسان کمیسیون فراهم می کند..
 • زنجیره بلوک زمینه ای توسط Ripple Labs کنترل و مدیریت می شود ، که به XRP و Ripple از نظر موسسات از اعتبار بیشتری برخوردار است ، از جمله بانک های بزرگ چند ملیتی ، مانند Union Credit ، UBS ، Santander و بسیاری دیگر..

State of Ripple – از نظر فنی پیش بینی قیمت آن تا سال 2020

طیف گسترده ای از وب سایت ها و مبادلات وجود دارد که دارای تجزیه و تحلیلگران و شخصیت های رمزنگاری هستند که هنگام ورود به دنیای Ripple نوعی پیش بینی را ارائه می دهند. برای این افراد و پیش بینی ها ، آنها آنها را براساس تجزیه و تحلیل فنی نمودار پیش بینی ، عملکرد قیمت XRP در طول زمان و روندهای اساسی که می تواند تأثیر زیادی بر بازار بگذارد ، قرار می دهند..

بنابراین با همه این معیارهای بالقوه برای فراخوانی ، آیا یک اتفاق نظر کلی وجود دارد?

یک چیز که به نظر می رسد در مورد همان نتیجه گیری شده اند این است که ارزش XRP برای آینده قابل پیش بینی بالاتر از مارک 1 دلار نخواهد بود. نمونه ای از این موارد شامل پیش بینی از طرف Wallet Investor است که بیش از 2019 اعلام می کند XRP به سقف 05/0 دلار می رسد اما بالاتر نمی رود.

در مقایسه ، DigitalCoin معتقد است که قیمت بالای XRP تا سه ماهه آخر سال 2019 به 0.62 دلار خواهد رسید. در حالی که این چیزی است. توسط تعدادی از پیش بینی های مالی و تحلیلگران به توافق رسیده است ، وب سایت هایی وجود دارد که وجود دارد. دیدگاه خوش بینانه تری از XRP ارائه دهید. نمونه هایی از این موارد عبارتند از Express.co.uk و FXStreet که هر دو معتقدند XRP در طول سال 2019 به نقاط بالای 3-5 دلار خواهد رسید.

بنابراین با دامنه وسیعی از پیش بینی ها که توسط سرمایه گذاران در فضای رمزنگاری ارائه می شود ، کاربران قرار است چه کسانی به این وضعیت اعتقاد داشته باشند؟ و چرا دقیقاً چنین اختلافاتی بین پیش بینی های ذهنی و بی طرفانه وجود دارد?

استفاده عملی از این پیش بینی ها اغلب نشان می دهد که استراتژی مبتنی بر هر یک از آنها از صمیم قلب کار نمی کند. در نتیجه این ، کاربران باید اطمینان حاصل کنند که سکان استعاره سرمایه گذاری های خود را در اختیار می گیرند و از طیف وسیعی از تجزیه و تحلیل ها و همچنین دانش و تجربه شخصی استفاده می کنند.

بنابراین ، کارشناسان درباره ماده چه می گویند?

یکی از مواردی که در واقع جاه طلبی دلالان و سرمایه گذاران را در طی سال 2018 افزایش داد ، معرفی سیستم جدید xRapid (که اکنون با نام تجاری ODL یا نقدینگی On-Demand تغییر نام یافته است). آنقدر خوب دریافت شد و به طور کلی پیش بینی می شد که سرمایه گذاران صادقانه معتقد بودند که XRP با انتشار آن می تواند تا 500 دلار افزایش یابد.

در حالی که امید به این شکست بود ، اما موفقیت بزرگ هرگز برای XRP و حامیان آن به ثمر ننشست – XRP ، مانند بسیاری دیگر ، به دلیل رکود چشمگیر نزولی که بازار رمزنگاری را به طور کامل در بر گرفت ، تحت بررسی ارزش قرار گرفت..

