banner
banner

گزینه های باینری چیست؟

گزینه های دودویی چیست?

اینها گزینه های سرمایه گذاری مالی هستند که یا یکی از دو گزینه پرداخت را ارائه می دهند: یک مقدار از پیش تعیین شده یا اصلاً هیچ. اصطلاح “گزینه های باینری” از این واقعیت ناشی می شود که نمی توان به توافق و سازش دست یافت. این گزینه ها به نتیجه یک کار آری یا خیر متکی هستند. آنها زمان انقضا دارند و هنگامی که آن می رسد ، قیمت دارایی اساسی تعیین می کند تاجر سود یا ضرر داشته باشد. اعدام گزینه های باینری به صورت خودکار فعال می شوند: ضرر یا پرداخت در ازای تجارت پس از انقضا به طور خودکار بدهکار یا به حساب معامله گر اعتبار می گیرد.

برخی به دلیل سطح ریسک و عدم اطمینان موجود ، آن را نوعی قمار می دانند ، در حالی که دیگران آن را به عنوان گزینه ای ساده تر و سرگرم کننده برای تجارت منظم سهام می دانند. نگاهی به زیر و بم گزینه های باینری برای کمک به ایده پردازی امور.

تجارت گزینه های دودویی چگونه کار می کند

معاملات گزینه های دودویی بسیار شبیه به پیش بینی مبتنی بر یک دارایی خاص است. پیش بینی شما می تواند درست یا غلط باشد ، اما به هر ترتیب ، یک نتیجه باید اجرا شود. یک معامله گر شرط می بندد که دارایی خاصی پس از یک دوره مشخص از یک نقطه خاص فراتر رود یا تحت آن قرار گیرد. این زمان می تواند بین 24 ساعت تا 60 ثانیه باشد.

بگذارید بگوییم شما تاجر شرط می بندید که در 10 دسامبر 2022 ، ساعت 7:00 صبح ، قیمت سهمیه XY زیر 60 دلار باشد. اکنون ، شما مقداری از انتخاب خود را در تجارت معامله کرده و منتظر می مانید. اگر XY در زمان انقضا کمتر از 60 دلار باشد ، براساس شرایط توافق شده بین شما و کارگزار باینری بازپرداخت دریافت می کنید. اگر قیمت در زمان انقضا بالاتر از 60 دلار باشد ، کل سرمایه گذاری تجاری خود را از دست می دهید.

گزینه های دودویی & گزینه های وانیل

گزینه وانیل آمریکایی سرمایه گذاری است که به معامله گر حق خرید یا فروش دارایی اصلی را با قیمت خاص در زمان انقضا یا قبل از آن می دهد. یک گزینه اروپایی از گزینه آمریکایی کمی متفاوت است زیرا به شما امکان می دهد دارایی اساسی را خریداری یا بفروشید اما فقط در زمان انقضا تجارت. گزینه وانیل مالکیت احتمالی دارایی اصلی را به تاجر ارائه می دهد. وقتی معامله گر گزینه ها را خریداری می کند ، خطر رفع می شود ، اما سود صرفاً به تغییر قیمت دارایی اصلی در حین تجارت بستگی دارد.

گزینه های دودویی فرصتی برای موقعیت گرفتن در دارایی اصلی به شما نمی دهد. آنها بر اساس پرداخت های ثابت و حداکثر ریسک هستند. نوسان قیمت دارایی اصلی هیچ تاثیری در بازپرداخت یا ضرر و زیان متحمل شده شما نخواهد داشت. برخی از گزینه های معاملاتی باینری بسته شدن تجارت قبل از انقضا را مجاز می دانند: با این وجود ، میزان پرداخت تا حدودی کاهش می یابد.

در حالی که بیشتر معاملات در خارج از ایالات متحده اتفاق می افتد و تنظیم نشده است ، برخی از این معاملات در سیستم عامل های کمیسیون بورس و اوراق بهادار و سایر آژانس های مشابه انجام می شود. معاملات منظم برای تاجر بی خطر است ، اما کارگزاران باینری کنترل نشده نیازی به رعایت هیچ استاندارد خاصی ندارند. این بدان معنی است که سرمایه گذاران می توانند به سرعت قربانی تقلب شوند. توجه به این نکته مهم است که مقررات بازار گزینه های ایالات متحده کلیه گزینه های وانیل را در ایالات متحده تنظیم می کند.

نمونه تجارت باینری آمریکا

یک تاجر می خواهد قیمت بیت کوین را سرمایه گذاری کند. س Theال این است که آیا قیمت بیت کوین در ساعت 3 بعد از ظهر بالای 25000 دلار خواهد بود؟ امروز.

