banner
banner

Coinmine: استخراج سکه Cryptocurrency از Home Review

بررسی سکه

Coinmine یک دستگاه استخراج رمزنگاری در خانه است که قیمت آن 799 دلار است. شما ماینر CoinmineOne همه را در یک اتصال برقرار می کنید ، سپس کار می کند تا استخراج یکی از چندین ارز رمزپایه مختلف را انجام دهد.

Coinmine چیست?

Coinmine یک شرکت راه اندازی رمزنگاری مستقر در کالیفرنیا است که یک محصول واحد تولید می کند: استخراج رمزنگاری Coinmine One همه در یک. Coinmine One دارای طراحی تمیزی است که با Mac مقایسه شده است. استفاده از آن کاملاً احمقانه است: آن را به برق متصل می کنید ، با برنامه تلفن همراه آن را به Wi-Fi وصل می کنید ، سپس رمزنگاری را در خانه استخراج می کند.

با راه اندازی Coinmine در سال 2018 ، 799 دلار قیمت گذاری شد. امروز ، در اکتبر 2019 ، قیمت Coinmine One 699 دلار است. به صورت سیاه یا سفید در دسترس است و در طی 4 تا 8 هفته ارسال می شود.

در داخل Coinmine One ، یک گره رعد و برق کامل بیت کوین همراه با خدمات سهام وجود دارد. به روزرسانی ها از طریق هوا نصب می شوند. همانطور که تبلیغ شد ، شما فقط دستگاه را متصل می کنید و اجازه می دهید ارز رمزنگاری شده مورد نظر شما را استخراج کند.

Coinmine One برای استخراج بیت کوین طراحی نشده است: این دستگاه به کاربران امکان می دهد با سودآوری Monero ، Zcash ، Grin و Ethereum را استخراج کنند. همه این ارزهای رمزپایه آستانه کافی کمی دارند که یک معدنچی سرگرمی متوسط ​​می تواند بازده کمی از سرمایه خود را بدست آورد.

در ژوئن 2019 ، با این حال ، Coinmine ، که توسط Coinbase و SocialLeverage پشتیبانی می شود ، یک به روزرسانی را ارائه داد که به کاربران اجازه می دهد با بیت کوین پول دریافت کنند – اگرچه دستگاه هنوز بیت کوین را استخراج نمی کند. در عوض ، شما یکی از چهار ارز رمزپایه فوق را استخراج می کنید و سپس Coinmine فوراً آن سکه را از طرف شما به بالاترین نرخ بیت کوین تبدیل می کند..

اکنون برای کارهای جالب – چقدر می توانید با Coinmine درآمد کسب کنید؟ سخنگوی شرکت ادعا می کند Coinmine One در هر ماه حدود 15 تا 20 دلار بیت کوین با قیمت USD تولید می کند. به نظر می رسد که این خیلی ناچیز باشد ، به ویژه با در نظر گرفتن یک گزارش که ادعا می کند Coinmine One “45 سال طول می کشد تا هزینه خودش را پرداخت کند” بدیهی است ، اگر قیمت BTC افزایش یابد ، ROI شما براساس BTC که قبلاً جمع کرده اید تغییر می کند.

ویژگی های Coinmine

بررسی مزایای سکه

برخی از ویژگی های فروش Coinmine One شامل موارد زیر است:

پلاگین و بازی: Coinmine One را از جعبه خارج کرده ، آن را به پریز برق متصل کرده و پس از چند دقیقه استخراج ارز رمزنگاری شده را شروع می کنید.

از iOS یا Android کنترل می شود: Coinmine One را از برنامه Coinmine برای iOS یا Android کنترل می کنید. همه تعاملات با Coinmine One از طریق این برنامه انجام می شود. مثلاً از طریق این برنامه کدامیک از ارزهای رمزنگاری شده را انتخاب می کنید.

MineOS: Coinmine دارای یک سیستم عامل سفارشی داخلی به نام MineOS است.

به روز رسانی های هوایی: Coinmine به طور مداوم به روزرسانی های هوا را به MineOS ارائه می دهد – مانند یک تسلا. اینها به روزرسانی های مهمی هستند که به طور قابل توجهی روی دستگاه تأثیر می گذارند و ارزهای رمزپایه جدید و گزینه های staking را اضافه می کنند.

معدن چهار ارز رمزنگاری شده: Coinmine به شما امکان می دهد چهار ارز رمزنگاری شده مختلف از جمله Monero (XMR) ، Zcash (ZEC) ، Grin (GRIN) و Ethereum (ETH) را استخراج کنید. این ارزهای رمزنگاری شده به عمد انتخاب شده اند زیرا این دشواری به اندازه کافی کم است که استخراج کنندگان سرگرمی هنوز می توانند سود کمی داشته باشند.

آرام (40dB): Coinmine در مقایسه با استخراج کنندگان متداول رمزنگاری ، به طرز شگفت انگیزی ساکت است و هنگام کار با 40 دسی بل زمان می برد. برای مقایسه ، میانگین زمزمه های 30dB و تبدیل طبیعی 60dB است.

