banner
banner

DragonChain (DRGN) چیست – همه آنچه باید بدانید

آیا تا به حال فکر کرده اید که ارز رمزنگاری شده دیزنی چگونه است؟ نه؟ من هیچکدام ، تا زمانی که در مورد Dragonchain ، یک پلت فرم ICO با نام جالب مطلع شدم ، که در ماه های اخیر بیش از 600٪ رشد کرده است.

Dragonchain چیست?

Dragonchain (DRGN) که توسط تیم تحت کنترل نهایی دیزنی ایجاد شده است ، قبل از اینکه به بنیاد غیرانتفاعی Dragonchain اعطا شود ، از ارز رمزنگاری شده Dragons برای کار با دستگاه جوجه کشی ، بازار ، بلاکچین و بستر تجاری استفاده می کند. در ابتدا Dragonchain توسط تیم تحت نظر دیزنی طراحی شد.

Dragonchain چگونه توزیع شد?

DRGN برای اولین بار توسط یک ICO توزیع شد که بین اکتبر و نوامبر 2017 اجرا می شد. برای ICO ، Dragonchain هیچ محدودیتی برای مشارکت ها نداشت ، به این معنی که تعداد زیادی توکن به مشارکت کنندگان داده شد که برابر با سهم آنها از کل کمک ها بود..

علیرغم عدم دستیابی به هدف خود برای تأمین بودجه ، Dragonchain تصمیم گرفت به هر حال به پروژه ادامه دهد. ICO 55٪ اژدها را توزیع کرد ، در حالی که بقیه به شرح زیر تقسیم شدند:

 • 20٪ به صندوق Dragonchain
 • 10٪ ذخیره
 • 10٪ به بنیاد Dagonchain
 • 5٪ در Dragonfund.
 • نکته قابل توجه این است که ارزش DRGN 600٪ افزایش یافته است.

دستگاه جوجه کشی Dragonchain چیست?

“دستگاه جوجه کشی مقیاس Dragonchain Crowd” به پروژه های کوچکتر کمک می کند تا با استفاده از زیرساخت های موجود رشد خود را تسریع کنند. کمی کنایه آمیز است ، با توجه به اینکه Dragonchain به همان روش و با استفاده از بلاکچین Ethereum ، دقیقاً مانند موناکو و OmiseGo شروع به کار کرده است. از سیستم عامل Dragonchain می توان برای اجرای ICO استفاده کرد ، به این معنی که آنها حتی قبل از توسعه کامل ویژگی ها قادر به عملکرد هستند.

به کاربران Dragonchain دسترسی زودهنگام به پروژه هایی که از پلتفرم Dragonchain استفاده می کنند ، داده می شود ، همچنین برخی از کاربران بسته به “امتیاز خواب” خود به تخفیف دسترسی خواهند داشت. این امتیاز از طریق ضرب تعداد سکه های متعلق به کاربر و مدت زمان ذخیره آنها محاسبه می شود.

امتیاز Slumber توسط اژدهایانی که در صرافی نگهداری می شوند محاسبه نمی شود ، فقط کسانی که در کیف پول نگهداری می شوند و کلیدهای خصوصی شما به آن تعلق دارید. اگر معامله ای انجام دهید ، نمره خواب شما بازنشانی می شود ، انگیزه ای برای نگهداری سکه ها ، کاهش عرضه آنها در بازار ایجاد می شود.

محاسبه امتیاز خواب

وب سایت رسمی Dragonchain یک ماشین حساب ارائه می دهد که در آن می توانید آدرس ERC20 خود را وارد کنید. هنگامی که این را داشته باشد ، نمره خواب شما را محاسبه می کند. اگر می خواهید ریاضی پشت نمره را بدانید ، فرمول زیر را ببینید.

سایر ویژگی های Dragonchain

بازار Dragonchain اجازه می دهد تا نشانه های Dragon با قراردادهای هوشمند و خدمات از جمله توسعه نرم افزار ، استخدام ، حقوقی و بازاریابی مبادله شود.

حریم خصوصی

برای این قراردادهای هوشمند ، Dragonchain قصد دارد سطح بالایی از حریم خصوصی را ارائه دهد. این “قراردادهای هوشمند” در صورت تحقق یک شرایط تحریک می شوند و در زنجیره بلوک ذخیره می شوند و آنها را کاملاً غیرمتمرکز می کند. اما این قراردادها حاوی اطلاعات حساس ، از جمله سوابق مشتری است – بنابراین Dragonchain قصد دارد اطلاعات را خصوصی نگه دارد ، در حالی که آنها را قابل دسترسی و قابل استفاده می کند.

انعطاف پذیری کدگذاری

اگرچه Dragonchain در پایتون کدگذاری شده است ، اما انعطاف پذیری در بازار ایجاد شده است. اجازه نوشتن قراردادهای هوشمند به زبان سی شارپ ، پایتون ، جاوا و گره. این پشتیبانی چند زبانه برای ارزهای رمزپایه مهم است ، ارائه انعطاف پذیری برای مشاغلی که از زبانهای متفاوت با ارز رمزپایه استفاده می کنند.

