banner
banner

تمام آنچه در مورد ارز رمزنگاری شده Aion باید بدانید | راهنمای مبتدیان در سال 2018

Aion یک بستر انقلابی چند لایه بلاکچین است که برای حل مسئله مهم کارایی محدود بین بلاکچین های موجود ایجاد شده است در حالی که هنوز توانایی مدیریت برنامه های خود را دارد. از معماری های بلاکچین سفارشی پشتیبانی می کند و قابلیت همکاری بین زنجیره ای را فراهم می کند.

پروژه Aion در یک دوره بسیار مناسب ، در زمانی وجود دارد که تعداد بلاکچین ها همیشه در حال رشد است. بنابراین ، هم افزایی اکنون از اهمیت بیشتری برخوردار است. قابلیت همکاری افق چندین سیستم عامل بلاکچین دیگر را گسترش می دهد ، نیازی به ذکر نیست که شرکت های سازمانی گرا.

Aion خود را به عنوان بلاک چین باز نسل سوم به بازار عرضه می کند. اگر این مفهوم کمی بیگانه به نظر می رسد ، بیایید نگاهی به نسل های گذشته بلاکچین بیندازیم. همانطور که مطمئن هستیم بیشتر شما می دانید ، بیت کوین هنوز هم پادشاه تمام ارزهای رمزپایه است و این بلاکچین نسل اول محسوب می شود. اتریوم بهترین مثال برای بلاک چین نسل دوم است. در حالی که بیت کوین کل مفهوم رمزنگاری را به جهان معرفی کرد ، Ethereum با ایجاد قراردادهای هوشمند و اکوسیستم همه کاره آن ، کارها را یک گام فراتر برد..

aion

تیم

این پروژه توسط متیو اسپوك ، مدیر عامل Nuco و عضو هیئت مدیره EEA هدایت می شود. نام های بزرگ دیگر شامل Jin Tu ، Nuco’s CTO است که بیش از 15 سال تجربه در مهندسی شرکت و بیش از چهار سال در صنعت بلاکچین دارد و پیتر وسنس که بنیانگذار بنیاد بیت کوین است.

تیم

Aion چگونه کار می کند

با Aion ، کاربران یا تقریباً هر نوع بلاکچین می توانند فدراسیون ، صحبت و مقیاس بندی کنند. اصطلاح اول به توانایی Aion در ایجاد سهولت در برقراری ارتباط بین بلاکچین ها به لطف یک سیستم پل زدن عملکرد گرا اشاره دارد. داده ها از طریق چند عروس که جفت های مختلف زنجیره ای را به هم متصل می کنند ، منتقل می شوند.

برای مقابله با مشکل اصلی مقیاس پذیری ، Aion دارای یک ماشین مجازی با عملکرد بالا است که از عهده اجرا و سازگاری برمی آید. Aion همچنین با الگوریتم های اجماع و ماشین های مجازی به کاربران امکان طراحی بلاکچین را می دهد. مزیت اصلی این است که ارقام قابلیت همکاری با سایر بلاک چین ها تحت تأثیر قرار نمی گیرند.

در قلب پروژه Aion Aion-1 ، نسل سوم بلاک چین است که برنامه های قوی را مدیریت می کند و سایر بلاکچین ها را به هم متصل می کند..

به ساده ترین شکل ممکن ، Aion-1 زنجیره بلوکی در پشت شبکه Aion است که به هر نوع زنجیره بلوکی اجازه می دهد تا اطلاعات دیجیتالی را به صورت بی وقفه به اشخاص خارج از زنجیره مرکزی و به یک شبکه خارجی منتقل کند. م componentلفه Aion-1 زیرساخت های مورد نیاز برای توسعه برنامه های بین زنجیره ای را فراهم می کند. با کمک م componentلفه ، کاربران می توانند شبکه های سفارشی خود را مستقر کنند.

aion2

رمز AION

رمز منبع زنجیره بلوک است. برای امنیت شبکه ، ایجاد زنجیره بلوک جدید و همچنین درآمدزایی از پل های بین زنجیره ای استفاده می شود. توکن AION در واقع توکن ERC-20 است. در واقع ، این توکن ابتدا به عنوان رمز ERC-20 در بلاکچین Ethereum ارائه می شود و فقط در این صورت می توان آن را به توکن رسمی شبکه AION تغییر داد. وقتی این اتفاق می افتد ، رمز می تواند آزادانه بین دو بلاکچین جریان پیدا کند.

