banner
banner

6 سیستم عامل و شغل آزاد که در بیت کوین پرداخت می کنند!

جهان به تدریج از مفهوم 9-5 ، کت و شلوار و کراوات و شغل های حقوق ماهیانه دور می شود. در سراسر جهان ، مردم با کار در آسایش خانه های خود به خود متکی و خودکفا تشویق شده اند.

بهتر می شود ، اختراع ارزهای مجازی مانند بیت کوین ، اتریوم و مواردی از این دست موانع نحوه پرداخت هزینه های فریلنسرها را پس از ارائه خدمات خود به مشتریان در آن سوی جهان ، شکست. روش مرسوم یافتن افرادی بود که بتوانند در دوره شما پرداخت کنند – آنچه شما به راحتی می توانید از آن استفاده کنید – و روش های شناخته شده سیم بانکی ، وسترن یونیون و پی پال بود که همه چالش های خاص خود را داشتند.

اکنون ، فریلنسرها می توانند از مزیت های بدون حاشیه ارزهای رمزپایه استفاده کرده و پرداخت هزینه خدمات خود را بدون توجه به جایی که در جهان هستند ، آسان کنند. و با تقاضای ارزهای رمزنگاری شده ، یافتن افرادی که می توانند با آنها مبادله کنند یا از طریق مبادلات ارزهای رمزپایه با ارزهای محلی معامله کنند بسیار آسان می شود.

هر روز سیستم عامل های بیشتری و بیشتر ظهور می کنند که فریلنسرها می توانند در Bitcoins و سایر اشکال ارزهای رمزپایه ای که انتخاب می کنند کار کنند و حقوق بگیرند. در چند لیست ذکر شده در اینجا چند مکان وجود دارد که می توانید کارفرمایان را در جستجوی کارگران مجازی پیدا کنید یا پیشنهاداتی را ارائه دهید که می توانید در ازای ارزهای رمزپایه ارائه دهید..

6 شغلی که در بیت کوین پرداخت می کنند

شماره 1 CryptoGrind

یکی از بهترین مکان ها برای دریافت حقوق و دستمزد یک فریلنسر در بیت کوین است Cryptogrind. در این بستر ، به کاربران این فرصت داده می شود تا با استفاده از کلمات اساسی یا برچسب های کلمات کلیدی ، بخشهای مختلف مشاغل موجود را مرور کنند. فریلنسر می تواند نمایه ای تنظیم کند که شامل رزومه ، اطلاعات اولیه و نوع خدماتی باشد که می تواند ارائه دهد. یکی از ویژگی های منحصر به فرد این پلت فرم ، توانایی یک فریلنسر است که قیمت خدمات خود را تعیین می کند.

این پلت فرم همچنین به عنوان یک سپرده گذاری بین متقاضی کار (فریلنسرها) و کارفرما عمل می کند ، مبلغ مورد توافق را حفظ می کند تا زمانی که خدمات به طور کامل ارائه شود و کارفرما با نشان دادن با کلیک یک دکمه از کار خنک باشد.

برخلاف سایر سیستم عامل های آزاد, CryptoGrind برای استفاده از سیستم عامل خود نسبتاً کمتر هزینه می کند. علاوه بر این ، شما می توانید از طریق آنچه که در این سیستم عامل به دست می آورند ، 2٪ کارمزد اضافی از کاربرانی که به سیستم عامل معرفی می کنید ، بدست آورید.

بنابراین ، اگر به دنبال درآمد اضافی هستید یا هر روز فقط ساعاتی وقت دارید ، چرا خدمات خود را در این سیستم عامل برای شخصی که به آن نیاز دارد ارائه ندهید و با خیالی آسوده حقوق دریافت کنید.

شماره 2 XBTFreelancer

برخلاف اولی, XBT فریلنسر یک تابلوی شغلی است که در آن کارفرمایان در ارسال پیشنهادات و هر کسی که می تواند پیشنهادات خدمات را ارائه دهد آزاد هستند. پیشنهادات شغلی در این پلت فرم دسته های مختلفی هستند ، از جمله نوشتن ، ترجمه ، طراحی و توسعه وب ، تعدیل شبکه های اجتماعی و تعداد زیادی دیگر.

