banner
banner

گزارش ماهانه اکوسیستم OKB – فوریه 2020

در ماه فوریه ، اکوسیستم OKB به دستیابی به موفقیت در جنبه های مختلف ، مانند توسعه سناریوهای کاربردی جدید ، بهبود مدل تورم OKB ، گسترش شرکا و کانال های تجاری و ایجاد انجمن OKB ادامه داد..

– شبکه آزمایشی OKChain و OKEx DEx رسماً راه اندازی شد و انتظار می رود به نفع دارندگان OKB باشد.

– OKB خرید هفتم خرید و رایت را به اتمام رسانده و در مجموع 700 میلیون OKB صادر نشده سوزانده خواهد شد. از آن زمان ، OKB وارد دوران تورم مطلق شده و به اولین رمز سکوی کاملاً در گردش جهان تبدیل شده است.

– سناریوهای کاربرد داخلی و خارجی OKB بیشتر گسترش یافته است.

– در مجموع 5 کانال تجارت OKB جدید برای معاملات نقطه ای و معدن سفارش معلق اضافه شد.

– ده ها تعامل آنلاین جامعه برای میلیون ها کاربر در سراسر جهان سازمان یافته بود.

از امروز ، بنیاد OK Blockchain بسیاری از موارد استفاده از OKB را با OKEx توسعه داده است ، از جمله ساخت حداکثر 13 سناریوی برنامه مبتنی بر پلت فرم مانند تخفیف هزینه تجارت ، OKEx Jumpstart ، بازار تجارت OKB و غیره به همراه 35 سناریو برنامه خارجی ، پوشش پرداخت ، داده های بازار ، کیف پول ، وام و مدیریت ثروت ، امنیت سایبری ، مسافرت ، سبک زندگی و برنامه های سرگرمی ، که به دارندگان OKB امکان خرید محصولات یا خدمات با رمز OKB را می دهد.

علاوه بر این ، OKB همچنین جهانی سازی خود را سرعت بخشیده است و اکنون در 8 دروازه اصلی فیات از جمله دلار آمریکا ، یورو ، وون کره جنوبی ، دونگ ویتنامی ، روپیه اندونزی و غیره در دسترس است و در بیش از 50 سیستم عامل تجاری از جمله Bitfinex و Bitmax ذکر شده است..

از طرف دیگر ، خدمات درجه یک را به میلیون ها کاربر در 141 کشور و منطقه از جمله ایالات متحده ، انگلیس ، آلمان ، کره جنوبی ، ژاپن ، روسیه ، سنگاپور و اندونزی ارائه می دهد..

1. OKB به OKChain منتقل می شود

ما به عنوان یک مبادله رمزگذاری برجسته با بنیاد OK Blockchain همکاری کردیم تا با راه اندازی بلاک تجاری تجاری OKChain و اولین برنامه DeFi OKEx DEx در 10 فوریه در فضای مالی غیرمتمرکز اثری ایجاد کنیم. همه از مزایای بلاکچین و عدم تمرکز بهره مند می شوند.

OKB به زودی از شبکه Ethereum ERC-20 به شبکه اصلی OKChain منتقل می شود. به منظور تحقق الزام اجماع DPoS ، OKT به عنوان نشانه اصلی OKChain صادر شد ، که بلوک پیدایش 100٪ به دارندگان OKB ترسیم می شود. در آینده ، OKT و OKB برای تقویت توسعه زیست محیطی OKChain بهم متصل می شوند. دارندگان OKB می توانند در حاکمیت OKChain شرکت کرده و به یک ابرروند تبدیل شوند.

پس از راه اندازی testnet ، OKB همچنین 5 هدف اکوسیستم را برای کاربران خود اعلام کرد:

1. OKChain به کاربران اجازه می دهد ارز رمزنگاری شده خود را در زنجیره عمومی منتشر کنند.

2. کاربران می توانند مبادلات غیرمتمرکز خود را بسازند و دارایی ها و جفت های معاملاتی خود را لیست کنند.

