banner
banner

GXChain (GXS) چیست – همه آنچه باید بدانید

مقدمه GXChain

از توسعه دهندگان Gongxinbao (GXB) می آید GXChain, یک بلاک چین عمومی که راه حل های غیر متمرکز تبادل داده را ارائه می دهد ، اولین مبادله در نوع خود در جهان است.

تبادل اطلاعات GXS اطلاعات شخصی را ذخیره نمی کند و به مشتریان خود حریم خصوصی را ارائه می دهد. علاوه بر این ، صرافی از حق چاپ داده محافظت می کند ، از تقلب و جعل داده جلوگیری می کند و از معاملات ناشناس دو جانبه پشتیبانی می کند. تبادل داده GXS که در 24 سپتامبر 2017 تجاری شد ، می تواند برای تبادل داده در هر صنعتی استفاده شود.

در حال حاضر ، این پلتفرم راه حل هایی را برای شرکت هایی که وام شبکه ، مالی اتومبیل ، وام شخصی در امور مالی اینترنت و بانک ها دارند ، ارائه می دهد. آنها همچنین راه حل های تبادل داده را برای موسسات دولتی و صنایع مهمی که به تبادل داده نیاز دارند مانند بیمه ، مراقبت های پزشکی و تدارکات ارائه می دهند.

فناوری های پشت GXChain

GXChain زنجیره بلوکی است که از توسعه تعداد زیادی برنامه کاربردی پشتیبانی می کند. برخلاف سایر زنجیره های عمومی ، GXChain فقط پشتیبانی نمی کند قرارداد هوشمند یا بلاکچین به عنوان یک سرویس (BaaS) همچنین خدمات انحصاری بسیاری از جمله ارائه می دهد تأیید هویت, داده های چند بعدی, KYC, و ورود سریع.

GXChain در حال حاضر 100000 TPS دارد که می تواند از بیشتر برنامه های تجاری پشتیبانی کند و همچنین از صدور دارایی های جدید پشتیبانی می کند.

برنامه های کاربردی ایجاد شده با استفاده از GXChain به بخش مهمی از تولید و مصرف داده تبدیل می شوند. توسعه دهندگان و کاربران می توانند به طور یکسان از استفاده از این برنامه بهره مند شوند.

تبادل داده GXS ، اولین کاربرد blockchain ، اثبات امکان پذیری GXChain است. معاملات داده ها در بستر تبادل داده GXB تاکنون 700 میلیون بار گذشته است.

برنامه دوم مبتنی بر GXChain, برنامه غیرمتمرکز GXB (Dapp), با مدیریت اعتبار شخصی و تأیید اعتبار رو در رو معامله می کند.

GXChain استخدام می کند به اثبات رساندن سهام (DPoS) برای ردیابی رکورد در بلاکچین و اثبات سهم اعتبار (PoCS) برای اجماع تبادل داده.

DPoS یک سیستم اجماع جایگزین است که دارندگان سکه را به رأی دادن به “نمایندگان” ، که سپس احراز هویت معاملات و مدیریت بلاکچین را بر عهده دارند ، نیاز دارد. ذینفعان همچنین می توانند شاهدانی را تعیین کنند که مسئول تولید و تولید بلوک های جدید هستند.

PoCS یک الگوریتم اجماع است که توسط تیم GXB طراحی شده است تا بتواند راه حلی برای اختلاف تبادل داده بین شرکت های بزرگ و شرکت های کوچک باشد. هر نمره PoCS اعضای اتحاد پس از اتمام تبادل اطلاعات محاسبه خواهد شد. این بدان معنی است که امتیاز PoCS براساس قاعده معامله است و امتیاز به کارمزد معامله اختصاص می یابد. اعضای با نمره PoCS پایین تر مجبور به پرداخت هزینه معامله بیشتر برای داده ها هستند ، در حالی که اعضای با امتیاز بالاتر هزینه کمتری پرداخت می کنند.

ویژگی های GXChain

GXChain دارای ویژگی های زیر است:

قدرت پردازش و قابلیت توسعه

GXChain می تواند 10000-100000 تراکنش در ثانیه را با 3 ثانیه انسداد انجام دهد. GXChain که می بیند تجارت درون زنجیره ای به طور مداوم افزایش می یابد ، این مزیت را دارد که می تواند به صورت افقی گسترش یابد ، سرعت معاملات حتی بدون نیاز به چنگال سخت را حتی بالاتر می دهد..

تنظیم پارامتر در زمان واقعی

GXChain می تواند با رأی دادن ، بدون نیاز به چنگال مانند اکثر زنجیرها ، زمان بلوک ، مسدود کردن ، هزینه معامله و غیره را تغییر دهد..

پشتیبانی از صنایع متعدد

تبادل داده GXB امکان معامله یا تبادل داده را در صنایع مختلف فراهم می کند. مشاغل و افراد توانایی خرید چنین داده هایی را دارند.

پشتیبانی از توسعه برنامه

برنامه های توسعه یافته در GXChain توسط داده های مختلف صنایع مختلف در تبادل داده پشتیبانی می شوند.

دارایی های صادر شده توسط کاربر

GXChain به کاربران و شرکتها اجازه می دهد دارایی های دیجیتالی خود را توسعه و صادر کنند.

کیت توسعه GXChain

توسعه دهندگان همچنین می توانند از خدمات مدولار شده برای توسعه برنامه در بلاکچین مانند DES ، BaaS ، Cli-API ، Statistics Analysis API و Blockchain Explorer API استفاده کنند..

