banner
banner

پرداخت Bitcoin را بپذیرید: 14 دروازه بازرگان برتر برای استفاده

پرداخت های بیت کوین را بپذیرید

ما قبلاً توضیح داده ایم که کجا بیت کوین خرج کنیم ، اما اکنون بیایید نحوه پذیرش پرداخت بیت کوین برای بازرگانان را بررسی کنیم و بهترین روش های دریافت پرداخت ارز رمزپایه را برای مشاغل و تجارت الکترونیکی بیاموزیم..

نحوه پذیرش پرداخت های رمزنگاری برای بازرگانان

طی چهار تا پنج سال گذشته ، جامعه جهانی رمزنگاری شاهد افزایش گسترده تعداد کارآفرینانی بوده است که در این حوزه مالی رو به رشد فعالیت می کنند. در این مقاله ، ما به دنبال ارائه راهنمای دقیق چگونگی شروع فعالان تجاری و بازرگانان برای پذیرش بیت کوین (BTC) برای کالاهای خود به روشی کاملاً ساده و ساده هستیم. برخی از موضوعات اصلی که در این راهنما آورده خواهد شد عبارتند از:

  • کدام کیف پول برای تسهیل معاملات اصلی تجارت ایده آل است.
  • نحوه پردازش tx مربوط به BTC به صورت شخصی و همچنین به صورت دیجیتال
  • بازرگانان از کدام سیستم عامل های فیزیکی می توانند برای پردازش تعاملات نقطه فروش استفاده کنند
  • از کدام سرویس ها (فیزیکی یا دیجیتالی) می توان بیت کوین را به ارزهای دیجیتال یا فیات دیگر تبدیل کرد
  • چگونه بازرگانان می توانند ضررهای ناشی از نوسانات بازار خود را به حداقل برسانند
  • 14 درگاه برتر پرداخت بیت کوین برای استفاده در مشاغل و شرکت ها

چرا بازرگانان باید BTC را انتخاب کنند?

نحوه پذیرش پرداخت بیت کوین

قبل از اینکه در مورد چگونگی پذیرش بازرگانان برای پرداخت BTC صحبت کنید ، درک این موضوع برای خوانندگان ما مفید است که مزایای اصلی مرتبط با ارز رمزپایه برجسته را بدانند. برای شروع ، می توان دریافت که برجسته ترین مزیت استفاده از بیت کوین این است که تمام معاملات بومی ارز کاملا غیرقابل برگشت هستند. برای جزئیات بیشتر در مورد این نکته ، می بینیم که بیشتر پردازنده های پرداخت فیات سنتی یا از بانک ها یا سایر سیستم های واسطه برای تسهیل معاملات خود استفاده می کنند. در نتیجه این ، بازرگانان اغلب مجبورند با احتمال خسارات ناشی از بازپرداخت و دیگر کلاهبرداری های مشابه کنار بیایند. و گرچه بازرگانانی که تحت تأثیر چنین مسائلی قرار دارند می توانند به راحتی درخواست بازپرداخت را ارائه دهند ، اما کل روند کار بسیار دشوار و زمانبر است.

هنگام صحبت در مورد بیت کوین (BTC) ، از آنجا که دارایی از یک شبکه غیرمتمرکز استفاده می کند ، دیگر فرصتی برای جبران خسارت وجود ندارد – این هیچ جایی برای بازیگران بد درخواست بازپرداخت (در مورد موارد قابل بحث) نمی گذارد. نه تنها این ، به دلیل چارچوب عملیاتی منحصر به فرد BTC ، هرگونه حساب مرتبط با ارز هرگز توسط یك آژانس حاكمیت متمركز (مانند بانك ، پی پال ، موسسه وام دهنده و غیره) مسدود نمی شود.

از دیگر مزایای اصلی بیت کوین می توان به موارد زیر اشاره کرد:

هزینه های پایین Tx: در حالی که اپراتورهای کارت اعتباری و ارائه دهندگان پرداخت به طور معمول نرخ های سنگین هزینه های مشتریان خود را در حدود 3 +٪ (همراه با هزینه های تبدیل) دریافت می کنند ، بدون توجه به اندازه پرداخت ، معاملات BTC با حدود 1 $ پردازش می شود.