صرف نظر از روند نزولی نزولی ، مدیرعامل Ripple ، برد گارلینگهاوس در یکی از مصاحبه های خود خوش بینی خود را در مورد xRapid روشن کرد:

“من به طور علنی اعلام کردم که تا پایان سال جاری اطمینان دارم که بانک های بزرگ در سال تقویمی از xRapid به عنوان ابزار نقدینگی استفاده خواهند کرد. مطمئناً تا پایان سال آینده [2019] امیدوارم که به ترتیب ده ها شاهد این مسئله باشیم. »

تعدادی از متخصصان وجود دارند که مطمئناً این احساسات را دارند ، زیرا معتقدند که Ripple پتانسیل جدی دارد. آنها با نظرات زیر ظاهر می شوند:

کارشناس نگاهی به آنها
سیستم های درخشان Pinnacle: رومن گولفی گیبس “Ripple پتانسیل بیشتری برای جهش در سال 2019 دارد. همانطور که بازار پروژه های بیشتری را براساس Ripple اجرا می کند ، از Ethereum پیشی خواهد گرفت. در سال 2018 ، برای سلطنت ریپل خیلی زود بود ، اکنون زمان مناسب است. “
شیدان گوران (فناوری های جهانی بلاکچین): “به سه دلیل ریپل به احتمال زیاد از Bitcoin و Ethereum پیشی نخواهد گرفت. اول ، محدودیت بازار کم است. دوم ، Ripple برای خریدهای روزمره مناسب نیست. ثالثاً ، Ripple با پول فیات خریداری نمی شود – ETH یا BTC برای آن لازم است. بنابراین ، تقاضا برای ETH و BTC فقط به رشد ادامه خواهد داد. “
جان پل مک کافری (دانشگاه لانگ آیلند): “حتی اگر هیچ جایگزینی فیات با Ripple وجود ندارد ، این ممکن است به زودی تغییر کند.”
سامسون ویلیامز (SeedUps): “ریپل” محصول بانک ها است و پس از رکود سال 2018 شاهد برجستگی آن خواهیم بود. “

در حالی که اینها در مورد پتانسیل Ripple خوشبین هستند ، اما هر یک از آنها معتقدند که این زنجیره توانایی این را دارد که بازار را واقعا طوفانی کند. اما هر یک از این متخصصان در ارائه پیش بینی دقیق وقتی صحبت از قیمت می شود کوتاه می آیند.

چه چیزی به رشد Ripple’s Drive در سال 2020 می رود?

چه چیزی است که واقعاً نشان دهنده نوعی موفقیت است که ریپل از زمان آغاز به کار خود متحمل شده است؟ بهترین پاسخ به این واقعیت این است که تعداد مبادلاتی که در ذکر آن اصرار دارند برای اثبات این امر عمل می کند.

اخیراً بود که ریپل متهم شد که به بازار Coinbase پرداخت کرده است ، نمایندگان آزمایشگاه های ریپل این واقعیت را به طور جدی رد می کنند. 2018 برای XRP سال کافی شلوغ بود ، زیرا به لطف تلاش های جمعی که هر دو سازندگان در این پلتفرم و همچنین انجمن اختصاصی آن داشتند ، توانست 200 درصد پیشرفت کند..

بنابراین با پایان یافتن 2019 و 2020 در گوشه گوشه ، احتمال وقوع این افزایش در اینجا چیست؟ و اینکه چه چیزی دقیقاً به افزایش قیمت ریپل در این مدت کمک می کند?