حالت بیت کوین: Coinmine چیزی به نام ‘حالت Bitcoin’ دارد که در آن درآمد استخراج شما مستقیماً به بیت کوین تبدیل می شود ، به شما این امکان را می دهد که به جای XMR ، ZEC ، GRIN یا ETH سود استخراج را در بیت کوین پس بگیرید.

حمل و نقل بین المللی برای انتخاب کشورها: Coinmine رسماً به ایالات متحده ، انگلستان ، کانادا و استرالیا ارسال می شود ، اگرچه ده ها کشور دیگر در حال حاضر در فرم سفارش آنلاین ذکر شده اند.

خرید با Crypto یا USD: Coinmine One با قیمت 699 دلار در دسترس است. شما می توانید به صورت رمزنگاری یا USD پرداخت کنید.

بودجه موجود: Coinmine بودجه خود را از طریق Quadpay ارائه می دهد و کل را به چهار پرداخت بدون بهره 174.75 دلار کاهش می دهد.

ضامن چراغ و صدا: Coinmine One دارای نور و صدا است. با این حال ، می توانید با یک ضربه این ویژگی ها را خاموش کنید.

کیف پول داخلی: Coinmine به عنوان بخشی از راه حل همه در یک مورد ، شما را با یک کیف پول آماده می کند. شما می توانید با

به رنگ سفید یا سیاه موجود است: شما می توانید Coinmine را در دو گزینه رنگی – سفید یا سیاه خریداری کنید.

تخفیف در خریدهای عمده: اگر سه واحد یا بیشتر از واحد Coinmine One بخرید ، 5 درصد تخفیف در کل خرید دریافت خواهید کرد. در صورت خرید 10 واحد یا بیشتر ، 10٪ تخفیف دریافت خواهید کرد.

Coinmine 5٪ کاهش می یابد: لازم به ذکر است که Coinmine 5٪ از رمزنگاری هایی را که شما استخراج می کنید برش می دهد. این کاهش به پشتیبانی از سیستم عامل Coinmine (MineOS) و ارائه به روزرسانی های بیش از حد هوا می انجامد.

پشتیبانی پشتیبانی به زودی: Coinmine قصد دارد در آینده نزدیک از Cosmos staking پشتیبانی کند ، به شما این امکان را می دهد تا از رمز ارزهای اثبات شده سهام (PoS) به جای ارزهای رمزپایه اثبات کار (PoW) که در حال حاضر پشتیبانی می شود ، بهره ببرید..

4 تا 8 هفته ارسال می شود: انتظار نداشته باشید که بلافاصله پس از سفارش Coinmine One خود را تهیه کنید. زمان حمل و نقل فعلی 4 تا 8 هفته است.

کوین ماین چگونه کار می کند?

coinmineone-miner-review

استفاده از Coinmine One ساده است. همانطور که تبلیغ شد ، شما دستگاه را به یک پریز برق معمولی متصل می کنید ، سپس اجازه می دهید تا آن را روی ارز رمزنگاری شده میز کار خود بنشیند.

Coinmine دستگاه خود را به عنوان “اولین سخت افزار رمزگذاری همه در یک” برای همه توصیف می کند. شما می توانید دکل استخراج بیت کوین خود را با قیمت ارزان تری بسازید ، سپس گره رعد و برق بیت کوین خود را نصب کنید. با این حال ، Coinmine تمام کارهای سخت را برای شما انجام داده است ، سپس آن را در یک مورد سفید یا سیاه زیبا بسته بندی کرده است.

در واقع شما مانند یک رایانه معمولی به یک معدنچی یا صفحه کلید Coinmine One متصل نمی شوید. درعوض ، تنظیمات کاملاً از طریق برنامه تلفن همراه Coinmine از دستگاه iOS یا Android شما انجام می شود.

Coinmine One را می توانید در هر کجا که برق و اتصال Wi-Fi دارید ، اجرا کنید. این فرایند اساسی است که شما برای شروع استفاده می کنید:

 • مرحله 1) Coinmine One را به پریز برق وصل کنید
 • گام 2) برنامه را برای iOS یا Android نصب کنید
 • مرحله 3) Coinmine One خود را از طریق برنامه به Wi-Fi وصل کنید
 • مرحله 4) سکه مورد نظر برای شروع استخراج را با یک ضربه انتخاب کنید

خودشه. Coinmine One استخراج ارز رمزنگاری شده را 24 ساعت در روز و 7 روز در هفته آغاز می کند.

مشخصات فنی Coinmine One

مشخصات فنی Coinmine One به طرز حیرت انگیزی پایین است ، به همین دلیل شما می توانید یک معدنچی رمزنگاری را با قیمت زیر 700 دلار خریداری کنید.

