banner
banner

FastForward از شرکت Factom برای ورود به سیستم گیرنده خبر می دهد

پروتکل Factom در حال ورود یکی از اولین پذیرندگان خود به نام Factom Inc است که به طور بالقوه اقدامات نهایی خود را انجام می دهد ، زیرا این شرکت وارد گیرنده می شود.

در حالی که پروتکل فاکتوم ، توسط بنیاد فاکتوم ساخته و پرورش یافته است ، این هیئت مدیره مدتهاست که منحل شده است. این انحلال پس از سالها توسعه پروتکل اتفاق افتاد ، تا جایی که قادر به کار خود به صورت غیرمتمرکز بود.

متأسفانه ، Factom Inc. ، كه از پروتكل Factom استفاده می كند ، با شرایط اقتصادی فعلی وضعیت خوبی نداشته است ، در نتیجه وضعیت فعلی.

فاکتوم وارز.

Factom Inc. گرچه از نزدیک با پروتکل Factom در ارتباط است ، اما بطور کلی اکوسیستم Factom را نشان نمی دهد. آنها به سادگی یک شرکت هستند که با استفاده از پروتکل منبع باز و غیرمتمرکز راه حل می سازند.

برخی از راه حل های شرکت Factom Inc شامل این موارد است,

مالکیت معنوی پیرامون این راه حل ها و همچنین دارایی های شرکت اکنون خود را در اختیار طلبکار اصلی ، FastForward قرار می دهد. به همین ترتیب ، FastForward روند دریافت آینده را تسهیل می کند.

آیا FastForward Factom Inc را مجدداً معرفی می کند؟ آیا آنها دارایی ها را تصفیه می کنند؟ آیا آنها به سادگی بازسازی می شوند؟ زمان نشان می دهد که این فرآیند شامل چه چیزی می شود.

اپراتور گره اقتدار (ANO)

به عنوان یک پروتکل منبع باز و غیرمتمرکز ، بلاکچین Factom از طریق مجموعه ای از اپراتورهای گره autority (ANO) مدیریت می شود. این شرکت ها ، که همه آنها باید شرایط واجد شرایط بودن را داشته باشند و آزمایش آزمایشی کنند ، به عنوان اعتبار سنج بلوک توصیف می شوند.

در حال حاضر ، 27 شرکت مختلف وجود دارد که این موقعیت را دارند ، Factom Inc یکی از آنها است.

نوشته بر روی دیوار بود

اخبار ورود Factom Inc. به وام گیرنده نباید کاملاً تعجب آور باشد. در 19 مارس 2020 ، طلبکار Factom Inc ‘FastForward’ اظهار داشت که ممکن است این اتفاق بیفتد.

در آنها به روز رسانی در آن زمان ، این شرکت موارد زیر را برای گفتن داشت,

“… در پایان مارس 2020 ، بدون هیچ گونه حمایت اضافی یا بودجه ، Factom Inc مجبور خواهد شد در مورد توزیع دارایی های خود با طلبکاران بحث کند.”

نیازی به گفتن نیست که بودجه اضافی محقق نشد و نتیجه آن توسعه ای است که امروز در اینجا بحث شد. در تاریخ 2 آوریل 2020 ، FastForward تصمیم Factom Inc را اعلام کرد.

اد مک درموت ، مدیر FastForward اظهار داشت,

“ما از این اخبار Factom بسیار ناامید شده ایم. با توجه به این رویداد انحلال تحت SAFE ، ما در حال انجام اقدامات سریع برای محافظت از موقعیت خود به بهترین شکل ممکن در شرایط هستیم ، هرچند توانایی ایجاد هرگونه بازگشت معنی دار نامشخص است. همانطور که ما فرآیند دریافت را طی می کنیم و بیشتر از وقایع منجر به این موقعیت می فهمیم ، موقعیت ما به عنوان سرمایه گذار در Factom صریحاً محفوظ است. ” 

گیرنده

دریافت گیرنده فرایندی است که برای بدست آوردن کنترل طلبکاران توسط شرکت طلبکاران ساخته شده است. این در تلاشی برای آنها اتفاق می افتد که یا تلاش های تجدید ساختار را انجام دهند یا دارایی ها را تصفیه کنند.

