banner
banner

توافق نامه تجارت کاربر گزینه های OKEx

1. بررسی اجمالی

1.1 تجارت گزینه های OKEx (“سرویس”) یک سرویس تجارت مشتق دارایی مالی (VFA) است که توسط Aux Cayes Fintech Co. Ltd. (از این پس “OKEx”) راه اندازی شده است. توسط OKEx طراحی ، مدیریت و اداره می شود. برای فعال کردن گزینه های گزینه های OKEx ، باید “توافق نامه کاربر تجارت گزینه های OKEx” و مطالب مندرج در ماده 7.1 این مقاله (“توافق نامه”) را کاملاً بخوانید ، درک کرده و با آن موافقت کنید. لطفاً قبل از انتخاب پذیرش این قرارداد ، کلیه شرایط و ضوابط را با دقت مطالعه کنید.

1.2 لطفا توجه داشته باشید که شما قبل از موافقت با شرایط توافق نامه از سرویس استفاده نخواهید کرد. به طور خاص ، با پذیرفتن مستقیم توافق نامه یا استفاده از سرویس ، تصدیق می کنید که با شرایط توافق نامه موافقت کرده اید.

2. واجد شرایط بودن استفاده از سرویس

2.1 شما تصدیق و موافقت می کنید که:

 • شما با “شرایط خدمات OKEx” موافقت کرده اید و استفاده از “خدمات” تعریف شده در آن را واجد شرایط هستید و منعی برای استفاده از آن ندارید.
 • این توافق نامه با قوانین کشور یا منطقه ای که اهل آن هستید منافاتی ندارد.
 • شما مالک قانونی VFA هایی هستید که در سرویس سپرده گذاری کرده اید و VFA های فوق الذکر از منابع قانونی دریافت می شوند.

2.2 شما از خطرات استفاده از سرویس آگاهی دارید و آنها را قبول می کنید ، از جمله شامل:

 • نوسانات بالای قیمت VFA و مشتقات آنها می تواند در مدت زمان کوتاهی ضرر کل یا کل داشته باشد.
 • ناکافی بودن VFAs سپرده شده به عنوان حاشیه می تواند منجر به تصفیه فوری موقعیت های شما شود ، و شما می توانید تمام VFAs را که به سرویس سپرده اید از دست دهید.
 • سن ممکن است باعث ایجاد فناوری شود که ممکن است استفاده شما از سرویس را به تأخیر بیندازد یا آن را مسدود کند.
 • ممکن است ناهنجاری در بازار اتفاق بیفتد که ممکن است باعث از دست دادن VFA شما شود.
 • هر از گاهی ، برای حفظ رفاه عمومی بازار ، OKEx نیاز به افزودن ، حذف یا تغییر سیاست ها دارد. چنین اقدامی ممکن است به نفع یا علیه یک کاربر شخصی مانند شما باشد.

2.3 شما تصدیق و موافقت می کنید که:

 • شما برای هیچ هدف غیرقانونی از این سرویس استفاده نخواهید کرد.
 • شما هیچ نوع دستکاری در بازار را شروع یا تسهیل نمی کنید.

3. استفاده از سرویس

3.1 این سرویس به شما اطلاعات سفارش در زمان واقعی را ارائه می دهد. شما می توانید اطلاعات را برای تجزیه و تحلیل خود مشاهده یا بارگیری کنید. OKEx در قبال هرگونه قضاوت یا تحلیلی که بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط سرویس انجام می دهید ، مسئولیتی ندارد.

3.2 شما می توانید از طریق وب سایت ، نرم افزار سرویس گیرنده ، API یا هر کانال دیگر ، به فرم مورد نیاز OKEx سفارش دهید. پس از پر شدن سفارش ، نمی توانید آن را لغو یا اصلاح کنید.

3.3 پس از پر شدن سفارش باز ، موقعیت مربوطه باز می شود. پس از پر کردن سفارش نزدیک ، موقعیت مربوطه بسته می شود. این سرویس اطلاعاتی راجع به موقعیت های شما و ارزش VFA ها و مشتقات آنها به شما در زمان واقعی ارائه می دهد..

3.4 قرارداد گزینه ها روزانه در ساعت 08:00 (UTC) تسویه می شود. سپس ، UPL (سود و ضرر تحقق نیافته) و RPL (سود و زیان محقق شده) به 0 تنظیم می شوند. پس از تسویه حساب ، سود انباشته از این چرخه تسویه قابل برداشت است. (برای تعاریف و محاسبات UPL و RPL ، لطفاً به راهنمای گزینه های OKEx).