فناوری آماده برای آینده: هر روز که می گذرد ، افراد بیشتری نسبت به پتانسیل مالی که ارزهای رمزپایه (مانند BTC) واقعا دارند آگاه می شوند. در این راستا ، بسیاری از کارشناسان بر این باورند که بازرگانانی که شروع به استفاده از فن آوری های پولی جایگزین مانند بیت کوین می کنند ، می توانند مشتریان بیشتری را به خود جلب کنند ، به خصوص با گذشت زمان و حرکت بخش مالی جهانی به یک حالت کاملاً دیجیتالی.

هنگام انتخاب کیف پول BTC برای پذیرش پرداخت ها به دنبال چه چیزی باشید

کیف پول بیت کوین برای پذیرش پرداخت ها

برای اینکه بازرگان شروع به قبول پرداخت های بیت کوین (BTC) کند ، باید کیف پول ارز رمزنگاری شده را بدست آورد. در این زمینه ، باید اشاره کرد که یکی از امن ترین راه حل های کیف پول موجود ، Bitcoin Core است زیرا کاملاً خودکفا است و نیازی به وابستگی صاحبش به هیچ یک از سرورهای شخص ثالث ندارد ، با این حال ، لازم به ذکر است این کیف پول می تواند مدت زمان طولانی (بعضی اوقات هفته ها تا ماه ها) طول بکشد تا کاملاً عملیاتی شود زیرا از کاربران می خواهد کل تاریخچه بلاکچین بیت کوین را بارگیری کنند.

در این راستا ، استفاده از گزینه کیف پول که از نظر مصرف کل منابع آن بسیار سبک تر باشد ، برای کاربران آسان تر است – مانند “کیف پول Blockchain” ، یک راه حل ذخیره سازی بسیار دوستانه برای پردازنده و قابل تنظیم در داخل چند دقیقه با این گفته ، کیف پول به اشخاص خاص شخص ثالث بستگی دارد و بنابراین بیشتر در معرض نفوذ خارجی و همچنین هک های شخص ثالث است که Bitcoin Core.

یکی از مزایای اصلی کیف پول Blockchain این است که به محض دریافت BTC tx روی آن ، برای هزینه در دسترس کاربر قرار می گیرد. این کاملاً در تضاد با Bitcoin Core و سایر کیف پول های نرم است که قبل از قابل استفاده بودن دارایی های رمزنگاری مورد نیاز به تعدادی تأیید نیاز دارد. به عنوان مثال ، Bitcoin Core برای تأیید یک معامله حداقل به یک تأیید احتیاج دارد – این فرایندی ممکن است از 10 تا 60 دقیقه طول بکشد ، بسته به ازدحام کل شبکه. علاوه بر این ، کیف پول های نرم (مانند کیف پول Coinbase) به سه تأیید احتیاج دارند که گاهی اوقات مشتریان را مجبور می کند که یک روز کامل صبر کنند. این امر نه تنها مشتریان خرده فروشی را نسبت به این فناوری محتاط می کند بلکه باعث می شود بیت کوین برای معاملات روزمره کاملاً بی فایده باشد.

نکته آخر و بسیار مهم ، بسیار مهم است که یک بازرگان قبل از تحویل کالای خریداری شده ، پرداخت BTC دریافتی از مشتری را تجزیه و تحلیل کند تا اطمینان حاصل کند که هزینه معامله مورد نیاز استفاده شده است. این امر به این دلیل است که اگر از هزینه tx به اندازه کافی بالا استفاده نشود ، گاهی پرداخت ممکن است روزها طول بکشد. نه تنها این ، اگر مقدار کارمزد به صفر برسد ، این امکان وجود دارد که حتی پرداخت نیز نتواند انجام شود.

ساده ترین راه برای دریافت بیت کوین آنلاین

ساده ترین راه برای دریافت آنلاین پرداخت بیت کوین

برای اینکه بازرگانان BTC را بپذیرند ، باید به کیف پول خود دسترسی پیدا کنند و به قسمت ارسال / دریافت بروند. به عنوان مثال ، اگر یک تاجر می خواهد پرداختی را بپذیرد ، باید به برگه “دریافت” برود و آدرس داده شده را کپی کند تا بتواند آن را به گیرنده پرداخت کند. از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است که تاجر اطمینان حاصل کند که آدرس با دقت کپی شده است زیرا حتی یک خطای کوچک (به عنوان مثال یک حرف یا شماره اشتباه) می تواند منجر به ارسال پرداخت به یک کیف پول کاملاً متفاوت شود و پول برای همیشه از بین برود.