هدف از این کار اجازه دادن به فرصتی برای بازگرداندن شرکت به سودآوری و / یا بازپرداخت اعتبارات طلبکاران است.

برنامه های در حال اجرا

گرچه ممکن است این زمانها تاریک باشد ، اما هنوز چند مورد امیدوار کننده / پیاده سازی پروتکل Factom باقی مانده است که انتظار می رود تحت تأثیر مراحل رسیدگی مالیات Factom Inc قرار نگیرد. در زیر چند نمونه از این موارد ذکر شده است.

PegNet

در اکتبر سال 2019 راه اندازی شد, PegNet نمونه ای از برنامه های امیدوار کننده و موفق تر است که از پروتکل Factom استفاده می کنند. این همچنین نمونه ای از یکی از برنامه های مرتبط با Factom Inc نیست ، که بدون تأثیر به کار خود ادامه می دهد.

گفته می شود که PegNet تاکنون بیش از 1 میلیارد دلار معاملات را تسهیل کرده است.

PegNet چیست?PegNet چیست؟

این ویدیو را در YouTube تماشا کنید

Factom Asset Token (FAT)

پروتکل FAT نمونه دیگری از پروژه ساخته شده در بالای بلاکچین Factom است. این مورد ، به ویژه ، نوید و انعطاف پذیری پشتیبانی از اوراق بهادار دیجیتال را می دهد.

ما قبلاً نگاه مختصری به نحوه عملکرد FAT ، از جمله توانایی آن در پشتیبانی از نشانه های غیرقابل استفاده داشتیم.

استانداردهای رمز امنیتی – Factom Asset Token (FAT)

پروتکل Factom Asset Token (FAT) چیست?پروتکل Factom Asset Token (FAT) چیست؟

این ویدیو را در YouTube تماشا کنید

موفقیت های گذشته

روند ناخوشایندی در دنیای ارزهای رمزپایه و بلاکچین وجود دارد – جذابیتی برای طرح های توخالی ، “سریع ثروتمند شدن”. از برترین شرکت های ذکر شده در coinmarketcap.com دیدن کنید ، و مشاهده خواهید کرد که این شرکت پر از شرکت های زیادی است که به بیان صریح آنها در کنار nil به انجام رسیده اند.

Factom ماههاست که قادر به شکستن 100 سکه برتر توسط marketcap نیست ، یکی از این موارد نیست. به طور کلی ، بلاکچین فاکتوم و راه حلهای مختلف ساخته شده در مورد if ، در طی سالهای گذشته موفقیت ها و تصویب های قانونی را تجربه کرده اند. مسلماً برجسته ترین و مشهورترین نمونه این مسئله تمایل آنها برای دستیابی به کمک های مالی بعدی دولت و برنامه های آزمایشی است. در حالی که پروتکل ادامه دارد ، متأسفانه ، این نمونه ها برای نجات شرکت Factom از وضعیت فعلی کافی نبودند.

اگر یک شرکت و پروتکل مبتنی بر آن ساخته شود ، که مورد توجه سازمانهای معتبر قرار گرفته است ، می تواند آسیب ببیند ، هر کس می تواند آسیب ببیند.

در سایر خبرها

فراتر از آنچه امروز در اینجا بحث شده است ، مقالات زیر چندین استفاده از پروتکل Factom را که اخیراً اعلام شده است ، لمس می کنند.

Knabu برای استفاده از IdentityMind و Factom در برنامه آزمایشی

Sphereon برای ادغام DAML با پروتکل Factom انتخاب شده است

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me