3.5 گزینه های پرداخت پول (ITM) به طور خودکار در ساعت 08:00 (UTC) در تاریخ انقضا اعمال می شود. هنگامی که قرارداد اعمال می شود ، VFA های بازده معادل به مانده حساب خریدار اضافه می شود و از حساب فروشنده کسر می شود. هم خریدار و هم فروشنده برای ورزش باید هزینه ای پرداخت کنند. گزینه های پرداخت پول (خودپرداز) و گزینه های خارج از پول (OTM) بدون استفاده از ساعت 08:00 (UTC) در تاریخ انقضا منقضی می شوند. (برای تعاریف و محاسبات مقدار تسویه تمرین ، ITM ، ATM و OTM ، لطفاً به راهنمای گزینه های OKEx)

3.6 باید هزینه خدمات OKEx را پرداخت کنید. در مورد ترتیب پرداخت ، لطفا به مراجعه کنید ردیف هزینه برنامه OKEx برای جزئیات.

3.7 اگر ناهنجاری های بازار قبل از تسویه و تحویل رخ دهد ، از جمله محدود به محدودیت شدید شاخص زمینه ای یا نرخ بازدارنده غیرطبیعی نیست ، OKEx بنا به صلاحدید خود ، تصمیم می گیرد در یک زمان مناسب با روش منطقی تجاری تسویه حساب کند. OKEx باید اطلاعیه ای را درباره این قوانین دقیق ارسال کند.

4. مدیریت ریسک

4.1 خدمات اقدامات مختلفی را برای کنترل خطرات سیستماتیک در نظر می گیرد ، از جمله:

 • علامت گذاری مکانیزم قیمت
 • مکانیسم تصفیه جزئی
 • مکانیسم تصفیه
 • رویه بازپرداخت اجتماعی

OKEx به طور مداوم اقدامات مدیریت ریسک خود را بهبود می بخشد.

4.2 "علامت گذاری مکانیزم قیمت". OKEx مکانیسم مارک قیمت را برای جلوگیری از ضرر احتمالی کاربران ناشی از دستکاری قیمت یا سایر اقدامات سوicious مخرب در بازار تصویب می کند. مارک قیمت از مدل Black محاسبه شده و با تغییر در کل انتظارات قیمت گزینه ها تنظیم می شود ، که توسط معامله یا نقل قول یک ابزار واحد تعیین نمی شود. OKEx برای محاسبه مقدار موقعیت ، PnL (سود و زیان) و حاشیه به عنوان مبنای کنترل ریسک ، مارک قیمت را اعمال می کند.

4.3 "مکانیسم تصفیه جزئی". وقتی حساب شما نتواند حاشیه مورد نیاز را برآورده کند ، تصفیه جزئی انجام می شود. حساب شما به طور موقت توسط موتور مدیریت ریسک سرویس پذیرفته می شود. در مکانیزم تصفیه جزئی ، موتور مدیریت ریسک سرویس ، موقعیت های شما را مرتباً تصفیه می کند تا زمانی که حساب شما یکبار دیگر حاشیه را برآورده کند. لطفا به راهنمای گزینه های OKEx برای جزئیات.

4.4 "مکانیسم تصفیه". وقتی ارزش سهام حساب کمتر از سطح تصفیه باشد ، انحلال ایجاد می شود. تمام موقعیت های موجود در حساب شما برای انحلال بعدی به موتور مدیریت ریسک سرویس منتقل می شوند. پس از انتقال ، تمام موقعیت های شما از بین می رود و ارزش سهام صفر خواهد شد. لطفا به راهنمای گزینه های OKEx برای جزئیات.

4.5 "رویه بازپرداخت اجتماعی". از خسارات ناشی از انحلال حساب کاربری کسری یاد می شود. در حین تسویه حساب ، سرویس کسری کل ناشی از کلیه تصفیه های اجباری (هم در زمان ماشه و هم در نتیجه تسویه حساب موقعیت ها توسط موتور مدیریت ریسک سرویس) را محاسبه خواهد کرد. کسری کل توسط صندوق بیمه خدمات در اولویت جبران می شود. در صورت تخلیه صندوق بیمه ، رویه بازپرداخت اجتماعی توسط سرویس اتخاذ می شود تا کسری باقی مانده را پوشش دهد. کاربرانی که سود خالص چرخه داشته باشند مشمول این بازپرداخت خواهند شد. لطفا به راهنمای گزینه های OKEx برای جزئیات بیشتر.

4.6 اگر اندازه موقعیت های شما یا سفارشات باز شما در سطحی جمع شود که تهدید قابل توجهی برای سایر کاربران باشد ، OKEx ، بنا به صلاحدید خود ، ممکن است از شما بخواهد سفارشات خود را لغو کنید یا بخشی از موقعیت های خود را ببندید. به عنوان اقدام آخر ، این حق برای خود محفوظ است که موقعیت های شما یا سفارشات شما را کاهش دهد یا موقعیت های خود را لغو کند تا خطر سیستم را کاهش دهد.

