banner
banner

نمودار BTC 1H وارد مثلث همگرایی می شود ، دامنه باریک باعث بازار شدید می شود: بازار رمزنگاری روزانه

پنجشنبه ، 9 آوریل: بیشتر بازارهای ارز رمزنگاری شده در طی 24 ساعت گذشته شاهد نوسان کمی هستند.

بیت کوین موفق به آزمایش 7،400 دلار نمی شود

نمودار 1H داده های مبادله همیشگی BTC / USD. منبع: OKEx.com

دیروز ، BTC از 7،200 دلار بازگشت – پس از عدم آزمایش 7،450 دلار ، زیرا انرژی صعودی ضعیف تر بود ، قیمت حتی نتوانست 7،400 دلار را بشکند و اکنون به سمت 7،200 دلار بازگشت.

تیم تجزیه و تحلیل بازار OKEx معتقد است که با مسدود شدن جهش اخیر در 7،500 دلار ، این روند دوباره وارد مرحله ادغام ساعتی شده است. از آنجا که پایین ترین نرخ عقب نشینی فعلی به تدریج به سمت بالا حرکت می کند ، الگوی صعودی ساعتی شکسته نخواهد شد تا زمانی که قیمت به زیر خط روند صعودی برسد.

از آنجا که حمایت منطقه ای بالای 7000 دلار اخیراً بارها تأیید شده است ، احتمال سقوط به زیر 7000 دلار در کوتاه مدت کم است. سرمایه گذاران باید توجه داشته باشند که آیا روند 1 ساعته می تواند به طور م effectivelyثر منطقه مثلث همگرایی را از بین ببرد یا خیر.

شکستن لبه بالایی به این معنی است که قیمت ممکن است فرصتی برای آزمایش مقاومت 7500 دلار داشته باشد. اگر BTC در زیر لبه پایین شکسته شود ، ممکن است همچنان پشتیبانی بیش از 7000 دلار را پیدا کند.

BTC می تواند قبل از بازگشت مجدد به 6K دلار بازگردد

نمودار 1D داده های مبادله همیشگی BTC / USD. منبع: OKEx.com

با قضاوت از نمودار روزانه بالا ، قیمت به تدریج به سمت پایان گوه نزولی حرکت می کند. این الگوی با مقاومت سخت بالای 7500 دلار همراه است و از احتمال شکل گیری بالایی برخوردار است.

اگر روند به زیر لبه پایین گوه سقوط کند ، دوباره یک فاز پایین بیش از 6000 دلار تشکیل می شود. در غیر این صورت ، اگر گاوها قادر به شکستن لبه بالایی باشند ، به این معنی است که الگوی نزولی نامعتبر است و چشم انداز بازار صعودی است.

نمودار حجم نشان می دهد که با کاهش سطح حجم صعودی پس از ورود روند روزانه به ادغام ، الگوی گوه نزولی ممکن است با موفقیت تشکیل شود. بنابراین ، سرمایه گذاران باید بیشتر به لبه زیرین اهمیت دهند. این احتمال وجود دارد که قبل از نصف شدن در ماه مه ، قیمت BTC با یک بازگرداندن مجدد به 6000 دلار مواجه شود و سپس بازگردد.

سطح مقاومت و پشتیبانی

 • مقاومت کوتاه مدت: 7،400 دلار
 • مقاومت میان مدت: 7،500 دلار
 • پشتیبانی کوتاه مدت: 7،250 دلار
 • پشتیبانی میان مدت: 7،050 دلار

BCH پس از نصف شدن روز گذشته سقوط می کند

داده های مبادله همیشگی 1H BCH / USD. منبع: OKEx.com

قیمت BCH پس از آنکه دیروز نصف شد و به طور موقت با 260 دلار حمایت شد ، به سرعت سقوط کرد. با ادامه روند نزولی حجم معاملات ، بعید به نظر می رسد در کوتاه مدت قیمت به بالاترین قیمت برسد.

280 دلار قیمت کلیدی خواهد بود که جهت کوتاه مدت را تعیین می کند زیرا لبه بالایی آخرین منطقه شوک قبل از سقوط در ماه مارس است. اگر قیمت بتواند در آنجا تثبیت شود ، احتمالاً به 300 دلار بازمی گردد.

روند میان مدت می تواند بر سطح پشتیبانی کلیدی 250 دلار متمرکز باشد. اگر این روند بتواند در این مرحله یا حتی در 260 دلار به ثبات برسد ، پس از یک دوره ادغام ، احتمال شکسته شدن به بالاترین قیمت قبلی وجود دارد. در غیر این صورت ، ممکن است همچنان به منطقه شوک زیر 246 دلار سقوط کند.

سطح مقاومت و پشتیبانی

 • مقاومت کوتاه مدت: 280 دلار
 • مقاومت میان مدت: 300 دلار
 • پشتیبانی کوتاه مدت: 260 دلار
 • پشتیبانی میان مدت: 245 دلار

BSV یک جهش دید اما همچنان بی ثبات است

داده های مبادله همیشگی 1H BSV / USD. منبع: OKEx.com

اگرچه Bitcoin SV (BSV) نیز پس از مواجهه با مقاومت شدید سقوط کرد ، اما پس از حمایت از 204 دلار به شدت برگشت. در حال حاضر در منطقه 228 – 230 دلار تحت فشار است.

مساحت دایره شده در نمودار بالا ، منطقه مقاومت سخت بین 208 تا 250 دلار را نشان می دهد. سرمایه های اکثریت ممکن است بتوانند قیمت را به این منطقه بکشند اما می توانند بدون سیگنال مشخص به سرعت سقوط کنند. بنابراین باز کردن یک موقعیت طولانی در حدود قیمت فعلی تا 250 دلار بسیار پر خطر است.

با توجه به اینکه نصف شدن BSV در روز جمعه اتفاق می افتد ، هنوز هم احتمال مشخصی وجود دارد که قیمت 230 دلار آزمایش شود. اما به سرمایه گذاران باید یادآوری شود که BSV یک سکه بی ثبات در میان سکه های جریان اصلی است و به احتمال زیاد تمایل شدید به طور مداوم رخ خواهد داد ، بنابراین عامل خطر همچنان باید مورد توجه قرار گیرد.

سطح مقاومت و پشتیبانی

 • مقاومت کوتاه مدت: 221 دلار
 • مقاومت میان مدت: 228 دلار
 • پشتیبانی کوتاه مدت: 210 دلار
 • پشتیبانی میان مدت: 204 دلار

سلب مسئولیت: این ماده نباید به عنوان پایه ای برای تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری در نظر گرفته شود ، و نه به عنوان یک توصیه برای انجام معاملات سرمایه گذاری تفسیر شود. تجارت دارایی های دیجیتالی ریسک قابل توجهی دارد و می تواند منجر به از دست دادن سرمایه سرمایه گذاری شما شود. شما باید اطمینان حاصل کنید که ریسک موجود را کاملاً درک کرده و سطح تجربه ، اهداف سرمایه گذاری خود را در نظر گرفته و در صورت لزوم به دنبال مشاوره مالی مستقل باشید.

OKEx را روشن کنید:

Steemit: https://steemit.com/@okex-official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me