banner
banner

استخدام مشاوران STO

راه اندازی ICO فرایند پیچیده ای است ، اما راه اندازی STO حتی گیج کننده تر است. دلیل این امر انطباق قانونی اضافی مورد نیاز و ضرورت تکمیل KYC و AML مناسب برای سرمایه گذاران است.

مشاغل و شرکتهای نوپا باید بر آنچه مهم است متمرکز شوند و این موفقیت در کسب و کار آنهاست. یادگیری همه نکات و اندیشه های راه اندازی STO نباید نقشی باشد که شما بازی می کنید. این یک بازار برای مبتدیان بسیار پیچیده است ، و هر گونه اشتباه یا حذف تصادفی ممکن است در آینده هزینه بیشتری برای شرکت داشته باشد در صورتی که کارها به درستی انجام شده باشد.

در زیر برخی از مشکلاتی وجود دارد که اگر STO طبق کد انجام نشود با آن روبرو خواهید شد.

 • در مبادلات هیچ STO که دارای مشکلات حقوقی بالقوه باشد لیست نمی شود. حتی از دست دادن یک مبادله می تواند نقدینگی و ارزش برند شما را در آینده کاهش دهد.
 • SEC یا سایر ارگانهای دولتی می توانند به شما مجازات سیلی بزنند یا در بدترین حالت فعالیتهای شما را متوقف می كنند.
 • عدم اجرای صحیح KYC یا AML می تواند روابط بانکی آینده را به خطر بیندازد و منجر به مصادره وجوه شود.
 • به نظر می رسد شما نسبت به افراد موجود در فضا غیرحرفه ای باشید.
 • بهینه سازی نشده از میزان بالقوه افزایش.

اینها نمونه ای از دلایل قانونی و مالی است که باعث می شود شما باید تا آنجا که ممکن است کار خود را برون سپاری کنید. این صرف هزینه فرصت از دست رفته ، تمرکز کارکنان شما بر روی فناوری STO در مقابل اداره یک تجارت نیست. در آنچه در آن مهارت دارید ، کار شما را اداره می کند ، تخصص داشته باشید و مابقی را به خارج از کشور واگذار کنید.

ممکن است دشوار باشد که بدانید از کجا شروع کنید. تمایل طبیعی به دنبال مشاور است. روش اشتباه برای یافتن مشاور با جستجوی “STO Advisor” در Google و استفاده از اولین سرویسی است که پیدا می کنید. این باعث نمی شود کسی به عنوان مشاور STO تبدیل شود ، بلکه به سادگی از او فردی به عنوان متخصص در بهینه سازی موتور جستجو استفاده می کند.

شما باید با صنعت اوراق بهادار توکن آشنا شوید. بیاموزید به چه کسی می توانید در صنعت اعتماد کنید و چه کسی برای سود خودشان بیرون آمده است. اگر می توانید در چند کنفرانس Security Token شرکت کنید. مخلوط کردن ، شبکه ، اما مهمتر از همه یاد بگیرند.

صنعت رمزنگاری پر از شركت است ، اما آنچه تكان آورتر است تعداد بالای افرادی است كه به سادگی فاقد هر نوع حس تجاری هستند. اطمینان حاصل کنید که هر کسی را که به عنوان مشاور استخدام می کنید تجربه و نام معتبری داشته باشد.

یک مشاور ارزشمند STO فقط در صورتی که به پروژه شما ایمان داشته باشند با شرکت شما وارد سیستم خواهد شد. شما یک مشاور نمی خواهید که کسی کورکورانه به کسی که با آنها تماس می گیرد توصیه کند. دلیل این امر این است که ارزشمندترین نقش مشاور به عنوان شخصی است که شما را با تماس های صحیح آشنا می کند. اگر یک مشاور STO بخواهد پروژه های ناخواسته را به شبکه موجود خود متصل کند ، آن شبکه به سرعت یاد می گیرد که مشاور را نادیده بگیرد. به همین دلیل است که بهترین مشاوران در مورد اینکه با چه کسانی کار می کنند بسیار گزینشی هستند.

دومین نقش مهم مشاور به عنوان هیئت مدیره صدا است. آیا در مورد واکنش بازار نسبت به ایده تجاری شما مطمئن نیستید؟ در این صورت ، مشاور می تواند شخصی باشد که با او مشورت می کنید. اگر یک مشاور خوب احساس کند که نتیجه ای معکوس می دهد و به اعتبار شما لطمه می زند ، با شما صادق خواهد بود.

یک مشاور همچنین می تواند موارد زیر را انجام دهد:

 • معرفی شورای حقوقی مناسب
 • معرفی صادرکنندگان توکن
 • معرفی سرمایه گذاران بالقوه
 • توصیه های مربوط به حوزه های قضایی برای ادغام
 • بهینه سازی برنامه سفید / طرح تجاری.
 • اتصال در رویدادها برای بحث در مورد پروژه.
 • توصیه تغییر در ساختار برنامه ریزی شده شرکت.

چگونه یک مشاور را جبران می کنید؟ این می تواند به شکل سهام عدالت یا توکن در بیاید. مهم است که مشاور واقعاً در این امر دخیل باشد و به دلیل داشتن مشخصات خود در وب سایت STO ها ، به راحتی جبران نمی شود. جبران خسارت می تواند تا 3٪ باشد ، اما این کمی زیاد است و به ارزش پروژه بستگی دارد ، مقیاس آن بالقوه است و غیره. اگر کسی به پروژه شما اعتقاد دارد ، باید 1 تا 1.5 مشاور باشد. in در سهام یا توکن.

آنچه مهم است این است که شما از شخصی که شریک تجاری می شود استفاده کنید. آنها موفقیت شما را در ذهن دارند و به همین دلیل تمام تلاش خود را در جهت اطمینان از موفقیت شما انجام می دهند. ما همچنین لیستی از مشاوران امنیت رمز را داریم.

تفسیر اضافی: به عنوان یکی از بنیانگذاران Securities.io و BlockVentures من گاهی اوقات در مورد مشاوره / مشاوره STO به من مراجعه می کنند. من فقط بعد از ملاقات با بنیانگذاران و راحت بودن در پروژه این موضوع را بررسی خواهم کرد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me