3. OKChain از توزیع برنامه های DeFi پشتیبانی می کند.

4. OKChain از قراردادهای هوشمند پشتیبانی خواهد کرد.

5. OKChain از زنجیره متقابل BTC پشتیبانی خواهد کرد ، به عنوان پلی برای اتصال BTC به جهان عمل می کند.

2. در مجموع 17،161،709.06 OKB سوزانده شد ، OKB به زودی وارد تورم مطلق می شود

در کل هفت دور برگشت خرید OKB & سوختگی انجام شده است و در مجموع 17،161،709.06 OKB از قبل سوخته است. تیراژ OKB فعلی 282،838،290.94 OKB است. بر اساس قیمت OKB فعلی (5.5 دلار آمریکا) ، ارزش کل OKB خریداری شده و سوزانده شده تقریباً می باشد. 94.4 میلیون دلار.

به دنبال راه اندازی شبکه آزمایشی OKChain ، در مجموع 700 میلیون OKB صادر نشده سوزانده شده است. از آن زمان ، OKB وارد دوران تورم مطلق شده و به اولین رمز ارزشیابی پلت فرم کاملاً در جهان تبدیل شده است. هیچ یک از OKB توسط تیم توسعه حفظ نمی شود و OKB سوخته از بازار ثانویه ناشی از طرح خرید و سوختن است. سوخته 17،161،709.06 OKB 5.7٪ از کل تیراژ اولیه 300 میلیون OKB را تشکیل می دهد و مقدار فعلی در گردش است 282،838،290.94 خوب.

هنگامی که OKB به شبکه اصلی OKChain مهاجرت کرد ، قرارداد هوشمند آن در Ethereum حذف می شود و بنیاد OK Blockchain در آینده هیچ OKB اضافی صادر نمی کند زیرا ورود به تورم مطلق می تواند از سود OKB و دارندگان آن در طولانی مدت سود بیشتری برد..

3. افزایش سناریوهای برنامه داخلی و خارجی OKB برای تقویت حقوق کاربر

برخی از سناریوهای کاربردی OKB دیگر در OKEx پیاده سازی شده اند ، و OKB همچنین با 2 شریک خارجی اکوسیستم به همکاری های استراتژیک رسیده است.

در تاریخ 20 فوریه ، OKEx معاملات حاشیه ای (3X) و خدمات پس انداز برای OKB را با نرخ وام تا 0.01٪ آغاز کرد.

در تاریخ 25 فوریه ، OKEx دهمین OKEx Jumpstart را برای HDAO ترتیب داد و 120٪ افزایش در قیمت اولیه خود را ثبت کرد. برای عضویت در نشانه ها در OKEx Jumpstart ، شرکت کنندگان باید قبل از شروع فروش دارندگان OKB باشند و برای ورود به حداقل شرایط نگهداری داشته باشند. دارندگان OKB فعلی می توانند با انتقال OKB به حساب Funding خود از قبل ، بپیوندند.

از نظر گسترش شرکای خارجی ، در تاریخ 13 فوریه ، OKB برای پشتیبانی از ذخیره سازی دارایی های OKB کاربران در ZelCore با ZelCore ، یک کیف پول با کیفیت بالا برای نسل جدید ، همکاری کرد.

در 24 فوریه ، HiCats ، یک بازی بلاکچین است که توسط Just Studio ساخته شده و توسط MixMarvel صادر شده است ، به یکی از شرکا و حامیان اکوسیستم OKB تبدیل شد.

در 28 فوریه ، InfinitoWallet به اکوسیستم OKB پیوست و رمز OKB را به لیست اضافه کرد. InfinitoWallet یکی از شناخته شده ترین کیف پول ها در جامعه رمزنگاری ویتنام است ، با بیش از 500000 کاربر ثبت شده و ماهانه 70،000 کاربر فعال.

