banner
banner

داستان دو دارایی

چه چیزی می تواند رالی بعدی بیت کوین را تحریک کند?

غذاهای کلیدی

  1. قیمت بیت کوین اخیراً در محدوده محدودی معامله شده است و بسیاری از معامله گران توجه خود را به فضای altcoin معطوف کرده اند.
  2. تام لی Fundstrat معتقد است که وقتی S&P به بالاترین حد خود در تاریخ رسید ، بیت کوین نیز از این الگو پیروی می کند.
  3. مطالعه لی همچنین نشان داد که بیت کوین هنگام عملکرد S بهترین عملکرد را دارد&سود P سالانه 15 درصد است.

بررسی اجمالی

اقدامات اخیر ناخوشایند بیت کوین ، بیمار معامله گران رمزنگاری را آزمایش می کند ، زیرا اوضاع بدون روند ادامه دارد. در حالی که به نظر می رسد این پایان کار نیست ، بسیاری از ناظران رمزنگاری س beenال کرده اند که چه زمانی این پایان می یابد؟ آیا باید انتظار دستیابی به موفقیت مثبت یا اصلاح قیمت را داشته باشیم؟ نظر اخیر منتقد رمزنگاری سنگین وزن چشم انداز ارز رمزپایه پیشرو را روشن می کند و بازارهای سهام ممکن است کلید رالی بعدی بیت کوین را حفظ کنند. ما ماهیت بیت کوین را به عنوان یک دارایی امن مانند طلای دیجیتال بررسی کرده ایم و ویژگی ریسک پذیری بیت کوین و آنچه می تواند باعث تغییر احساس شود را بررسی خواهیم کرد..

بدون انگیزه بیت کوین

قیمت بیت کوین از اوایل ماه ژوئیه در معاملات تجاری قرار دارد و طی هفته های اخیر دامنه به طور فزاینده ای محدود شده است. در حالی که به نظر می رسد بازارها عموماً بر این باورند که اقدامات بیهوده قیمت بخشی از راه اندازی حرکت بزرگ بعدی رمزنگاری پیشرو است ، بسیاری از معامله گران رویکرد انتظار و دیدن را دنبال کرده اند ، اما کاهش تدریجی حجم تجارت می تواند به شما کمک کند. در این تصویر (شکل 1) ، برخی از نظرات حتی بدبینانه تر هستند و می گویند که تسلط بیت کوین در 70 درصد به اوج رسیده است و به سختی به سطح 80 درصدی که سه سال پیش دیده ایم باز می گردد. (شکل 2).

شکل 1: نمودار روزانه BTCUSDT (منبع: OKEx؛ Tradingview) شکل 2: کل سرمایه بازار عمده رمزنگاری (منبع: Coinmarketcap)

در حالی که تصویر بزرگ بیت کوین تا حد زیادی مثبت باقی مانده است ، مانند بستر سازمانی Bakkt که انتظار می رود اواخر این ماه فعالیت کند. این پلتفرم فقط محصولات آتی بیت کوین را ارائه می دهد و انتظار می رود تقاضای بیت کوین را افزایش دهد. با این حال ، بسیاری از معامله گران س beenال کرده اند که ، بدون توجه به جهت ، شکسته شدن قیمت بیت کوین چه زمانی اتفاق می افتد. خوب ، بازارهای سهام ممکن است کلیدهای آن باشند.

حقوق صاحبان سهام: کلید رالی بیت کوین

به تازگی ، یک کارشناس رمزنگاری سنگین وزن ، روشن کرده است که چه چیزی می تواند حرکت بزرگ بعدی برای بیت کوین باشد ، و چه عواملی می تواند این حرکت را تحریک کند. در مصاحبه ای با CNBC ، تام لی ، بنیانگذار و مدیر عامل و رئیس پژوهش در Fundstrat Global Advisors ، معتقد بود که اقدام اخیر متوقف شده بیت کوین توسط چشم انداز کلان متوقف شده نسبت داده شده است. لی اضافه کرد که “دنیای بدون روند ، بیت کوین صعود نمی کند.” وی اظهار داشت که وقتی S&P به بالاترین حد خود در تاریخ رسیده است ، برای بیت کوین صعودی خواهد بود. وقتی دو سال گذشته را مرور می کنیم ، وقتی S&P در معاملات محدوده بود ، به طور هم زمان ، بیت کوین نیز در معاملات محدوده بود (شکل 4). این اتفاق دو بار در سال 2018 و یک بار هم اخیراً رخ داده است.

شکل 3: S&P 500 و BTCUSD در الگوهای See-Saw (منبع: Tradingview)

S&P 500 پس از تثبیت یک ماهه ، به نزدیکترین زمان خود یعنی نزدیک به 3027 نزدیک شده است (شکل 4). SPX از اوایل ماه آگوست در حالت معاملات تجاری قرار داشت ، تقریباً بین سالهای 2822 تا 2943 برگشت. در اوایل ماه سپتامبر ، شاخص شروع به شکست کرد و در تلاش بود تا اوج های ماه جولای را بازپس بگیرد ، و دقیقاً در پایین ترین سطح خود قرار گرفت..

