banner
banner

5 میلیونر بیت کوین و داستان های آنها

بیت کوین به تازگی به قیمت 7 هزار دلار رسیده است ، پس از افزایش مداوم قیمت که آنچه را که گفته می شود ، نقطه ضعف دارد ، بازده صعودی ادامه دارد. “تابستان بیت کوین”. داستانهای زیادی در مورد میلیونرهای بیت کوین ، ثروتهای بدست آمده ، از دست رفته و از دست رفته وجود داشته است ، به عنوان مثال شخصی که وام بزرگی را برای سرمایه گذاری گرفت و سرمایه گذاری خود را به سرعت 3 برابر کرد ، شخصی که یک هارد دیسک را از دست داد و ارزش زیادی پول در یک انبوه زباله ، یا کوته فکر خواننده ای که به طور بالقوه میلیاردر بودن را از دست داده است.

میلیونرهای معروف بیت کوین

این داستان ها واقعیت های بیت کوین در دنیای رمزنگاری بسیار زیاد است ، اما هنوز هم داستان های جالب تری از ثروت رمزنگاری وجود دارد. در اینجا 5 بهترین داستان در مورد افرادی که از سرمایه گذاری های خود آن را بزرگ دیده اند آورده شده است.

1. میلیونر دانشجویی بیت کوین: ویتالیک بوترین

میلیونر بیت کوین

ویتالیک بوترین یک استعداد و متفکر برجسته است.

این بنا به دلایلی ، این داستان معمولی ثروتمند نیست. اولین, بوترین سرمایه گذار متوسط ​​شما نیست با یک شوت از راه دور عمدتا به این دلیل که او در واقع پلتفرمی را طراحی کرده است که بیشترین پول خود را از طریق (Ethereum) بدست آورده است. او یک استعداد و متفکر برجسته است و در پروژه های مهم دیگر از جمله بیت کوین همکاری کرده است.

او از همان سنین کودکی بسیار توانمند و امیدوار کننده بود ، و از دانشگاه خارج شد و برای ادامه تحقیقات خود 100000 دلار صندوق بورس تحصیلی Thiel Fellowship گرفت. قبل از این او در بیت کوین مطالب زیادی نوشت, کمک زیادی به یک مجله بیت کوین. وی همچنین دارای یک خانواده علمی علمی است ، پدرش دانشمند کامپیوتر است.

او به طور گسترده در مورد مسائل موجود در رمزنگاری اظهار نظر می کند ، و نظرات و مشارکت وی چنان امیدوار کننده است که اوایل سال جاری شایعه ای جعلی مبنی بر مرگ وی باعث خراب شدن قیمت اتریوم شد.

2. اریک فینمن ، میلیونر بیت کوین

مثل بوترین, اریک فینمن داستان جالبی دارد که نشان می دهد ثروت او تنها نتیجه شانس نبوده است. او علاقه زیادی به فناوری فقط 12 سال داشت ، زمانی که مادربزرگش 1000 دلار به او هدیه داد كه وی در بیت کوین سرمایه گذاری كرد. پس از افزایش قیمت بزرگ ، او ارزش را در طول 2 سال به 100 هزار برابر کرد. به موازات این ، فینمن یک سرویس آموزش همتا به همتا به نام Botangle ایجاد کرده بود که آن را به یک سرمایه گذار فروخت.

به عنوان پرداخت ، به او داده شد انتخاب بین 100000 یا 300 بیت کوین. او احساس کرد که بیت کوین مطمئناً در حال افزایش ارزش است بنابراین بیت کوین را انتخاب کرد ، و این سرمایه گذاری ها به این معنی بود که پس انداز او آنقدر زیاد بود که والدینش اجازه دادند تحصیلات دبیرستان را رها کند.

والدین وی همچنین با او معامله ای انجام دادند که اگر ارزش خود را تا 18 سالگی به 1،000،000 دلار افزایش دهد ، مجبور نیست به دانشگاه برود. اریک به تجارت بیت کوین ادامه داده بود و درآمد کسب کرد.

اکنون او هنوز سرمایه گذاری می کند و تعدادی پروژه رمزنگاری دیگر نیز زیر دست خود دارد. دارایی خالص وی بسیار فراتر از 1 میلیون دلار افزایش یافته است!

3. جرمی گاردنر میلیونر بیت کوین

جرمی گاردنر در سال 2013 با ایجاد Augur کمک بزرگی به صنعت کرد. * عکس از: توییتر

گاردنر (25) از زمانی که بیشتر به طور تصادفی با خوش شانس خود مواجه شد ، به مفهوم مرسوم تر یک میلیونر بیت کوین نزدیکتر است. در سالهای اولیه بیت کوین ، او چند صد دلار برای بیت کوین هزینه کرد که توسط یکی از دوستانش برای او خریداری شد. او سرمایه گذاری خود را رها کرد و به زودی شاهد رشد چشمگیر قیمت آن بود. وی به تجارت و سرمایه گذاری بیشتر ادامه داد که ثروت اندکی برای وی به همراه داشت.