سایر نکاتی که قابل تأمل است:

تجار آنلاین باید آدرس کیف پول BTC خود را از طریق ایمیل ، پیام کوتاه یا پیام کوتاه برای مشتریان خود ارسال کنند. علاوه بر این ، آنها همچنین می توانند آدرس خود را بر روی فاکتورهای رسمی خود چاپ کنند و به سادگی از یک سند بارها و بارها برای همه معاملات مالی آینده استفاده کنند.

علاوه بر پذیرش پرداخت های BTC به صورت دستی ، بازرگانان همچنین می توانند با استفاده از پلاگین هایی که برای سیستم عامل هایی مانند WordPress و OpenCart طراحی شده اند ، پرداخت های خود را دیجیتالی کنند..

چگونه می توان BTC را از مکان فیزیکی دریافت کرد?

چگونه می توان BTC را از مکان فیزیکی دریافت کرد؟

برای اپراتورهای فروشگاه های خرده فروشی برای دریافت پرداخت BTC ، روند استاندارد کپی کردن آدرس کیف پول و ارسال آن به مشتری می تواند کاملا دشوار و ناکارآمد باشد. بنابراین ، برای ساده سازی روند کار ، استفاده از کد QR (که به کیف پول رمزنگاری بومی وی متصل است) برای پردازش پرداخت ورودی برای بازرگانان بسیار آسان تر است. در ابتدایی ترین مفهوم آن ، کد QR یک بلوک مربع سیاه است که شامل تمام داده های مورد نیاز مرتبط با نهادهای مختلف ذخیره سازی دیجیتال و فیزیکی است. نه تنها این ، استفاده از چنین کدی احتمال ارسال مشتری وجوه خود به آدرس اشتباه را به طور کامل از بین می برد.

برای اینکه یک بازرگان روند دریافت پرداخت های BTC را بسیار ساده کند ، می تواند کد QR مرتبط با کیف پول خود را در پیشخوان صندوق خود نمایش دهد. این می تواند به مشتریان اجازه دهد به راحتی وارد راه حل های کیف پول تلفن همراه خود شوند و کد نمایش داده شده را اسکن کنند. این فرآیند به معنای واقعی کلمه فقط چند ثانیه طول می کشد و می تواند اجازه دهد پرداخت دیجیتال به صورت تقریباً فوری ارسال شود. بعلاوه ، برخی از خرده فروشان حتی از رایانه لوحی نیز استفاده می كنند كه صرفاً به منظور پذیرش پرداخت های BTC است. این رایانه لوحی می تواند از برنامه ای مانند Blockchain Merchant استفاده کند که به طور خودکار یک کد QR سفارشی برای مشتری ایجاد می کند تا اسکن کرده و از طریق بودجه مورد نیاز ارسال کند.

سرانجام ، اگر یک خرده فروش به طور کامل بخواهد احتمال سرقت را از بین ببرد ، می تواند کد QR مربوط به کیف پول آفلاین (که حتی در داخل فروشگاه محل پردازش tx وجود ندارد) را به مشتریان خود ارائه دهد.

تعیین نرخ ارز

نحوه پذیرش نرخ پرداخت رمزنگاری

یکی دیگر از عناصر مهم هنگام پذیرش پرداخت های BTC ، استفاده از نرخ ارز صحیح است – از آنجا که به نظر می رسد قیمت بیت کوین از یک سیستم عامل تجارت ارز دیجیتال به دیگری متفاوت است. بنابراین ، برای اینکه بازرگانان با قیمت گذاری خود سازگار باشند ، باید از یک صرافی واحد استفاده کنند و نرخ tx آن را برای تسهیل پرداخت های روز استفاده کنند. در این زمینه ، بهتر است یک تاجر به صرافی مستقر که مناسب ترین فیات خاص کشور است ، بچسبد. به عنوان مثال ، Bitfinex ، Coinbase ، Kraken را می توان با دلار آمریکا استفاده کرد.

با توجه به یک نکته فنی بیشتر ، می توانیم ببینیم که تاجران برای محاسبه دقیق میزان بدهی خود از نظر BTC ، می توانند به راحتی قیمت فروش محصول را با مقدار BTC در آن زمان مشخص تقسیم کنند.

محاسبات دستی همچنین توسط بازرگانان انجام می شود تا تعیین شود چه مبلغی بیت کوین (BTC) برای گیرنده خاص برای سفارش خاص خود ارسال می شود.

امروزه ، مجموعه کاملی از افزونه های تجارت الکترونیکی مبتنی بر بیت کوین وجود دارد که می توان با لمس یک دکمه ، فرآیند تبدیل را به صورت خودکار انجام داد. مهم این است که به دلیل نوساناتی که وجود دارد ، به عنوان یک معامله حساس به زمان انجام شود.