شکل 4: S&نمودار P 500 YTD (منبع: Tradingview)

در مصاحبه ای با Marketwatch ، Mislav Matejka ، مدیر استراتژیست سهام جهانی JP Morgan معتقد است ، بازارهای سهام ایالات متحده تا پایان سال صعود خواهند کرد. ماتژکا گفت ، “مهمترین درخواست این است که ایالات متحده به سمت رکود اقتصادی پیش نرود. مصرف کننده قوی است ، نرخ بهره در حال کاهش است و نشانه هایی وجود دارد که رشد جهانی دوباره برگشت خواهد کرد. “

بیشتر بخوانید: در Easing We Trust

آیا بیت کوین در H2 2019 بازار را به وجد می آورد؟

“جهانی بدون روند ، بیت کوین صعود نمی کند.”

تام لی ، بنیانگذار و MD ، مشاوران جهانی Fundstrat

بهترین از هر دو جهان

لی بازگشت مقایسه ای S را مطالعه کرد&P و بیت کوین ، او دریافت که بیت کوین بهترین کار را زمانی می کند که S&P بیش از 15 درصد افزایش دارد (شکل 5). یافته های وی به این نتیجه رسید که بیت کوین مانند یک سکه با دو روی است ، از یک طرف وقتی بازارها تلاطم را تجربه می کنند ، مانند طلای دیجیتال عمل می کند ، از طرف دیگر ، وقتی بازارها در حالت خطر قرار دارند ، بیت کوین نیز می تواند یک خطر باشد دارایی.

شکل 5: بازده مقایسه ای بیت کوین و اس&P 500 از سال 2010 (منبع: Fundstrat؛ Bloomberg؛ Factset)

اکنون ریسک کنید?

با ورود به سه ماهه آخر سال 2019 نشانه های خوش بینی در سطح جهانی وجود داشت. با نگاه به آینده ، برخی از رویدادهای کلان به طور بالقوه می توانند محرک بازار باشند.

  1. خوش بینی تجاری: مقامات بازرگانی چین قرار است این هفته به ایالات متحده سفر کنند تا اواخر ماه اکتبر برای برخی از مذاکرات تجاری سطح بالا آماده شوند. اگرچه بسیاری معتقدند که کارهای زیادی برای دستیابی به یک توافق جامع وجود دارد ، اما گزینه داشتن یک معامله تجاری موقت محدود همچنان روی میز است. در همین حال ، رویترز گزارش داد که پرزیدنت ترامپ گفت که یک معامله تجاری ایالات متحده و چین ممکن است قبل از انتخابات سال 2020 باشد.
  2. کاهش بیشتر نرخ در کارت: تصمیم نرخ فدرال رزرو ایالات متحده روز چهارشنبه (18/9) اعلام می شود ، به طور گسترده ای انتظار می رود که FOMC دوباره نرخ بهره را 25 بیت بر ثانیه کاهش دهد. انتظارات کاهش نرخ اضافی برای دو جلسه FOMC باقیمانده در سال جاری در حال افزایش است ، که پس از کاهش نرخ معیار بانک مرکزی اروپا در اوایل ماه جاری و راه اندازی مجدد برنامه خرید اوراق قرضه رخ داد.
  3. بررسی دارایی های پناهگاه امن: به طور کلی هنگامی که بازارها در معرض خطر هستند ، دارایی های امن مانند طلا و JPY از مزیت خارج می شوند ، و جریان سرمایه در دارایی های خطرناک مانند سهام و بتا FX بالا افزایش می یابد. بیایید نگاهی دقیق تر به USDJPY بیندازیم ، این جفت ارز بیشتر از 108 این هفته معامله شد ، برخی از تحلیلگران معتقدند که بازپس گیری می تواند تا 108.85 افزایش یابد. از طرف دیگر ، طلا پس از حملات تأسیسات نفتی در عربستان 1 درصد افزایش یافت ، اما هنوز اقدامات زیادی در اطراف منطقه 1500 نیست. با این حال ، چشم انداز دارایی های امن امن ذکر شده هنوز هم تا حد زیادی به چگونگی تفسیر بازارها از راهنمایی های آینده فدرال رزرو وابسته است.

نتیجه

ما دیده ایم که قیمت بیت کوین در محدوده محدودی تلنگر می زند ، در حالی که توجه معامله گران به سمت دنیای altcoin معطوف شده است. با این حال ، طبق گفته یک تحلیلگر برجسته رمزنگاری ، مورد گاو نر بیت کوین همچنان قوی است و تجمع در بازارهای سهام می تواند دور جدیدی از خرید بیت کوین را تحریک کند و می تواند ارز رمزپایه اصلی را از یک دارایی امن به یک سرمایه گذاری در معرض خطر تبدیل کند. با این حال ، به نظر می رسد که وقتی صحبت از یک مورد گاو نر در بازارهای سهام می شود ، تصویر تا حدودی متفاوت است.

OKEx را روشن کنید:

Steemit: https://steemit.com/@okex-official

وب سایت: https://www.okex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me