banner
banner

با استفاده از MERJ ، StartEngine و LiquidPiston ، شانس خود را اعلام می کنید

مخالفت با شانس

در حالی که جهان برای سازگاری و استقامت تلاش می کند ، از طریق بیماری همه گیر COVID-19 ، تعداد معدودی از شرکت ها هستند که موفق شده اند راهی برای موفقیت ادامه دهند..

به جای تمرکز روی آزمایشات و مصیبت ها ، که توسط COVID-19 احساس می شود ، نگاهی کوتاه خواهیم انداخت به تعدادی از این شرکت ها ، که در شرایط سخت خود را در حال رشد می دانند.

MERJ

اولین گزینه MERJ Exchange است. این صرافی مستقر در سیشل خود را به عنوان پیشرو در بخش اوراق بهادار دیجیتال در حال رشد معرفی کرده است. آنها نه تنها از انواع اوراق بهادار دیجیتال در سیستم عامل خود پشتیبانی می کنند ، بلکه این کار را به صورت منظم انجام می دهند.

پتانسیل آنها فقط با یک نگاه سریع به رشد اخیر آنها تأکید می شود. شرکت یادداشت در حالی که اکثر بورسهای سهام جهان طی سال گذشته 7 درصد کاهش سرمایه داشته اند ، آنها قادر به رشد 325 درصدی بوده اند.

مدیر عامل شرکت MERJ ، ادموند Tuohy ، اخیراً وقت گذاشت و در مورد رشد اخیر خود اظهار نظر کرد ، اظهار داشت ، “این رشد فوق العاده ای که شاهد آن هستیم بازتابی از سرعت سریع تغییر جهت بازارهای مالی به سمت ساختارهای کارآمدتر است … MERJ مزاحمت ایجاد می کند مدل بورس اوراق بهادار سنتی ، شکستن موانع مرزی و ساده سازی فرایندها ، در نهایت کاهش هزینه های سرمایه گذاران و شرکت های ذکر شده “

به نظر می رسد MERJ به عنوان یک مبادله تنظیم شده که میزبان هر دو اوراق بهادار سنتی و دیجیتال است ، برای موفقیت در هر دو کشور فعلی و آینده بسیار مناسب است..

MERJ Exchange چه کسانی هستند?MERJ Exchange چه کسانی هستند؟

این ویدیو را در YouTube تماشا کنید

LiquidPiston

این شرکت مستقر در بلومفیلد ، کانکتیکات ، اخیراً کار خود را انجام داده است ، یکی از سریعترین Reg. CF افزایش می یابد ، تا به امروز.

فناوری ارائه شده توسط LiquidPiston بر اساس این ایده ساخته شده است كه موتورهای دوار پتانسیل استفاده نشده در بازار ICE را دارند. در مواردی که نمونه های گذشته ، مانند طرح Wankel که معمولاً مورد استفاده قرار می گیرند ، شکست خورده اند ، LiquidPiston به نظر می رسد موفق شود. تلاش آنها باعث لاف زدن موتورها شده است,

  • باندهای قدرت مقیاس پذیر
  • طرح های جمع و جور
  • ادغام خودروی هیبریدی
  • راندمان 30 درصدی بیش از گاز & گازوئیل

میزبانی سرمایه از طریق StartEngine ، سرمایه گذاری جمعی LiquidPiston پویش توانست بیش از 3000 سرمایه گذار را مجذوب کند که فقط در 9 ساعت شرکت کنند. نتیجه?

  • 51.6 میلیون دلار ارزیابی
  • 1.07 میلیون دلار جمع آوری شده است

با استفاده از برنامه های امیدوار کننده در هر دو بخش نظامی و هوافضا ، موتورهای دوار نسل بعدی که توسط LiquidPiston طراحی شده اند آینده درخشانی دارند. این شرکت خاطرنشان می کند که آنها قصد دارند با تلاشهایی که شامل توافق نامه های صدور مجوز است ، پتانسیل فن آوری خود را به حداکثر برسانند.

در زمانی که VC خشک شده است ، همانطور که توسط بسیاری از افراد ذکر شده است ، توانایی LiquidPiston نه تنها برای رسیدن به هدف خود ، بلکه در زمان رکورد ، یک شاهکار چشمگیر است.

راه انداختن موتور ماشین

از اواخر زمان ، سیستم عامل های تأمین سرمایه جمعی واقعاً این روایت را تحت فشار قرار داده اند که آنها دروازه بانی برای تأمین بودجه در دوره هایی از این قبیل هستند. با افزایش LiquidPiston فوق الذکر ، به نظر می رسد که آنها در حال تهیه چیزی هستند.

هوارد مارکس ، مدیرعامل StartEngine اظهار داشت,

“من خوشحالم که موفقیت Liquid Piston موفقیت آمیز بود. در واقع ، افزایش Liquid Piston سریعترین کمپین Reg CF در همه زمانها در سیستم عامل ما است … ماموریت StartEngine این است که به کارآفرینان در رسیدن به رویاهای خود کمک کند و امیدوارم که Liquid Piston بتواند از 1.07 میلیون دلار جمع شده و هزاران سرمایه گذار جدید خود استفاده کند برای رسیدن به آنها. “

تقویت بیشتر این روایت ، اعلامیه اخیر مبنی بر تبدیل شدن کوین O’Leary ، معروف به آقای شگفت انگیز ، به تبدیل شدن به صندوق سرمایه گذاری مردمی است. به حدی که او اکنون نه تنها به عنوان یک سرمایه گذار در StartEngine ، بلکه به یک عضو فعال تیم تبدیل شده است.

آقای شگفت انگیز تلاش ها را با بسترهای نرم افزاری Crowdfunding “StartEngine” هماهنگ می کند

آقای شگفت انگیز به StartEngine می پیونددآقای شگفت انگیز به StartEngine می پیوندد

این ویدیو را در YouTube تماشا کنید

پیشنهادات جایگزین

در حالی که شرکتهای ذکر شده در اینجا امروز از نظر پیشنهادی به شدت متفاوت هستند ، یک ویژگی مشترک در بین آنها وجود دارد – یک جایگزین برای هنجار ، و یک چشم انداز آینده نگر.

MERJ تصمیم گرفته است که اوراق بهادار دیجیتال در آینده سرمایه گذاری جایگاه برجسته ای داشته باشد. آنها این موضع را اتخاذ کرده و بستر امیدوارکننده ای را برای حمایت از آنها ساخته اند.

StartEngine تصمیم گرفته است که – بخصوص در اوضاع آشفته – SME ها بیشترین سود را از سرمایه حاصل از سرمایه گذاری جمعی ببرند. به جای مسیر سنتی تر “VC”.

LiquidPiston تصمیم گرفته است که در واقع مکانی برای حرکت موتورهای احتراق داخلی وجود دارد. کلید ساخت این اثر؟ کامل کردن آنچه که زمانی به عنوان طرحی بنیادین و امیدوار کننده طراحی شده بود (موتورهای دوار).

با خلاص شدن از قالب ، این شرکت ها موفق شده اند سرمایه گذاران را فریب دهند و راه را برای موفقیت مستمر هموار کنند..

در سایر خبرها

در حالی که شرکتهایی که در اینجا بحث می شوند ممکن است رونق داشته باشند ، اما موارد زیادی که در طی همه گیری ایجاد شده اند همچنان وجود دارد. مقاله زیر نگاهی به چند مسئله دارد که در این مدت توجه ما را جلب کرده است.

اثر COVID-19

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me