خدماتی که به بازرگانان اجازه می دهد BTC خود را به فیات تبدیل کنند

به بازرگانان اجازه دهید BTC خود را به فیات تبدیل کنند

همانطور که اکثر خوانندگان ما احتمالاً به خوبی از آن آگاه هستند ، یکی از بزرگترین مشکلات در مورد پذیرش BTC عنصر نوسانات بازار است – یعنی قیمت بیت کوین می تواند کاملاً بین زمانی که توسط فروشنده به دست می آید و زمانی که تغییر می کند تغییر کند با فیات فروخته می شود. در این زمینه ، لازم به ذکر است که در حال حاضر تعدادی سرویس وجود دارد که از بازرگانان در برابر ضرر و زیان بازار محافظت می کند (از آنجا که آنها امکان تبدیل سریع بیت کوین به فیات را فراهم می کنند).

یکی از نمونه های بارز چنین خدماتی Bitpay است ، بستری که به کاربران امکان می دهد فوراً BTC خود را به فیات مبادله کنند – وجوه تبدیل شده در طی چند دقیقه به حساب بانکی بازرگانان منتقل می شود. علاوه بر این ، BitPay همچنین به کاربران خود این ضمانت را می دهد كه فقط مبلغ tx با هزینه 1٪ از آنها دریافت می شود – مبلغی كه به مراتب كمتر از مبلغی است كه بیشتر دستگاه های خودپرداز بیت کوین برای تبدیل دارایی های BTC به فیات از كاربران دریافت می كنند..

وجوه دیگر BitPay قابل ذکر است:

این پلتفرم دارای یک سیستم پرداخت کامل BTC است که از بازرگانان می خواهد برنامه BitPay را به راحتی روی دستگاه PoS خود بارگیری کنند. این برنامه نه تنها یک کیف پول برای خرده فروش تنظیم می کند بلکه به عنوان یک فروشگاه یک طرفه برای کاربر برای پذیرش BTC به صورت کاملا بدون دردسر عمل می کند..

تنها نکته منفی قابل استفاده در استفاده از BitPay این واقعیت است که این یک پلت فرم متمرکز است و به م institutionsسسات مختلف بانکی مرتبط است. در نتیجه این ، بازرگانان می توانند جلوی ورودی پولی خود را توسط بانک بدون هیچ دلیلی بگیرند.

راه آسان دیگر برای پذیرش پرداخت های بیت کوین استفاده از کیف پول “Blockchain Wallet” است (یک راه حل ذخیره سازی که برای انجام چک های شناسایی خاص به کاربران نیازی ندارد و کاملا غیرمتمرکز است). به همین ترتیب ، دارندگان بیز همچنین می توانند یک دستگاه خودپرداز BTC را مستقیماً در فروشگاه خود نصب کنند ، اقدامی که نه تنها در تبدیل بدون درز رمزنگاری فیات کمک می کند بلکه باعث جذب مشاغل بیشتری به این ابزار مالی پرسود می شود..

سرانجام ، یک تاجر همچنین می تواند BTC خود را به صرافی بفرستد و سپس آن را برای ارز فیات انتخابی خود تبدیل کند. این فرایند کاملاً ساده است اما می تواند بسیار وقت گیر و پرهزینه باشد (به دلیل هزینه های بالاتر tx). نه تنها این ، به دلیل تأخیر زمانی که بین انتقال BTC به صرافی رمزنگاری و سپس برداشت آن وجود دارد ، ممکن است ارز رمزپایه برجسته مقداری از ارزش پولی ذاتی خود را از دست بدهد.

بازرگانان می توانند HODL را انتخاب کنند بازرگانانی که پرداخت بیت کوین را قبول می کنند

بسیاری از بازرگانان این روزها تصمیم می گیرند که بیت کوین (BTC) خود را به فیات تبدیل کنند تا دارایی های رمزنگاری شده خود را حفظ کنند. این به این دلیل است که بسیاری از صاحبان مشاغل شروع به درک پتانسیل واقعی مالی بیت کوین و ارزش آینده آن کرده اند. به همین ترتیب ، برخی از خرده فروشان تمایل به داشتن BTC دارند تا بتوانند بعداً آن را برای استفاده شخصی خود خرج کنند. با این اوصاف ، اگر تاجری تصمیم گرفت در طولانی مدت BTC خود را نگه دارد ، باید مطمئن شود که دارایی آنها در کیف پول سخت افزاری که می تواند به صورت آفلاین نگهداری شود ، ایمن است. با توجه به پیش بینی های صعودی قیمت بیت کوین که در کل جامعه وجود دارد ، بسیاری ممکن است این کار را انجام دهند ، اما اطمینان حاصل شود که همه چیز در ترازنامه شما مطابقت دارد و می تواند هزینه های روزمره شما را پوشش دهد..

