banner
banner

گزارش ماهانه اکوسیستم OKB در ماه مه سال 2020

در ماه مه ، OKB هشتمین خرید و سوزاندن را انجام داده است كه در آن 3،509،874.52 OKB به ارزش 19 میلیون دلار به آدرس سیاهچاله ارسال و سوزانده شد.

علاوه بر این ، 2 شریک جدید در اکوسیستم OKB وارد شده و یک سری کارزارها برای افزایش بیشتر امتیاز دارندگان OKB از جمله خرید OKB و دریافت جایزه USDT و BTC اضافی آغاز شده است..

OKChain و شبکه آزمایشی آن به عنوان یکی از مهمترین سناریوهای کاربردی ، تعداد معینی از ارتقا معنادار از جمله تنظیم قوانین رأی دادن و نامزدهای ابرنواختر و همچنین راه اندازی اولین کمپین هاچاتون OKChain را انجام داده اند..

1. بیشترین افزایش در ماه مه است 17.4و حجم معاملات یک روزه از 310 میلیون دلار آمریکا عبور کرده است.

OKB Markets در ماه مه:

قیمت OKB در اوایل ماه مه: 5.09 USDT

قیمت OKB در اواخر ماه مه: 5.26 USDT

بالاترین قیمت OKB در ماه مه: 5.67 USDT

بیشترین افزایش در ماه مه: 17.4٪

حجم معاملات 24 ساعته در 29 مه از 310 میلیون دلار عبور کرد که بالاترین میزان در ماه مه است. جفتهای عمده معاملات در برابر OKB USDT ، ETH ، BTC و USDK هستند که در آن حجم معاملات جفت معاملات OKB / USDT 56.60٪ به طول انجامید..

2. OKB خرید مجدد هشتم و سوختن معادل 19 میلیون دلار آمریکا را انجام داد.

در ماه مه ، هشتمین خرید و سوزاندن OKB انجام شده است که دوره مربوط به آن از 01 مارس 2020 ، تا 31 مه 2020 است. این بار تعداد OKB خریداری شده و سوزانده شده 3،509،874.52 ، معادل 19 میلیون است. دلار آمریکا بر اساس قیمت بازار در آن زمان ، 9.3 درصد بیشتر از دور هفتم است.

صدور اصلی OKB 300 میلیون است و پس از اتمام دور هشتم خرید و سوزاندن ، OKB خریداری شده و سوزانده شده 20،671،583.58 است و 7٪ از نسخه اصلی را می گیرد. میزان عرضه فعلی در بازار ثانویه 279،328،416.42 OKB است.

خرید و سوختن OKB در آینده منجر به بازار ثانویه خواهد شد. با فرض عدم صدور اضافی OKB در آینده ، تمام بقیه OKB به شبکه اصلی OKChain منتقل می شوند و قرارداد هوشمند صدور آن حذف می شود.

ما معتقدیم که با قلب کامل و تمرین صمیمانه تیم OKB ، مدل تورمی OKB بازار را هدایت می کند و با عملکرد با کیفیت بالا به همه طرفداران باز می گردد.

3. ارتقا Sign قابل توجه OKChain Testnet

OKChain به عنوان یکی از مهمترین سناریوهای کاربردی OKB ، انتشار testnet 0.10 را انجام داده است. OKT رمز اختصاصی بومی اکوسیستم OKChain است و در آینده 100٪ بلوک های پیدایش OKT به دارندگان OKB ترسیم می شود.

در 04 ژوئن ، اولین کمپین OKChain Hackathon برای همه توسعه دهندگان راه اندازی شد و شرکت کنندگان می توانند پاداش های OKB را به ارزش 5000 دلار آمریکا کسب کنند.

4- سناریوهای برنامه OKB همچنان در حال گسترش است

در 20 ماه مه ، OKB با پلت فرم پرداخت ، Linka ، همکاری کرده است که دارندگان OKB می توانند با استفاده از OKB برای خرید مایحتاج روزانه در کره همکاری کنند..

در تاریخ 28 مه ، OKB با Changelly ، یکی از معروف ترین پلتفرم تبادل رمزنگاری ، به یک همکاری استراتژیک رسیده است. از آن زمان کاربران می توانند از Visa ، MasterCard ، Apple Pay و سایر خدمات پرداخت برای خرید OKB استفاده کنند.

در تاریخ 10 مه ، یکی از حقوق داخلی قابل توجه برای دارندگان OKB ، پیش فروش سیزدهمین OKEx Jumpstart – NDN Link با موفقیت انجام شد. دور اشتراک اختصاصی OKBelievers به ​​8،482،996،335 NDN رسیده و این برای OKTraders 6،523،456،534 است. NDN در اولین معاملات خود با 200٪ افزایش قیمت در مقایسه با قیمت قبل از سفارش روبرو شد.

تاکنون تعداد سناریوهای فرود با پشتیبانی شرکای جهانی OKB به 45 مورد رسیده است که بیش از 10 زمینه مهم شامل پرداخت ، معامله ، نرم افزار بازار ، کیف پول ، وام و وام ، امنیت فناوری ، سفر ، خدمات زندگی ، سرگرمی ، اجتماعی را پوشش می دهد. ، قرارداد الکتریکی و O2O.

در عین حال ، دارندگان OKB همچنین از 14 امتیاز داخلی از جمله تخفیف هزینه تجارت ، پس انداز OKB ، تجارت اهرم OKB ، تبدیل تعادل کوچک ، اشتراک JumpStart OKEx ، خرید مجدد OKB برخوردار هستند. & سوختن ، تجار تفویض شده و سایر امتیازات.

5. کمپین های Airdrop برای دنبال کنندگان OKB راه اندازی شد

در ماه مه ، ما یک کمپین airdrop را برای همه کاربران OKEx راه اندازی کرده ایم: کاربرانی که OKB به ارزش 100 دلار آمریکا خریداری می کنند ، 10 دلار آمریکا USDT دارند. همچنین اگر دوست خود را به ثبت نام در OKEx و خرید OKB به ارزش 100 دلار امریکا دعوت کنید ، هم شما و هم دوستتان 10 دلار آمریکا بیت کوین دریافت خواهید کرد.

در تاریخ 14 مه ، ما یک AMA برای طرفداران جهانی خود با گروه CoinCryptoProfit برگزار کردیم و ساخت اکوسیستم فعلی OKB را گزارش کردیم.

علاوه بر این ، ما همچنین یک AMA در گروه SatoshiClub برگزار کردیم تا به س questionsالات مربوط به OKB مطرح شده توسط گروه پاسخ دهیم.

در آینده ، تیم OKB تلاش خواهد کرد تا بهترین خدمات را به کاربران بیشتر ارائه دهد و به ایجاد یک اجماع در مورد صنعت بلاکچین و OKB کمک کند..

اگر س anyال یا مشورتی دارید ، لطفاً با آدرس ایمیل زیر تماس بگیرید.

ایمیل OKB: [email protected]

ایمیل OKChain: [email protected]

OKChain https://t.me/okchaintech

تیم OKB

ژوئن 2020

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me