5. محدودیت مسئولیت

5.1 شما تصدیق می کنید که قوانین و خط مشی های مربوط به سرویس را کاملاً می فهمید. به دلیل سو for تفاهم در مورد قوانین و سیاست ها ، OKEx مسئولیتی در قبال ضرر و زیان شما نخواهد داشت. به طور خاص ، برای باز کردن یا حفظ موقعیت های خود ، مقدار VFA هایی که به عنوان حاشیه واریز کرده اید باید نیازهای خاصی را برآورده کند. در صورت عدم برآورده شدن شرایط ، تصفیه اجباری آغاز خواهد شد. وقتی تصفیه اجباری اتفاق می افتد ، می توانید تمام VFA هایی را که به عنوان حاشیه واریز کرده اید از دست دهید.

5.2 اطلاعات دقیق معامله شما فقط پس از تسویه حساب نهایی نمایش داده می شود. اطلاعات نمایش داده شده بین دو تسویه حساب متوالی فقط برای مرجع است و نمی توان نتیجه رسمی را تضمین کرد. اگر بر اساس چنین اطلاعاتی کار کنید ممکن است متحمل ضرر شوید و OKEx هیچ گونه مسئولیتی در قبال چنین تلفاتی ندارد.

5.3 برای مطابقت با تغییرات در قوانین یا مقررات ، یا برای حفظ رفاه کلی بازار ، OKEx باید بنا به صلاحدید خود ، هر از چندگاهی سیاست ها ، قوانین یا قوانین اضطراری را تغییر دهد. این تغییرات یا پیاده سازی ها می تواند منجر به غیرقابل دسترسی بودن موقت حساب شما ، بازپس گرفتن از حساب شما ، بستن فوری موقعیت های خاص شما یا وقفه دیگری در سرویس شود. OKEx در قبال خسارت وارده شما هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت.

5.4 OKEx در قبال خسارات ناشی از شرایط غیرقابل کنترل مسئولیت نخواهد داشت ، از جمله شامل:

 • تعمیر و نگهداری سیستم از قبل اعلام شده است
 • سو mal عملکرد دستگاه اینترنت که غیرفعال کردن اطلاعات است.
 • جنگ ، شورش ، سیل ، زمین لرزه یا هرگونه اختلال غیر منتظره دیگر.
 • حملات هک ، ویروس رایانه ، سو mal عملکرد شبکه اینترنت ، مشکلات بانکی ، به روزرسانی وب سایت ، تعلیق سرویس ، تأخیر یا لغو به دلیل قطع شدن دولت ؛
 • مسائل غیر قابل پیش بینی یا غیر قابل حل با فناوری های موجود در حال حاضر ؛
 • شرایط ناشی از اشخاص ثالث از جمله نامناسب یا به تأخیر افتادن

5.5 خرابی شبکه ، خرابی سیستم ، حملات هکری و سایر عوامل پیش بینی نشده احتمال ایجاد گردش غیرطبیعی ، قطع شدن بازار و سایر ناهنجاری های احتمالی را دارد. OKEx حق لغو و / یا بازگرداندن معاملات را برای مدت زمانی که برای کاهش اثرات مخرب بازار کافی بداند ، برای خود محفوظ می داند. OKEx هیچگونه مسئولیتی در قبال خسارات وارده در نتیجه آن نخواهد داشت.

5.6 شما آگاه هستید که قطع شدن فناوری ممکن است به طور غیرمنتظره ای اتفاق بیفتد. OKEx هیچ گونه مسئولیتی در قبال خسارات ناشی از قطع شدن فناوری شامل:

 • از دست دادن ، تأخیر ، قطع شدن یا سو mal عملکرد دیگر اتصال به سرویس.
 • توقف ، کندی ، عدم پاسخ ، یا سو or عملکرد دیگر سرویس ، به دلیل بیش از حد بارگذاری.
 • به دلیل عدم توانایی سرویس در بازیابی صحیح داده های لازم از شخص ثالث از طریق اینترنت ، عملکرد نادرستی دارد.

5.7 OKEx اکیدا رفتارهای ناعادلانه تجاری را ممنوع می کند. OKEx این حق را دارد که در صورت صلاحدید خود ، کنترل اجرایی بر روی حساب شما را تصویب کند

 • درگیر دستکاری قیمت و یا سایر اقدامات سوicious مخرب در بازار هستند.
 • ممکن است با سو explo استفاده از آسیب پذیری های سرویس یا سایر راه های نامعقول به کاربران دیگر یا OKEx آسیب برساند.
 • در هر فعالیت دیگری که OKEx برای رفاه عمومی بازار مضر می داند ، نقش دارند.

OKEx همچنین حق انجام اقدامات از جمله بستن حسابهای شما ، محدود کردن معاملات ، توقف معاملات ، لغو معاملات و برگرداندن معاملات برای از بین بردن هرگونه اثرات سو ad بر سلامت عمومی بازار را دارد. در صورت بروز چنین اقدامی علیه شما ، OKEx مسئولیتی در قبال خسارت وارده ندارد.