نه تنها این ، بازرگانان همیشه باید یک کپی از کلیدهای خصوصی خود یا بذر کیف پول بیت کوین (BTC) خود را نگهداری کنند تا اگر در آینده مشکلی پیش آمد ، با فشار یک دکمه پول آنها را بازیابی کرد. با این حال ، این کلیدهای دانه هرگز نباید در دستگاه رایانه فرد ذخیره شوند ، زیرا دسترسی به کامپیوتر ، لپ تاپ یا رایانه لوحی شخص برای هکرها نسبتاً آسان است.

برترین دروازه های پرداخت بیت کوین

بهترین درگاه های پرداخت بیت کوین

درگاه های پرداخت Crypto شبکه های پرداخت هستند که از هر نوع محدودیتی ندارند. به همین ترتیب ، آنها انتقال سریع و آسان پول را به صورت ارزهای دیجیتال امکان پذیر می کنند ، که برای بازرگانان و سایر افرادی که مایل به انجام معاملات فوری در سراسر جهان هستند بسیار مفید است..

بنابراین درگاه های پرداختی که اجازه استفاده از بیت کوین را می دهند ، به عنوان درگاه های پرداخت بیت کوین شناخته می شوند. آنها همچنین تعدادی آلت کوین مانند Ethereum ، XRP ، Bitcoin Cash ، Litecoin و سایر موارد را نیز می پذیرند. مورد دیگری که درگاه های پرداخت اجازه می دهد تبدیل BTC به ارزهای رمزپایه دیگر یا حتی ارزهای سنتی مانند USD یا EUR است..

این یک ویژگی است که در سال گذشته بسیار مورد استفاده قرار گرفته بود ، زیرا بازار رمزنگاری وارد به اصطلاح زمستان رمزنگاری شد – دوره ای که قیمت ها در حال کاهش مداوم بودند. کسانی که از این طریق یا ارزهای رمزپایه دیگری کسب می کردند قبل از اینکه پرداخت هایشان به دلیل افت قیمت کاهش یابد ، به راهی نیاز داشتند که سریعاً پول نقد کنند.

خوشبختانه درگاه های پرداخت امکان تبدیل فوری را دارند و افزایش تقاضا باعث ایجاد بسترهای متعددی شده است که از آن زمان به عنوان درگاه های پرداخت شروع به کار کرده اند. آنها دارای ابزارهای بی شماری برای اهداف مختلف هستند ، از جمله انتقال خودکار سکه ، نظارت بر بازار و موارد دیگر.

چرا بازرگانان تصمیم به پذیرش بیت کوین می گیرند?

تعداد کاربران رمزنگاری علی رغم قیمت پایین همچنان در حال رشد است. بسیاری از کشورهای جهان این رشد را به رسمیت شناخته اند و آنها در حال ایجاد مقررات مربوط به ارزهای رمزپایه هستند که از سرمایه گذاران محافظت می کند و احتمال کلاهبرداری ، سرقت و سایر جرایم مشابه را کاهش می دهد.

با توجه به توجه به رمزنگاری ها ، بازرگانان اگر تصمیم بگیرند که کار خود را با آنها شروع کنند ، می توانند از آنها بهره مند شوند. به عنوان مثال ، معاملات رمزنگاری امکان کنترل کامل به کاربران را می دهد ، این امر باعث می شود تا تجار و مشتریان به طور یکسان بتوانند از رمزنگاری استفاده کنند. در مرحله بعدی ، پذیرش رمزنگاری ها به عنوان گزینه پرداخت ممکن است به بازرگانان اجازه دهد دامنه خود را گسترش دهند و مشتریان بیشتری را شامل شوند. روش های پرداخت محرمانه است ، در حالی که تمام اطلاعات پرداخت در بلاکچین ذخیره می شود.

امنیت بسیار بیشتر است ، زیرا خطرات کلاهبرداری وجود ندارد ، در حالی که بازرگانان و مشتریان می توانند اطلاعات خصوصی خود را محرمانه نگه دارند. علاوه بر این ، هزینه های معامله در مقایسه با روش های پرداخت سنتی بسیار کمتر است.

