banner
banner

چشم انداز جهانی – نسخه آمریکای شمالی

یک چشم انداز جهانی

با پایان سال و دهه رو به پایان است ، ما در Securities.io فکر کردیم که احتیاط دارد که احساس صنعت جهانی را در حال حاضر ارزیابی کند. وضعیت بخش اوراق بهادار دیجیتال در حال حاضر چگونه است؟ امروز از دیروز بهتر است؟ شاید کسانی که “در دانش” هستند احساس می کنند که هنوز کار استراتژیک باید انجام شود.

اینها همه س quالاتی است که ممکن است بسیاری از آنها داشته باشند ، از جمله ما به عنوان Secures.io. با این حساب ، ما با نمایندگان مختلف بخش ارتباط برقرار کرده ایم. هر یک از مناطق مختلف کره زمین.

تفسیر زیر بینشی را در مورد فرآیندهای فکری آنها ، و اینکه چگونه محیط های نظارتی ممکن است درک بازار را شکل دهد ، بیان می کند.

تأثیرگذارها

آفریقا ، آسیا ، اروپا ، آمریکای شمالی و پادشاهی متحده. اینها مناطقی هستند که تصمیم گرفته ایم به صورت جداگانه بررسی کنیم.

شرکتهای زیر و راهنمای آنها برای به اشتراک گذاشتن افکار خود وقت صرف کرده اند.

  • MERJ (آفریقا)
  • InvestaX (آسیا)
  • Fintelum (اروپا)
  • ورتالو (آمریکای شمالی)
  • Smartlands (انگلستان)

پنی برای افکار شما?

روش ما ساده بود – 5 سوال ساده مربوط به اوراق بهادار دیجیتال را از 5 مدیر عامل / مدیر عامل از سراسر جهان بپرسید.

هدف؟ بینش در مورد تفاوت ادراک و پذیرش بخش مبتنی بر جغرافیا کسب کنید. با توجه به پتانسیل بخش برای تأثیرگذاری در FinTech در مقیاس جهانی ، چیزی که احساس می کنیم معیار مهمی است.

آمریکای شمالی – دیو هندریکس ، مدیر عامل شرکت ورتالو

Vertalo یک شرکت مستقر در ایالات متحده است ، که فعالیت خود را در ایالت تگزاس ادامه می دهد. به سرپرستی مدیر عامل ، دیو هندریکس ، Vertalo توانسته است خود را به عنوان یک رهبر در اوراق بهادار دیجیتال معرفی کند.

رویکرد منحصر به فرد آنها ، به عنوان “یک سیستم عامل” برای اوراق بهادار دیجیتال ، تجربه افزایش سطح تصویب در سال 2019 را در شرکت تجربه کرده است. Vertalo نشان داده است که آیا ارائه خدمات مدیریت جدول بالا به Prime Trust یا دریافت نامه اثربخشی Transfer Agent. تطبیق پذیری و نگاه اولیه آنها برای ادامه این روند تا سال 2020 و بعد از آن است.

ورتالو چیست?ورتالو چیست؟

این ویدیو را در YouTube تماشا کنید

  1.    به نظر شما ، آنچه بزرگترین دستاورد / مانع صنعت تا به امروز پاک شده است?

بزرگترین دستاوردهای این صنعت را نمی توان از نظر تعداد انتشار یا اندازه یک نسخه خاص اندازه گیری کرد. آنچه در مورد این صنعت بسیار شگفت آور بوده است ، توسعه بسیاری از تیم ها است که در حال ساخت شرکت های قانونی در سراسر جهان برای مهار این فناوری برای اهداف مدرن سازی مالکیت و تجارت دارایی های خصوصی و واقعی هستند.

  1.    با دستاوردهای فوق الذکر بنیان این صنعت است ، آنچه بزرگترین مانع در جهت پیشرفت باقی مانده است?

هر شرکتی که در بخش دارایی های دیجیتال خاص ما فعالیت می کند مجبور است صندلی خود را بین تمرکز بر توسعه تجارت و چالش های ناشی از انطباق با مقررات تنظیم کند..

