banner
banner

Crypto Market Daily 2.27 () | 8500 دلار به طور موقت به یک پشتیبانی موثر از BTC تبدیل می شود ، در صورت شکستن میانگین متحرک 30 ساعته ممکن است بازگشت قیمت اتفاق بیفتد.

قرارداد دائمی BTC:

شخصیت سطح:1H-bearish

این نمودار 1 ساعته BTC است ، دیروز پس از سقوط 9000 دلار ، بازار به ترسناک تبدیل می شود و پس از هر ادغام کوتاه مدت تقریبا هیچ بازگشتی وجود ندارد ، این نشان می دهد که فقط تعداد کمی از سرمایه گذاران موقعیت طولانی را باز کرده اند و این منجر به ضعف بازگشت.

افزایش حجم فروش شب گذشته به ما سیگنالی می دهد که هنوز مقدار زیادی از وجوه سودآور باقی مانده است که بسته نشده اند ، هدف این صندوق ها بیرون راندن از موقعیت های طولانی است که در سرمایه گذاران خرده فروشی نگه داشته می شود و سپس شمارنده ها را جذب می کند. این امر باعث می شود تا کنترل بازار در بیشترین حد آسان شود. دلیلی که من این را گفتم این است که به سرمایه گذاران یادآوری کنم که در حال حاضر کوتاه مدت را دنبال نکنند زیرا ممکن است قیمت در اینجا بازگردد زیرا سطح حمایت رو به پایین کاملاً سخت است ، قبلاً دو پایین بود که من آن را در نمودار مشخص کردم.

در صورت افزایش قیمت و شکستن MA (30) در روز یا فردا ، سرمایه گذاران می توانند وارد بازار شوند و اگر روند ادغام و بدون هیچ گونه شکستی پیش بیاید ، بهتر است صبر کنید ، زیرا امکان تخلیه مجدد وجود دارد.

شخصیت سطح:1D – تلفیق

از نمودار روزانه BTC ، واضح تر از ساعتی است زیرا می توان دریافت که این بازپرداخت از 10500 دلار تقریباً بیشترین سود را می گیرد که از ابتدا حدود 8200 دلار است. تاریخچه را مرور کنید ، هنگامی که روند پایین $ 6500 ساخته شده است ، 8200 $ پایین پاسخ است ، بنابراین ، قیمت بین $ 8200 84 8450 $ پشتیبانی می کند ، شکستن این منطقه به معنای تغییر روند بزرگ به نزولی است ، شکستن آن آسان است ؟ نه ، من معتقدم که آسان نخواهد بود زیرا ما می توانیم چشم خود را به مقداری که در نمودار ارائه می دهم انتقال دهیم ، اخیراً با خروج از این موقعیت از موقعیت های طولانی ، خرید در بالاترین سطح است ، این یک قدرت پشتیبانی سخت است و اگر خرس ها نمی توانند حجم فروش را به سطح بالاتری برسانند ، شکستن این حمایت در کوتاه مدت یا حتی میان مدت ممکن نیست روند.

سطح مقاومت و پشتیبانی:

مقاومت کوتاه مدت:مقاومت میان مدت 8850 دلار:9100 دلار

پشتیبانی کوتاه مدت:8500 دلار پشتیبانی میان مدت:8200 دلار

قرارداد دائمی ETH

شخصیت سطح: 1H-bearish

این نمودار 1 ساعته ETH است ، روند بازگشت دوباره پس از لمس در پایین منطقه تجارت فشرده که حدود 215 دلار در صبح است ، این قابل پیش بینی است زیرا این منطقه یک سطح پشتیبانی سخت در این دوره روند صعودی است ، قیمت بدست آمده است پشتیبانی در اینجا به معنای این است که نزولی هنوز وجود ندارد و من معتقدم که اگر این دوره تخلیه پاسخ دهد ، یک یا دو روز آینده الگوی ادغام ظاهر می شود و ممکن است بازگشت اتفاق بیفتد ، و ما باید بدانیم که اگر MA (30) می تواند در کوتاه مدت شکسته نمی شود ، من توصیه نمی کنم سرمایه گذاران وارد شوند ، اگر قیمت بتواند روی MA (30) یا 230 دلار تثبیت شود ، انتخاب بهتر به نظر می رسد.

روند طولانی مدت تا شکسته شدن 215 دلار همچنان صعودی خواهد بود.

سطح مقاومت و پشتیبانی:

مقاومت کوتاه مدت:مقاومت میان مدت 230 دلار:245 دلار

پشتیبانی کوتاه مدت:215 دلار پشتیبانی میان مدت:200 دلار

قرارداد دائمی XRP

شخصیت سطح:1H-bearish

قرارداد دائمی OKEx XRP: XRP نیز پس از حمایت در حدود 0.2240 دلار که خط گردن پایین ترین سطح در پایان ژانویه است ، سقوط می کند ، این منطقه به پشتیبانی بازار تبدیل شده است. مقاومت XRP کمی بالاتر از ETH و BTC است زیرا در حال حاضر MA را شکسته است (30) ، اما سرمایه گذاران باید توجه داشته باشند که شکست به عنوان یک روند مشخص نیست ، بهتر است چند ساعت آینده صبر کنید تا ببینید آیا قیمت می تواند هنوز روی آن تثبیت می شود و اولین مقاومت سخت در حدود 0.2470 دلار است.

به نظر من ، این فقط کمی احتمال دارد که قیمت بتواند 0.2470 دلار را در روز لمس کند ، زیرا حجم خرید هنوز در سطح پایین است ، شوک در محدوده باریک در کوتاه مدت امکان پذیر است.

سطح مقاومت و پشتیبانی:

مقاومت کوتاه مدت: 0.2470 دلار مقاومت میان مدت: 0.2670 دلار

پشتیبانی کوتاه مدت: $0.2240 پشتیبانی میان مدت$0.2130

سلب مسئولیت: این مطالب نباید مبنای تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری قرار گیرد و نه به عنوان توصیه ای برای انجام معاملات سرمایه گذاری تلقی شود. تجارت دارایی های دیجیتالی ریسک قابل توجهی دارد و می تواند منجر به از دست دادن سرمایه سرمایه گذاری شما شود. شما باید اطمینان حاصل کنید که ریسک موجود را کاملاً درک کرده و سطح تجربه ، اهداف سرمایه گذاری خود را در نظر گرفته و در صورت لزوم به دنبال مشاوره مالی مستقل باشید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me