banner
banner

Augur (REP) چیست – همه آنچه باید بدانید

آگوور (REP) یک پلت فرم بازار پیش بینی غیرمتمرکز است که در بالای صفحه ساخته شده است اتریوم بلاکچین هدف اصلی این پلتفرم پیش بینی نتیجه هر رویدادی بر اساس روش به اصطلاح “خرد جمعیت” است.

این پلتفرم به لطف فناوری بلاک چین قابلیت دسترسی بیشتر و دقت بهتری را نسبت به سایر بازارها فراهم می کند. اطلاعات از بین جمع آوری می شود و سپس پردازش می شود تا واقع بینانه ترین و محتمل ترین نتیجه تلقی شود.

اصل آن ساده است: هر چقدر احتمال وقوع یک رویداد کمتر باشد ، پاداش بیشتری می توانید با پیش بینی موفقیت آن کسب کنید. در حالی که پیش بینی های صحیح توسط شبکه پاداش داده می شوند ، اما پیش بینی های نادرست جریمه می شوند و به نوبه خود ، صحت همه افراد موجود در سیستم عامل را تضمین می کند.

از آنجا که این یک پلت فرم غیرمتمرکز است ، توسط نهادها یا حتی دولت هایی که این نوع پیش بینی ها را با سایر فعالیت های غیرقانونی غیرقانونی مانند قمار مرتبط می کنند ، نمی توان آن را کنترل یا ممنوع کرد..

اوگور از یک فرآیند تصمیم گیری اجماعی استفاده می کند که روشی است که اکنون توسط Ethereum ارائه شده است. در حال حاضر شامل PoW و PoS است اما در آینده می تواند فقط PoS باشد.

چرا

درک اوگور

به زبان ساده ، این پلت فرم غیرمتمرکز و منبع باز به شما امکان می دهد تقریباً در مورد هر چیزی پیش بینی کنید. سایر کاربران موجود در شبکه براساس نظر ذهنی و شخصی خود قادر به خرید یا فروش سهام در این پیش بینی خاص هستند.

سپس کاربران نتایج را گزارش می کنند و این باعث شهرت آنها می شود. به زبان ساده ، میزان شهرتی که یک کاربر دارد مطابقت مستقیم با صحت گزارشات نتیجه کار وی دارد.

دو عمل اصلی در ارتباط با آگور وجود دارد: ایجاد بازارها و سهام رویداد تجاری.

به ایجاد بازار, شما باید تنظیم کنید گیرنده و هزینه های سازنده. اولین مورد باید بین 1.0٪ و 12.5٪ باشد ، در حالی که دومی باید همیشه زیر نیمه اول باشد. همچنین این امکان وجود دارد که در آینده ای نزدیک ، هزینه های سازنده و گیرنده به نفع هزینه ایجاد کننده که از پاداش معامله گرانی که موقعیت های برنده را دارند ، گرفته می شود ، حذف شود..

تا آنجا که معاملات سهام رویداد پیش می رود ، می توانید سهام را خریداری و معامله کنید. این سهام احتمال وقوع این رویداد را نشان می دهد. به عنوان یک تاجر ، می توانید با پیش بینی صحیح رویدادها و با نگه داشتن سهام هنگام بسته شدن بازار درآمد کسب کنید. روش کارآمد دیگر برای کسب درآمد خرید موقعیت با هزینه کم و فروش بیشتر آنها با تغییر روند است.

چگونه

نشانه های اعتبار (REP)

حتی اگر رمز اعتبار از نظر فنی در قلب آگور قرار دارد ، هر کسی می تواند بدون نیاز به داشتن REP از Augur استفاده کند. به عنوان مثال ، هر کسی می تواند با استفاده از Ether یا هر واحد پول دیگر مبتنی بر Ethereum در سیستم عامل شرط بندی کند.

نشانه های شهرت اساساً دارایی های قابل معامله هستند که به تعداد ثابت 11.000.000 محدود می شوند. تقاضای این توکن وجود دارد زیرا مالکیت آن تنها راه دریافت تقریباً نیمی از هزینه های پلتفرم Augur است.

شما باید قبل از پایان یک دوره 30 روزه در مورد تمام بازارهای اختصاص داده شده به خود گزارش دهید. عدم ارائه گزارش در برخی از بازارهای تعیین شده قبل از پایان 30 روز ، معمولاً منجر به جریمه هایی می شود که می تواند تا 20٪ از اعتبار شما را افزایش دهد..