بهترین نکته در این مورد این است که سرمایه گذاران ملزم به تغییر رمز Aion Ethereum (ERC-20) خود برای رمز Aion-1 نیستند ، زیرا همیشه قابل تعویض خواهند بود.

وضعیت بازار

این توکن یک سال پیش ، در اکتبر 2017 منتشر شد. این ارز در حدود دسامبر سال گذشته هنگامی که قیمت سکه بیش از مارک 10 دلار افزایش یافت ، به بالاترین قیمت خود رسید. در حال حاضر ، AION در رتبه 60 ام قرار دارد CoinMarketCap, با کل سرمایه 181،932،474 دلار و عرضه در گردش 167،480،575 AION از کل عرضه 465،934،587.

بازار

کیف پول AION

همانطور که قبلا ذکر شد ، رمز AION در واقع یک رمز اتریوم است. این بدان معنی است که می تواند در هر آدرس Ethereum ذخیره شود. برخی از بهترین کیف پول ها برای ذخیره نشانه های Aion هستند لجر نانو اس, ترزور, Mist Wallet, جکس, MyEtherWallet, MetaMask, و imToken.

خرید Aion

برای خرید AION ، ابتدا باید رمز ارز دیگری را ترجیحاً Bitcoin یا Ethereum خریداری کنید. خوشبختانه ، AION توسط برخی از مبادلات رمزنگاری بسیار محبوب مانند آن پشتیبانی می شود BitForex, بینانس, اتفینکس, مایع, و شبکه بانکور. اطلاعات بیشتر در اینجا موجود است بخش بازارها در CoinMarketCap.

نقشه راه و آینده

با توجه به پروژه نقشه راه, سال 2018 آغاز فاز 1 بود که شامل الگوریتم اجماع اثبات شده کار ، یک پل رمز عملکرد ، ارتباط بین زنجیره ای و ماشین مجازی با سازگاری منبع EVM خود بود. بین فاز 1 و فاز دو ، تیم امیدوار است که مقاله فنی ماشین مجازی Aion ، مقاله Aion Proof-of-Intelligence و Aion Bridging Paper را منتشر کند. فاز 2 بیشتر مربوط به مهاجرت به سمت معماری اصلاح شده EVM است. قرار است مقاله Aion مشارکت کننده شبکه 2018 را برای تیم به پایان برساند.

فاز 1

پیش بینی می شود سال 2019 سال بزرگی برای پلتفرم Aion باشد. سال با مقاله اقتصاد شبکه Aion آغاز می شود و به دنبال آن فاز 3 آغاز می شود که انتظار می رود زیرساخت شبکه نهایی شود. از دیگر پیشرفتهای آینده می توان به ایجاد AVM نسخه 2 ، سیستم اجماع کننده اعتبار سنج کامل و پل ارتباطی شرکت کننده اشاره کرد.

فاز 2

سرمایه گذاری و پیش بینی ها

با توجه به افزایش دائماً بلاکچین ها ، این احتمال وجود دارد که Aion با رویکرد منحصر به فرد خود در حل مسائل قابلیت همکاری ، در دوره بعد تا حدودی به یک ضرورت برای رمزنگاری تبدیل شود. دقیقاً به همین دلیل است که این سکه به خوبی می تواند یکی از بیشترین افزایش قیمت ها را که تاکنون کریپتوسفر دیده است نشان دهد.

منابع مفید و حضور در شبکه های اجتماعی

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این پروژه ، کاربران می توانند از این بخش بازدید کنند وب سایت رسمی و کاغذ سفید. از دیگر منابع مفید می توان به موارد زیر اشاره کرد بخش وبلاگ رسمی, مخزن GitHub, به همان خوبی توییتر, فیس بوک, تلگرام, اختلاف, و یوتیوب کانال ها.

نتیجه

Aion بدون شک یک پروژه ارز رمزنگاری شده بسیار جالب است ، زیرا هدف آن حل یکی از بزرگترین مشکلات معمولاً مرتبط با زنجیره بلوک – قابلیت همکاری است. البته تا زمان اتمام پروژه Aion به کارهای بسیار بیشتری نیاز خواهد بود. با این حال ، یک چیز مطمئناً ، جالب است که ببینیم Aion چگونه تلاش می کند و امیدوارم موفق شود ، قابلیت همکاری بین بلاکچین ها را به واقعیت تبدیل کند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me