banner
banner

سرمایه گذاری در Stratasys Ltd (NASDAQ: SSYS)

Stratasys (NASDAQ: SSYS) یک شرکت چاپ سه بعدی آمریکایی-اسرائیلی با بیش از سه دهه تجربه در زمینه توسعه نرم افزار و سخت افزار است. Stratasys با داشتن بسیاری از مشتریان مشهور در بخشهای هوا فضا ، خودرو و بهداشت ، توانسته است شهرت خود را به عنوان نوآور و سازگار در طول سالها حفظ کند. این شرکت با آوردن چاپگرهای سه بعدی سازگار با چندین فناوری مختلف به بازار توانسته است کاربران خود را متنوع کرده و نقشه راهی جامد برای رشد آینده ترسیم کند..

Stratasys Ltd چیست (SSYS)?

Stratasys برای ثبت اختراع روش مدل سازی رسوب ذوب شده (FDM) چاپ سه بعدی بیشتر شناخته شده است. از طریق FDM ، رشته وسیعی از رشته از طریق چاپگر تغذیه می شود و لایه ای از لایه مواد را به جسم اضافه می کند. FDM معمولاً مورد استفاده قرار می گیرد نوع فناوری نصب شده روی چاپگرهای سه بعدی در سطح مصرف کننده و معمولاً اولین چیزی که مردم هنگام مراجعه به چاپ سه بعدی به طور سنتی فکر می کنند. از مزایای این تکنیک می توان به هزینه کم و همچنین زمان چرخش سریع اشاره کرد که هر دو فاکتور مهمی برای تولیدکنندگان در هنگام انتخاب کدام فناوری چاپ سه بعدی برای کار هستند.

فناوری FDM توسط بنیانگذار Stratasys ، اسکات کراپ در سال 1988 توسعه داده شد. یک سال بعد ، کراپپ این فناوری را به ثبت رساند و Stratasys را تأسیس کرد. این شرکت در دهه های بعدی به سرعت گسترش یافت و در برهه ای از سال 2007 ، 44٪ از چاپگرهای سراسر جهان از فناوری FDM استفاده کردند. پس از سالها گسترش ، این شرکت با هم ادغام شد سازنده چاپگر سه بعدی اسرائیلی Objet در سال 2012. با ادامه فعالیت تحت نام Stratasys ، این شرکت با محدودیت بازار بزرگترین صنعت در صنعت شد و از یک خط تولید گسترده تر و ردپای جغرافیایی و همچنین بودجه اضافی که برای تحقیق و توسعه استفاده شد ، بهره مند شد. پس از سه دهه وجود ، این شرکت هم اکنون در بیش از 13 کشور دفتر و 2100 کارمند دفتر دارد و خدمات مختلفی را به مشتریان در زمینه خدمات ارائه می دهد..

در حالی که FDM توسط Stratasys توسعه یافته و در اکثر چاپگرهای آنها استفاده می شود ، هر دو فناوری PolyJet و Stereolithography نیز توسط این شرکت پذیرفته شده اند. بسته به نیاز کاربر ، Stratasys چهار خط چاپگر مختلف را ارائه می دهد که می تواند نیازهای مختلف مصرف کننده و سازمانی را برآورده کند. از سرگرمی های دسکتاپ گرفته تا نمونه سازی سریع تا چاپگرهای استفاده پزشکی ، این شرکت توانسته است پیشنهادات خود را برای رفع نیازهای مختلف گسترش دهد. مشتریانی مانند گوگل و آئودی به شدت به چاپگرهای این شرکت اعتماد می کنند و از آن بهره می برند طی سالهای مختلف جوایز زیادی را به دست آورد.

چرا Stratasys Ltd (SSYS) موضوع?

یکی از بزرگترین نقاط قوت این شرکت ، دامنه ارائه محصولات و خدمات است. از جمله پیشنهادات آنها می توان به تولید مستقیم ، مشاوره برای طراحی ، ارائه نرم افزار و فروش چاپگر اشاره کرد. از طریق این سرویس ها و خطوط تولید می توان راه حل های متناسب با نیازهای تولیدی را به مشتریان از بخشهای مختلف ارائه داد. به همین دلیل است که این شرکت توانسته است روابط طولانی مدت با سازمان های بزرگی مانند هوندا ، ایرباس ، لاکهید مارتین و آئودی برقرار کند..

یکی دیگر از مزایای این سری گسترده از محصولات و خدمات ، توانایی چرخش و انطباق در زمانهایی است که به سرعت تغییر می کند. به عنوان مثال ، در طی بیماری همه گیر COVID-19 ، جنرال موتورز با وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده برای تحویل دستگاه های تهویه برای بیماران تحت مراقبت های ویژه همکاری کرد. برای انجام این کار ، جنرال موتورز نیاز به تغییر سریع خط تولید خود و اتخاذ شیوه ای داشت که امکان تولید سریع یک محصول جدید را فراهم کند. برای ایجاد ابزارهای مورد نیاز برای تولید این هواکش ها ، GM از محصولات و نرم افزارهای Stratasys برای معکوس کردن هواکش های مهندسی و طی یک روز استفاده کرد, قادر به تولید بود. این فقط یک نمونه از چگونگی متنوع بودن فن آوری موجود متعلق به شرکت است و یکی از دلایل اصلی انتخاب مشتری برای خرید محصولات در اکوسیستم Stratasys را نشان می دهد..