وی پس از انصراف از دانشگاه ، خود را وقف تمام وقت فناوری بیت کوین و فناوری بلاکچین کرد. او در سال 2013 با ایجاد Augur ، بازار مبتنی بر بلاکچین برای آینده و پیش بینی ها ، کمک بزرگی به صنعت کرد. او اکنون بیشتر اوقات با Blockchain Ventures در یک نقش کارآفرین در محل اقامت و مشاوره کار می کند. او همچنین گفته است که او در حال کار بر روی یک استارت آپ حالت مخفی کاری دیگر است و همچنین شبکه آموزش Blockchain (که کنسرسیومی از جوامع دانشگاهی برای افزایش پذیرش ارزهای رمزپایه است) را تأسیس کرد..

سبک زندگی او با آنچه شما از شخصی که در 25 سالگی چند میلیونر است انتظار دارید مطابقت دارد: او در خانه ای در سانفرانسیسکو زندگی می کند که سایر کارآفرینان زنجیره بلوک در آن زندگی می کنند, برای مهمانی هایی که در کنفرانس ها ملاقات می کند آزادانه هزینه می کند و تقریباً هر آخر هفته به مناطق مختلف جهان سفر می کند.

خبر خوب این است که او بسیار مطمئن است که بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه طی 10 سال آینده از نظر ارزش به طرز چشمگیری افزایش می یابد.

4. میلیونر بیت کوین: آقای اسمیت Forbes

میلیونر بیت کوین

در حالی که این نام واقعی شخص نیست (بدیهی است), فوربس یک قطعه جالب درباره یک میلیونر ناشناس بیت کوین انجام داد. “آقای. اسمیت “همانطور که شناخته می شد بیش از 25 میلیون دلار سود سرمایه گذاری به دست آورده بود و سبک زندگی او مطابقت داشت. او تمام وقت خود را در هتل های 5 ستاره و جت در سراسر دنیا گذراند و برای تمام وعده های غذایی خود در رستوران ها غذا می خورد.

او همچنین یک داستان عقب جالب دارد. او قبلاً در یک شرکت فناوری Silicon Valley کار می کرد و در آغاز بیت کوین برای او عجیب بود که این همه ترس و اختلاف نظر درباره ارز وجود داشت. این امر او را بر آن داشت تا ارز 3 هزار دلاری بخرد و بعد از چند سال این امر او را بسیار ثروتمند کرد. هنگامی که قیمت بیت کوین به 350 دلار رسید ، او حدود 4000 بیت کوین فروخت و 2.3 میلیون دلار از این معامله درآمد کسب کرد.

او اکنون بیشتر وقت خود را به مسافرت با دوست دخترش در تمام قاره ها می گذراند. او بسیاری از دارایی های خود را نقد کرده است و اکنون راضی است که وقت خود را به مسافرت و لذت بردن از خود بگذراند.

5. میلیونر بیت کوین Jered Kenna

میلیونر بیت کوین

حتی اگر J. Kenna بیت کوین خود را در یک سخت افزار جداگانه داشت ، آنها هنوز هک شدند. * عکس از: توییتر

داستان کنا به عنوان یک احتیاط عمل می کند منایسون برای همه کسانی که درگیر ارزهای رمزپایه هستند. اول از همه ، Kenna یکی از موج های سرمایه گذاران اولیه بیت کوین بود ، برای هر کدام حدود 2c ، بسیاری از بیت کوین ها را خریداری کرد و آنها را نگه داشت تا آنها هر کدام 258 دلار فروختند. این یک صعود نجومی است که میلیون ها نفر برای او رقم خورده است. متاسفانه بیت کوین وی هک شد و بسیاری از این میلیون ها نفر را از دست داد.

این یک داستان قابل آموزش است زیرا هم بر سودهای بی نظیر بیت کوین و هم در خطرات سرقت برجسته است – حتی اگر کنا بیت کوین خود را در یک هارددیسک جداگانه داشت اما هنوز هک شدند. اما همچنین نشان می دهد که در چنین شرایطی برخی از مقاومت ها می توانند در برابر شما مقاومت کنند. کنا یک نیروی دریایی سابق است و به کار خود در بیت کوین ادامه داد (پس از آنکه قبلی قبلی خود را تا کرد ، صرافی دیگری ایجاد کرد) و هنوز هم از مزایای تخصص خود بهره می برد. و فراموش نکنید که او هنوز یک یا دو میلیون فرصت دارد تا به خاطر از دست دادنش از او دلجویی کنند!

یک فناوری جدید که ثروت جدیدی کسب می کند

واضح است که روند کلی رشد صعودی موجب ثروت بسیاری از افراد در بیت کوین می شود. ما در مورد تکنیک ها و روش های سرمایه گذاری در مقاله های آینده بحث خواهیم کرد ، بنابراین به زودی برای محتوای بیشتر بررسی کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me