Coinmine One نسبت به پلی استیشن 4 به عنوان مثال از انرژی کمتری استفاده می کند (بسته به ارز رمزنگاری شده ای که استخراج می کنید ، 120 تا 160 وات). همچنین از کارت گرافیک AMD Radeon RX570 ، یک کارت گرافیک میان رده استفاده می شود که در حال حاضر با قیمتی حدود 150 تا 180 دلار در دسترس است. در اینجا نگاهی به قدرت هش میزان دستگاه سخت افزار رمزنگاری CoinmineOne می اندازیم:

قدرت سکه-هشرات

مشخصات کامل فن آوری شامل:

 • هاشراط: 29 Mh / sec (ETH) ، 900 ساعت / ثانیه (XMR) ، 2.7 gps (GRIN) ، 300 Sol / S (Zcash) ، 4000 تا 5000 SAT در روز (BTC)
 • پردازنده گرافیکی: RX580 8GB GPU
 • پردازنده: پردازنده مرکزی Intel Celeron
 • رم: 8 گیگابایت RAM
 • ابعاد: 15.47 “x 12.71” x 3.15 “(393 mm x 323mm x 80 mm)

با Coinmine چقدر می توانم درآمد کسب کنم?

به اعتبار آنها ، Coinmine دستگاه خود را به عنوان یک ماشین پولساز تبلیغ نمی کند که به شما امکان می دهد یک شبه سریع ثروتمند شوید. در عوض ، انتظارات منطقی تری را ارائه می دهند.

بنابراین چقدر می توانید با Coinmine One درآمد کسب کنید?

Coinmine ادعا می کند با استخراج ارز رمزپایه با دستگاه می توانید ماهانه حدود 15 تا 20 دلار درآمد کسب کنید. با در نظر گرفتن قیمت برق ، بازده شما به میزان قابل توجهی کاهش می یابد.

با قیمت امروز بیت کوین ، حدود 45 سال طول خواهد کشید برای کسب ROI مثبت در خرید Coinmine One ، با این فرض که شما به طور متوسط ​​نرخ برق ایالات متحده را پرداخت می کنید. این ROI همچنین فرض می کند که دشواری و قیمت ها ثابت هستند و شما مالیات درآمد خود را پرداخت نمی کنید.

درست است که شما می توانید با استخراج رمزنگاری با Coinmine One سود کسب کنید – این فقط سود زیادی نیست. در اینجا چقدر می توانید انتظار داشته باشید که درآمد کسب کنید:

 • اتریوم: ماهانه 1.25 تا 1.50 دلار
 • مونرو: ماهانه 0.50 تا 1.00 دلار

بازده ارزهای رمزنگاری شده دیگر بسته به سختی و قیمت ها متغیرتر است.

لازم به یادآوری است که اگر قیمت رمزنگاری به طور قابل توجهی افزایش یابد ، ROI شما نیز به میزان قابل توجهی افزایش می یابد. پولی که قبلاً جمع کرده اید ارزش بیشتری پیدا کرده است.

درباره Coinmine

مرکز کوین ماین در غرب هالیوود ، کالیفرنیا واقع شده است. می توانید با استفاده از روش های تماس با شرکت تماس بگیرید اینجا پیدا شد.

Coinmine توسط مدیر عامل شرکت Farbood ‘Farb’ Nivi هدایت می شود. Nivi همچنین مدیر عامل و بنیانگذار Orchestra One ، یک سیستم برنامه ریزی ، پرداخت و ارتباطات تحت وب برای اقدامات بهداشتی خصوصی است.

در آگوست 2019 ، Coinmine اعلام کرد که 2.5 میلیون دلار دور بذر تأمین مالی است. این دوره توسط M13 Ventures مستقر در لس آنجلس ، آزمایشگاه های جمهوری ، Gumi Crypto و شروین پیشه ور ، سرمایه گذار اولیه Uber برگزار شد. این شرکت

Coinmine ادعا می کند که این شرکت در ماه های آوریل تا آگوست 50 درصد رشد ماه به ماه داشته است. آنها همچنین گزارش دادند که 10٪ از مشتریان خریدار مکرر شدند و کمتر از 4٪ استخراج کنندگان Coinmine One خود را بازگرداندند.

حرف آخر

Coinmine اولین کاوشگر رمزنگاری همه در یک ، پلاگین و بازی را ایجاد کرده است. این ساده ترین راه برای استخراج ارز رمزنگاری شده از خانه است و حتی نزدیک نیست. این یک دستگاه سفید یا سیاه با شکوه طراحی شده است که در هیچ دفتر کار مدرن به نظر نمی رسد.

و بله ، Coinmine One به معنای واقعی کلمه از خانه شما پول برداشت می کند. چند دقیقه پس از اتصال و تنظیم آن با دستگاه iOS یا Android خود ، در حال حاضر درآمد کسب می کنید.

قسمت بد ، البته این است که شما حتی در قیمت ارزان برق هم قصد ندارید درآمد زیادی کسب کنید. به دلیل مشخصات فنی پایین ، شما تلاش خواهید کرد هر ماه سود 2 دلار را بدست آورید.

اگر به دنبال ساده ترین نقطه ورود به استخراج رمزنگاری هستید ، مطمئنا Coinmine One بهترین گزینه است. معدنچیان رمزنگاری جدی تر ، با توجه به مشخصات فنی پایین و سود ناچیز استخراج ، خاموش می شوند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me