banner
banner

چرا OKB – در DeFi کسب درآمد کنید ، با رمز پلت فرم OKEx تخفیف و دسترسی زودهنگام دریافت کنید

OKB چیست?

OKB یک توکن نرم افزاری ERC-20 در سطح جهانی است که توسط بنیاد OK Blockchain صادر شده است. این نقش اساسی در اتصال خدمات و محصولات مختلف در دسترس کاربران OKEx ایفا می کند و به لطف ابتکار خرید و بازگشت و سوختن ، یک رمز تورم برای طراحی است..

مزایای استفاده از OKB در OKEx

مزایا و ابزارهای بی شماری در اختیار کاربران OKB در اکوسیستم OKEx است که در زیر مشخص شده است.

تخفیف کارمزد معاملاتی

معامله گران فعال به طور مداوم به دنبال راه هایی برای بهبود سودآوری خود هستند و تخفیف در هزینه های تجارت می تواند تفاوت چشمگیری ایجاد کند. با نگه داشتن OKB در یک حساب فرعی ، معامله گران OKEx می توانند تا 25٪ در هزینه های معاملات پس انداز کنند.

OKB را پس انداز کنید و درآمد کسب کنید

کاربران OKEx به OKEx Earn دسترسی دارند – بخشی اختصاص داده شده به فرصت های کسب درآمد غیرفعال. در کنار پشتیبانی از دارایی های دیجیتال مختلف ، بخش Earn همچنین به دارندگان OKB اجازه می دهد تا سود پس انداز خود را کسب کنند.

OKEx Jumpstart

برای کاربرانی که به دنبال فرصت های فعال تر هستند ، OKEx Jumpstart به دارندگان OKB اجازه می دهد سهام خود را سهام خود قرار دهند و از پروژه های بعدی بلاکچین نشانه پاداش کسب کنند. علاوه بر این ، نگه داشتن 100 نشانه OKB برای پنج روز متوالی همچنین اجازه می دهد تا در فروش توکن Jumpstart شرکت کنید ، جایی که نرخ های تخصیص کاربر و مقدار اشتراک به اندازه منابع OKB بستگی دارد.

مزایای متفرقه

به غیر از موارد استفاده از OKB که در بالا ذکر شده است ، کاربران OKEx همچنین می توانند موجودی های کوچک خود را به OKB تبدیل کنند ، برای تجارت حاشیه ، وام C2C ، رأی دادن و غیره از OKB استفاده کنند..

استفاده از OKB در خارج از OKEx

به منظور تأمین ارزش اضافی به کاربران ما ، OKEx همکاری هایی را برای گسترش موارد استفاده از OKB در خارج از سیستم عامل ایجاد کرده است. تعدادی از شرکا اکنون OKB را به عنوان وسیله پرداخت و همچنین API ارائه می دهند که به بازرگانان آنلاین و آفلاین اجازه می دهد پرداخت های OKB را در بازارهای خود بپذیرند..

چندین شرکت امنیتی و کیف پول سرد نیز از ذخیره سازی OKB پشتیبانی می کنند ، از جمله Coinify ، Coinomi ، BTT ، Ledger Vault ، Guara Enji و غیره. OKEx به توسعه مشارکت های جدید و گسترش اکوسیستم OKB ادامه می دهد.

با OKB وارد DeFi شوید

OKEx یکی از فعالترین مبادلات ارزهای رمزنگاری شده هنگام ورود به فضای DeFi بوده و اولین کسی است که مشتقات توکن Uniswap UNI را لیست کرده است..

تعهد ما در حمایت از نوآوری و اقتصاد DeFi از پروژه هایی که ما در این سیستم ذکر کرده ایم (تعداد آنها تا 50 اکتبر از اول اکتبر سال 2020) مشخص است. علاوه بر این ، ما همچنین جامع ترین طیف وسیعی از محصولات معاملاتی DeFi از جمله مبادله های همیشگی ، مبادله های حاشیه سکه ، پس انداز ، معاملات حاشیه ای و مشتقات را در اختیار کاربران قرار می دهیم..

سرانجام ، با تشخیص روند رو به رشد استخراج نقدینگی ، OKEx همچنین پشتیبانی از تولید محصول را از طریق بخش Earn فعال کرد. کاربران OKEx اکنون می توانند پروتکل هایی مانند Uniswap ، YFII ، Compound و Curve – همه بدون نیاز به ترک سیستم عامل OKE.

گام بعدی برای OKEx بررسی ادغام OKB با سیستم عامل های DeFi و گسترش ارائه فرصت های تولید محصول برای دارندگان OKB است..

تقاضای زیاد ، کاهش عرضه

جدای از موارد مختلف استفاده ، OKB همچنین با کاهش مداوم عرضه به عنوان نشانه تورم طراحی می شود. این با برنامه Buy-Back و Burn حاصل می شود. برنامه Buy-Back and Burn که در ماه مه سال 2019 آغاز به کار کرد ، از 30٪ هزینه معاملات بازار برای خرید OKB از جامعه استفاده می کند و سپس آن را می سوزاند. آخرین دور خرید بین 1 ژوئن و 31 آگوست سال 2020 انجام شد ، زمانی که مقدار تاریخی رمزهای OKB به ارزش 21 میلیون دلار سوزانده شد.

OKExChain و راه اندازی OKT

OKExChain یک زنجیره عمومی غیرمتمرکز منبع باز منبع آزاد است که توسط OKEx ایجاد شده است و به منظور توسعه برنامه های تجاری در مقیاس بزرگ طراحی شده است. ارز رمزپایه بلاکچین OKT است. دارندگان OKB به زودی هنگام راه اندازی شبکه اصلی OKExChain می توانند OKT تازه ضرب شده را ادعا کنند.

معماری OKExChain به گونه ای طراحی شده است که به هر کاربری امکان می دهد تا درخواست تبدیل شدن به یک ابرنواختر شود ، به توسعه دهندگان و مشاغل اجازه می دهد تا به سرعت و با اطمینان انواع برنامه های غیرمتمرکز را راه اندازی کنند ، دارایی های دیجیتالی صادر کنند ، جفت های تجاری ایجاد کنند و بدون اصطکاک تجارت کنند..

OKExChain برای ارائه یک تجربه توسعه مقیاس پذیر ، کارآمد و بهینه سازی شده توسط کاربر ، در حال حاضر از توسعه های موازی چند زنجیره ای پشتیبانی می کند و قابلیت همکاری برای مجموعه بزرگی از کاربران را به همراه دارد. در آینده نزدیک ، OKExChain از قابلیت برنامه نویسی از طریق ماشین مجازی Ethereum ، از جمله تمام ابزارهای استاندارد توسعه دهنده Ethereum پشتیبانی می کند..

اکوسیستم OKB به طور مداوم در حال رشد و سازگاری با محیط بلاکچین همیشه در حال تکامل است و تیم OKB متعهد به حفظ این مسیر به منظور ارائه قابلیت های قدرتمند و تجارب بی نظیر کاربر – چه در بستر OKEx و چه در خارج از آن هستند.

OKEx را دنبال کنید

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me