banner
banner

10 شرکت برتر پذیرش بیت کوین به عنوان روش پرداخت

بیت کوین بزرگترین و صرفاً شناخته شده ترین ارز دیجیتال است. در واقع ، این بازار در حال کنترل ارزهای رمزنگاری شده است. اشتباه نخواهید کرد که بگویید زودتر ارز رمزنگاری شده معاملات مالی سراسر جهان را بر عهده می گیرد. س Theالات پرسیده شده ، دو س askedال است. “که بیت کوین را قبول می کند?“یا به سادگی”کجا می توان از بیت کوین استفاده کرد?”این مقاله لیستی از 10 شرکت برتر پذیرش بیت کوین است. بیاموزید که بیت کوین های ارزشمند خود را کجا می توانید خرج کنید و چه چیزهایی را می توانید با آنها بدست آورید.

شرکت های پذیرش بیت کوین

این تصور غلطی در بین بسیاری از ما وجود دارد که ما بیت کوین را علی رغم اینکه ارز است ، به عنوان یک کالا در نظر می گیریم. دلیل اصلی این امر این است که دانش زیادی از مشاغل مختلف و شرکت هایی که بیت کوین را به عنوان روش پرداخت قبول می کنند وجود ندارد.

شرکت هایی که بیت کوین را قبول می کنند

پاسخ به این مفهوم اشتباه است زیرا بسیاری از شرکت ها ارز رمزپایه را به عنوان شکل قانونی وجوه خود می پذیرند.

بنابراین ، اگر شما یکی از کسانی هستید که در مورد بیت کوین سوال “چه کسی یا کجا” را می پرسید ، مطمئن هستم که این همان پستی است که به دنبال آن بوده اید.

در زیر بهترین شرکت ها در سراسر جهان وجود دارد که Bitcoin را به عنوان روش پرداخت قبول می کنند:

1. Overstock.com

بیش از حد یک فروشگاه خرده فروشی است و یکی از شرکت های بزرگ آنلاین است که از ژانویه 2014 بیت کوین را به عنوان روش پرداخت قبول می کند. مشتریان مجاز به استفاده از بیت کوین برای خرید اقلام مختلف از محصولات خانگی ، لباس ، وسایل کودک ، مبلمان و بسیاری موارد دیگر هستند..

این شرکت همچنین به دلیل اضافه فروشی ، اقلام بزرگ بلیط را با قیمت پایین تر به فروش می رساند. با گذشت زمان Overstock تکامل یافته و در حال حاضر و در کنار بیت کوین ، ارزهای اصلی دیگری را نیز می پذیرد که شامل Litecoin ، Moreno ، بیت کوین پول و Ethereum.

برای اینکه از ارز اضافی استفاده کنید ، به راحتی رمزنگاری مناسب خود را انتخاب می کنید تا خرید را کامل کنید. سپس سیستم ارز شما را به بیت کوین تبدیل می کند تا خرید نهایی شود.

2. EGifter

EGifter یکی از معروف ترین برنامه های موبایل وب سایت کارت های هدیه در جهان است که به کاربران امکان می دهد کارت های هدیه را برای مکان های مختلف مانند Sephora ، Amazon ، Kohl و Home Depot خریداری کنند..

پس از آن ، EGifter با Coinbase به عنوان یک شریک Bitcoin همکاری می کند. بهترین چیز در اینجا این است که کاربران می توانند با استفاده از بیت کوین کارت های هدیه را برای مکان هایی خریداری کنند که بیت کوین را مستقیماً قبول نمی کنند.

3. نویگ

در اینجا خبر خوبی برای افراد عجیب و غریب ابزار است! نوگ یکی از فراوانترین خرده فروشان گجت در سراسر جهان است که بیت کوین را به عنوان روش پرداخت قبول می کنند.

Neweg با Bitpay به عنوان یک شریک پردازش پرداخت برای ارز دیجیتال همکاری می کند. برای خرید هر چیزی از Newegg با استفاده از بیت کوین ، فقط باید Bitcoin را تحت روش های پرداخت انتخاب کنید و مراحل بعدی را انجام دهید. سایت بیت کوین را برای خریدهایی مانند سفارش های اشتراک پیش از سفارش ، سفارشات فراخوانی می کند و موارد بازار را می پذیرد.