 • در مقایسه با هر یک از سال های قبل از دنیای رمزنگاری ، سال 2019 یک سال واقعاً پر آب برای تصویب گسترده است. مدیر عامل شرکت Ripple ، برد گارلینگهاوس استدلال کرده است که این موج گسترده پذیرش شرایطی را برای جهش عمیق بازار دارایی های رمزنگاری فراهم می کند ، زیرا تعداد مبادلاتی که در حال حاضر میزبان XRP هستند به نظر می رسد با گذشت زمان افزایش یابد. به عنوان مثال BitTrue یکی از این موارد بود صرافی های رمزنگاری اخیر که از آن زمان Ripple را به بازار خود اضافه کرده اند. همراه با Bitrue ، از آن زمان Kraken جفت معاملات XRP و Bitcoin Cash (BCH) را اعلام کرد. با جفت های تجاری جدید خبرهای خوبی برای کل اکوسیستم آن به دست می آورند.
 • میزان علاقه بانک ها و م institutionsسسات مالی رو به رشد است. و این علاقه است که به عنوان یک نیروی محرکه قدرتمند برای Ripple و موفقیت آینده آن عمل می کند. تعداد فزاینده ای از بانک ها در ژاپن مستقر هستند که علاقه مند به کار با Ripple در آینده هستند و توجهاتی که به لطف اثربخشی xRapid به آن جلب می شود ، همچنان رو به رشد است. این نرخ گلوله برفی مورد علاقه احتمالاً ارزش XRP را به سمت بالا سوق می دهد.
 • همراه با این سطح رو به رشد علاقه ، ریپل اعتماد بسیار بیشتری را کسب می کند. طبق تعدادی از نظرسنجی های انجام شده از اواخر سال 2018 نشان می دهد که معامله گران در این مورد که XRP تمام پتانسیل را دارد که بتواند بازده عمده ای را برای سرمایه گذاران در طول سال 2019 فراهم کند ، تردید دارند. حتی با کلاهک بازار که بسیار کوچکتر از تأثیرگذارتر آن است رقبایی مانند بیت کوین و اتریوم ، ریپل به احتمال زیاد بهتر است و می تواند بازدهی چشمگیر در این سال داشته باشد ، بیشتر به دلیل مورد واقعی استفاده از آن و همچنین محبوبیت روزافزون براساس این برنامه های کاربردی در دنیای واقعی.
 • تعداد مشارکتهای بسیار بیشتری وجود دارد که در نزدیکی Ripple واقع شده اند. و این علاقه به همکاری با Ripple فقط از طریق بانک ها و موسسات مالی بین المللی ناشی نمی شود. R3 و شبکه Corda آن قصد دارند با Ripple شریک شوند و از XRP برای شبکه خود استفاده کنند. در کل ، این تعداد کل مشارکت Ripple را به بیش از 280 می رساند. و در این میان ، تعداد بانکهای مرکزی که می توانند در این لیست گنجانده شوند. SBI Holdings ، که همچنین به دنبال همکاری با Ripple است ، زیرا قصد دارد تا پنج سال آینده دنیای مالی ژاپن را کاملاً متحول کند ، و Ripple قصد دارد سنگ بنای اصلی این امر باشد..

جعل RippleNet – بانک PNG وارد Blockchain و Ripple می شود

بانک PNC که در میان ده بانک جهانی در ایالات متحده قرار دارد ، رسماً به RippleNet پیوسته است. در نتیجه این ، مشتریان بانک به لطف سیستم انحصاری Ripple قادر به استفاده از پرداخت های بین المللی در زمان واقعی خواهند بود..

 • وسترن یونیون که از دنیای حواله های جهانی ناشی می شود علاقه خاصی به همکاری و همکاری در همکاری با Ripple دارد. با این کار ، این امر به کاهش شدید هزینه های ناشی از روند فعلی پرداخت های بین المللی و حواله ها کمک می کند.
 • بازار متنوع و رو به رشد روزافزون خاورمیانه یکی از موارد مورد علاقه Ripple است. در میان این مناطق ، این شهر چشم انداز خود را در منطقه قرار داده است. بازارهای بالغ و پررونق دبی و مناطق نزدیک و ساحل مرفه خلیج فارس. در این منطقه است که تقاضا برای پرداخت و حواله های بین المللی بسیار ناخواسته وجود دارد و Ripple مارکی است که در بهترین وضعیت برای تهیه این مناطق است. این بازار جایگاه ویژه ای در بازار دارد که از این ملتها مراقبت می شود تا واقعاً از آن بهره مند شوند.
 • با ورود طیف جدیدی از محصولات به نام گسترده – RippleNet (و RippleNet Home جدید) ، مطبوعات زیادی را از طرف علاقه مندان به دست آورده است. این محصولات شامل محصولاتی مانند xRapid ، xVia و همچنین xCurrent و پروتکل InterLedger است. هر یک از این محصولات به Ripple این امکان را می دهد که واقعاً خود را بالاتر از هر نوع کالای دیگری که در آن قرار دارد قرار دهد.

مطمئناً تعداد زیادی از عناصر وجود دارند که می توانند رشد مداوم XRP را در طول سال 2019 شاهد باشند. با در نظر گرفتن همه این عوامل ، مسئله این است که چه زمانی با موضوع رشد اقتصادی XRP مخالف هستیم. تا زمانی که این برنامه ها و اهداف از نظر شرکا و سرمایه گذاران آن تحقق می یابد ، Ripple قادر خواهد بود که واقعاً شتاب ببخشد و رعد و برق صعودی را آغاز کند.