بعلاوه ، گسترش ارزهای رمزپایه به این معنی است که می توانند برای سفرهای بین المللی بسیار مفید باشند. این همچنین بدان معنی است که پرداخت های مرزی فوری است و به شخص ثالثی نیاز ندارد و تأخیر در پرداخت ندارد. مزایای دیگری نیز وجود دارد ، اما ما به جای فهرست کردن ، برخی از درگاه های پرداخت رمزنگاری برتر را که Bitcoin را قبول می کنند ، بحث خواهیم کرد و می توان از آنها برای استفاده از تمام مزایایی که قبلا ذکر شد استفاده کرد..

1) Coinbase

Coinbase بزرگترین و محبوب ترین مبادله رمزنگاری در ایالات متحده و همچنین یکی از بزرگترین مبادلات رمزنگاری در سراسر جهان است. با بارگیری ساده برنامه تاجر ، صاحبان مشاغل می توانند قبول Bitcoin و تعداد انگشت شماری از سکه های دیگر را شروع کنند. علاوه بر این ، یکی از بزرگترین مزایا این است که می توان بلافاصله بیت کوین را به فیات تبدیل کرد و بالعکس.

Coinbase همچنین دارای تعدادی ویژگی دیگر است ، مانند سرعت زیاد و بدون پرداخت هزینه معامله در هنگام پذیرش سکه. ادغام با خدمات متعدد (Shopify ، OpenCart ، WooCommerce و غیره) ، یک دکمه پرداخت به وب سایت تاجر اضافه می کند و با API یکپارچه است.

2) CoinsBank

CoinsBank همچنین یک سرویس بسیار محبوب است که می تواند به راحتی با کارت نقدی همگام سازی شود. این برنامه همچنین یک برنامه تلفن همراه ارائه می دهد که برای دستگاه های iOS و Android در دسترس است. جدا از آن ، امکان برداشت و واریز فوری را فراهم می کند و به دلیل احراز هویت دو عاملی ، امنیت بیشتری دارد. با اکثر ارزهای اصلی فیات مانند USD ، GBP ، EUR یا روبل روسیه کار می کند. هر دو سرویس و سیستم پشتیبانی در همه زمانها در دسترس هستند. این صرافی همچنین تمام توان خود را برای تأمین حداقل خطرات و حداکثر سود انجام می دهد.

3) BitPay

BitPay یکی دیگر از خدمات مستقر در ایالات متحده و یکی از قدیمی ترین درگاه های پرداخت بیت کوین در جهان است. این از سال 2011 وجود دارد و استفاده از آن آسان است. تمام کاری که کاربران باید انجام دهند اینست که برنامه تبادل را بارگیری کنند و آنها آماده شروع پذیرش پرداختها در رمزنگاری خواهند بود. این کارت همچنین کارت بدهی Bitcoin خود را برای معاملات آسان و تبدیل رمزنگاری به فیات ارائه می دهد.

این برنامه همچنین دارای افزونه های منبع باز برای سیستم عامل های تجارت الکترونیکی است و حتی کمک های مالی بیت کوین را نیز مجاز می داند. البته لازم به ذکر است که کلیه معاملات پرداختی را می توان با بیت کوین انجام داد. BitPay همچنین از سازوکار PoS استفاده می کند ، در سراسر جهان پذیرفته شده است و اجازه می دهد سپرده های بانکی در حدود 38 کشور مختلف باشد ، در حالی که از 40 زبان مختلف پشتیبانی می کند.

رابط کاربری آن ساده و کاربرپسند است ، ضمن اینکه برای امنیت بیشتر احراز هویت دو عاملی نیز دارد. همچنین می توان سرعت انتقال را متناسب با نیاز کاربران ، به صورت دستی تنظیم کرد. در آخر ، با تمام کیف پول های Bitcoin Cash (BCH) سازگار است.

4) CoinGate

در مرحله بعدی ، ما CoinGate داریم که امکان استفاده از بیت کوین و altcoins را فراهم می کند ، در حالی که پرداخت هایی را با چندین ارز از جمله خود BTC و همچنین EUR و USD می پذیرد. همچنین از برنامه های POS برای سیستم عامل های مختلف از جمله iOS ، Android و مرورگرهای وب استفاده می کند. همچنین با پلاگین هایی برای سیستم عامل تجارت الکترونیکی ارائه می شود و از ارزهای دیجیتال متعددی پشتیبانی می کند.