4. مایکروسافت

اواخر دسامبر سال 2014 ، مایکروسافت به یکی از شرکتهای پذیرنده بیت کوین به عنوان یکی از روشهای پذیرفته شده پرداخت تبدیل شد. می توانید وجوه را با استفاده از بیت کوین به یک واریز کنید مایکروسافت حسابی که فقط برای خرید فیلم ، بازی و برنامه در فروشگاه های Xbox و ویندوز قابل استفاده است – چیزی از فروشگاه آنلاین مایکروسافت نیست.

لطفا توجه داشته باشید ، تمام سپرده های بیت کوین مایکروسافت قابل استرداد نیستند.

5. Expedia

Expedia.com با Coinbase پیوست تا روش پرداخت رمزنگاری را به بزرگترین آژانس رزرو آنلاین سفر در جهان اضافه کند. در نتیجه ، کاربران از ژوئن 2014 از بیت کوین برای رزرو هتل خود استفاده می کنند.

با این حال ، لطفا توجه داشته باشید که پرداخت بیت کوین فقط برای رزرو هتل در حال حاضر پذیرفته می شود – هنوز هم ، این شرکت قصد دارد آن را برای سایر پرداخت ها مانند فعالیت ها ، پروازها و موارد دیگر گسترش دهد.

6. پی پال

پی پال, همانطور که می دانید ، یک بستر آنلاین امن برای معاملات تجارت الکترونیکی فراهم می کند. PayPal بیت کوین را به عنوان یکی از روش های پرداخت خود می پذیرد و از طریق پردازنده های پرداخت مانند Coinbase ، GoCoin و BitPay برای BTC اجرا می شود.

همکاری اخیر آنها با Braintree به میلیون ها کاربر امکان خرید ، فروش و انتقال وجوه خود را با استفاده از بیت کوین داده است. غول پرداخت تجارت الکترونیکی قصد دارد در آینده Ethereum و سایر ارزهای رمزپایه را نیز اضافه کند.

7. خرید کنید

از طریق خرید کنید, شما می توانید به سادگی از طریق سیستم عامل های دیگر مانند Etsy و eBay یک فروشگاه آنلاین شخصی راه اندازی کنید..

در اوایل سال 2013 ، Shopify به عنوان یکی از شرکت های محبوب برای پذیرش بیت کوین کنار رفت. همانند برنامه های رمزنگاری Paypal ، در آینده ، ممکن است ارزهای دیگر را نیز برای پرداخت مجاز کنند.

8. کهکشانی ویرجین

کهکشانی ویرجین یک پرواز تجاری است که متعلق به آن است سر ریچارد برانسون – یک کارآفرین که مغز اصلی چندین شرکت مانند آن است شرکت هواپیمایی ویرجین و ویرجین موبایل – همه شرکتهایی که بیت کوین را قبول می کنند.

Virgin Galactic بیت کوین را به عنوان روش پرداخت قبول می کند و بنابراین می توانید بلیط سفر به فضا را از طریق بیت کوین خریداری کنید.

9. ظرف

شبکه دیش یک سرویس اینترنتی و تلویزیون ماهواره ای است که اولین پرداخت بیت کوین خود را در آگوست 2014 انجام داد.

شبکه دیش از بزرگترین شرکتهای مشهوری است که بیت کوین را پذیرفته اند و همچنین اولین ارائه دهنده اشتراکی است که بیت کوین را قبول می کند.

گزینه های مشتریان برای پرداخت به سادگی یا در mydish.com برای یک بار پرداخت یا بصورت آنلاین با استفاده از کارت نقدی ، کارت اعتباری یا حساب بانکی وجود دارد.

10. ویکی پدیا

ویکیپدیا, همانطور که همه ما می دانیم ، یک دایره المعارف منبع باز آنلاین است. اما چیزی که اکثر مردم نمی دانند این است که بیت کوین را نیز به عنوان یک روش پرداخت قبول می کند – به لطف همکاری آنها با CoinJolt.

در پایان ، بدیهی است که بسیاری از شرکت های برتر در سراسر جهان این تغییر را می پذیرند – با استفاده از بیت کوین به عنوان روش پرداخت ، و بسیاری دیگر آماده استفاده از روش می شوند. دیر یا زود هر یک از شرکت های آنلاین بیت کوین را به عنوان ابزار پرداخت خود می دانند ، چه کسی می داند?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me