به طور خلاصه ، ممکن است Ripple حامیان زیادی را بدست نیاورد اگر بخواهند آن را در مورد میزان غیرمتمرکز بودن یا میزان ناشناس ماندن برای کاربران خود قضاوت کنند. این امر با تعداد مداوم حمایت و ثبات نهادی ، از جمله علاقه روزافزون بازیگران بزرگ بازار ، تعادل برقرار می کند. آیا نیروی محرک کافی برای اثبات رشد آن وجود دارد.

آیا در مورد ارزش XRP تا پایان سال 2019 تخمینی وجود دارد؟?

در کنار میزان علاقه ای که Ripple در میان سرمایه گذاران نهادی و شرکت های مالی ایجاد کرده است ، سطح بالاتری از حدس و گمان در مورد قیمتی وجود دارد که Ripple می تواند تا پایان سال 2019 برآورده کند..

مواردی وجود دارد که ادعا می کنند XRP قادر خواهد بود به مرز 100 دلار برسد ، حتی اگر در آینده نزدیک 2019 ، حتی مارک 500 دلار را هم نزد ، اما هنوز حدس و گمان های پوچ باقی مانده است. و در حال حاضر بیش از اندازه کافی در مورد چشم انداز واقعی که درست در پشت امکانات واقعی قرار دارد که برای رشد XRP امکان پذیر است بحث شده است.

و گرچه امید است که XRP بتواند فراتر از آغاز فرومایه خود باشد ، حتی شکستن نشانگر 5-10 دلار برای XRP یک کار دشوار خواهد بود.

چشم انداز کوتاه مدت

در طی چند ماه گذشته ، ما شاهد ایجاد دو گوه در حال سقوط بوده ایم ، که هر دو به عنوان نقطه شروع مجموعه ای از شکستها که اندکی بعد اتفاق افتاده اند ، عمل کرده اند. اولین مورد تقریباً 260 روز به طول انجامید و افزایش چشمگیر 192 درصدی ارزش اساسی XRP را مجاز دانست. گرفتن آن از 0.26 دلار به 0.86 دلار.

مورد دوم در حال حاضر ادامه دارد و در مجموع 150 روز تاکنون ادامه داشته است و به زودی انتظار می رود شکسته شدن شکل بگیرد. در حال حاضر ، قیمت ریپل به یک طرف حرکت کرده است. اگر شکسته شدن XRP شکل بگیرد ، می توان انتظار داشت که به 0.57 یا حتی 0.80 دلار برسد.

در حالی که کارهای زیادی برای اصلاح و بهبود عملکرد XRP و Ripple به طور کلی انجام شده است ، ما نمی توانیم تاثیری که بازار رمزنگاری بر روی دارایی های دیجیتال دارد را کم ارزیابی کنیم.

Ripple ، علی رغم پیشرفت های مستمر ، حدود 12 میلیارد دلار در بازار ثابت باقی مانده است و بیشتر XRP آن توسط شرکت مورد نظر در دست است ، حتی اگر در حمایت های بالایی برای ارزش آن نقض شود ، سرمایه گذاران نمی تواند از این طریق به طور عمده سرمایه گذاری کند ، همانطور که از سایر رمزنگاری ها امکان پذیر است.

آیا Ripple می تواند و آیا می تواند در سال 2020 به 10 دلار برسد?

تعدادی از متخصصان در آنجا وجود دارند که Ripple می تواند سطح مقاومت 0.40 تا 0.50 دلار را که برای مدتی Ripple را در یک رکود قیمت نگه داشته است ، از بین ببرد. این به XRP امکان می دهد تا این حلقه قیمت گرا را که قبلاً قیمت خود را در اختیار داشت شکسته و اجازه دهد تا 1 دلار افزایش یابد.

اما اگرچه انتظار می رود این اتفاق بیفتد ، آیا چیزی است که می توانیم در طول سه ماهه اول سال 2019 انتظار داشته باشیم؟ همین تحلیلگران بر این باورند که می تواند این نقاط مقاومت را نقض کند ، اما نه توسط Q1 – عوامل کمی وجود دارد که بتواند این نوع ادعا را اثبات کند.