این فرآیند با یک دوره آشکار 29 روزه دنبال می شود که در آن شما باید حداقل یک بار وارد سیستم شوید. عدم انجام این کار منجر به انتقال اعتبار شما به وضعیت خاموش می شود. وقتی این اتفاق افتاد ، اعتبار شما نمی تواند گزارش کند و نمی تواند هزینه تجارت را بدست آورد.

اعتبار شما می تواند بر اساس تصمیمات شما افزایش ، کاهش یا خاموش بماند. به عنوان مثال ، اگر نتیجه نهایی یک حق بازار را بدست آورید ، شهرت می تواند افزایش یابد. گزارش در مورد بازارهای اختصاص داده شده درصورتی که سایر کاربران این کار را نکرده اند ، ارسال و برنده شدن اوراق قرضه چنگال و دریافت اعتبار از آدرس دیگری می تواند منجر به افزایش اعتبار شما شود.

برعکس ، انتخاب نتیجه ای که با نتیجه نهایی یک بازار مطابقت نداشته باشد ، گزارش نکردن در مورد بازارهای اختصاص داده شده ، خرید اوراق قرضه چنگال و ارسال اعتبار به آدرس دیگر می تواند منجر به افت اعتبار شود.

تجارت REP

تقریبا 8.8 میلیون نشانه REP در طی ICO در آگوست 2015 توزیع شد. REP بلافاصله بعد از ICO چیزی در حدود 1.50 تا 2.00 دلار معامله شد و در زمان نوشتن این مقاله 41.83 دلار ارزش دارد. این توکن در تاریخ خود افزایش های قابل توجه قابل توجهی داشته است. اولین مورد درست پس از انتشار بتا ، در مارس 2016 رخ داد. مورد دوم در اکتبر 2016 و سومین و بزرگترین آن در 19 دسامبر بود. در آن زمان ، قیمت قبل از اینکه خود را در حدود مارک 90 دلار ثابت کند ، به بیش از 100 دلار رسید.

خرید REP

REP را می توان از محبوب ترین مبادلات رمزنگاری موجود در بازار مانند خرید Bittrex, بینانسکراکن, پولونیکس, و ChaoEX.سر به CoinMarketCap برای اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع.

ذخیره REP شما

حتی اگر Augur کیف پول رسمی برای رمزگذاری خود ندارد ، گزینه های قابل اعتماد مختلفی وجود دارد. البته توصیه می شود REP خود را در کیف پول سخت افزاری آفلاین ذخیره کنید. گزینه های محبوب عبارتند از لجر نانو اس, ترزور, جکس, و هجرت.

پیش بینی قیمت

اوگور روند مشخصی داشت که در حال صعود است. شاید به سرعت بیت کوین و سایر ارزهای مجازی نباشد ، اما حرکتی کاملاً محسوس است. در ژانویه 2016 با قیمت 2 دلار شروع شد و اکنون بیش از 37 دلار معامله می شود.

علاوه بر این ، در لحظات ناپایداری بالا ، قیمت به 100 دلار رسید که بسیار چشمگیر است. از جایی که اکنون هستیم ، در آینده نیز هنوز جایی برای رشد وجود دارد.

اگر بازار ارز مجازی روند مثبت خود را حفظ کند ، آگوور می تواند در محیط رشد کند. اما ، به عنوان بسیاری از ارزهای رمزنگاری شده دیگر ، باید به معکوس قیمت ها که به طور غیرمنتظره ای در بازار اتفاق می افتد توجه کند.

در یک سال می توانیم صحبت کنیم که آگوور به راحتی بیش از 60 دلار معامله می شود.

تیم

با توجه به این واقعیت که Augur یکی از اولین سیستم عامل های ساخته شده بر روی Ethereum است ، تعجب آور نیست که Vitalik Buterin خود یکی از مشاوران این پروژه است. تیم 13 نفره توسط جک پترسون و جوی کروگ هدایت می شود.

هر دو فرد در دنیای رمزنگاری بسیار باتجربه هستند ، زیرا سازندگان آن هستند Sidecoin, یک چنگال معروف بیت کوین.

تیم

نتیجه

Augur یکی از اولین پلتفرم هایی است که در بالای Ethereum در سال 2015 ساخته شده است و علی رغم فراز و نشیب های متعدد ، دیدگاه کلی نسبت به آینده آن یک نگاه خوش بینانه است. این “خرد جمعیت” را برای جمع آوری داده های پیش بینی کننده و گزارش نتایج رویداد به کار می برد.

علیرغم اینکه بخشی از زندگی روزمره ما نیستند ، علیرغم رقابت قابل توجهی که از یک بستر مشابه به نام گنوز.

Augur اطلاعات تماس و اطلاعات اضافی:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me