این پلتفرم کاربران را به استفاده از ویژگی خدمات محافظ خود تشویق می کند تا از کسانی که خدمات خود را ارائه می دهند از کلاهبرداری محافظت کند.

این پلتفرم برای مدتی طولانی وجود داشته و مورد توجه بسیاری از انجمن رمزنگاری قرار گرفته است. بسته به آنچه می توانید ارائه دهید ، یافتن شغل مورد نظر خود در این بستر بسیار آسان است.

شماره 3 کوینالیته

این بدون شک یکی از محبوب ترین سیستم عامل های تابلوهای شغلی ارزهای رمزنگاری شده در اینترنت امروزه است. این محبوبیت مدیون این واقعیت است که تعداد زیادی از کارفرمایان در این سیستم عامل حضور دارند که به طور مداوم در جستجوی درجه های مختلف فریلنسر هستند. برنامه نویسان ، طراحان وب ، نویسندگان محتوا و همه به طور منظم در این سیستم عامل تقاضا می کنند.

برخلاف XBT Freelancer ، کارفرمایان جزئیات کاملی از نحوه درخواست این مشاغل را همانطور که توسط کارفرمایان شغلی ارسال شده است ، ارائه می دهند. اگرچه این ممکن است در بعضی موارد خطرناک باشد ، اما مردم همچنین از طریق این سیستم عامل توانسته اند با کارفرمایان قابل اعتماد ملاقات کنند.

پوستر شغلی / کارفرما به طور معمول روش پرداخت را نشان می دهد که معمولاً به ارزهای رمزنگاری شده است ، اما گاهی اوقات ، برای ایمن بودن ، کارفرمایان ترجیح می دهند فقط با اطمینان از عدم کار با افرادی که در سیستم عامل های دیگر مانند Fiverr و Upwork ثبت نام کرده اند ، کار کنند. با افرادی ملاقات کنید که برای کار تحویل داده شده و فرار می کنند مقداری پیش پرداخت می کنند.

با این حال, کوینالیته می توان گفت یکی از بهترین مکانهای ملاقات متقاضیان کار و کارفرمایان است و بیشتر اوقات ، مشاغل ارسال شده در این سیستم عامل به صورت طولانی مدت است.

شماره 4 r / Jobs4Bitcoins

بر خلاف دیگران ، این یک گروه در یک پلت فرم رسانه های اجتماعی به نام Reddit است که در طول سال ها برای ارسال پیشنهادات شغلی و ارائه ارزهای رمزپایه به عنوان روش پرداخت ، به ویژه بیت کوین برای هر کس که می تواند کار را انجام دهد ، محبوب شده اند..

اگر با گروه های فیس بوک آشنایی دارید ، باید درک خوبی از نحوه کارکرد زیر ردیف ها داشته باشید.

r / Jobs4Bitcoins sub-reddit در حال حاضر دارای حدود 19000 کاربر عضو از سراسر جهان است. اگرچه این یک پلتفرم به خودی خود نیست ، اما از محبوبیت بیشتری نسبت به برخی از سیستم عامل های آن خارج شده است ، زیرا انجام کاری برای شما چندان دور از ذهن نیست و درخواست برای کار مورد نظر شما به آسانی ارسال مکالمه چت است.

در زمان نوشتن مقاله ، آخرین به روزرسانی برنامه Reddit یک ویژگی اعلان ، دقیقاً مانند ویژگی YouTube ، را برای کاربران Reddit در نظر گرفته است. این برای کسانی مفید است که وقت ندارند همیشه در فواصل منظم سیستم عامل را از نظر مشاغل مورد نظر بررسی کنند. این برنامه به سادگی افراد را از آنچه اخیراً ارسال شده است مطلع می کند و فریلنسرها می توانند به راحتی آنچه را که او علاقه مند است از آنچه که او نیست فیلتر کنند.

