banner
banner

Zug، Switzerland “Crypto Valley” جدیدترین منطقه برای پذیرش BTC و ETH به عنوان پرداخت مالیات می شود

طی چند سال گذشته ، مناطق مختلف در سراسر جهان اعلام کرده اند که هدف آنها تبدیل شدن به یک مرکز برای بلاکچین است. در حالی که تعداد کمی موفق به کسب اعتبار مرتبط با این فناوری شده اند ، اما مسلماً این شرکت Zug ، سوئیس است که پیشگام این امر است. در نتیجه ، در هنگام مراجعه به منطقه ، از “دره رمزنگاری” استفاده می شود.

Zug همچنان به تقویت این شهرت ادامه می دهد. این دارد اعلام کرد که از سال 2021 منطقه پذیرش بیت کوین و اتر را به عنوان پرداخت مالیات آغاز می کند. برای استفاده از این خدمات ، تمام مودیان باید كد QR شخصی خود را از وزارت دارایی Zug برای پرداخت درخواست كنند..

“به عنوان خانه دره Crypto ، برای ما مهم است که بیشتر به استفاده و استفاده از ارزهای رمزپایه در زندگی روزمره کمک کنیم. با فعال کردن پرداخت مالیات با بیت کوین یا اتر ، ما قدم بزرگی در این راستا برمی داریم.” – مدیر امور اقتصادی ، هاینز تونلر

استفاده از Crypto برای مالیات ها

در کنار تصمیم برای پذیرش BTC و ETH به عنوان پرداخت مالیات ، بندهای مختلفی ارائه می شود. آنها به شرح زیر است,

 • خدمات در سال 2021 آغاز می شود
 • فقط Bitcoin (BTC) و Ethereum (ETH) پذیرفته می شوند
 • پرداخت ها باید به طور کامل پرداخت شود
 • واجد شرایط مانده مالیات تا 100000 CHF

همانطور که منطقه برای این تغییر در سال 2021 آماده می شود ، یک برنامه آزمایشی کوتاه در هفته های آینده برگزار می شود.

تسهیل کننده

علیرغم اینکه به عنوان دره رمزنگاری شناخته می شود ، Zug (مانند اکثر مناطق) لزوماً از نظر تکنولوژیکی نمی تواند راه حلی برای جمع آوری ارزهای رمزپایه به عنوان پرداخت مالیات ایجاد کند. به همین ترتیب ، همکاری با کارگزار محبوب Bitcoin Suisse انجام شد.

در این مشارکت ، یک فرایند چند مرحله ای برای امکان پرداخت پرداخت مالیات رمزنگاری لازم است.

 1. Bitcoin Suisse پرداخت مالیات ارز رمزنگاری شده را از شهروندان جمع می کند
 2. بیت کوین سوئیس بلافاصله ارز رمزنگاری شده را به FIAT (فرانک سوئیس) تبدیل می کند
 3. FIAT به اداره مالیات Zug’s Cantonal منتقل شد

طبیعتاً ، چون این معاملات مبتنی بر بلاکچین است ، احتمالاً اثبات پرداخت و تسویه حساب سریع و شفاف خواهد بود.

سوالی که بسیاری مطرح کرده اند این است که “چگونه دولت هنگام پذیرش ارزهای رمزپایه به عنوان پرداخت ، از نوسانات مرتبط با ارزهای رمزپایه فرار خواهد کرد؟” وزارت دارایی Zug با ساختار دادن به سیستم پرداخت به این روش ، می تواند از این نوسانات جلوگیری کند ، زیرا وجوه بلافاصله به FIAT تبدیل می شوند.

“ما با این روش پرداخت جدید هیچ ریسکی نمی کنیم ، زیرا ما همیشه مبلغ را با فرانک سوئیس دریافت می کنیم ، حتی اگر پرداخت با بیت کوین یا اتر انجام شود” – مدیر امور مالی Heinz Tnnnler

مثالهای گذشته

در حالی که پذیرش ارزهای رمزپایه به عنوان وسیله پرداخت مالیات توسط Zug خبر مثبتی است ، این منطقه به هیچ وجه اولین کسی نیست که چنین اقدامی را اعلام می کند. در واقع ، اکنون سومین منطقه در سوئیس است که تصمیم می گیرد ، و آخرین منطقه مربوط به شهرداری زرمات.  قابل ذکر است که این بیت کوین سوئیس نیز بود که تصمیم گیری را در هر مورد امکان پذیر می کرد.

در خارج از سوئیس نیز نمونه های مختلفی در کانادا وجود داشته است. به عنوان کشوری که به طور مداوم در رشد بلاکچین پیشگام بوده است ، جای تعجب نیست. از زمان ایجاد Ethereum تا راه اندازی اولین صندوق های بیت کوین ، کانادا در خط مقدم صنعت باقی مانده است. این موارد در کانادا در ریچموند هیل و بی عیب.

بسیاری از فرم ها

نکته همه این مثالها یک مثال ساده است – پذیرش و پذیرش ارزهای رمزپایه در حال انجام است. اگرچه پذیرش برای پرداخت مالیات نشانه بزرگی است ، اما پذیرش ارزهای رمزپایه از طرق مختلف مشهود است.

 • مالیات
 • حراج (به عنوان دارایی های ارزشمند مشاهده می شود) – توقیف شده BTC به طور منظم توسط ارگان های دولتی حراج می شود. با این کار به BTC اعتبار به عنوان یک دارایی داده می شود به عنوان ارزشمند دیده می شود توسط خود دولت.
 • آئین نامه – نهادهای نظارتی قدرت باقی مانده دارایی های دیجیتال را به رسمیت شناخته اند و شروع به اصلاح و شفاف سازی مقررات برای آینده بهتر که در آن نقش دارند.
 • پیشنهادات نهادیصندوق های بیت کوین, بازارهای آتی, و غیره.

زوگ ، سوئیس

زوگ که خانه بسیاری از شرکت های بلاکچین است ، منطقه ای در سوئیس است که معمولاً به آن “دره Crypto” می گویند. به دلیل قوانین و مقررات رمزنگاری دوستانه ، این مانیکر را به دست آورده است. این منطقه نسبتاً کوچک است و تقریباً 127،000 نفر جمعیت دارد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me