سرویس تبادل اطلاعات (DES)

DES پشتیبانی می کند قراردادهای هوشمند, که از توافق نامه حسابداری سه جانبه و پروتکل تبادل داده همتا به همتا براساس آن پشتیبانی می کند IPFS. این پروتکل تبادل داده ای سازگار و ایمن و همچنین ثبت خودکار تاریخچه تبادل داده را ارائه می دهد. از DES می توان برای اثبات دائمی وجود ، و ضبط حق چاپ داده استفاده کرد.

Blockchain as a Service (BaaS)

بلاکچین از سرویس های API نیز پشتیبانی می کند. در این زمان, BaaS از ذخیره اطلاعات ، اثبات وجود و تأیید پشتیبانی می کند. توسعه دهندگان می توانند برای ذخیره سازی برنامه های کاربردی ، دستیابی به باز بودن حسابداری داده ها ، از GXChain استفاده کنند.

Cli-API

استفاده از کیف پول خط فرمان ، که می تواند از دفتر بازدید کند و معاملات را مستقیماً پردازش کند ، اجازه می دهد.

تجزیه و تحلیل آماری API

پشتیبانی از تجزیه و تحلیل آماری دفتر GXChain ، امکان توسعه توابع تجسم داده ها.

Blockchain explorer API

اعتبار سنجی اطلاعات مختلف ، مانند بلوک ، معامله ، اطلاعات حساب و پشتیبانی از توسعه دهندگان را برای استفاده از پروتکل های وب و API امکان پذیر می کند..

تیم

مینکیانگ هوانگ بنیانگذار و مدیر عامل شرکت است و بیش از 10 سال تجربه در زمینه تبادل داده ، بلاکچین و فناوری مالی دارد. وی برای اولین بار از سال 2012 به رمز ارز علاقه مند شد و از آن زمان چندین پروژه در این بازار آغاز کرد.

تیم GXChain

او مدیر CTO سابق Hakim Unique Internet Co Ltd و مدیر خدمات مالی HAKIM UNIQUE بود. وی مدرک کارشناسی خود را در رشته علوم کامپیوتر در دانشگاه علم و صنعت شاندونگ و کارشناسی ارشد خود را در رشته مدیریت در کالج اقتصاد و اقتصاد هنگ کنگ دریافت کرد..

گووجون تو بنیانگذار و معاون رئیس جمهور است و یک کارآفرین زنجیره ای است و بیش از 21 سال تجربه در زمینه امنیت اطلاعات ، معاملات مالی و علوم کامپیوتر دارد. Guojun به عنوان یک مدیر ارشد در 3 شرکت تجارت عمومی فناوری اطلاعات فعال شد. وی لیسانس خود را در رشته علوم کامپیوتر در دریافت کرد دانشگاه هونان.

درباره سکه GXS

GXchain GXSshares (GXS) ارز رمزنگاری شده خود را صادر کرد ، که نه تنها ارزش گردش دارد ، بلکه یک ارز رمزنگاری شده رمزنگاری شده است که با استفاده از برنامه های GXChain ساخته شده است.

GXS هنگام تهیه و تأیید برنامه و استفاده از خدمات زنجیره ای (مانند هزینه تراکنش – انتقال درون زنجیره ای) در GXchain ، از کاربران مورد نیاز است. این تنها رمز تا به امروز است که به عنوان یک برنامه زنجیره ای عمل می کند.

این تیم بخشی از توکن های GXS را به قیمت بازار ثانویه در آن زمان با 10 درصد کارمزد خریداری کرده و آنها را سوزاند.

نمودار gxchain

پیش بینی قیمت

GXS حرکت بسیار نامنظمی در بازار دارد. اوجهای مهمی داشت اما لحظاتی هم داشت که در آن قیمت ثابت مانده بود. این یک گرافیک بسیار جالب است که ارزش دارد نگاهی بیندازیم و لحظاتی که ارز می تواند یک حرکت رو به بالا را تجربه کند.

از نظر BTC این معامله با قیمتهای بسیار بالایی شروع به خرید و فروش می کند ، اما از آگوست 2017 نسبتاً ثابت مانده است. بیشتر سکه های alt در مقایسه با BTC معمولاً بخشی از قیمت خود را از دست می دهند..

به نظر می رسد GXS دارای سطح پشتیبانی مهمی است که نزدیک به 2.5 دلار است و ممکن است در آینده کار کند تا قیمت را حفظ کند. در همان زمان ، به نظر می رسد 5 دلار یک سطح مقاومت است که چند بار با موفقیت عبور کرده است.

محل نگهداری GXS

سکه های GXS فقط در کیف پول GXS که می توان روی آن ایجاد کرد ذخیره می شوند وب سایت GXB.

GXS را از کجا می توانید خریداری کنید

GXS در حال حاضر می تواند در صرافی های زیر خریداری شود: OEX, Bit-Z, بینانس, Gate.io, QBTC یا BigONE, و چندین مورد دیگر را می توان در یافت CoinMarketCap (CMC).

GXS در حال حاضر با قیمت 3.02 دلار معامله می شود ، دارای سقف بازار 181،324،200 دلار و یک منبع در گردش 60،000،000 GXS از کل 100،000،000 GXS.

حکم

GXChainهدف ایجاد شبکه قابل اعتماد و قابل استفاده برای تبادل اطلاعات است که امکان انتقال و ذخیره داده های خصوصی را فراهم می کند. این نوع دارایی مزایای زیادی را به همه طرف های درگیر ارائه می دهد و آن را به دارایی بالقوه با ارزش برای انتقال مالی و بانکی اطلاعات شخصی تبدیل می کند.

تماس با GXChain و اطلاعات اضافی:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me