اگرچه یافتن افرادی که می خواهند با روش های دیگر در خارج از ارزهای رمزپایه پرداخت کنند ، یافت می شود ، اما پرداخت برای خدمات در اینجا در بیت کوین ، اتریوم و سایر اشکال ارزهای رمزپایه ارائه می شود که هر دو طرف در مرحله اولیه با یکدیگر توافق دارند.

شماره 5 مشاغل رمزنگاری

یکی دیگر از هیئت های شغلی محبوب دنیای ارزهای رمزنگاری شده. درست مانند سایر تابلوهای کاری ، کارفرمایان از این تابلوها استفاده می کنند مشاغل رمزنگاری پلتفرم برای یافتن نامزدهای واجد شرایط برای کارهای مختلفی که باید انجام شوند ، به صورت تمام وقت یا نیمه وقت.

این پلتفرم دارای حدود 5،000 عضو است که باعث می شود آن مکان خوبی برای یافتن مشاغل مورد نظر باشد. مشاغل ارسال شده شامل بسیاری از دسته ها هستند. برای کسانی که ایده خوبی در مورد چگونگی توسعه برنامه های غیرمتمرکز و رفع سایر کارهای مرتبط با بلاکچین دارند ، شغل های رمزنگاری احتمالاً بهترین مکان برای انجام کارها است.

نویسندگان کنار گذاشته نمی شوند ، زیرا افزایش تقاضا برای نویسندگان باتجربه روزانه افزایش می یابد. از هر 10 شغل ارسال شده در سیستم عامل ، 2 کار باید موقعیتی برای کسانی باشد که توانایی نوشتن دارند و به همین ترتیب راهی برای درآمدزایی قابل توجه دارند و از طریق اینترنت مهارت نوشتن دارند..

شماره 6 Cointelegraph

Cointelegraph برای اولین بار و به دلیل انتشار مقالات خبری به روز در مورد اتفاقات در دنیای بلاکچین و ارزهای رمزپایه شناخته شده است. از چندی پیش ، این پلتفرم در اتصال پایه خوانندگان آنها با فرصت های شغلی فرو رفته است.

برخلاف سایر سیستم عامل ها ، می توانید مطمئن باشید مشاغل پست شده در Cointelegraph از منابع اصلی هستند زیرا قبل از انتشار در سیستم عامل به درستی تأیید می شوند.

بخش شغل سایت در زیر دامنه قرار دارد, jobs.cointelegraph.com. پلت فرم ساده برای استفاده نه تنها افراد را به مشاغل مورد نظر / از راه دور متصل می کند بلکه همچنین کاربران / جویندگان کار را در هنگام جستجوی مشاغل آنلاین به بهترین روش ها راهنمایی می کند..

یکی از قابل اعتمادترین پلتفرم های شناخته شده ، مورد احترام و محاصره کارفرمایانی است که به دنبال افراد واجد شرایط هستند.

آنچه شما نیاز دارید

کار در خانه مستلزم این است که شما یک اتصال اینترنتی کار خوب داشته باشید ، یک رایانه شخصی ، برق پایدار و به خصوص ، یک کیف پول ارز رمزنگاری شده به عنوان مورد نیاز برای دریافت آنلاین پرداخت.

نوع کیف پول ارز رمزنگاری شده بستگی به این دارد که کدام سکه / رمز را قبول می کنید. برای جلوگیری از نصب چندین برنامه کیف پول رمزنگاری بر روی تلفن خود ، می توانید به راحتی کیف پول شخص ثالث نصب کنید که می تواند چندین سکه مانند هجرت, کوینومی, و کلی چیزهای دیگر.

سرانجام

به نظر می رسد لیستی که در بالا گردآوری شده امتحان زمان را پشت سر گذاشته است. بسیاری از سیستم عامل های مستقل دیگر آمده اند و تعطیل شده اند و تعداد اندکی دیگر نیز مورد توجه واقع نشده اند.

اگر از هر یک از سیستم عامل های ذکر شده در بالا استفاده می کنید ، می توانید اطمینان حاصل کنید که بسته به نوع خدماتی که ارائه می دهید یا در دسترس بودن ، یک قدم به کسب درآمد آنلاین نزدیک هستید..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me