banner
banner

متفاوت است – Crypto در هند

دو سال گذشته تاریک ترین بازار ارز رمزنگاری شده در هند بوده است ، از زمان ممنوعیت بانک ذخیره هند (RBI) ، تمام توسعه مربوطه در صنعت ناگهان با خاتمه مواجه شد. در تاریخ 4 مارس ، پس از لغو دستور دادگاه عالی توسط دادگاه عالی ، بازار ارزهای رمزنگاری شده هند تغییر اساسی دیگری ایجاد کرد.

به نظر می رسد ایمان ارز رمزنگاری شده روشن تر به نظر می رسد و ما خوشحالیم که سه تأثیرگذار محلی داریم تا اطلاعات بیشتری درباره رمزنگاری در هند با ما به اشتراک بگذاریم!

ابتدا از کاشف ، بنیانگذار شرکت ، بشنویم رمزگذاری Kanoon

فرهنگ رمزنگاری در هند چگونه است?

هند 17٪ از جمعیت جهان را شامل می شود ، اما فقط 1٪ سهم از کل رمزنگاری در جهان را دارد. مردم هند با رمزگشایی با ذهنیت “chal risk le ke dekhte hain” سرمایه گذاری می کنند. (ترجمه: بیایید ریسک کنیم)

مردم از اصول محکم رمزنگاری آگاهی ندارند. در هند ، حداکثر علاقه در گروه سنی 18 تا 24 سال دیده می شود اما این بدان معنی است که میانگین اندازه بلیط معامله در یک طرف پایین است.

آیا می توانید برخی از برنامه های موفق رمزنگاری در هند را به اشتراک بگذارید?

مانند تاریخ ، به نظر نمی رسد برنامه ای باشد که در حال حل هر هدف واقعی باشد و توسط توده ها پذیرفته شود. صرافی های کمی در هند وجود دارد که ادعا می کنند از طریق برنامه آنها می توانید تلفن همراه و DTH خود را مستقیماً شارژ کنید ، بازیکنان زیادی هستند که تلاش می کنند در فضای وام دهی کنند. من فکر می کنم در آینده بازیکنان زیادی در فضای وام دهی خواهیم دید.

معمولاً مردم در هند با رمزنگاری چه می کنند؟ (به طور منظم نگه دارید یا تجارت کنید)?

هند به تجارت اعتقاد دارد و این همان چیزی است که داده ها نشان می دهد. افزایش اخیر حجم نشان می دهد که هندی ها عاشق تجارت هستند.

رمزنگاری در هند چقدر محبوب است?

هنوز روزهای بسیار اولیه برای رمزنگاری در هند است ، پس از رای دادگاه عالی هیجان ایجاد می شود. COVID19 همچنین مردم را به فکر کردن برای گزینه های دیگر سوق داده و جستجو برای رمزنگاری در هند افزایش یافته است. ما امیدواریم که یک تنظیم مناسب رمزنگاری در هند داشته باشیم.

بعد ما داریم آقای Crypto India برای پرداختن به برخی از سالات:

آیا دستگاه های خودپرداز بیت کوین در کشور شما وجود دارد?

خودپرداز ندارد. یکی از آنها سال گذشته راه اندازی شد اما بلافاصله تعطیل شد.

در مقیاس 1 تا 10 (ساده ترین 10) ، چگونه راحتی و دسترسی افراد برای خرید بیت کوین با فیات را ارزیابی می کنید؟?

3 به 4 ، این کار آسان نیست زیرا نیازهای KYC بالا است و همچنین حق بیمه بالا است.

آیا می توانید برخی از مبادلات / پروژه های رمزنگاری محبوب در کشور خود را نام ببرید?

Bitbns ، WazirX ، شبکه Matic ، Coindcx

و ما داریم شریکار از Blockmanity ، از اینکه نظرات خود را به اشتراک گذاشتید متشکرم!

رمزنگاری در کشور شما چقدر محبوب است?

Crypto به دلایل نه چندان خوبی در گذشته در هند محبوب بوده و بوده است ، اما اخیراً جداول دادگاه عالی هند با لغو درخواست تجدیدنظر از RBI برای اعمال ممنوعیت پتو در معاملات رمزنگاری روبرو شده اند..

با فروپاشی تدریجی سیستم بانکی سنتی ، اخیراً افراد بیشتری برای دستیابی به فرصت های سرمایه گذاری بهتر به رمزنگاری روی آورده اند. از آنجایی که هند یکی از کشورهای بسیار پرجمعیت در جهان است ، حتی درصد کمی از هندی ها که به رمزنگاری اعتقاد دارند ، بیشتر از خود جمعیت اکثر کشورها خواهد بود. به طور خلاصه ، رمزنگاری در هند بسیار محبوب است اما هنوز در مرحله نوزادی است.

نظر کشور شما در مورد تنظیم رمزنگاری چیست?

RBI نسبت به مقررات رمزنگاری تردید داشته است. با این حال دادگاه عالی هند با لغو ممنوعیت مبادلات تجاری رمزنگاری هوا را پاک کرد.

با این حال ، هند قصد دارد ارزهای رمزپایه را تنظیم کند و قبل از تصمیم نهایی منتظر حکم دادگاه عالی حاکم بر آنها است. به گفته افراد آگاه از توسعه ، دولت در حال سنجش است که آیا ارزهای مجازی توسط بانک ذخیره هند قابل تنظیم است. چارچوبی برای این مقررات پس از مشورت با بانک مرکزی تصمیم گیری می شود.

از دوست یا خانواده خود بپرسید ، اگر آنها تصمیم دارند 50 دلار یا 1 BTC را در لحظه ارائه شما قبول کنند ، پاسخ آنها چه خواهد بود?

قطعاً BTC. من همان لحظه که کسی این پیشنهاد را به من می دهد می توانم از آن استفاده کنم.

برای کشوری با چنین بازار درحال ظهور و اشتیاق به توسعه مالی خود با دولتی که ذهنی تدریجاً بالابرد دارد ، پیش بینی صنعت رمزنگاری در هند و اینکه آینده آن چقدر موفق است برای هر کس دشوار است.

اگر سوالی از ما دارید ، آکادمی OKEx را در توییتر دنبال کنید:

ثبت نام کنید و حداقل 10 USDT را سپرده گذاری یا معامله کنید تا پاداش کاربر جدید 3 USDT را کسب کنید!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me