خرید یا فروش گزینه باینری به پیش بینی شما بستگی دارد. اگر فکر می کنید بیت کوین از قیمت تعیین شده فراتر خواهد رفت ، خرید می کنید. اگر فکر می کنید به زیر مبلغ ثابت برسد ، می فروشید.

قرار است این قیمت های گزینه با قیمت پیشنهادی و پیشنهادی بین 0 تا 100 دلار باشد. گزینه فوق ممکن است با پیشنهاد 35 دلار و پیشنهاد 38 دلار در ساعت 2:30 بعد از ظهر معامله شود. اگر این گزینه را در همان زمان دقیق خریداری کنید ، 38 دلار پرداخت خواهید کرد ، در حالی که اگر فروش را انتخاب کنید ، با قیمت 35 دلار می فروشید.

بگذارید بگوییم اگر در ساعت 3:00 بعد از ظهر قیمت بیت کوین بالای 25000 دلار باشد ، گزینه را 38 دلار خریداری کرده اید ، گزینه شما به طور خودکار منقضی می شود و اکنون 100 دلار ارزش دارد. سود شما پس از کسر هزینه های 38 دلار است. این بدان معناست که شما 62 دلار درآمد کسب کرده اید.

فرض کنید قیمت بیت کوین در ساعت 3.00 بعد از ظهر زیر 25000 دلار باشد ، گزینه شما 0 دلار منقضی می شود ، به این معنی که شما 35 دلار بودجه خود را متحمل ضرر شده اید..

نرخ پیشنهادات و پیشنهادات معمولاً در طول معاملات نوسان می کند. شما مجاز هستید موقعیت خود را ببندید تا یا سود خود را تأمین کنید یا ضرر خود را قبل از انقضا زمان کاهش دهید.

چه کسی پیشنهاد و پیشنهاد را تعیین می کند?

معامله گران با ارزیابی درست یا غلط بودن پیش بینی معامله ، نرخ پیشنهاد و پیشنهاد را تعیین می کنند. اگر پیشنهاد و پیشنهاد در معاملات تجاری نزدیک به 100 دلار باشد ، به این معنی است که معامله گران احتمال نتیجه مطابقت با پیش بینی را زیاد می بینند. نرخ های پیشنهادی و پیشنهادی که حدود 50 دلار است نشان می دهد که معامله گران مطمئن نیستند و فکر می کنند تجارت می تواند به سرعت به هر دو جهت پیش رود. نرخ های زیر 50 دلار و نزدیک به 0 دلار نشان می دهد که معامله گران به پیش بینی تجارت ارائه شده اعتماد چندانی ندارند.

سیستم عامل های باینری و کارگزاران باینری

سیستم عامل های تجاری نرم افزاری هستند که همان کار را تسهیل می کنند. معامله گر هنگام ورود به حساب خود برای سرمایه گذاری ، آن را مانند سایتی می داند که روی صفحه وی نشان داده می شود. سیستم عامل ها و کارگزاران یکسان نیستند. محصولات و خدمات بی شماری در بازار وجود دارد که می تواند توسط یک تجارت برای خرید کارگزار دودویی خریداری یا مشترک شود. صدها مارک تجاری از این دست وجود دارد که مبتنی بر یک پلت فرم یا دیگری هستند. کارگزاران معمولاً چندین ویژگی از جمله شبکه صندوق دار را دارند.

دلالان نیز به یکدیگر شباهت ندارند. در عین حال ، برخی براساس نرخ های بین 0 تا 100 دلار است. بقیه براساس قیمت دارایی اصلی است. قیمت لحظه ای براساس محاسبات انجام شده توسط کارگزاران منفرد ضمن در نظر گرفتن عواملی که خطرات موجود را کاهش یا تعدیل می کنند ، انجام می شود. این شرایط خدمات غیر قابل پیش بینی به آنها کمک می کند تا بدون در نظر گرفتن نتایج تجارت ، گردش پول خود را حفظ کنند. به همین ترتیب ، درست است که بگوییم اکثر کارگزاران به اختیار خود گزینه ها را می فروشند و ارزش واقعی بازار به سختی زیاد است..

اختیارات ، مدت انقضا و دارایی ها از یک کارگزار به کارگزار دیگر متفاوت است. از آنجا که آنها چنین روحیه ای آزاد هستند ، هرگونه تلاش برای تنظیم ، غالباً به جای ایجاد نظم ، فرآیند آنها را اشتباه می گیرد. با این حال ، بهترین کار این است که قبل از اینکه پول خود را در هر کارگزاری که پیدا می کنید ، بررسی پیشینه کنید. این ممکن است در وقت و سردرد شما صرفه جویی کند.