4. OKB در 5 سیستم عامل جدید تجاری ذکر شده است

حجم معاملات OKB در ماه فوریه به سرعت رشد کرده است ، که باعث ترغیب بیشتر کاربران به تجارت و شرکت در اکوسیستم OKB در سطح جهانی می شود..

برای برآورده کردن انتظارات و درخواستهای کاربران OKB ، این تیم 5 سیستم عامل معاملاتی در ماه فوریه برای پشتیبانی از خدمات سپرده گذاری ، برداشت و تجارت به همراه ETF تجارت حاشیه نقطه OKB اضافه کرده است..

در تاریخ 13 و 17 فوریه ، OKB با دو سیستم عامل معروف تجارت کره ای ، Bitribe و BW ، برای باز کردن جفت های تجاری OKB / BTC و OKB / USDT همکاری کرد. این دو صرافی به طور عمده دروازه های تجارت OKB را به کاربران کره جنوبی ، سنگاپور و سایر کشورها ارائه می دهند.

در تاریخ 20 فوریه ، OKB در سیستم عامل تجارت مستقر در مالت BHEX ذکر شده است ، که خدمات واریز ، برداشت و تجارت OKB را به کاربران جهانی ارائه می دهد.

در 24 فوریه ، OKB در BitSG ، یک پلت فرم معاملات تجاری معروف در سنگاپور ، برای پشتیبانی از واریز و برداشت OKB و ETF OKB برای تجارت حاشیه در BitSG ذکر شده است..

در 24 فوریه ، OKB و ViteX ، یک سیستم تجاری غیرمتمرکز ، برای پشتیبانی از خدمات استخراج سفارش در انتظار OKB برای کاربران ViteX ، دست به دست هم دادند..

از امروز ، 8 سرویس دروازه فیات برای OKB در دسترس است ، از جمله دلار آمریکا ، یورو ، وون کره ، دانگ ویتنام ، روپیه اندونزی و غیره. OKB همچنین در بیش از 50 سیستم عامل تجارت ذکر شده است ، 141 کشور و منطقه در سراسر جهان را پوشش می دهد..

5. یک میلیارد کاربر جهانی OKB در مورد اجماع جامعه ایجاد می کنند

OKB از طریق ده ها فعالیت آنلاین ، با جمع آوری پیشنهادهایی که برای بهبود اکوسیستم OKB از کاربران مفید است ، با میلیون ها کاربر در جامعه ارتباط نزدیک داشته است..

پس از راه اندازی OKChain و OKEx DEx در تاریخ 10 فوریه ، مدیر عامل OKEx جی هائو AMA را در انجمن رسمی OKEx در مورد موضوعاتی مانند استقرار حق آینده دارندگان OKB که کاربران بیشترین اهمیت را دارند ، انجام داد..

OKEx در انجمن رسمی خود AMA برگزار کرد

در تاریخ 17 فوریه ، OKEx برای توضیح و گزارش در مورد مسائل مربوط به توسعه اکوسیستم آینده OKB ، یک انجمن AMA برای کاربران جهانی OKB برگزار کرد..

در مجموع ، طی چند ماه گذشته افزایش تدریجی تعداد موارد استفاده از OKB مشاهده شده است. با تلاش مشترک با تیم توسعه ، همراه با حمایت از دارندگان OKB ، پیش بینی شده است که OKB در سالهای آینده دامنه برنامه های خود را ادامه دهد.

اگر در مورد OKEx پیشنهادی دارید ، لطفا با ما در زیر نظر بگذارید یا با ما تماس بگیرید [ایمیل محافظت شده].

OKEx را دنبال کنید:

https://twitter.com/OKEx

https://www.facebook.com/okexofficial/

https://www.linkedin.com/company/okex/

https://t.me/okexofficial_en

https://www.reddit.com/r/OKEx/

https://www.instagram.com/okex_exchange

Steemit: https://steemit.com/@okex-official

وب سایت: https://www.okex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me