Ethereum این انعطاف پذیری را ندارد ، به جای اینکه نیاز به نوشتن پروژه ها و قراردادهای هوشمند در Solidid داشته باشد. با این حال ، این زبان برای مبتدیان چندان مناسب نیست و معمولاً مورد استفاده قرار نمی گیرد.

ERC-20

Dragonchain یک رمز ERC-20 است ، به این معنی که روی بلاکچین Ethereum اجرا می شود ، اگرچه قصد دارد از این برنامه جدا شود ، و در برخی از مراحل سال 2018 سیستم عامل خود را راه اندازی کند. برای ذخیره Dragons ، بودن یک رمز ERC-20 ، myEtherWallet و Ledger Nano S هر دو از Dragonchain پشتیبانی می کنند.

چگونه Dragons را بدست آوریم

در حال حاضر ، اژدها فقط از طریق KuCoin و EtherDelta قابل خریداری است. از آنجا که Dragonchain در حال حاضر در هیچ صرافی بزرگ ارز رمزنگاری شده ذکر نشده است.

کوکوئین, یک صرافی چینی ، تعدادی از ارزهای رمزپایه جدید را نشان می دهد که پتانسیل نشان داده اند ، و همچنین سکه های جریان اصلی بیشتری مانند بیت کوین, Litecoin, و اتریوم.

اتردلتا به شما امکان می دهد از طریق کیف پول اتر خود تجارت کنید زیرا این یک مبادله غیرمتمرکز است.

دفتر Dragonchain علیرغم اینکه در آن لیست نشده است ، درست در کنار دفتر Bittrex در سیاتل ، واشنگتن مستقر است. شاید این به شما کمک کند تا Dragons به زودی لیست شود ، که می تواند به افزایش قیمت سکه کمک کند.

بینانس, یک صرافی بزرگ دیگر مسابقه “سکه ماه” را برگزار می کند و از جامعه رمزنگاری رای می خواهد تا تصمیم بگیرد که کدام یک از سکه های جدید باید به بورس اضافه شود. این می تواند فرصتی برای Dragonchain باشد. با توجه به اینکه Dragonchain در ژانویه 2018 در این مسابقه سوم شد ، توسط Raiblocks و Experience Points مورد ضرب و شتم قرار گرفت ، بنابراین ممکن است به زودی شاهد برنده شدن “سکه ماه” باشیم.

اگر این کار نکرد ، Binance اجازه می دهد تا لیست های پولی را در تبادل خود قرار دهید. اگرچه هیچ اطلاعات رسمی یافت نمی شود ، اما حدس می زنند که لیست های پرداخت شده می تواند حدود 100000 دلار دلار باشد.

آیا Dragonchain می تواند استخراج شود?

خیر ، از آنجا که Dragonchain روی زنجیره بلوک Ethereum کار می کند ، نمی توان آن را استخراج کرد ، اگرچه آنها به فکر افزودن “زنجیره های جانبی” هستند که ممکن است در آینده استخراج را انجام دهد. پس از انتشار تعداد ثابت Dragons (433،494،437 DRGN) به بازار ، سکه جدیدی ایجاد نخواهد شد.

آیا Dragonchain منبع باز است?

آره. کد منبع Dragonchain را می توانید در این قسمت رسمی پیدا کنید Dragonchain Github.

آنچه Dragonchain را خاص می کند?

تیم Dragonchain خود در وب سایت خود به این سوال پاسخ دادند و اظهار داشتند:

 1. سیستم ترکیبی که به شما اجازه می دهد مشاغل خاص خود را داشته باشند
 2. مواجهه محدود با داده های قرارداد هوشمند
 3. پشتیبانی از ارز چندگانه ، در یک زنجیره
 4. تعامل قرارداد هوشمند چند زبانه
 5. معماری بدون سرور از طریق خدمات وب آمازون (AWS)
 6. دستگاه جوجه کشی و بازار مخصوص به خود

از آنجا که آنها اهداف مشابهی دارند و از فناوری مشترکی برخوردار هستند ، جالب است که بدانید Dragonchain چگونه در برابر سایر ارزهای رمزپایه مانند Enigma ، Ethereum و Cardano کرایه می کند. مطمئناً ، ویژگی های منحصر به فرد Dragonchain ، مانند دستگاه جوجه کشی و سیستم نمره خواب ، قطعاً به برجسته شدن آن از سایر گزینه های رمزنگاری کمک می کند.

انجمن اژدها

1118 کاربر به انجمن Dragonchain Reddit پیوسته اند ، که در مقایسه با دیگر پروژه های بزرگ سکه تعداد بسیار کمی است. اگرچه ، از آنجا که این یک پروژه جدید است ، به تازگی تجارت را آغاز کرده است ، ممکن است تعداد به زودی رشد کند. dragonchaingang در توییتر ، با تعداد دنبال کنندگان 29،000 ، قیمت های بهتری وجود دارد ، بنابراین ممکن است در اینجا دنبال کنندگان رو به رشد باشند.

آینده Dragonchain?

Dragonchain ویژگی های بسیار جالبی در توسعه دارد ، بنابراین جالب است که ببینیم چه اتفاقی می افتد. برای پیگیری آنچه اتفاق می افتد ، حساب رسمی Dragonchain Twitter را دنبال کنید اینجا و قیمت آن را بررسی کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me