کارگزاران گزینه های دودویی

بهترین کارگزاران گزینه های دودویی

دودویی دات کام – این شرکت یکی از قدیمی ترین شرکت ها در صنعت است. آنها بیش از 1 میلیون تاجر دارند و 100+ ابزار تجاری دارند. برای آسان تر شدن سوار شدن ، آنها یک حساب عملی با اعتبار مجازی 10000 تومانی قابل جبران ارائه می دهند. این روش خوبی برای آزمایش آب قبل از واریز وجه است.

گزینه بسیار مهمی که آنها ارائه می دهند ، توانایی فروش قرارداد شما قبل از انقضا برای حفظ سود شما است که ممکن است کسب کرده باشید یا به حداقل رساندن ضرر خود.

برای بازدید از Binary.com اینجا را کلیک کنید

هشدار: معاملات گزینه های باینری ریسک بالایی را به همراه دارد و ممکن است برای همه سرمایه گذاران مناسب نباشد. درجه بالای اهرم فشار می تواند بر علیه شما و همچنین برای شما موثر باشد. قبل از تصمیم گیری برای تجارت هرگونه محصولات دارای اهرم مالی ، باید اهداف سرمایه گذاری ، سطح تجربه و اشتهای ریسک خود را با دقت در نظر بگیرید. خطر از دست دادن کل سپرده شما وجود دارد.

بهترین کارگزاران گزینه های دودویی

گزینه IQ – این تاسیس در سال 2013 ، محبوب ترین و موفق ترین پلت فرم تجارت گزینه های باینری است. می توانید یک برنامه را بارگیری کنید یا مستقیماً از طریق مرورگر خود سرمایه گذاری کنید. آنها طرح های چندمرحله ای ، تحلیل تکنیکی ، نقل قول های تاریخی و موارد دیگر را ارائه می دهند.

با داشتن بیش از 100 شاخص فنی و ابزارک به طور گسترده ، همچنین اخبار خبری و تقویم های اقتصادی ، اطلاع رسانی و تصمیم گیری آگاهانه در زمینه تجارت را آسان می کند.

برای بازدید از IQ Option اینجا را کلیک کنید

هشدار: معاملات گزینه های باینری ریسک بالایی را به همراه دارد و ممکن است برای همه سرمایه گذاران مناسب نباشد. درجه بالای اهرم فشار می تواند بر علیه شما و همچنین برای شما موثر باشد. قبل از تصمیم گیری برای تجارت هرگونه محصولات دارای اهرم مالی ، باید اهداف سرمایه گذاری ، سطح تجربه و اشتهای ریسک خود را با دقت در نظر بگیرید. خطر از دست دادن کل سپرده شما وجود دارد.

کارگزاران گزینه های وانیل

بهترین کارگزاران گزینه های دودویی

AvaTrade – با راه اندازی در سال 2006 ، این یکی از پیشرفته ترین کارگزاران فارکس در جهان است و آنها گزینه های وانیل را ارائه می دهند.

ما یک بررسی دقیق AvaTrade یا برای بازدید از AvaTrade اینجا را کلیک کنید.

هشدار: تجارت فارکس / CFD & گزینه های حاشیه ای سطح بالایی از خطر را به همراه دارد و ممکن است برای همه سرمایه گذاران مناسب نباشد. درجه بالای اهرم فشار می تواند بر علیه شما و همچنین برای شما موثر باشد. قبل از تصمیم گیری برای تجارت هرگونه محصولات دارای اهرم مالی ، باید اهداف سرمایه گذاری ، سطح تجربه و اشتهای ریسک خود را با دقت در نظر بگیرید.

افکار نهایی

محبوبیتی که معاملات باینری در سراسر جهان به دست آورده است نشان می دهد که گزینه سرمایه گذاری مالی برای ماندن در اینجاست. دولت ها قبلاً شروع به سفت كردن طناب تنظیم این معاملات كرده اند كه می تواند به عنوان یك تأیید غیرمستقیم تلقی شود. این شکل از تجارت قبل از اینکه بتواند از استانداردهای بین المللی خصوصی مانند تجارت فارکس بهره مند شود ، هنوز تحولات زیادی را متحمل شده است. با این حال ، اگر قبل از انتخاب تعهد به این گزینه با تمام جنبه های این گزینه آشنا شوید ، به شما کمک می کند. این فقط پیش بینی دقیق نیست: یک معامله گر باید کسب اطلاع از مقررات و ضوابط و مقررات مربوط به کارگزاران مختلف را به عهده خود بگیرد. به این ترتیب ، می توانید تصمیم بگیرید که آیا می توانید پول خود را به کارگزار اعتماد کنید و در صورت شکایت در مورد پرداخت ها ، راه هایی برای شما باز است..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me