5) بلاکچین

بلاکچین نیز مانند BitPay یکی از قدیمی ترین درگاه های پرداخت برای بیت کوین است. این یک درگاه پرداخت عالی برای استفاده شخصی و همچنین برای مشاغل است. این تنها سه ارز رمزپایه را پشتیبانی می کند که شامل بیت کوین ، اتریوم و بیت کوین کش است. این یک کیف پول رمزنگاری شناخته شده (رایگان) است اما فراتر از آن است ، زیرا به عنوان مخزن اطلاعات ، تحولات و آمار عمل می کند.

در مرحله بعدی ، API های پرداخت Bitcoin را ارائه می دهد ، اگرچه روند پیاده سازی نسبت به مطالب قبلی پیچیده تر است. به همین ترتیب ، به کمی دانش فنی نیاز دارد ، اما استفاده از آن به عنوان یک برنامه تلفن همراه برای Android آسان است.

6) سرور BTCPay

سرور BTCPay یک درگاه پرداخت بیت کوین منبع باز ، خود میزبان و رایگان است که از چندین آلت کوین نیز پشتیبانی می کند. این به بازرگانان و کاربران عادی اجازه می دهد تا بدون پرداخت هزینه اضافی یا هزینه معامله ، مستقیماً به کیف پول خود پرداخت بپردازند. از نظر بسیاری این بزرگترین مزیت سرویس است.

همچنین به دلیل شبکه رعد و برق از سرعت بالایی برخوردار است و امنیت و حریم خصوصی بیشتری را ارائه می دهد. ارسال پرداخت به لطف دکمه BTCPay آسان است.

7) اقتصادشناسی

Blockonomics یکی دیگر از دروازه های رمزنگاری بسیار محبوب و مفیدی است که بدون مجوز است و به احراز هویت شخص ثالث نیاز ندارد. همچنین برای کار به یکپارچه سازی API اضافی نیاز ندارد. پرداخت آسان است و تمام آنچه مشتریان بالقوه باید انجام دهند اسکن کد QR است. این امر باعث افزایش امنیت ، با افزایش ناشناس ماندن برای همه افراد درگیر می شود. این برنامه همچنین از چندین ارز رمزپایه پشتیبانی می کند ، بسیاری از آنها مربوط به اکوسیستم بیت کوین است و همچنین از کیف پول های معروف و مورد استفاده مانند Ledger Nano S ، Trezor و غیره.

8) SpicePay

SpicePay نیز یک گزینه عالی است ، زیرا امکان پذیرش و مبادله سریع و آسان سکه ها را فراهم می کند ، علاوه بر این کیف پول مطمئنی را برای نگهداری آنها فراهم می کند. این یک سری ویژگی ها مانند افزایش امنیت و راحتی ، پشتیبانی از ارزهای فیات متعدد مانند USD ، GBP ، EUR و CAD دارد. همچنین امکان برداشت از طریق SEPA یا PayPal را فراهم می کند و از پلاگین های تجارت الکترونیکی و خرده فروشی نیز برخوردار است. سرانجام ، به کاربران اجازه می دهد تا در هر تراکنش حدود 2٪ پس انداز کنند ، در حالی که ویژگی BitGo آن اجازه می دهد تا از برنامه آن روی دسک تاپ و سیستم های تلفن همراه استفاده کنید.

9) پرداخت های سکه ای

در مرحله بعدی ، CoinPayments وجود دارد که به طور خاص برای بازرگانان آنلاین طراحی شده است. این برنامه از بیش از 1200 ارز رمزنگاری شده مختلف از جمله BTC ، XRP ، BCH و LTC پشتیبانی می کند. بعلاوه ، از بازرگانان برای هر معامله 0.5٪ کسر می شود.

این افزونه برای محبوب ترین کارت های وب موجود در آن وجود دارد و با پشتیبانی از تأییدهای فوری GAP600 پرداخت ها را سریعتر انجام می دهد. همچنین از طریق قطره های سکه ای و نشانه ای به کاربران پاداش می دهد و می تواند به طور خودکار سکه ها را متحد کند.

10) SpectroCoin

SpectroCoin یکی دیگر از کیف پول های رایگان است که به کاربران امکان می دهد فوراً وجوه خود را مبادله کنند. با بیش از 30 رمزنگاری کار می کند ، و محدودیت برداشت و سپرده بسیار بالایی دارد. این همچنین دارای پلاگین های تجارت الکترونیکی ، کارت بدهی بیت کوین و یک API SpectroCoin است که امکان خرید یا فروش سکه های متعدد را فراهم می کند..