Stratasys Ltd (SSYS) چشم اندازها?

Stratasys توسط یک تیم اجرایی هدایت می شود که ثابت کرده است که آنها توانایی کار با چابکی و به روز نگه داشتن روند تغییر را دارند. به عنوان مثال ، Stratasys از خرید شرکت راه اندازی چاپ سه بعدی Origin در سال 2020 خبر داد. از طریق این خرید ، Stratasys به فناوری اختصاصی Origin’s Programmable PhotoPolymerization (P3) دسترسی پیدا کرد. این فناوری در مقایسه با سایر روشها مانند FDM که از فیلامنت استفاده می کنند ، از روش چاپ مبتنی بر رزین استفاده می کند که افزایش دقت و کنترل کیفیت را تضمین می کند. با توانایی ایجاد محصولات با کیفیت بالا ، از فناوری P3 به طور گسترده ای در بخش های دندانپزشکی ، پزشکی ، دفاعی و کالاهای صنعتی و مصرفی استفاده می شود. با تحقیقاتی که نشان داد تولیدکنندگان بیشتری در بازارهای با ارزش بالا در سالهای آینده به این نوع فن آوری احتیاج خواهند داشت ، استراتاسیس این سرمایه گذاری را انجام داد و امیدوار است که بازدهی در آینده داشته باشد. در مجموع ، برآورد می شود که کسب این فناوری طی 5 سال به 200 میلیون دلار درآمد برسد.

در کل ، Stratasys کسب کرده است 13 شرکت در طول سه دهه فعالیت خود. اکتساباتی مانند چاپگر سه بعدی دسک تاپ رهبر صنعت MakerBot در سال 2013 ، صعودی بسیار امیدوار کننده نشان داده و سودهای چند ساله گذشته را تحویل داده است. توانایی این شرکت در تشخیص زودهنگام فناوری های امیدوار کننده و آوردن آنها به اکوسیستم Stratasys احتمالاً برای سال های آینده سودآوری خواهد داشت.

Stratasys Ltd را از کجا بخریم (SSYS) سهام?

دلالی که توصیه می کنیم باشد نفر اول.

Firstrade یک شرکت کارگزاری آنلاین پیشرو است که مجموعه کاملی از محصولات و ابزارهای سرمایه گذاری را برای کمک به سرمایه گذاران مانند شما در کنترل آینده مالی خود طراحی کرده است. از زمان تاسیس در سال 1985 ، Firstrade متعهد به ارائه خدمات با ارزش و کیفیت بالا بوده است.

ترکیبی از فناوری تجارت اختصاصی ، رابط کاربری بسیار بصری ، خدمات برجسته مشتری و برنامه های تلفن همراه ، Firstrade یک راه حل جامع برای همه نیازهای سرمایه گذاری شما ارائه می دهد.  نفر اول عضو FINRA / SIPC است.

سرمایه گذاری در Stratasys Ltd (NASDAQ: SSYS) سرمایه گذاری در Stratasys Ltd (NASDAQ: SSYS) سرمایه گذاری در Stratasys Ltd (NASDAQ: SSYS)
rade ★★★★★ بررسی Firstrade

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران سهام بیش از دهها عامل از جمله کارمزد و حداقل حساب ، سیستم عامل معاملات ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

Finance ★★★★★ بررسی مالی M1

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران سهام بیش از دهها عامل از جمله کارمزد و حداقل حساب ، سیستم عامل معاملات ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

★★★★★ ★★★★★ نقد و بررسی Public.com

رتبه بندی Securities.io توسط تیم تحریریه ما تعیین می شود. فرمول امتیازدهی برای کارگزاران سهام بیش از دهها عامل از جمله کارمزد و حداقل حساب ، سیستم عامل معاملات ، پشتیبانی مشتری ، نهادهای نظارتی و گزینه های سرمایه گذاری را در نظر می گیرد..

هزینه ها

کمیسیون صفر

هزینه ها

کمیسیون صفر

هزینه ها

کمیسیون صفر

حداقل حساب

هیچ یک

حداقل حساب

100 دلار

حداقل حساب

هیچ یک

تبلیغات

سهام رایگان *

* برای جزئیات بیشتر به وب سایت مراجعه کنید.

تبلیغات

هیچ یک

ترویج

هیچ یک

خلاصه

Stratasys یک شرکت بسیار متنوع است که دهه ها با تغییرات در بخش چاپ سه بعدی همراه بوده است. از طریق تحقیق و توسعه و خریدهای استراتژیک ، این شرکت به طور مداوم قادر به پاسخگویی به نیازهای بازار کاربر در حال تغییر بوده است. این اقدامات استراتژیک باعث شده است که بازار آدرس پذیر برای پرینترهای سه بعدی آنها علاوه بر کاربران صنعتی بلکه به کاربران شخصی نیز گسترش یابد. با سخت افزارهای برنده جایزه و شهرت عالی در زمینه نوآوری ، تعداد مشتریان فعلی احتمالاً طی چند سال آینده به طور مداوم افزایش خواهد یافت.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me