“سازندگان همه جانبه” این صنعت دارای یک چشم انداز و مأموریت برای مشروعیت بخشیدن به تجارت دارایی های خصوصی با استفاده از فناوری های مبتنی بر قرارداد هوشمند هستند. سطح تعهدی که برای طراحی و توسعه فناوری لازم است که همزمان با بازارهای تنظیم شده مطابقت داشته باشد و آنها را تکامل بخشد ، قابل کمبود نیست. ترغیب تنظیم كنندگان به چالش می كشد كه شما و برادرانتان در پروژه هایی پیشرفت می كنید كه – كمتر از دو سال پیش – از طریق كلاهبرداری های خروج از كشور سعی داشتند مردم را نادیده بگیرند.

  1.    با توجه به مقررات “دوستانه” و پذیرش دولت ، آیا شما متوجه شده اید که کشورها بقیه را پشت سر بگذارند?

کشورهایی که در آنها “آسانترین کار” است ، احتمالاً بدترین کشورها هستند که می توانند به عنوان مثال استفاده شوند. در حالی که به نظر می رسد سرعت آنها در مقایسه با دیگران سریعتر است ، اما آنچه واقعاً انجام می دهند این است که صادر کنندگان مشکوک را قادر می سازد تا سرمایه گذاران ساده لوح را با محدودیت های کمتر.

رتبه بندی بهترین کشورها برای صادر کنندگان رمز امنیتی و ارائه دهندگان فناوری دشوار است ؛ به نظر من سخت ترین رژیم های نظارتی (مانند ایالات متحده) به بزرگترین بازارهای دارایی دیجیتال تبدیل می شوند به همان دلیلی که آنها بهترین بازارها برای دارایی های آنالوگ قدیمی هستند: حمایت از سرمایه گذاران.

اعتقاد من این است که ایالات متحده آمریکا در 18 ماه آینده از نظر وضوح و تعداد پیشنهادات با کیفیت به رهبری این بخش منجر خواهد شد – و این کار را با کمترین تغییر در قانون اوراق بهادار اساسی خود انجام خواهد داد. بعد از ایالات متحده آمریکا ، کره ، ژاپن ، سنگاپور ، انگلستان و آلمان را به عنوان بازارهای اصلی بررسی می کنم. وقتی ایالات متحده نوعی شفافیت را ارائه دهد که می توان انتظار داشت ، بازار کاملاً منفجر و عادی می شود.

  1.    در مورد قابلیت های تحول آفرین دیجیتال چیزهای زیادی ساخته شده است. با توجه به توانایی تأثیرگذاری بر تغییر در بسیاری از صنایع ، فکر می کنید بیشترین سود را از بخش اوراق بهادار دیجیتال ببرید?

املاک و مستغلات به طور واضح ذینفع اصلی اوراق بهادار دیجیتال ، به ویژه بخش خصوصی REIT است. پس از آن ، کلاس دارایی های تأمین شده توسط VC ایالات متحده به نظر می رسد یک نامزد خوب برای قابلیت “مالکیت مستقیم” و “لیست مستقیم” است که توسط رمزگذاری دارایی دیجیتال تولید می شود.

  1.    با نگاه به جلو ، در کجای مسیر رشد ، دو سال و پنج سال آینده شاهد اوراق بهادار دیجیتال هستید?

اوراق بهادار دیجیتال طی دو سال یک تجارت چند میلیاردی خواهد بود و در 5 سال هنجاری است ، اما این نوع تصویب به سوال نظارتی بستگی دارد.

نتیجه

خوب شما آن را دارید! همانطور که سال 2019 در حال پایان است ، روند واضحی در این بخش وجود دارد – یک روند مثبت. در حالی که بسیاری از موانع برآورده شده و برطرف شده اند ، اما موانع زیادی همچنان وجود دارد. با وجود این ، پتانسیلی که اوراق بهادار دیجیتال برای تغییر شکل FinTech دارند ، مانند همیشه دلهره آور است.

ما چند ماه دیگر پایگاه را لمس خواهیم کرد تا احساسات صنعت را با مجموعه ای جدید از تأثیرگذاران از سراسر جهان دوباره ارزیابی کنیم. تا آن زمان ، با مراجعه به اوراق بهادار.io در جریان باشید!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me