banner
banner

Blockstation برای میزبانی DSO در تلاش برای فریب Kawhi Leonard

Kawhi Leonard – ‘KaWhi Wait’?

Blockstation اخیراً سکه Kawhi (اشاره به کاوی لئونارد) را اعلام کرده است. این یک رمز امنیتی است که به سرمایه گذاران جنبش # KaWhiWait توزیع می شود – STO که توسط Blockstation ، به میزبانی خود ، میزبانی می شود.

هدف این STO دو هدف ساده دارد.

  1. کاخی لئونارد را فریب دهید تا این تابستان دوباره با تورنتو رپتورز قرارداد امضا کند
  2. به سرمایه گذاران و طرفداران بسکتبال فرصتی برای بازگشت مالی بدهید.

فراتر از این اهداف ، MLSE از حفظ استعدادی متعالی بهره مند می شود و هواداران از طریق ادامه سلطه تیم محبوب خود سود می برند.

جزئیات دقیق

این رویداد برای جلب نظر کاخی لئونارد بر اساس یک ایده ساده ساخته شده است – ارزش پول امروز بیش از فرداست.

در حالیکه کاوی در هر جایی که قرار باشد یک قرارداد حداکثر سطح دریافت خواهد کرد ، این وجوه در طی سالهای طولانی به وی پرداخت می شود. این STO ، پس از امضای مجدد قرارداد با Raptors ، اکثریت قریب به اتفاق ارزش قرارداد وی را فوراً پرداخت خواهد کرد.

وقتی با گذشت زمان پرداخت می شود ، سالهایی است که این پول می تواند “برای کاوی کار کند”. پنج سال رشد تقریباً 150 میلیون دلاری از طریق سرمایه گذاری جای تمسخر ندارد. رشدی که خارج از پیشنهاد Blockstation دیده نمی شود.

در حالی که شماره ها قفل نشده اند ، Blockstation مثالی برای ROI مورد انتظار برای سرمایه گذاران ارائه کرده است. به بیان ساده ، بخشی از پول قرارداد Kawhi به سرمایه گذاران اختصاص داده می شود و به آنها تقریباً 4٪ ROI سالانه می دهد. در این شرایط ، در حالی که کاوی در مجموع پول کمی کمتری دریافت خواهد کرد ، با کسب سالها رشد از طریق سرمایه گذاری های خود ، قادر به جبران بیشتر از آن خواهد بود.

کاوهی لئونارد – چرا سر و صدا?

با وجود بسیاری از بازیکنان که خواستار قراردادهای حداکثر سطح NBA هستند ، تعداد کمی از آنها استعداد واقعی داشتن یک قرارداد را دارند. اغلب ، بازیکنان این قراردادها را به دلیل کمبود گزینه های دیگر و پتانسیل قابل درک دریافت می کنند. کاوهی لئونارد هیچکدام از اینها نیست. کاوهی گزینه شماره 1 است که شایستگی وی را ثابت کرده است. او بازیکنی است که شما اولویت بندی می کنید و “گزینه دیگری” است که تیم ها آرزو می کنند داشته باشند.

همین اواخر ، داک ریورز ، سرمربی LA Clippers ، در مورد کاوهی اظهار نظر کرد ، “او بیشترین شبیه مایکل] جوردن است که ما دیده ایم … مانند آنها ، بازیکنان بسیار زیادی وجود دارد. لبرون [جیمز] خارق العاده است. KD [کوین دورانت] خارق العاده است. اما نه اینکه او اردن باشد یا چیزی شبیه به آن ، بلکه بیشترین شباهت را به او دارد. دستان بزرگ بازی ارسال می تواند تمام کند عالی تر مدافع بزرگ در بین بازی. اگر او را در همان نقطه کتک بزنید ، شما را از پا در می آورد. سپس شوت 3 امتیازی او را اضافه می کنید. “

بررسی کنید مقاله اخیر توسط “raptors rapture” ، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد عملکرد غالب او.

ما شمال

تورنتو رپتورز یک تیم بسکتبال کانادایی است که طرفداران سراسری خود را حفظ می کند. در حالی که این تیم در اواسط اولین سفر خود به فینال NBA قرار دارد ، این تیم بیش از 6 سال دویدن یکی از موفق ترین ها در لیگ بوده است.

بین غیبت یک تیم کانادایی دیگر ، طرفداران اختصاصی و سال به سال موفقیت ، تصور می شود که رپتورها احترام رسانه ها را جلب کرده اند. با این حال ، چنین نیست ، زیرا بسیاری از رسانه های ایالات متحده همچنان رپتورز را می نویسند و اعتقاد ندارند که آنها مقصدی هستند که بازیکنان می خواهند آن را به خانه صدا کنند. # KaWhiWait تصمیم گرفته است تا این تصور را تغییر دهد و استعداد خاصی را برای ماندن در مسافت طولانی فریب دهد.

تفسیر

در تلاش برای جلب توجه به علت ، Jai Waterman ، CTO از Blockstation ، یک فیلم کوتاه را در توصیف این واقعه منحصر به فرد منتشر کرد.

# KaWhiWait – به نگه داشتن کاوهی در 6ix کمک کنید# KaWhiWait - به نگه داشتن کاوهی در 6ix کمک کنید

این ویدیو را در YouTube تماشا کنید

بلاک استیشن

با کل این رویداد که برای حفظ بهترین بازیکن بسکتبال جهان در تورنتو طراحی شده است ، تعجب آور نیست که اینجا جایی است که Blockstation به خانه تماس می گیرد. این شرکت از زمان راه اندازی در سال 2015 ، پایتخت انتاریو را خانه خود خوانده است.

Blockstation از خدمات و راه حل های مدرنی استفاده می کند که به مبادلات سنتی امکان داد و ستد دارایی های دیجیتال را به صورت سازگار با مقررات می دهد.

نظارت بر عملیات شرکت توسط رئیس جمهور ، مارکو م. حافظ انجام می شود.

یک نور مثبت

چه #KaWhiWait موفق باشد یا نه (یا برای این موضوع جدی است) ، باز هم باید به دو دلیل مورد ستایش قرار گیرد.

  1. معرفی پیشنهادات رمز امنیتی به طرفداران هجومی که در کل کشور گسترش یافته است.
  2. آگاهی از فرهنگ پشت رپتورها و تسلط آنها و کاوهی در چندین سال گذشته.

# KaWhiWait

#GoRaptors

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me