در حالی که این واقعیت ناخوشایندی است که انواع خوش بین باید مجبور به پذیرش آن شوند. هنگامی که هجوم بیشتر سرمایه گذاری های سازمانی در اکوسیستم Ripple وجود دارد ، ممکن است همه چیز و ثروت به خوبی تغییر کند. در صورت بروز چنین اتفاقی ، می توان انتظار داشت که مقدار اساسی XRP به زیر برسد:

 • در طی Q2 2019 حدود 1-2 دلار
 • در حدود 3 تا 3 دلار در Q3 2019
 • در طی Q4 2019 حدود 5-10 دلار (این یک سناریو ایده آل است)

چه چیزی مانع از توسعه بیشتر موج دار می شود?

ما می توانیم به راحتی انواع مزایای استفاده از Ripple را لیست کنیم. اما با این اوصاف ، ضررهایی که باید در زمینه جبران وجود داشته باشد ضرر ندارد. در اینجا برخی از مواردی وجود دارد که ممکن است به خوبی سرمایه گذاران را در مورد Ripple متوقف کند:

 • ریپل ارزی است که تمرکز زیادی در آن دارد. به طور عمده توسط آزمایشگاه های Ripple کنترل می شود. و تقریباً 61 درصد از حجم موجود XRP توسط شرکت مورد نظر در دست است. نتیجه نهایی این است که به نقدینگی بالقوه آسیب می رساند ، با تاجران اغلب وقت می گذارند Ripple را به تغییر بازار متهم کنند.
 • در این لحظه از زمان ، نمی توان ریپل را با ارز فیات در حال حاضر خریداری کرد. در عوض ، معامله گران فقط می توانند آن را با نوع دیگری از ارز رمزنگاری شده مبادله کنند ، از همان عامل ارزهای رمزپایه جایگزین.
 • ریپل وقت زیادی را صرف می کند تا بتواند خود را در امور مالی موسسات و بانک ها متمرکز کند. در نتیجه ، نمی توان مستقیماً از آن برای انجام خریدهای آنلاین به صورت جداگانه استفاده کرد و انعطاف پذیری زیادی را از دست داد. این عدم تطبیق پذیری چیزی است که اگر ریپل قصد رقابت با ارزهای رمزنگاری شده را دارد که برای دستیابی به دست خریداران و فروشندگان منفرد ، هیچ کمکی نمی کند..
 • در این لحظه از زمان – بازار ارزهای رمزپایه یک دوره خنک کننده را سپری می کند. و همراه با این ، روزهایی که شرکت ها می توانند مبلغ هنگفتی از ICO ها و اوراق سفید به سختی تأیید شده جمع کنند ، به گذشته تبدیل شده است. در نتیجه ، ما شاهد شک و تردید بسیار بیشتری از بازاری هستیم که از روند صعودی باورنکردنی بیدار شده است. تاجران تصمیمات آگاهانه تری می گیرند و دیگر با قول بازدهی بالاتر ، معده های زیادی را تهدید نمی کنند.

در این لحظه از زمان ، بازار ارزهای رمزنگاری شده نیاز به یک بازنگری اساسی دارد ، تا واقعاً XRP را از دایره ارزش کمتری که در حال حاضر در آن قرار دارد خارج کند..

خط پایین این است

موج دارها موج دار خواهند ماند. ارتش XRP و جامعه جهانی Ripple به راحتی یکی از بزرگترین ها هستند که دلیل اصلی سهولت پرداخت های جهانی را نشان می دهند. از پشتیبانی گسترده XRP از رمزنگاری سخت توییتر گرفته تا ابتکار تحقیق دانشگاه Blockchain این شرکت (UBRI) ، خط پایین Ripple برای سال 2020 و بعد از آن صعودی است.

اگر هر و یا همه این پیش بینی های مختلف در مورد قیمت XRP محقق شود ، بنابراین به خوبی می توانیم شاهد ریپل باشیم که از سطح مقاومت پایین تر 0.25 دلار عبور کرده و حتی ممکن است رکورد قیمت بالای 3.65 دلار را شکست دهد. به نظر می رسد این احتمالاً وضعیتی است که ریپل موفق به اجرای کامل نقدینگی مورد نیاز (xRapid) در طول سال جاری شده است.

با این حال ، ما امروز بر روی قیمت XRP یا نرخ ارز سکه ریپل تمرکز نکردیم ، در عوض این امر در مورد Ripple ، شرکت و XRP ، ارز رمزنگاری شده بود. و آنچه آنها به صورت جداگانه نشان می دهند ، جمع آوری و به عنوان بخش بزرگی از اکوسیستم دارایی های دیجیتال و ارزهای مجازی به رهبری بیت کوین.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me