11) GoUrl.io

این یک کیف پول بیت کوین کاملا رایگان است که منبع باز نیز می باشد. همچنین به دلیل داشتن پلاگین های تجارت الکترونیکی و رابط کاربری API ، این کیف پول در سطح جهانی مورد اعتماد است. این به کاربران امکان می دهد خیلی بیشتر از سکه بفروشند ، از جمله فیلم ، موسیقی ، تصاویر ، URL و حتی متن ، همه در ازای ارزهای رمزپایه.

نیازی به احراز هویت حساب بانکی یا شناسه نیست که باعث افزایش حریم خصوصی کاربران می شود. کاربران می توانند به راحتی هر محصولی را بفروشند و در ازای آن بیت کوین یا ارز رمزنگاری شده دیگری دریافت کنند. همچنین یک برنامه وابسته ارائه می دهد که همچنین به شرکت کنندگان اجازه می دهد درآمد بیشتری کسب کنند.

12) Shopify Gateway

Shopify با تعداد کاربری گسترده ، یک درگاه پرداخت عالی تجارت الکترونیکی است. هزینه معاملات آن بسیار پایین است ، در حالی که همه معاملات امن و سریع هستند. پرداخت ها در هر زمان و مکان می توانند دریافت شوند ، در حالی که برنامه های POS آن به کاربران امکان می دهد از کیف پول در چندین دستگاه استفاده کنند. همچنین نیازی به انطباق با PCI نیست.

13) ALFAcoins

با نزدیک شدن به انتهای لیست ، ALFAcoins داریم ، که همچنین یکی از قابل اعتمادترین درگاه های پرداخت بیت کوین است. همچنین از جدیدترین سکه ها نیز پشتیبانی می کند. همچنین یک ویژگی منحصر به فرد دارد که همان سیستم پرداخت BitSend است. این سیستم پرداختها را آسان و سریع انجام می دهد ، که برای پرداخت حقوق یا پاداش در رمزنگاری بسیار مناسب است. این پلتفرم با تعدادی سکه برتر از جمله Bitcoin ، Bitcoin Cash ، XRP ، Ethereum ، Litecoin و DASH کار می کند..

این برنامه همچنین دارای برنامه های وفاداری ، خدمات مالی و بازی های دیجیتال است که همه اینها به کاربران امکان می دهد بودجه بیشتری کسب کنند. پرداخت آسان انجام می شود و وجوه به سرعت منتقل می شوند. علاوه بر این ، این سرویس در سراسر جهان ، حتی در کشورهایی مانند کره شمالی یا ایران در دسترس است.

14) BitcoinPay

سرانجام ، پرداخت Bitcoin وجود دارد که یکی از ساده ترین و احتمالاً مشهورترین روشهای پذیرش پرداختهای رمزنگاری شده به کیف پول یا حساب بانکی است. این ویژگی صفر هزینه دارد و استفاده از آن آسان است. پشتیبانی مشتری آن نیز همیشه در دسترس است ، در حالی که این سرویس را می توان در iOS و Android نیز استفاده کرد. کاربران می توانند از طریق ایمیل درخواست پرداخت کنند و بلافاصله آنها را پرداخت کنند.

علاوه بر این ، از پلاگین های تجارت الکترونیکی از بیش از 196 کشور در سراسر جهان پشتیبانی می کند و با سیستم عامل های دیگری مانند Magento ، PrestaShop ، OpenCart ، WooCommerce و غیره کار می کند..

نتیجه

در گردآوری این قطعه ، باید کاملاً روشن شود که غیرمتمرکزترین روش پذیرش پرداختهای BTC ، استفاده بازرگانان از کیف پول است که به هیچ تأییدی نیاز ندارد. علاوه بر این ، بازرگانان باید اطمینان حاصل کنند که سیستم پرداخت آنلاین آنها هیچ گونه نشتی / نقصی نداشته و تمام پروتکل های امنیتی مورد نیاز خود را در اختیار داشته باشد.

در صورت استفاده بازرگان از Bitpay یا خدمات مشابه دیگر ، باید مطمئن شود که درگیر هیچ فعالیت غیرقانونی نمی شود ، زیرا خطر از دست دادن تمام پرداخت های خود را دارد.

امیدواریم این راهنما برای شما مفید واقع شده باشد و به نوعی بتواند در راه اندازی مشاغلی که توانایی پذیرش کامل پرداخت های بیت کوین (هر دو به صورت دیجیتالی یا فیزیکی) را داشته باشد ، به شما کمک کند..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me