6. غرامت

6.1 شما باید OKEx را برای اقدامات مربوط به حساب OKEx خود و استفاده از سرویس جبران کنید.

6.2 بدینوسیله شما موافقت می کنید از OKEx در برابر هرگونه ادعا یا مطالبه ای (از جمله هزینه های حقوقی معقول) که به دلیل نقض این توافق ، ناشی از نقض این توافق نامه توسط شخص ثالث یا ایجاد شده توسط شخص ثالثی صورت گرفته یا از آن بی ضرر است ، دفاع کنید ، غرامت آن را پرداخت کرده و از آن استفاده کنید ، نقض قانون یا حقوق شخص ثالث شما و / یا اقدامات یا عدم عملکرد هر شخص ثالثی که به شما اجازه استفاده از حساب OKEx خود را می دهد یا دسترسی به وب سایت ، نرم افزار ، سیستم ما (از جمله هر شبکه و سرور استفاده می شود) ارائه هر یک از سرویس ها) که توسط ما یا از طرف ما یا هر یک از خدمات از طرف شما اداره می شود.

7. متفرقه

7.1 محتویات این توافق نامه همچنین شامل مشخصات مختلف سیستم OKEx ، سایر توافق نامه ها یا قوانین موجود در ضمیمه این توافق نامه ، راهنمای گزینه ها و سایر توافق نامه ها و قوانین مربوط به سرویس است که ممکن است OKEx هر از چند گاهی صادر کند. هنگامی که محتوای فوق به طور رسمی منتشر شد ، این جز integ لاینفک این توافق نامه است و شما نیز باید آن را رعایت کنید. در صورت بروز هرگونه تعارض بین محتوای فوق و این توافق نامه ، در صورت عدم اظهارات مخالف ، این توافق نامه حاکم خواهد بود.

7.2 OKEx حق تغییر یک جانبه این توافق نامه (از جمله مطالب فوق) را در صورت لزوم برای خود محفوظ می دارد. چنین تغییری می تواند در هر زمان و بدون اطلاع قبلی انجام شود. در صورت ایجاد هرگونه تغییر ، مطالب اصلاح شده بلافاصله بر روی وب سایت OKEx قرار می گیرند. لطفاً برای اطلاع از هرگونه تغییر ، آخرین اطلاعات ارسال شده در آن را بررسی کنید. ادامه استفاده یا دسترسی شما به سرویس پس از ارسال هرگونه تغییر به منزله پذیرش آن تغییرات است. اگر محتوای اصلاح شده را قبول ندارید ، باید دیگر از خدمات مرتبط استفاده نکنید.

7.3 شما باید توافق نامه و هر سندی را که در آنها ذکر شده است با دقت بخوانید. اگر موردی وجود دارد که شما در توافق نامه و هر سندی که در این مقاله به آن اشاره شده درک نمی کنید ، باید این موضوع را با OKEx در میان بگذارید و توضیحات لازم را بخواهید. هرگونه ارتباط رسمی با شما از طریق پست الکترونیکی انجام می شود مگر اینکه دستورالعمل دیگری داده شود. اسناد از طریق پست الکترونیکی برای شما ارسال می شود و شما باید به دنبال ارسال هرگونه اسنادی برای ما باشید. همچنین می توانید از طریق تلفن با ما تماس بگیرید. هرگونه ارتباط رسمی با شما ، به جز توافق دیگری ، به زبان انگلیسی انجام خواهد شد. در صورت اختلاف بین نسخه انگلیسی توافق نامه یا هرگونه ارتباطات از این دست و هرگونه ترجمه توافق نامه یا اینگونه ارتباطات (در صورت وجود) به زبان خارجی ، نسخه انگلیسی مربوطه غالب خواهد بود. در صورت اختلاف بین ارتباطات و توافق نامه ، توافق نامه حاکم خواهد بود.

7.4 ایجاد ، اعتبار ، توضیح ، تغییر ، اجرا و حل اختلاف این توافق نامه کاربر با قوانین سیشل اداره می شود.

7.5 در صورت بروز اختلاف بین کاربر و OKEx ، هر دو طرف باید سعی کنند از طریق مذاکره قطعنامه ای را تهیه کنند. با این حال ، اگر تلاش ناموفق باشد ، هر دو طرف باید توافق کنند که اختلاف یا اختلاف را از طریق دادگستری سیشل حل کنند.

7.6 تمام عناوین این توافق نامه فقط برای راحتی خواندن است و تأثیری در تفسیر آن ندارد.

7.7 این توافق نامه در مورد کاربران شبیه سازی معاملات گزینه ها اعمال نمی شود.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me