banner
banner

توانمندسازی Blockchain زنان – OKEx با # WomenInCrypto جشن می گیرد

OKEx (www.okex.com) ، بزرگترین ارز مبادله ای ارزهای رمزنگاری شده و مشتقات جهانی ، برای نشان دادن قدردانی و استقبال از زنان در صنعت ، یک کمپین اجتماعی در رابطه با روز جهانی زن (8 مارس) آغاز کرد. OKEx دعوت شده بیش از 20 رهبر زن در صنعت بلاکچین و رمزنگاری ، در بخشهای مختلف ، شکوفا شده است. حوزه های رسانه ای ، اینفلوئنسرها و رهبران سازمان ، تا از الهام خود برای ورود به این حوزه و چشم انداز خود نسبت به آینده استفاده کنند.

“روز جهانی زن یک روز بزرگ برای جشن گرفتن برابری جنسیتی و توانمند سازی زنان برای همه است. رهبران متواضع ، برجسته ، مجاهد. این برای زنانی است که قدرت بالایی دارند و در صنعت رمزنگاری تحت سلطه مردان تأثیرات مثبتی ایجاد می کنند. برخی ممکن است از کارهای خارق العاده خود چشم پوشی کنند و از استعدادهای باورنکردنی خود غافل شوند ، اما با این وجود ، آنها همچنان پافشاری می کنند و حتی بیشتر کار می کنند. “.

2020 – سالی برای توانمندسازی زنان

سال 2020 بیش از هر زمان دیگری سال توانمند سازی زنان و برابری جنسیتی است. بر اساس اطلاعات اخیر ، مشارکت زنان در جامعه بیت کوین از 5٪ در سال 2018 دو برابر شده است ، و امروز به 12.8٪ رسیده است CoinDance. طی سالهای گذشته ، زنان بیشتری در فضای رمزنگاری قدم گذاشته اند. علاوه بر این ، آنها حس منحصر به فرد ، خلاقیت و رهبری منحصر به فرد خود را در رمزنگاری از طریق کمک های استثنایی خود در صنعت نشان دادند.

“مبارزات #Wrynncrypto نه تنها در جشن امروز است بلکه برای ایجاد آگاهی در مورد برابری جنسیتی است. در OKEx ، ما برای استعدادهای زن خود ارزش قائل هستیم و مفتخریم که به سطح بالایی از تنوع جنسیتی در دفاتر خود دست پیدا می کنیم. در آینده ، ما به توانمند سازی زنان و ایجاد یک محل کار شاد و هماهنگ با برابری جنسیتی ادامه خواهیم داد. ” جی در نامه سرگشاده اخیر خود افزود.

برای شنیدن ، OKEx بالا و پایین صدای Blockchain را جستجو کرد

برای این کارزار معنادار ، فعالیت های شگفت انگیز آنها که فضای رمزنگاری را شکل داده اند و بینش آنها در مورد اینکه چگونه همه افراد جامعه رمزنگاری زنان می توانند به طور جمعی تغییر ایجاد کنند ، متمرکز خواهند شد..

“Fintech فرصت های جدیدی را پیش روی زنان شاغل قرار می دهد ، زنان ، که به روش خود ، افق های جدیدی را به صنعت fintech باز می کنند. این یک روند سودمند است. بیشتر و بیشتر زنان قوی در رمزنگاری دیده می شوند ، همچنین تصادفی نیست که رئیس بلاکچین در یکی از با نفوذترین جوامع در جهان – مجمع جهانی اقتصاد – یک زن ، یک حرفه ای عالی و مادر سه فرزند است ، “کریستینا لوکرزیا کورنر ، مدیر عامل Cointelegraph ، یک پلت فرم رسانه ای معروف ارز رمزنگاری شده ، گفت. “زنان یک منبع عالی برای اقتصاد هستند ، بنابراین اجازه دهید ما زنان قوی باشیم. باشد که آنها را تشویق و تربیت کنیم. “

“ما در تشدید داستان ، در توضیح مزایای ارز رمزنگاری شده بدون پیچیدگی بیش از حد آن ، در ایجاد زیرساخت ها ، در تولید محصولات کاربر پسندتر با USP های مشهور ، بهتر می شویم. اما هنوز کارهای زیادی باید انجام شود و همچنین فضای کافی برای پیوستن انواع افراد وجود دارد. ”گفت: کریستینا کامبن ، روزنامه نگار Cryptocurrency از Bitcoinist ، منبع نهایی برای اخبار بلاکچین و رمزنگاری. “درک کنید که بزرگترین مانع ورود ممکن است خودتان باشید. بله ، این یک صنعت مردسالار است اما هیچ کس به طور فعال از دسترسی زنان محروم نیست. بسیاری از زنانی که وارد آن شده اند ، آن را در فضا می کشند. بلاکچین جنسیتی خنثی است. اجازه ندهید کسی شما را به فکر دیگری بیندازد و اجازه ندهد چیزی مانع راه شما شود. “

“رمزنگاری همانطور که می دانیم نه تنها بر اساس بلاکچین بلکه بر اساس یک جامعه قدرتمند ساخته شده است. ما زنان ، سازندگان جامعه طبیعی هستیم. اکنون زمان آن است که ما با هدف کسب استقلال مالی و مهار مجموعه مهارت های ذاتی خود ، رمزنگاری کنیم و در آن شرکت کنیم. همانطور که دلارهایی که ما خرج می کنیم اظهارات سیاسی است – بیت کوین هیچ تفاوتی ندارد. “دیانا پیرس ، معاون اصلی فروش نهادی Crypto.com گفت. “برای هزاره ها ما رأی خود را بدون شنیده شدن رأی داده ایم – ارز رمزنگاری شده ما را قادر می سازد تا شنیده شویم.”

زنان در رمزنگاری مدت هاست که کمتر مورد توجه قرار گرفته اند ، و آنها شایسته این هستند که با همان احترام و فرصت های برابر با آنها درخشیده شوند. جدا از اخبار داغ نصف شدن بیت کوین ، یک نکته جالب توجه در قدردانی از این صنعت با رشد متفاوت خواهد بود. لطفاً برای نقل قول های بیشتر زنان در رمزنگاری به توییتر OKEx بروید.

پایان

درباره OKEx

OKEx بزرگترین و متنوع ترین بازار ارزهای رمزنگاری شده در جهان است که معامله گران رمزپایه جهانی ، معدن کاران و سرمایه گذاران نهادی برای مدیریت دارایی های رمزنگاری ، افزایش فرصت های سرمایه گذاری و ریسک های محافظت می آیند. ما تجارت ارز و معاملات مشتقه ، از جمله معاملات آتی ، تعویض همیشگی و گزینه های ارزهای رمزپایه اصلی را ارائه می دهیم ، و انعطاف پذیری زیادی را در سرمایه گذاران برای تدوین استراتژی های خود برای به حداکثر رساندن سود و کاهش خطرات ارائه می دهیم..

تماس با رسانه:

ویوین چوی

ایمیل: [email protected]

vivienchoi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me